WAR INTIFADA(AIMA ) Vs CRETANS -ΔΙΑΣ(CRETA )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Νομιζω εχει φαει κολλημα το forum και μερικα ποστ ενω φαινεται οτι εχουν γινει μολις κανεις κλικ στο νημα δεν φαινονται
    ακριβος αυτο που φωναζει και ο zikv απο το μεσιμερι που ενω ειδα κι εγω το ποστ του στην αρχικη σελιδα μολις εμπαινες στο νημα δεν φαινοταν τιποτα
    το ιδιο βλεπουμε και εδω οτι ο Yasoku εχει γραψει κατι σε αυτο το νημα αλλα μολις κανεις κλικ στο νημα δεν φαινεται το μηνυμα του

αναδιοργανωση

This post will remain inaccessible for others until approved by a moderator.

και το περιεργο ειναι οτι τους βγαζει και μηνυμα οτι πρεπει να το εγκρινει διαχειριστης λες και κυρηξαν κανα πολεμο :D
    Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

The post was edited 2 times, last by ΜonTaniξ ().

• ΜonTaniξ wrote:

ο Yasoku εχει γραψει κατι
    Πως το καταφερες?Απο κατω φαινοταν το ονομα μου χαχαχα.Η αληθεια ειναι οτι σημερα μου κανει κατι περιεργα και μενα το φορουμ,δεν ξερω αν φαινεται το ποστ στο νημα που ειπες παντως και μενα μου βγαζει για καποιο λογο (?) να περιμενω διαχειριστη να το κανει approve.

Μιας και σχολιασα,καλες μαχες να εχετε παιδια
  • δεν ξερω ανεξηγητα πραγματα συμβαινουν σημερα και στο φορουμ και στο παιχνιδι

αλλα το ποιο τρελο μου εγινε σημερα στο παιχνιδι
    παω να παρω ενα πατημα με στολο και στρατο σε ενα παικτη ονοματι v-stavros 4 ωρες μακρια
    ξεκιναω τα στελνω ολα οπως παντα και μετα απο 5-10 λεπτα και ενω ειμαι στον δρομο ως δια μαγειας διασκορπιζονται και ο στρατος και ο στολος επαναλαμβανω οτι ειμαι στον δρομο και διασκορπιζομαι δεν παταω καπου ?(

μετα απο λιγη ωρα λεω θα ξαναδοκιμασω μηπως και εκανα κατι λαθος που δεν εκανα αλλα λεμε τωρα
    ξανα στρατος και στολος καταληψη στο πατημα ξεκινανε ολα καλα 4 ωρες δρομος ολα φαινονται νορμαλ στα πρωτα λεπτα λεω οκ
    1 ωρα πριν φτασουν κοιταω ξανα ολα καλα ακομα πανε

μπαινω μετα απο μια ωρα περιμενοντας να εχω παρει επιτελους το πατημα και ερχεται το σοκ
    ουτε πατημα εχω παρει ειμαι ξανα διασκορπισμενος και εχουν εξαφανιστει και η πολη που πηγαινα αλλα και ο λογαριασμος v-stavros

να και μια φωτο απο τον στρατηγο οτι ο v-stavros υπηρξε πραγματικα και δεν τον ειδα στον υπνο μου

η πολις του ηταν μεγαλη πανω απο 20-25 επιπεδο
    να πω οτι την γκρεμισε για να μου την σπασει υπερβολικο αλλα οχι απιθανο αλλα ο λογαριασμος να εξαφανιστει και αυτος ?
    δεν εμεινε καμια πολη απο οσες ειχε εξαφανιστηκε ο λογαριασμος γενικα
    αποκλειω τα παρακατω σεναρια
    αν αλλαζε σερβερ θα επρεπε να φαινετε διακοπες
    αν ειχε πατισει διαγραφη θα ηταν παλι διακοπες
    και αν ηταν ανενεργος δεν θα μπορουσα να παω για πατημα
    αρα πως μπορει ενας λογαριασμος ενεργος να εξαφανιστει ετσι απλα
    κατι δεν κολαει στην ολη ιστορια γι αυτο μπαινω και στον κοπο να τα γραψω ολλα αυτα

και μαλον θα μεινω κι εγω με το ερωτιμα του μεγαλου πατρικ
    πως γκενεν αυτο

The post was edited 2 times, last by ΜonTaniξ ().

• Αστεριξ μην λεμε ανακριβειες για να πουμε κατι

ο Νυο ειναι διακοπες απο το μεσημερι για αλλο λογο που δεν εχει να κανει με το Game

Για τον Μοντανιξ δεν ειπα κατι αναλογο ο ανθρωπος εχει δικιο με την εξαιρεση του joker που εχει βγει απο την κρετα ωρες νωριτερα και καποια στιγμη που θα δεησουν οι διαχειριστες θα φανει

με την ιδια λογικη μπορω να πω οτι ο οβελιξ ο κολλητος σου ειναι διακοπες γιατι εφαγε τρια αγριογουρουνα και πηγε να πιει σοδα και να αρχισει τα ρεψιματα και αντε να δουμε ποιος θα με πιστεψει
    prnt.sc/i66lyh

ασε που οσο λιγοτεροι μεινουμε τοσο πιο ευκολα θα χτυπαμε οποτε θελουμε

αντε καλο ψαξιμο
  • Αν ο Ny0 ήταν διακοπές από το μεσημέρι με ποια λογική θα ξεκινούσα να στείλω κινητή κοντά του στις 20:15 το βράδυ..? Ορίστε και η ώρα που έφτασε.. (μίαμιση ώρα έκανε να πάει)

Σίγουρα.. όσοι μπαίνουν διακοπές την ώρα που τους την πέφτουμε αποκτούν ξαφνικά σοβαρούς λόγους, είναι δεδομένο...

Βγείτε παίξτε λίγο ρε, που φοβάστε και τη σκιά σας...

• Μας ηρθε χθες αυτος ο Nomen est omen σε ενα νησι με κρυσταλο βλεπουμε κι εμεις στρατο καραβια χαρηκαμε λεμε λες ?

Απο την στιγμη που βλεπουμε εναν μονο αντιπαλο στελνουμε κι εμεις εναν μονο συμμαχο (το μακρι δορι) ετσι για το fair play
    για να γινει μαχη χωρις να τρομαξει και να φυγει

Εν τω μεταξυ αυτος απλωμενος ετοιμος πανω στο νησι με τοσα πατηματα αλλα με το που ειδε την επιθεση απο το δορι (που ειχε μονο ενα πατημα) ουτε καν που σκεφτηκε να κατσει να κανει μαχη εγινε λαγος

Αρα ολα μας οδηγουν στο συμπερασμα οτι ο Nomen est omen δεν ηρθε για να κανει καμια μαχη ηρθε απλα μπας και βγαλει καμια λειλασια στα γρηγορα και να εξαφανιστει

Φευγοντας λοιπον απο το νησι χεσμενος και με τα παμπερς να πηγαινουν περα δωθε ο Nomen est omen παει σε μια πολη με στρατιωτικη συνθηκη εδω

Ηρθε το δορι και εκει και τελικα μπηκε διακοπες ο κερβερος και σπασατε την στρατιωτικη να διασκορπιστουν και ο στρατος που ηταν μεσα αλλα και τα καραβια που ερχοταν ακομα

Επισις ο λογαριασμος La Mama που ειχε φερει κινιτη στο νησι που ηρθε ο Nomen est omen πιθανοτατα για να παρει το πρωτο ασφαλες πατημα

βλεπουμε οτι λιγο πριν ειχε κανει και αυτος στρατιωτικη συνθηκη με τον παικτη της Creta

Απο την στιγμη λοιπον που τους παιζετε αυτους τους CΔac να τους παιξουμε κι εμεις 8o

The post was edited 5 times, last by ΜonTaniξ ().

• να ξεκινησουμε με χιουμορ την εβδομαδα

Τρέχει ο κακομοίρης ο αστεριξ που να πρωτομπεί δεν ξέρει.. πατάει Κολοσσούς, διακοπές.. βγαίνει από τον έναν, μπαίνει στον άλλον, χαμός...

Μπορω να πω και το αλλο

Α ρε Εχετλαιε μονος ερχομαι στην αλλη ακρη του χαρτη να παιξουμε και συ ρε μπαινεις διακοπες χεσμενος με τα παμπερ σου σε δευτερολεπτα..Και εχεις και φουλ θαυματα την ωρα που οι δικοι μας παιζουν απεναντι σας χωρις ηφαιστο και κακως το κανουν αλλα στην τελικη δικαιωμα τους

prnt.sc/i6z4l5

αντε καλη βδομαδα

The post was edited 3 times, last by zikv ().

• ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΣΧΕΤΗ ΜΕ ΑΙΜΑ ΑΛΛΑ ΣΧΕΤΙΚΗ

Δεν ξερω ποια τσουτσεκακια θα μπορουσαν την ωρα που εχουμε πολεμο με μια εκ των 2 πιο δυσκολων συμμαχιων του βητα να μας γεμισουν τον στρατηγο εδω και 5 μερες

επειδη ειμαι σιγουρος πως διαβαζουν φορουμ ομως να ξερουν οτι εκτος απο την θρασυδειλια που διαθετουν οταν φινιταρουμε απο δω θα τα πουμε

Εγκατάσταση στρατευμάτων 90 pontos4ever (τιμωρος-της-κακ )
    -
    Εγκατάσταση στρατευμάτων 2 mmaridis (ΧΑΝΔΑΚΑΣ )
    -
    Σταθμός στόλων 128 apisti (SPR-MPARMPARIA2 )
    -
    Σταθμός στόλων 164 gva100 (SPR-KRASI2 )
    10m 45s
    Λεηλασία (Καθ`οδόν) 1298 diogenis44 (SPR-DIOG-MARMAR )
  • Επειδη με τους SPR εχουμε βρεθει αντιμετωποι και στον καππα αλλα και εδω στον βητα ξερω πολυ καλα οτι δεν κανουν κινηση αν δεν τους πειραξεις
    H απαντηση στο ερωτημα σου ειναι η μεταφορα τις 17αρας του Στελιου μεσα στον πυρηνα τους και επειδη ο Στελιος παιζει πειρατεια και οι SPR το ιδιο καταλαβαινεις ποιος ειναι ο λογος που σας την πεφτουν

Φορουμ οχι δεν πιστευω να διαβαζουν εμεις σε δυο πολεμους που καναμε μονοι μας βαραγαμε μονοι μας τα λεγαμε και ποτε κανεις δεν εκανε τον κοπο να μας γραψει κατι ουτε καν στο παιχνιδι

Αλλα εχω να τους καταλογισω ενα πραγμα οτι εχουν τα στελνουν ολα στις μαχες χωρις δισταγμο ειναι μαχιμια 8o

Στα του πολεμου μας τωρα οι Creta ξεκινησαν τον πολεμο με 53 ατομα αυτη την στιγμη εχουν μεινει 45 εκ των οποιων οι 37 ειναι διακοπες αρα 8 ενεργοι

Τοσο φοινικα παλικαρια δεν εχω ξαναματαδει..

The post was edited 5 times, last by ΜonTaniξ ().

• Και μονο οτι μπλεχτηκαν τσουτσεκια σε πολεμο δειχνει ποσο θρασυδειλοι ειναι γιατι απο τα λεγομενα τους ξεραν οτι εχουμε πολεμο

εχεις δικιο ειναι τοσο μαχιμια που τα παιδια εδω εχουν ενθουσιαστει
    που κοπανανε τους ασχετους λες και θα γινουν καλυτεροι απο δαυτους

• zikv wrote:

διαφωνω μαζι σου
    4 αναγνωριστικες δεν πηρα αναφορα
    αρα καθισμενοι και ετοιμοι
    αν ο συμμαχος σου--οχι ο psyxasthenis--- που ηταν καθισμενος και ετοιμος και online
    ετρεμε να κουνησει το δαχτυλακι του δικο του προβλημα οχι δικο μου
    για αυτο δεν ειναι θεμα τυχης μονο
    Εσυ στην τελικη ελεγες καθιστε να παιξετε στον pantelisassos
    οταν οι συνθηκες σε ευνοουσαν
    σκεψου εσεις με ευνοικη συνθηκη δικη σας και ποσο παιξατε---- 3 γυρους

Ναι πες μου ότι δεν βρίσκεις άτομο από μας να κάνεις μάχη να γελάνε και οι πέτρες...
    Είπαμε πέτυχες μεταφορά του Ψυχ γι' αυτό πατήθηκαν και οι σημαίες.. από τη στιγμή που έμπαινε στη ναυμαχία all in ήταν χαμένος από χερι, δεν είχε επιλογές.. άλλο να πετύχεις κάποιον στην πόλη του με όλο το στόλο (εκεί υπάρχουν επιλογές) και άλλο να πετύχεις μεταφορά.. Πάει αυτό..
    Τώρα αν ο Απατεώνας δεν ήθελε να παίξει 6 η ώρα το πρωί που του ήρθες τι να του κάνουμε, να τον κρεμάσουμε...? Για κάποιο λόγο έπρεπε να κλείσει ο άνθρωπος..
    Δε σε κατηγορώ που ήρθες πρωί, το παιχνίδι παίζεται όλο το 24ωρο.. κι εγώ βαράω πρωινές ώρες σαν τον βρυκόλακα.. όμως μη μου λες ότι δεν βρίσκεις άτομο να παίξεις, μη γελιόμαστε..

Πάρε όσους έχετε μείνει και ελάτε στον πυρήνα μας, ή μαζευτείτε σε έναν πυρήνα σας να έρθουμε εμείς, να γίνει μακελειό..

• η αληθεια ειναι οτι εχει περασει και μενα απο το μυαλο μου η ιδεα αυτη πριν κλεισει η φαση αυτη

ομως εχω 2 ενστασεις
    1ον δεν θα εχουμε θαυματα κανενας για ευνοητους λογους
    2ον θα παμε σε ουδετερο νησι

οι πθανοτητες επιτυχιας μας ειναι 0% αλλα φαση θα εχει μπας και θυμηθουμε κατι απο τα πολυ παλια

θα το μεταφερω αλλα αν δεν θελουν δεν θα ερθω και μονος
    στην περιπτωση αυτη θα συνεχισω το βρυκολακιασμα

p.s1 Ποτε δεν ειπα οτι δεν βρηκα ατομο να παιξω
    απλως οτι κανουν οι δικοι μου εδω και το κοροιδευετε το κανετε και σεις σε πολυ μικροτερη κλιμακα

p.s2 ειδα και καποια φαντασματα λεκεδες να μας διαβαζουν χαχαχα

The post was edited 2 times, last by zikv ().

• Καλο ειναι να λεμε τα πραγματα οπως ειναι,και οχι να γραφουμε ανακριβειες για να κανουμε εντυπωση.

1) Οπως ειπε και ο Αστεριξ ημουν με μεταφορα στην πολη που βαρεσες..

2) Ο συμμαχος πριν 4 ωρες απο την ωρα που ηρθες (και καλα εκανες και ηρθες) στην πολη του, ειχε φαει κολοσσο και δεν ηταν καθολου ετοιμος και καθησμενος.

3) Εγω εστειλα καραβια για να μην παρεις τα λιμανια και αυτα ηταν μονο φλογες γιατι μονο αυτα ειχαν φτασει.

θα μπορουσα να γραψω και το λαθος που εκανες στον 3ο γυρο αλλα τα ειπαμε πμ δεν χρειαζεται να λεγονται ολα εδω.

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"
  • αποφασιστε
    ο απατεωνιξ δεν ηθελε να παιξει η δεν ηταν ετοιμος?

εγω λεω οτι ηταν ον λαιν αρα θα μπορουσε να παιξει ε
    βγαινοντας επιθεση απο τις αλλες 3 πολεις να με κοψει

μπορει να κανω και λαθος
    πολυ σημασια δωσαμε

οσο για το λαθος εγω στο ειπα πρωτος και αφου το λεμε σε πμ τι το αναφερεις?
    πατησαμε μια λαθος σημαια
    σιγα
    εσεις ευνοηθηκατε θα εγραφε παραπανω

The post was edited 2 times, last by zikv ().

• Νομιζω πως δεν καταλαβαινεις τι σου λεω η κανεις πως δεν καταλαβαινεις..

ο απατεωνας δεν ειχε ολα τα καραβια εκει, ειχε γυρισει απο τον κολοσσο που του εριξε ο συμμαχος σου,ενα κυμα καραβια ειχε και εγω θα ημουν κομπλε απο καραβια μετα απο 3 ωρες..τελος παντον.

θες να πεις οτι μας κερδισες εκει, πες το, μπραβο για την νικη που πηρες.

"Η ανακτηση της λογικης ειναι πιο επιπονη απο την απωλεια της"
  • καταλαβαινω τι λες
    αλλα δυσκολευομαι να πιστεψω οτι αφησε μονο αυτο το κυμα
    και τα αλλα τα ειχε παει βολτα
    prnt.sc/i9kel2

αλλιως ας ξεκινησει να μαθαινει βασικα

υπαρχει και κατι αλλο
    που δεν μου κολλαει
    αλλα θα το πουμε σε πμ και εχει να κανει με τις φλογες σου που οπως λες ειχαν φτασει

Να πω και αλλα?
    ο τυπος εχει 3 κολοσσους
    και συ εβαλες ενα σκασμο πλοια
    κολοσσο και επιθεση

να πω και αλλο?
    οι δικοι μου καθονται και παιζουν χωρις ηφαιστο γιατι θαυματα δεν εχουν
    εσεις καθισατε να το δεχτω εστω και μειονεκτικα με ηφαιστο
    ελαχιστα

The post was edited 1 time, last by zikv ().