WAR INTIFADA(AIMA ) Vs CRETANS -ΔΙΑΣ(CRETA )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• τι δεν καταλαβενεις απο ολα αυτα που σου λενε η συμμαχοι μου δλδ????

1)ειχα φαει κολοσσο απο συμμαχο σου κ το ηξερες γιαυτο κ ηρθες

2)τα υπολοιπα πλοια που γυριζαν ηθελαν 10 ωρες τουλαχιστον κ αυτο το ηξερες

3)απο το πρωι τον συμμαχο σου kvstas71 τον ειχα κανει σουροτιρι κ αυτο το ηξερες

4)αυτο το ενα κυμα που ειχα εδω το εβλεπες ολοι μερα που εκοβε βολτες στα νησια του συμμαχου σου μεχρι να του βαλετε μπανανια,κ γιαυτο το κυμα εκανες τοσο ταξιδι!!!!!!!!!

5)ημουν σιγουρος οτι θα ερθεις γιαυτο ειχα στειλει μνμ στο ψυχ να ερθει να με καλυψει,πηστευα οτι θα πας καρφι μαρμαρω εκει εκανα λαθος!

6)0 μονος λογος που εκατσα κ 3 γυρους ηταν για να αποφασισω με τον ψυχ τι θα κανουμε για να μην σφαχτουν αυτα που ερχοντουσαν!

6)ρε φαρμα γαμω το μπελα σου που το παιζεις κ ξυπνιος,ο ψυχ πατησε σημαια το ειδες οποτε γυριζει πισω 8 ωρες,κ μενουν μονο τα δικα μου πλοια αυτα 600-700 κ μονο στην ιδεα οτι ειμαστε μεσα το εβαλες στα ποδια,δεν περιμενα κατι παραπανω ειλικρινα εκεινη την στιγμη επεσα για υπνο κ ημουν σιγουρος οτι θα φυγεις,εδω δεν μποριτε να υπερασπιστητε τις πολις σας θα το κανατε σε αλλο νησι απλη λογικη!

7)ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ Κ ΤΑΛΙΡΑΚΙΑ ΤΩΡΑ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΟΛΑ ΤΑ ΜΝΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΨΥΧ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙΣ Κ ΟΤΑΝ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΡΚΕΙ ΕΣΥ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ Κ ΠΟΛΛΟΙ 5-6 ΝΑ ΔΙΕΓΡΑΨΕΤΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΑΣ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΕΣΕΙΣ!!!!!!!
  • εγω λεω απλα οτι εισαι ασχετος παιχτικα
    και δεν πα να σκουζεις
    αν δεν ησουν θα παταγες εναν κολοσσο 1ο γυρο
    και θα ειχατε καθε πλεονεκτημα

θα ξαναρθω και θα παιξουμε τα 2 μας ομως μην αγχωνεσαι εκτος αν εχεις αντερα και βγεις εκτος αιμα εγω εκτος κρετα και ανοιξουμε μια βεντετιτσα εγω σε προκαλω εδω στο φορουμ και περιμενω απαντηση

αντε τραβα κοιμησου τωρα παλι

Προσπερναμε τον ψηφιακο νταη και παμε παρακατω

το θεμα πηρε τσαμπα μεγαλη εκταση και αλλος ηταν ο σκοπος
    οσοι το καταλαβαν οκ εγω δεν επανερχομαι

The post was edited 3 times, last by zikv ().

• εκτος απο διακοπες κ κολοσσο εχει την επιλογη διαγραφη λογαριασμου πατα αυτο την επομενη!!!!!!!!

ΡΕ ΣΤΟΚΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ???ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ????ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΟΛΟΣΣΟ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ????ΧΡΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΒΓΕΝΕ ΗΘΕΛΑΝ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΛΟΙΑ ΤΟΥ ΨΥΧ!!Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΑ!Κ ΚΟΛΟΣΣΟ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΜΙΣΗ ΩΡΑ!4 ΚΟΛΟΣΣΟΥΣ ΕΧΩ ΟΧΙ 3 ΚΑΘΕ 8 ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΚΟΛΟΣΣΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΤΗΣΩ!!!!ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ!
    ΠΑΤΗΣΕ ΣΗΜΑΙΑ Ο ΨΥΧ Κ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕΣ????800 ΠΛΟΙΑ ΜΑΞ ΜΙΚΤΑ ΕΙΧΑ Κ ΕΙΧΕΣ 3,500 Κ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΙΚΕΣ!!!!

οχι κοπελια την επομενη θα φας κολλοσο κ θα μπω διακοπες ειναι ποιο ΤΙΜΙΟ να νιωσεις κ εσυ την ξενερα που νιωθουμε κ εμεις καθε φορα που σας πετυχενουμε!!!το να παριστανεις τον ανοητο κ να μην καταλαβενεις τα αυτονοητα δεν σε κανουν εξυπνο απλα δικαιολογης τον χαρακτηρισμο του ΣΤΟΚΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ!!!!!

The post was edited 1 time, last by karigan7 ().

• ρε γαμωτο δεν μπορει να εισαι τοσο μαπας αληθεια μου καις το μυαλο

2ος γυρος
    prnt.sc/i9lqn7

μπαλλονια δικα σου εχεις αν ξερεις να παιζεις για αρκετους γυρους και κυμα για να ανοιξεις--- ολα τα πατηματα δικα σου με φλογες ο συμμαχος σου στις αλλες πολεις σου ---- καθισμενος ο συμμαχος σου μετα να την στρωσει αν ειναι ετσι που τα λετε
    μονταρω το δικο σου σεναριο που δεν το πολυπιστευω

και μετα μου λες γιατι να πατησω τον κολοσσο?

εκει να μου την ελεγες αν εφευγα σε αμυνα σε ξενη πολη με 1 γαμημενο πατημα ημουν ρε θα τρελλαθω

Κανενας δεν ειναι ανικητος σε αυτο το παιχνιδι παρτε το χαμπαρι αλλα πολλοι ειναι στοκοι λες και πρεπει παντα να κερδιζουν και κανουν το ασπρο μαυρο

Και για να καταλαβεις αλλο θεμα ηθελα να θιξω το ξαναπα πως φτασαμε εδω?

αντε καλο απογευμα και το κλεινω γιατι κολλαω και δεν θελω
  • μια εικονα χιλιες λεξεις,στο δευτερο γυρω ηρθαν τα κανονια του ψυχ με βοηθητικα κ πηραυλους,κ περιμενε τα μεταφορικα αεροστατων,εσυ σαν μεγαλος στρατηλατης που εισαι θα παταγες κολοσο κ θα επαιζες με τα 60 αεροστατα τα δικα μου!συγνωμη αλλα δεν το εχουμε δουλεψει στην προπονηση αυτο!!!για ενα πραγμα ειμαι σιγουρος ομως οτι εαν ερχομασταν εμεις σε εσενα θα εφευγες οπως εχεις κανει ολες τις προηγουμενες φορες,εκτος κ αν εισαι χρυσοψαρο κ ξεχνας ευκολα????τελος παντον τωρα ποιος την εχει ποιο μεγαλη.........την εμπειρια στο παιχνιδι δεν θα το λυσουμε εδω!εσυ πηστευεις αυτα που πηστευεις κ δεν θα κατσω να σου αλλαξω γνωμη!!!τουλαχιστον οσο ωραια τα γραφεις εδω κατσε κ σε μια μαχη να τα κανεις κ στην πραξη για να μαθουμε κ εμεις 5 πραγματα παραπανω!
  • Δλδ τώρα τι μας λες, ότι ήρθες να παίξεις και ότι δεν βρήκες αντίκρυσμα, ότι δεν ήξερε ο σύμμαχος πως να σε παίξει, γιατί δεν σου πάτησε Κολοσσό κτλ.. Μάλιστα..

Μάλλον ξεχνάς σε ποια πλευρά είσαι...

Εμείς τι να πούμε για σας...?

Τι να πούμε για όσους μπήκαν διακοπές ενώ είχαν το απόλυτο πλεονέκτημα..?
    Τι να πούμε για όσους έχουμε σφάξει από σας...
    Θέλεις να κάνουμε και εμείς ανάλυση για το τι μπορούσαν να κάνουν οι δικοί σου και δεν το έκαναν...?
    Η μήπως θέλεις να κάνουμε μια καταμέτρηση να δεις που είμαστε....

Άστο καλύτερα.. παίξε το παιχνίδι σου όσο μπορείς και μη μπαίνεις σε λεπτομέρειες που δεν σε συμφέρει να
    μπεις...
  • το παιχνιδι μου το απολαμβανω γιατι το ευκολο ειναι να εισαι απο την πλευρα την δικη σου
    το δυσκολο ειναι απο τη δικη μου

καθε αναφορα που παιρνω την απολαμβανω
    και κοκκινη να παρω--που καποια στιγμη θα παρω----θα το γουσταρω

Ουτε λεκες ειμαι που κρυφτηκα πισω απο μια καλη πολεμικα συμμαχια
    Ουτε παρατησα την συμμαχια μου

αυτο που θελω να περασω στα παιδια τα ουδετερα που μας διαβαζουν
    ειναι οτι δεν ειστε η ανικητη αιμα που θελετε να δειχνετε

γιατι παλιοτερα διαβαζα αναφορες σε πολεμους σας με αλλες συμμαχιες του βητα και απορουσα πως δεν ντρεποντουσαν καποιοι να δηλωνουν ηττα στο 5λεπτο
    Με την μοναδικη σοβαρη συμμαχια του βητα που παιξατε τοτε χασατε...

εχετε το απολυτο πλεονεκτημα--αδικια για τα υπολοιπα παιδια του βητα και η απολυτη μαλακια του παιχνιδιου τοτε που εγινε ---διοτι με την ενωση κοσμων σκασατε τσαμπα καποιοι σε πυρηνες με θαυματα
    κατι που για να το κανει αλλος θα πληρωσει απο την τσεπουλα του

ομως πολλοι που ειναι εκτος πυρηνα σας
    και προφανως αβοηθητοι ειναι βατος στοχος..και συ σε πυρηνα εισαι εκ του ασφαλους παιζεις

αυτα για τα παιδια τα ουδετερα που μας διαβαζουν

οσο για την κρετα δεν ειπα ποτε οτι θα κερδισει
    αλλα τουλαχιστον οτι ζημια σας κανει εγω την χαιρομαι...

ποσο πιο απλα?
  • Συμφωνώ κι εγώ μαζί σου ότι δεν είμαστε ανίκητοι, αλλά δεν θυμάμαι ποια συμμαχία μας κέρδισε στα ίσα στο παρελθόν...
    Προφανώς αναφέρεσαι στον πόλεμο που μας είχαν κηρύξει οι RISE πριν μερικά καλοκαίρια, με το 80% των βασικών μας παιχτών να βρίσκονται εκτός πολέμου.. οι μόνοι που έπαιξαν τότε από μας να σου θυμήσω ήταν ο Φωκάς, ο 51 και κάνα 2 άλλοι... και πάλι σε στρατηγούς δεν χάσαμε ποτέ.

Μια συμμαχία που δεν σε κερδίζει σε στρατηγούς ενώ το 80% της ηγεσίας και των βασικών σου μελών είναι εκτός πολέμου.. όχι φίλε εγώ δεν μπορώ να το δεχτώ σαν ήττα...

Αυτά για τα παιδιά τα ουδέτερα που μας διαβάζουν.....

• zikv wrote:

αυτο που θελω να περασω στα παιδια τα ουδετερα που μας διαβαζουν
    ειναι οτι δεν ειστε η ανικητη αιμα που θελετε να δειχνετε

Δεν ξερω αν το εχεις παρει χαμπαρι αλλα αυτα τα παιδια τα ουδετερα που φαντασιωνεσαι οτι σε διαβαζουν δεν υπαρχουν πλεον τα πατησε το τρενο..
    Αυτα ηταν μια φορα κι ενα καιρο τοτε που το παιχνιδι εσφυζε απο ζωη..

Μετρα καθε φορα που μπαινεις ποσα ατομα βλεπεις απο κατω και θα καταλαβεις..

Αρα πας να κερδισεις εντυπωσεις για ποιον για τα φαντασματα που νομιζεις οτι σε διαβαζουν..
    Πηρες μια αναφορα ρε κακομοιρη και αυτην απο τυχη και μου βγηκες και γραφεις ενα σωρο βλακεις και θεωριες..
    Ακριβος πριν απο αυτην την αναφορα που την εκανες θεμα εχω παρει 8 και και δεν λεω κουβεντα αυτη μαλλον ειναι και η διαφορα σου με ενα παικτη της ΑΙΜΑ..

Το οτι κανεις δεν ειναι ανικητος αυτο ειναι το μονο σιγουρο αλλα θα πρεπει να κερδισεις πολεμο για να το αποδειξεις αυτο οχι με μια μαχη και δυο και αυτη οπως την πηρες..

zikv wrote:

γιατι παλιοτερα διαβαζα αναφορες σε πολεμους σας με αλλες συμμαχιες του βητα και απορουσα πως δεν ντρεποντουσαν καποιοι να δηλωνουν ηττα στο 5λεπτο

Με την μοναδικη σοβαρη συμμαχια του βητα που παιξατε τοτε χασατε...

Η μοναδικη σοβαρη συμμαχια που χασαμε..? ποτε χασαμε ρε σουρομενε και δεν το θυμαμαι..? μαλλον αναφερεσαι στους RISE και το μαλλον δεν ειναι βεβαια επειδη χασαμε (που ποτε δεν χασαμε) το μαλλον ειναι επειδη θυμαμαι το ονοματακι σου με tag RISE τοτε..
    Βλεπεις κανουμε πως ξεχναμε αλλα τελικα δεν ξεχναμε για ολους ερχεται η ωρα..

Παροτι αυτη η σοβαρη συμμαχια που λες ηρθε καλοκαιρι να μας την πεσει που δεν ασχολουμαστε και πολυ..
    και με 3-4 ενεργους που ειχαμε τοτε ουτε ετσι καταφερε να μας κερδισει λεπτομερεις να μην αναφερουμε ολοι ξερουμε τι εγινε..

Ειπαμε κανουμε πως ξεχναμε αλλα τελικα δεν ξεχναμε για ολους ερχεται η ωρα.. 8o
    Eιμαστε η ΑΙΜΑ, η αντισταση ειναι ματαιη..!!

The post was edited 2 times, last by ΜonTaniξ ().

• Περασε ενας μηνας πολεμου και νομιζω καπου εδω ηρθε η ωρα του να τελειωσει..

Οι Creta απο τα 53 ατομα εχουν μεινει 8 ενεργοι αρα δεν υπαρχει λογος να συνεχισουμε να κυνηγαμε τα φαντασμα πλεον..

Συγχαρητηρια στους συμμαχους μου που για ακομα μια φορα εκαναν αυτο που ξερουν πολυ καλα να κανουν..

Τελικη καταμετρηση..

Απωλειες στρατηγων

AIMA 164.398,1
    CRETA 335.626,4

Απωλειες υλικων απο λεηλασιες

AIMA 519.440
    CRETA 4.757.124

Παρακαλω να κλειδωσει..

The post was edited 5 times, last by ΜonTaniξ ().

• οι αντιπαλοι αιμα

και αυτοι διωχνουν μελη απο την συμμαχια τους
    και αυτοι μπαινουν διακοπες

και αυτοι πατανε σημαιες

ενας πυρηνας τους καθισε με θαυματα με την ενωση των κοσμων ενω αλλοι για να το κανουν αυτο πληρωνουν απο την τσεπη τους--μεγιστη αδικια για αυτο το παιχνιδι

ως Creta την ντροπη αλλων συμμαχιων που δηλωναν στο 5λεπτο ηττα
    δεν την ειχαμε ποτε

απο εμας καποιοι επαιξαν και βελτιωθηκαν ενω ημασταν συμμαχια που ολοι τα ειχαν παρατησει-----και αν ειμαστε 10 ατομα ακομα καλυτερα να φτιαξουμε μια νεα Creta --- και εσεις εχετε 18 ενεργους στους 45 με μονο 2 ατομα εκτος του πυρηνα σας να μην ειναι διακοπες

ειδαμε και σοβαρα ατομα εκει μεσα που ουτε κραζουν απο το pc τους
    και αυτα τα ευχαριστουμε που επαιξαν μαζι μας

εγω ενα μεγαλο ευχαριστω σε παιδια απο τις παλιες συμμαχιες του βητα εκτος μιας --Η ΑΙΜΑ δεν ειναι τετοια----
    που διαβασαν και καταλαβαν και το εδειξαν σε πμ και σε στρατιωτικες...εμεις ειδαμε που πηραν στρατιωτικες οι αντιπαλοι και οψομεθα

και βεβαια ενα special ευχαριστω σε εναν αδελφο εδω μεσα

p.s γενικοτερα η μαγκια να βριζεις και να μειωνεις τον αλλο μεσα απο το Pc ιδιως για ενα παιχνιδι πρεπει να τελειωνει ----αυτα που ειδαμε στην αρχη του πολεμου μας πριν παρουμε θεση μεταξυ μελων της αιμα και ασχετων με τον βητα ατομων απαραδεκτο απλα-----
    και κατι τελευταιο
    αυτα τα κακομοιρη σουρωμενε και παει λεγοντας οποιος διαθετει μπαλλες αναμεσα στα ποδια του η δεν τα λεει---το καλυτερο---- η αν πρεπει να τα πει τα λεει κοιτωντας τον αλλον στα ματια και τα λεει για σοβαρα πραγματα.ΑΝ τα λεει για ενα παιχνιδι τοτε γαμησε τα

The post was edited 5 times, last by zikv ().

• Το περιμενα οτι μολις "σφυριξει τη ληξη" θα βγεις ξαλαφρωμενος (απο το αγχος να μπαινεις σε τοσους λογαριασμους και να τους βγαζεις διακοπες)
    να μας πεις καμια ασυναρτησια παλι..

Βγηκες την πρωτη φορα και ειπες οτι ευχαριστεις την ΑΙΜΑ που σου κηρυξε τον πολεμο και οτι θα προσπαθησετε να κανετε οτι μπορειτε κτλ κτλ..

Ωραιο μηνυμα δεν προκαλεσες σου απαντησαμε στο ιδιο υφος και εμεις ομορφα κι ωραια..

Στην συνεχεια μου βγαινεις και γραφεις ενα σωρο παπαριες και ανακριβειες και σου απανταμε και εμεις στο ιδιο υφος.
    αρα μην εχεις παραπονο τα θελες..

Κατσε τωρα εδω και κλαιγε οτι σου φταιει η ενωση των κοσμων και ενα σωρο βλακειες..

• αν λογκαρα σε αλλους λογαριασμους
    ουτε τα υλικα που πηρατε την 1η βδομαδα
    μεχρι να βρουμε συμμαχους και να ειδοποιησουμε η να διωξουμε απο την συμμαχια θα ειχατε παρει

ουτε θα επαιζα χωρις ηφαιστο μαχες ολη νυχτα οπως ο γιαννης και ο παντελης ουτε θα αφηνα υλικα αφυλακτα στις πολεις οπως ο στελιος

ενα ποιημα εμαθες να λες επιτυχως πιστεψε το ετσι και αλλιως σε εχω δει πρωτα γραφεις και μετα σκεφτεσαι αν δεν θες να αλλαξεις εσυ δεν μπορει να σε αλλαξει κανενας υπαρχουν και σοβαρα παιδια εκει μεσα και τους μειωνεις με την συμπεριφορα σου

το οτι υπηρχε καθαρο φορουμ μεταξυ μας μεχρι να φατε και σεις καποιες φαπες δεν το βρισκω καθολου τυχαιο
    πρεπει να εισαι και μαγκας στην ηττα
  • ο καθενας μπορει να καμαρωνει για την καταντια της συμμαχιας του...
    εγω αυτο που ειδα σε αυτον τον πολεμο..ηταν οτι η κρητες σαν συμμαχια ειναι 1 απολυτο τιποτα..στην 1η εβδομαδα βαρεθηκα ηδη...2-3 μελη μονο απο τα 50+ που εχουν πρεπει να ειχαν στρατωνα και ναυπηγειο,,,και αυτα τα 3 εφτιαξαν λιγους στρατηγους και μοιραζαν αναφορες δεξια κ αριστερα σε αιμα...πιθανον να επαιρναν αναφορες και οι βαρβαροι απο εσας τους 3..
    1 απολυτο τιποτα οι κρητες λοιπον...εχουμε παιξει και με αλλες φαρμοσυμμαχιες που εδιναν αναφορες ,αλλα ειχαν στρατηγους..και μετα την κυρηξη αυξαναν στρατηγους..οι κρητες μετα την κυρηξη απλα μειωναν στρατηγους..τους τρωγαμε και δεν υπηρχε ποτε αναπληρωση αυτων..
    καλη συνεχεια λοιπον και ευχομαι στους Κρητες να βρουν 1 αλλο αθλημα που να τους δινει καποιο ενδιαφερον,γιατι στο ικαριαμ,ειτε απο βαρεμαρα,ειτε απο ασχετοσυνη,ειναι ισως η χειροτερη συμμαχια που εχει αντιμετωπισει η αιμα