WAR INTIFADA(AIMA ) Vs CRETANS -ΔΙΑΣ(CRETA )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yourbossAEK wrote:

Α με αντρες φτιαχνεσαι εσυ? Σορρυ αλλα εχω διαφορετικο προσανατολισμο... Επισης προτιμω το αληθινο απο το εικονικο, του πληκτρολογιου.
      Αυτο που πιστευω εγω και μαλλον ολοι οσοι σε γνωριζουν απο το φορουμ κυριως ειναι οτι σχεση με αλλο ατομο δεν ειχες ποτε, παρα μονο με το χερι σου....

Και απο το φορουμ σε ξερουμε απο τα κολπα που κανεις για να παρεις 100 απωλειες για να μας πεις ποσο παιχταρας εισαι.

Κατα τα αλλα ποσταρε λιγο ακομα στα νηματα μας να παρεις λιγη απο την λαμψη μας...Γιατι μαχες σοβαρες δυσκολα....

Ξεχασες να βαλεις και εδω τις μαχες απο τον μυ παντως να πουμε ουαου...Καμια δεν ξεπερασε τους 1500 στρατηγους βεβαια γιατι εκει εχει σημαια..

Οσο για τον δρακο δεν χρειαζεται να πω κατι...θα ντρεποταν αν ενοιωθε!!!

The post was edited 1 time, last by dimitris1551 ().

• ιπαρχι καπιος σας βριζι ασχιμα
      αφτος που σας βριζι μου τα στελνι κε σε μενα να τα διαβασο προτο χερι
      καλα κανι κε σας βριζι διοτι η σιμπεριφορασας το αξιζι,αφτος που σας βριζι ομος δεν ειμαι εγο Αλα αν δεν σταμετισιτε να ασχολιστε με εμενα θα αρχισο να σας βριζο εγο κε δεν θα σταματισο μεχρι αβριο
      καταλαβατε τσογλανια που γραφετε οτι σας καπνισι
      κε νομιζο με οφιλετε ενα σιγνομι μερικι εκι.

ΚΕ ΟΣΙ ΕΠΙΘΕΜΟΥΝ ΝΑ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΤΟΥΜΕ ΧΑΝΙΟΤΙΣ είμαι ελατε το πασχα η το καλοκερι να με βριτε
      ΣΤΙΛΤΕ ΜΟΥ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑΣ ΣΑΣ ΣΤΙΛΟ ΤΙΝ ΔΙΕΦΝΙΣΙ ΑΔΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΣΑΣ

+1 Προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις

ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ

The post was edited 2 times, last by ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ ().

• Ρε παρτε δρομο απο δω ξεφτιλισμένα υποκειμενα...βριζετε μανες και μετα εχετε και τα μουτρα να γραφεται και εδω...βληματα...

Και εσυ ρε μπαγλαμα χανουμισα τι πεταγεσαι καθε τρεις και λιγο να πουμε σαν την π......... μεσα απο το βρακι.

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"
    • dimitris1551 wrote:

yourbossAEK wrote:

Α με αντρες φτιαχνεσαι εσυ? Σορρυ αλλα εχω διαφορετικο προσανατολισμο... Επισης προτιμω το αληθινο απο το εικονικο, του πληκτρολογιου.
      Αυτο που πιστευω εγω και μαλλον ολοι οσοι σε γνωριζουν απο το φορουμ κυριως ειναι οτι σχεση με αλλο ατομο δεν ειχες ποτε, παρα μονο με το χερι σου....
      Και απο το φορουμ σε ξερουμε απο τα κολπα που κανεις για να παρεις 100 απωλειες για να μας πεις ποσο παιχταρας εισαι.

Κατα τα αλλα ποσταρε λιγο ακομα στα νηματα μας να παρεις λιγη απο την λαμψη μας...Γιατι μαχες σοβαρες δυσκολα....

Ξεχασες να βαλεις και εδω τις μαχες απο τον μυ παντως να πουμε ουαου...Καμια δεν ξεπερασε τους 1500 στρατηγους βεβαια γιατι εκει εχει σημαια..

Οσο για τον δρακο δεν χρειαζεται να πω κατι...θα ντρεποταν αν ενοιωθε!!!
      Τι να πρωτοσχολιασεις εδω. Θα παρω εγω λαμψη απο αυτον που αντεγραφε τις κινησεις μου στις ναυμαχιες. Εσυ πηρες γνωσεις εγω την λαμψη χαχαχαχα
      Οι μαχες μπηκαν εκει γιατι ηρθε ο αλλος και ελεγε για μενα στο ακυρο τοσο απλα. Του απαντησα και εκει γιατι εκεινος ηρθε. Εσυ θεωρεις σοβαρες μαχες τις δικες σου με τους οφ μαλλον. Ιδεα απο βασικα πραγματα δεν εχεις και νομιζεις οτι το να κανεις μια μαχη (που δεν κανεις αλλα λεμε) με καποιον για 10 γυρους ειναι πιο σπουδαιο απο το να παιζεις 4-5 ναυμαχιες 2-3 γυρων ταυτοχρονα με σκοπο να παρεις τα πατηματα και διαφορα αλλα. Το χειροτερο ειναι οτι και αυτα που λες δεν τα κανεις γιατι ολο πατε και βαρατε συμμαχιες που ξερετε απο πριν οτι δεν θα παιξουν. Τωρα ας πουμε ουτε ενας αντιπαλος δεν εχει βγει να γραψει κατι... Οι μαχες στο μυ ηταν αναμεσα σε παιχτες που σου ριχνουν ανετα 2 επιπεδα και οι συχνες σημαιες ειναι στρατηγικη και των 2 πλευρων οπως μπορεις να δεις και απο το ποιος φαινεται νικητης καθε φορα.

ΥΓ Ναι εγω στον ελευθερο χρονο μου κανω διπλους για να σας βριζω ρε ψυχασθενη. χαχαχα Ο μονος λογος που ηρθα και εδω ειναι για να σας ανταποδωσω ολο αυτο το πανηγυρακι που στηνατε οπου βλεπατε το ονομα μου.
    • αρχισατε τωρα και τις απειλες στη πραγματικη ζωη;

ελατε να ανταλλαξουμε και στοιχεια ,να σας γνωρίσουμε/ω..να δουμε κι εκει ποσο σας παίρνει..και δεν μιλαω με ύφος 15 χρονου για φασαρίες..ουτε ενος τυπου που την είδε αλήτης και ψαχνει καβγαδες με την αλλητοπαρεα...

θολώνω με κάτι τετοια ,και μην τολμήσετε να ξαναπείτε τέτοια κουβέντα..βρίστε οσο θέλετε εδώ..που σας δουλεύουμε..αλλα μην τυχόν υπάρξει ξανα απειλή για πραγματική ζωη,μην γνωριστούμε αλλιως..

οσο για το θρεντ και τα σπαμ,ειναι λιγα αυτα που λεμε σε σχεση με τα δικα σας

*και πειτε επιτέλους στο ΤΟΥΒΛΟ τον ΛΟΚΡΟ να μην παταει λικε σαν γκομενα..

The post was edited 1 time, last by Karlos ().

• Καλησπερα στην κοινοτητα
      και Καλη Χρονια με Υγεια

Ευχαριστουμε τους αιμα που μας ανοιξαν τον πόλεμο
      Σε μια περιοδο που το game ειναι σχεδον παρατημενο
      μας εδωσαν την δυνατοτητα καποιοι να ασχοληθουμε ξανα στο μετρο του δυνατου
      να αρχιζουμε να διωχνουμε την φυρα που αποτελουσε μεχρι τωρα μεγαλο μερος της συμμαχιας μας... (επεται συνεχεια επ αυτου)
      ακομα καλα καλα να ανοιξουμε ξανα λογαριασμους στο φορουμ μιας και οι παλιοι ειχαν διαγραφει..ο λογος που καναμε καιρο να ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΟΥΜΕ πιθανα να ειχαμε γλιτωσει και καποιες αναφορες αν ειχαμε τροπο να ποσταρουμε αποχωρησεις μελων μας
      χαλαρα λοιπον
      και
      Ελπιζουμε ο πολεμος αυτος να κρατησει οσο το δυνατον περισσοτερο πριν ξαναπεσουμε στην χειμερια ναρκη μας
      Νικητες βεβαια ξερουμε ποιοι ειναι αλλα ακομα και 3-4 ατομα να κανουμε ζημια σε μελη τους για μας θα ειναι επιτυχια

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΟ ΝΗΜΑ

CRETA
    • zikv wrote:

Καλησπερα στην κοινοτητα
      και Καλη Χρονια με Υγεια

Ευχαριστουμε τους αιμα που μας ανοιξαν τον πόλεμο
      Σε μια περιοδο που το game ειναι σχεδον παρατημενο
      μας εδωσαν την δυνατοτητα καποιοι να ασχοληθουμε ξανα στο μετρο του δυνατου

Ένα παιχνίδι είναι, και αφού το παίζουμε ακόμα όσοι το παίζουμε ας κάνουμε και καμια μάχη που και που να το ευχαριστηθούμε..
      Πέρα από την πλάκα και τα trolling που κάνουμε δεν τρέχει τίποτα ούτε θα μειωθεί κανενός η προσωπικότητα αν παίξει και χάσει μια μάχη στο ικάριαμ, ούτε βέβαια θα μεγαλώσει το κοινωνικό status κανενός αν κερδίσει...

Κερδισμένοι είναι απλά όσοι παίζουν και το ευχαριστιούνται
      .
    • Asteriξ wrote:

και αφού το παίζουμε ακόμα όσοι το παίζουμε

Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λεει ο αρχηγος.. ας ευχαριστηθουμε ολοι το παιξιμο.. :D
      Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

The post was edited 1 time, last by ΜonTaniξ ().

• Μην το παιζετε πολυ παιδια.. θα πονεσουν τα ματια σας.. :P

Και ελπιζω να σταματησει καποια στιγμη το κυνηγητο και να κανουμε καμια μαχη.

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"
    • Χαίρεται,καλή διασκέδαση και στις δύο εμπλεκόμενες συμμαχίες.
      Για αποφυγή παρεξηγήσεων,καθώς δεν μας αφορά το θέμα μεταξύ σας
      Δεν θα επιτρέψουμε να γίνονται ξενοδοχεία πόλεις της μελών της Θ13.

Καλή συνέχεια στις δύο εμπλεκόμενες πλευρές!
    • Αν μπορει καποιος να μου πει γιατι ενα ποσταρισμα μαχης η αποχωρηση μελους μας
      δεν εμφανιζεται και χρειαζεται εγκριση απο τους διαχειριστες θα το εκτιμουσα πολυ
      εγω βλεπω παντως απο πολυ ωρα τα αλλα ποστ μου να φαινονται αορατα και το παρακατω μηνυμα

This post will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

The post was edited 1 time, last by zikv ().

• Ειπα να βγω κι εγω μια γυρα αλλα μου βγαινετε διακοπες τρεις τρεις
      μονος μου ειμαι στην αλλη ακρη του χαρτη καντε καμια μαχη μωρε τι φοβαστε θα σας παρω το λαπτοπ..?

Να κρατησουμε τον πολεμο οπως μας ζητησατε οκ κι εμεις μαζι σας..
      αλλα απο τα 46 ατομα αυτη την στιγμη οι 33 εισαστε διακοπες 8o
      Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

The post was edited 1 time, last by ΜonTaniξ ().

• Παιδια και σε σας χθες ο σαλας μπηκε διακοπες εν ωρα μαχης

εσεις ανοιξατε τον πολεμο αν θελετε κλειστε τον αν οχι πολεματε οπου βρειτε

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΣΤΟ ΠΟΣΤ 50 ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ

---ΑΝΤΕ ΚΥΡ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΑ ΞΕΜΠΛΟΚΑΡΕ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ που ανεβασα ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΑΧΗΣ---

The post was edited 2 times, last by zikv ().