BRAVEHEARTS(BRH ) vs Law and Justice(SJS)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• THEIA DIKH SJS wrote:

Η ΙΣΤΟΡΊΑ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ,ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΝΤΟΥ ΕΝΏ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΤΕ ΠΟΛΛΑ
      ΓΙΑ ΠΑΤΑ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΕΣΗ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΠΥΡΜΠΙΛΟΜΑΤΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ.ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΛΈΓΕΤΕ ΙΚΑΡΙΑΜ?
      Αυτη ειναι η ουσια στο Ικαριαμ?αχαχαχαχαχ τι λεει αυτο ρε Γιαννο οντως πρωτοι στο να τρωτε φαπες ειστε ακομα και τωρα σας εχουμε ξεφτιλισει στην πολιορκια αχαχαχχαχαχαχ Δημητρακη σαλιαρογλου φαπ φουπ ρε κοτα ειδικα εσυ που βαρουσες συμμαχους ου παλιολινατσα ξεκουμπωτη
    • ΕΛΑ ΟΡΑΤΙΕ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΜΠΡΗΖΟΛΕΣ

ΑΝΤΕ ΠΟΛΛΆ ΕΊΠΑΜΕ ΗΠΙΑΤΕ ΚΙΟΛΛΑΣ ΠΈΣΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑΤΑ ΑΝ ΘΈΛΕΤΕ.

edit:ΕΠΙΣΗΣ ΟΡΑΤΙΕ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΡΟΈΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ
      Files
    • THEIA DIKH SJS wrote:

edit:ΕΠΙΣΗΣ ΟΡΑΤΙΕ ΛΕΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΡΟΈΕΣ ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ
      Μπα τι μας λες οβαρα ενω εσεις πχ γιωτομπαλο δεν εχετε διαρροες αχαχααχαχα να δω πως θα γλυτωσεις εσυ τα μπαν κι ασε τον ορατιο 100 λογαριασμους στο φορουμ εχουμε να σε τρολλαρουμε γιδι
    • αφου διαροη εισαι απο μονος σου ρε εμεις σου φταιμε? αχαχαχα μονος σου τα λες και μετα τα κανεις? εδω μπηκες απο μποτακι δικο σου να βρισεις τον εαυτο σου και καλα οπως εβριζες εμενα και τον σωτο τοσες μερες. και βγηκες στην συμμαχια και εκλαψες στους συμμαχους σου χαχχαα α ρε κοπελαρα μου...

ΚΟΥΙΖΖΖΖΖ ποιο τρελο αγορι εβγαλε αυτο το κυκλικο και μετα απο λιγες ωρες μπαναριστηκε ενα μεγαλο συμμαχοπουλο του?

prntscr.com/idtv26
    • Φωτογραφίες φτιάχνουμε όλοι....αμα βαλω κ φωτοσοπ? ζησε μαη μου να φας τριφύλι....

δε βλέπω να μου απαντησες ομως σε αυτο που σε ρώτησα....
      και για να σε διευκολύνω...
      απευθειας παρε δωσε με την ΔΟ δεν εχω...
      ενας φιλος μου εστειλε μια φωτο που ειναι απευθειας απο τον διαχειριστη...
      τωρα εσενα το θεμα σου ειναι αν θα ξαναφαω εγω μπαν?
      χαίρομαι που δεν απάντησες βεβαια.... δε το περίμενα αλλωστε. Απλά ήθελα να δω το υφος σου... ξαναδιάβασε τι έγραψες και θα καταλάβεις τι εννοώ.

ΥΓ..... Σώτο εγώ μια φορά τέλειωσα με τον μητσοτρομπα
      τα έδειξε όλα νομίζω απο οσα σου ειχα πει σκαιπ.....

Η φωτογραφία είναι από in-game δήλωση κοινής ΙΡ και τίποτα περισσότερο.

adonisza

The post was edited 1 time, last by adonisza ().

• οratios wrote:

Φωτογραφίες φτιάχνουμε όλοι....αμα βαλω κ φωτοσοπ? ζησε μαη μου να φας τριφύλι....

χαίρομαι που δεν απάντησες βεβαια.... δε το περίμενα αλλωστε. Απλά ήθελα να δω το υφος σου... ξαναδιάβασε τι έγραψες και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Ωπα ωπα Πτηνο που εισαι ρε να δεις τον κολλητο σου που καλυπτες?εχουμε και αλλες φωτο καλουδια απο τον Γιαπωνεζο θεια δικη war like να τις βγαλουμε ?αχαχαχαχαχχαχα
    • THEIA DIKH SJS wrote:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ Ο ΤΖΑΠΑΝ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜΜ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
      Θες να σου γραψω ρε γδι απο τους 12 λογαριασμους που εχω εδω?και να φαινοντε ολοι μεσα?αχαχχαχαχαχααχ ασχετε ε ασχετε οσο παει χειροτερος γινεσαι γιδοβοσκε
    • μια ερωτηση σαν απλος θεατης αφου ειδα οτι ο παιχτης θεια δικη εχει μεγαλο λογαριασμο και φυσικα κυριαρχη απο τις αρχες του σερβερ αρα κοντα 2009 μπορει και 2008 σιγουρα οχι τωρα!!!
      ενα ευλογο ερωτημα γιατι εκανες τωρα λογαριασμο στο φορουμ???
      να το κανω λιγο ποιο κωμικο??
      1 γιατι δεν χριαστικε ποτε???
      2 γιατι λες κατσε να δουμε ποσο μπουφοι ειναι και ειμαι ο ετσι ο αλλος??
      3 εγω ειμαι ο εξυπνος εσεις οι βλακες?
      4 κατσε να θολοσο τα νερα και να ψαρεψω τιποτα??

λοιπον ακου να δεις πως εχουν τα πραγματα εγω λεω οτι μαγκια σου στην πειρατια τα σκας!και περνης τρυχες!
      ναι εισαι ο μαματος στην πειρατια και θα τα κανεις κομπαστα που το τοιχος σου για να το σηκωσεις θα σου φερω τον πατερ να σου κανει ευχελαιο που για να βρεις τοσα υλικα θες 3 γυρους και παει λεγοντας!!!
      και παλι βιτσια ειναι αυτα δεν λεω καλα κανεις!οπως βολευεσαι αλη και μονο!!
      ΤΟΝ ορατιο να τον προσεχης!!βγαζει νυχια!!των σωτο τωρα μην του μιλας παιζει βρωμικα!!χ0αχ0αχ0α!!!!!!για να φανταστης αλλου παει αλλου βαραει!!!α0χα0χα0
      ΕΝΏ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΊΣΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΥΘΕΝΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ (τωρα σε αυτο που εγραψες να μπορω να πω ναι εχει δικιο το παιδι ειναι δυνατον με σταματαει ενας ταξιτζης φιλε τι βλεπω παιζεις ικαριαμ ναι του απανταω πες μου αδελφε εισαι ο θεια δικη και ο θειος μπομπ?? βρε κατακαημενε!!ριξε λιγο νερο πιες κατι ασε το τσιγαρο και τραβα για καμια ορυβασια να παρει οξυγονο ο εγκεφαλος σου γιατι το εκαψες που νομιζης οτι εισαι και φυρμα!!!)χ0α0χα0χα0
      και μην ακους τα τρελοπαιδα γιατι θα σε στειλουν στο ψυχιατριο!!!!!
      καλη συνεχεια παιδια και με το μαλακο!!!!
      :crazy2: :crazy2: :crazy2:
    • εγω ειμαι διπλα του... ειμαι απεναντη σας συκοφαντες ου. το παιδι σιγα τι εκανε,,,, ειχε ολοκληρο διαλογο σαν γιαπονεζος με τον "συμμαχο" του και διπλωματη σταυριους γιατι βαρας συμμαχους στην πειτατια ελεγε ο ενας γιατι αργητε να τους μαζεψετε ελεγε ο αλλος. που να ηξερες ρε σταυριους με ποιον μιλαγεεεεεες. τελως παντων τζαμπα σαλιο.
    • THEIA DIKH SJS wrote:

ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΙΟΛΛΑΣ.ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΣ.ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΠΑΡΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΥ
      Ποιο τουρνουα ρε λολιτα?στο ρολαν γκαρος νομιζεις οτι παιζεις?ε ρε φαπα που θα φας

Ρε Παρη καλα ειπες οτι αυτος ειναι διχασμενη προσωπικοτητα τι νομιζει οτι μιλαει με 5 χρονα?αχαχαχαχαχχαχα
    • sotos13 wrote:

THEIA DIKH SJS wrote:

ΜΕ ΑΠΕΙΛΕΙ ΚΙΟΛΛΑΣ.ΑΔΙΣΤΑΚΤΟΣ.ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΛΕΣ ΠΑΠΑΡΕΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΥ
      Ποιο τουρνουα ρε λολιτα?στο ρολαν γκαρος νομιζεις οτι παιζεις?ε ρε φαπα που θα φας
      μαλλον λεει το νημα διπλα το δικο μου αλλα κοιτα να δεις ποσο ποια δεν ξερει τι του γινεται που στο τελος θα πεση και σε αντιφασης κανει σαν 12 χρονο δεν σε παω σε 10 χρονο ειδες!
      θεια δικη ο τζαπον ιμιτασιον γραφει παντα γκρικλις στην αγορα θα μου επιτρεψης να το ξερω γιατι εκει συνομιλουμαι με τον πονεμενο που τι να κανουμαι ατιμη ζωη!
      δευτερον και εκεινο το παραξενο δε ουτε και αυτος φορουμ ακουσον ακουσον πολλες συμπτωσης!
      τωρα να σου πω οτι σωτος και ο λελαπας εχουν ενα κοινο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α!!!σωτο φατην!!!χα0χα0χ0α0!!!!!!!!!!
      εχετε παθει βερτικο μαλλον η κανα τζετ λακ απο τις πολλες πειρατιες να σου πω μεταξυ μας ικανο σε εχω ρε μπαγασα να κυκλοφορης και πειρατης μεσα στο σπιτι τωρα με το καρναβαλη ιδιος σε εχω εικονα τωρα και κλαιω 3 λεπτα πριν τελειωση ο γυρος βγαζεις και το σπαθη ξερεις εκεινο το ωραιο το φωτοσπαθο εκεινο που φωταει??α για σου!
      φυσικα το παρον για σενα αποτελη προιον μυθοπλασιας και οποιαδηποτε σχεση με την πραγματικοτητα απλα ειναι συμπτωση η τυχη η ειμαι μεντιουμ!χ0αχ0χ0!!!!!!!!! :thumbsup:
    • LELAPA7 wrote:

τωρα να σου πω οτι σωτος και ο λελαπας εχουν ενα κοινο τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!Χ0ΑΧ0ΑΧ0Α!!!σωτο φατην!!!χα0χα0χ0α0!!!!!!!!!!
      χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

LELAPA7 wrote:

εκεινο το ωραιο το φωτοσπαθο εκεινο που φωταει??α για σου!
      μη μπλεκεις τον παπατζα με το star wars ρεεεεεεεεε
      το star wars είναι θρησκεία!!!!! δείξε λίγο σεβασμό!!!!
    • LELAPA7 wrote:

θεια δικη ο τζαπον ιμιτασιον γραφει παντα γκρικλις στην αγορα θα μου επιτρεψης να το ξερω γιατι εκει συνομιλουμαι με τον πονεμενο που τι να κανουμαι ατιμη ζωη!
      Καλα αυτος επρεπε να χει γραψει μυθιστορημα,ο τυπος ειναι αρρωστος φαρμολελαπα,,ασε να δουμε τι αλλο θα σκεφτει...

LELAPA7 wrote:

δευτερον και εκεινο το παραξενο δε ουτε και αυτος φορουμ ακουσον ακουσον πολλες συμπτωσης!
      Ναι ρε ξαφνου πεταχτηκαν ολοι οι διπλοι του και εκαναν λογαριασμο,τωρα μενει να δουμε και τα μποτακια του να γραφουν :dash: :dash: :dash:

οratios wrote:

το star wars είναι θρησκεία!!!!! δείξε λίγο σεβασμό!!!!
      Πρωτη σωστη κουβεντα που εγραψες οσα χρονια σε ξερω φαρμα... :hail: :hail: :hail:
    • sotos13 wrote:

οratios wrote:

Φωτογραφίες φτιάχνουμε όλοι....αμα βαλω κ φωτοσοπ? ζησε μαη μου να φας τριφύλι....

Ωπα ωπα Πτηνο που εισαι ρε να δεις τον κολλητο σου που καλυπτες?εχουμε και αλλες φωτο καλουδια απο τον Γιαπωνεζο θεια δικη war like να τις βγαλουμε ?αχαχαχαχαχχαχα
      Απαπα παιδια μην τα βγαζετε αυτα στην φορα,ακομα δεν ειδα απαντηση ομως μαλλον εχει λερωμενη την φωλια του ο δικαστης,πανως εγω στην θεση της ηγεσιας της συμμαχιας του θα τον πετουσα εξω και θα του εκοβα το ικαριαμ με καθε πιθανο και απιθανο τροπο.
    • λερωμενη την φωλια του δεν την εχει. του δινει το παιχνιδι το δικαιομα να εχει νομιμα 10 λογαριασμους. εχει τα κουραγια? και καλα κανει. και εγω εχω 5 ιπ απο συμμαχους που μας εχουν χαιρετηση στο παιχνιδι. βεβαια εμενα ειναι μονιμα διακοπες. δεν εχω παραδειγμα 10 λογαριασμους και να βγαινουν στην πειρατια οι 8 και σε αυτους τους 8 να εχω βαλει κοσμητικα επιθετα για τον ικαριαμικο αντιπαλο μου λες και ειμαι 12χρονο. χαχαχαχαχαχα iq ραδηκιου. ουτε φυσικα θα σκεφτομουνα ποτε επειδη καποιοι συμμαχοι μου ειναι παρτακηδες να τους βαραω με τον διπλο μου για να τους αναγκασω εμεσα να μαζευουνε για εμενα. χαχαχαχαχαααααααα παντελονατε αν δεν σου κανουν οι συμμαχοι σου και ειναι παρτακηδες χρονια τοτε πολυ απλα στειλτους απο την συμμαχια. αυτο ειναι πολυ ποιο παντελονατο απο αυτο που εκανες. να το παιζεις αγνωστος στον διπλωματη σας και να αναγκαζεται να λεει οτι τωρα που λειπει ο war δεν θα κανουμε μαγκα τον γιαπωνεζο χαχαχαααααααααααααα δηλαδη το ιδιο ατομο και προτειμο να μην παιξουμε πειραιτα. χαχαχαχαααααααααααα κλαιω. εισαι παντελονατος, καραμπουζουκλης, ντερμπεντερης και ντερμπισης.. εσυ δεν εισαι απλος παιχτης εισαι ινδαλμα και ολοι θελουμε να σου μοιασουμε.
    • Μάχη για την πόλη ΗΛΙΟΣ M
      (11.02.2018 11:06:00)
      ΤΣΑΜΠΙKA[BRH] από Μαρ 1 Πως Cap, mr bond P, ΕΥΡΥΑΛΗ
      vs
      ΒLOOD DIAMOND[SJS] από ΗΛΙΟΣ M

---------------------------------------------------------------------------------------------
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - Λογχοφόροι............................0(-188)
      ............................................. - Τείχος..................................4(-3)
      Πυροβολητής θείου......................84(-0) - Πυροβολητής θείου.....................100(-0)
      Ξιφομάχος.............................470(-0) - Ξιφομάχος.............................500(-0)
      Οπλίτης.............................324(-126) - Οπλίτης.............................850(-150)
      Γυροκόπτερο..........................152(-28) - Γυροκόπτερο...........................72(-28)
      Κριός..................................18(-0) - Κριός.................................100(-0)
      ............................................. - Γιατρός................................10(-0)
      Γίγαντας Ατμού........................192(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................18(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................25(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί..............................-246.4 - Στρατηγοί..............................-392.8
      Επιθετικοί βαθμοί.........................982 - Αμυντικοί βαθμοί..........................616
      Ζημιά...................................12320 - Ζημιά...................................19640
      Καταμερισμός ζημιάς.......................38% - Καταμερισμός ζημιάς.......................62%

Νικητές: ΤΣΑΜΠΙKA[BRH]

Χαμένοι: ΒLOOD DIAMOND[SJS]

Μάχη για την πόλη Μαρ 2 Πως
      (11.02.2018 19:54:34)
      ΤΣΑΜΠΙKA[BRH] από ΦΟΒΟΣ
      vs
      ΒLOOD DIAMOND[SJS] από ΗΛΙΟΣ M, παναγιωτηςς[SJS] από Μαρ 2 Πως, Staurious[SJS] από FrP-SjS

Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας...............................10(-0)
      ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
      Οπλίτης.............................367(-183) - Οπλίτης...............................0(-192)
      ............................................. - .............................................
      Πυροβολητής θείου......................84(-0) - .............................................
      Ξιφομάχος.............................550(-0) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................82(-8) - Γυροκόπτερο............................0(-22)
      Κριός..................................18(-0) - Κριός..................................0(-10)
      Κανόνι.................................42(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................30(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-276.2 - Στρατηγοί..............................-367.8
      Επιθετικοί βαθμοί.......................919.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................690.5
      Ζημιά...................................13810 - Ζημιά...................................18390
      Καταμερισμός ζημιάς.......................42% - Καταμερισμός ζημιάς.......................58%

Νικητές: ΤΣΑΜΠΙKA[BRH]
    • FRΕΕ_300 wrote:

λερωμενη την φωλια του δεν την εχει. του δινει το παιχνιδι το δικαιομα να εχει νομιμα 10 λογαριασμους. εχει τα κουραγια? και καλα κανει. και εγω εχω 5 ιπ απο συμμαχους που μας εχουν χαιρετηση στο παιχνιδι. βεβαια εμενα ειναι μονιμα διακοπες. δεν εχω παραδειγμα 10 λογαριασμους και να βγαινουν στην πειρατια οι 8 και σε αυτους τους 8 να εχω βαλει κοσμητικα επιθετα για τον ικαριαμικο αντιπαλο μου λες και ειμαι 12χρονο. χαχαχαχαχαχα iq ραδηκιου. ουτε φυσικα θα σκεφτομουνα ποτε επειδη καποιοι συμμαχοι μου ειναι παρτακηδες να τους βαραω με τον διπλο μου για να τους αναγκασω εμεσα να μαζευουνε για εμενα. χαχαχαχαχαααααααα παντελονατε αν δεν σου κανουν οι συμμαχοι σου και ειναι παρτακηδες χρονια τοτε πολυ απλα στειλτους απο την συμμαχια. αυτο ειναι πολυ ποιο παντελονατο απο αυτο που εκανες. να το παιζεις αγνωστος στον διπλωματη σας και να αναγκαζεται να λεει οτι τωρα που λειπει ο war δεν θα κανουμε μαγκα τον γιαπωνεζο χαχαχαααααααααααααα δηλαδη το ιδιο ατομο και προτειμο να μην παιξουμε πειραιτα. χαχαχαχαααααααααααα κλαιω. εισαι παντελονατος, καραμπουζουκλης, ντερμπεντερης και ντερμπισης.. εσυ δεν εισαι απλος παιχτης εισαι ινδαλμα και ολοι θελουμε να σου μοιασουμε
      ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΚΡΑΖΕΤΕ ΘΑΥΜΑΖΕΤΕ ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΩ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΠΑΡΗΣ ΟΤΑΝ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΣΑΛΙΑΡΙΔΕΣ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΠΛΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΓΙΑΠΩΝΕΖΟ,ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΟΣ ΜΟΥ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.
      Files
      • JAPAN.png

(14.2 kB, downloaded 7 times, last: )