BRAVEHEARTS(BRH ) vs Law and Justice(SJS)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LELAPA7 wrote:

σωτο 7 μην τους κανεις μπουλινκγ στα παιδια θα πεταξω ρολακια ταμειακης!!!χα0χα0χα0
    αχχαχαχα ρε παλιο γκαρθια ενα χαρτακι σε πετυχε και επεσες σε κωμα που να φας και κουτακι μπυρας αδειο οχαχααχαχαχαχχα
  • ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΡΕ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥΛΑ. ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ***Λογοκρίθηκε*** ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΣ ΕΣΥ ΕΤΣΙ ΣΕ ΜΑΘΑΝΕ. ΑΝ ΕΣΥ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ. ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ. ΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΙΑ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΚΟΜΑΤΙ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ.

ΘΕΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ. ΕΓΙΝΑ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΛΟΥΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΥΡΑΜΕ Ε? ΟΚ. ΜΙΣΟ. ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ 11.30 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ. prntscr.com/inbl1e

ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΣ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΛΑΓΟΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΜΠΛΟΚΑΡΗ prntscr.com/inbmkx - prntscr.com/inbn87

ΕΜΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΟΛΙΣ ΜΑΣ ΠΗΓΑΜΕ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΦΥΓΕΣ. ΕΚΕΙ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕΣ.

Έχει δοθεί προειδοποίηση~ Whitedrum

The post was edited 1 time, last by Whitedrum ().

• FRΕΕ_300 wrote:

ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΣΟΥΝ ΣΤΟΝ ΝΗΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΙΣ ΠΙΑΣΜΕΝΕΣ. ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΕ ΛΑΓΟΣ
    Λαγοι ειναι μονο ο γαυρουα Παρουκο χοχοχοχοχοχ λαγος ο δημητρακης ρε?Ντροπης πραγματα μολις δει on line γινεται μπουχος τα ποδια στην πλατη και γεια σας οπως οι γαυρουα στην Υμμητου χοχοχοχοχοχοοχ

οratios wrote:

εγώ μπορώ να έχω τη μπύρα πρίν πετάξεις το κουτί?
    Εσυ ξερω τι θελεις αλλα δεν θα μιλησω ακομα αχαχαχαχχααχ
  • sotos13 wrote:

Αν την βγαλει απο τον πατο του ο Δημητρακης ολη δικια σου πασακο μου χααχαχχαα
    γτ μπύρες βάζει ο άλλος στο κώλο του?
    ρε τι κάνετε εσείς εδώ χαχαχαχαχα

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ~ Whitedrum

• οratios wrote:

γτ μπύρες βάζει ο άλλος στο κώλο του?
    Μαντεψε...τωρα περα απο την πλακα μην τον τρολαρετε αλλο ρε θα σας παρουν φαλαγγι για μπουλιγκ ασε που το παιδι θελει να κλεισει η πολιορκια γιατι η φαπα πηγε συννεφο χοχοχοοχοχοχχοχοχ δημητρουλα μην ξεχνιομαστε Φααααααααααααααααααααπ
  • ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΟΥ?ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΡΑΝΟΗΣΕΣ!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΑΛΙΑΡΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΠΑΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟΤΕ ΟΙ ΦΑΡΜΕΣ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ !!!!!

ΤΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΝ ΕΓΙΝΕΣ ΠΟΛΕΜΙΣΤΑΡΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!!!

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΙΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΕΨΙΛΟΝ ΕΣΤΗΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΣΟΥ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΟΛΕΜΟ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΡΤΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΓΙΑ 7 ΜΕΡΕΣ ΕΝΑ ΠΟΣΤ!!!

ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΚΛΕΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ

ΓΛΥΦΕΙΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΗΓΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙΑ ΣΟΥ

ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ

ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΚΟΙΝΕΣ ΙΠ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΝΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΣΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΑΣΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΝΤΡΑ ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ

ΤΡΩΣ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ

ΚΑΤΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΑΛΙΑΡΙΖΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΕ 2 -3 ΚΟΛΛΗΤΟΥΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕ ΤΟ ΜΑΓΚΑΣ ΒΑΡΥΣ ΚΑΙ ΑΣΗΚΩΤΟΣ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΣΙΑ ΣΟΥ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΣΚΛΑΒΩΝΕΙ

ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΙΛΑΓΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΤΟΣΟ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ ΜΕ ΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣΤΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΟΙ ΣΥΜΑΧΟΙ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΒΛΑΚΑΣ ΜΕ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ
    ΠΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΚΑΙ ΞΕΥΤΙΛΙΚΙ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ ΠΛΕΟΝ!!!

The post was edited 1 time, last by WAR LIKE ().

• Θα μπει καποια στιγμη αν το θυμηθει ο Moderator: adonisza και θα πει...

Ειστε ολοι σας απαιδευτοι, και σας αξιζουν τα δεοντα.....το νημα κλειδωνει κα θα βρεξει μπανακια σε λιγο !!!

Αλλα θα εχει ξεχασει οτι η εντεχνη απουσια του απο το φορουμ οδηγησε σε αυτη την κατασταση.
    Το εχει ξανακανει στο ιδιο νημα και απειλουσε με κλεισιμο επειδη αυτος σφουγγαριζεκαι δεν ειχε χρονο να μπαινει καθημερινα τουλαχιστον για 2 ωρες οπως οριζονται οι υποχρεωσεις ης Δ.Ο
    Και καλα, ο Moderator: adonisza σφουγγαριζει ολη μερα, η ΚΑΤΙΑ δεν επιβλεπει ολοκληρο το φορουμ (την εχω και σε εκτιμηση, την μοναδικη) .

Η Δ.Ο με την σιωπηρη εντεχνη αδρανεια της, πυρπολει το φορουμ, ωστε να αποκομισει η εταιρεια κερδος απο το μισος που καλλιεργειται !!!
    STING
  • ΚΑΛΥΤΕΡΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΦΡΟΝΤΟ ΜΠΑΝΑΝΑ!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΟ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΠΗΚΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΚΑΛΥΤΕΡΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ !!!ΣΟΥ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΞΑΝΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΟΝΟΜΑ ΟΧΙ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

ΡΕ ΣΤΡΙΝΓΚ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ Ο ΜΑΜΑΟ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ,ΕΓΩ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΚΑΡΠΑΖΟΕΙΣΠΡΑΚΤΟΡΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΕΡΒΕΡ ΕΤΣΙ ΗΞΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑΝ ΨΕΜΜΑΤΑ ΣΕ ΕΙΔΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΕΡΒΕΡ ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΤΟ ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΤΙ Ο ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΤΗΝ ΔΟΣΗ ΤΟΥ,

ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΟΠΩΣ ΘΕΣ ΑΠΟΔΕΞΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΟΠΟΩΣ ΕΜΕΝΑ ΠΧ ΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ?ΑΝ ΒΡΕΘΕΙΣ ΜΕ ΠΑΙΧΤΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ.

ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ?ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΙΑΧΙΕΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ?ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕ?

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΛΟΙΠΟΝ ΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΕΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΔΕΛΦΟ ΜΠΕΚΑΤΣΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΛΦΟΣ ΦΙΛΟΣ!!!

ΛΕΓΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΤΗΝΟ!!!

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΥΠΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑΙΡΟΜΠΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΝΑΙΡΟΜΠΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Η ΟΛΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩΝ!!!!

Έχει δοθεί ban~ Whitedrum

The post was edited 2 times, last by Whitedrum ().

• ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΙΛΑΣ. ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΛΗΤΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΘΕΙΑΣ ΒΛΑΚΕΙΑΣ. ΕΣΥ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ, ΕΙΣΑΙ ***Λογοκρίθηκε***, ΤΩΡΑ ***Λογοκρίθηκε*** ΑΝ ΟΙ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΣΟΥ ΣΤΡΑΦΟΥΝΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΟΥ Η ΟΧΙ.

ΕΙΣΑΙ Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΝΤΡΟΠΗ ΒΛΑΚΑ ΧΟΝΤΡΕ. ΗΘΕΛΕ ΛΕΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟ ΤΡΟΓΛΗ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ EMAIL ΗΘΕΛΕ ΛΕΕΙ. ***Λογοκρίθηκε*** ΕΧΕΙΣ FB ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΕ ΕΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ (ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ) ΕΧΕΙΣ ΤΗΛ ΠΑΡΕΜΕ ΤΗΛ Η ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΟΡΟΦΟ ΚΑΙ ΕΛΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ.

ΕΛΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΝΑ ***Λογοκρίθηκε*** ΕΛΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΓΑΜΑΤΑ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΟ ΧΑΡΤΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΜΟΝΟ ***Λογοκρίθηκε*** ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΕ. ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΥΡΙΣΩ.

ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΣ.

+1 προειδοποίηση για Ασέβεια των Κανόνων~ Whitedrum

• WAR LIKE wrote:

ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ?ΕΠΕΙΔΗ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΙΑΧΙΕΡΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ?ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΣ?ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΤΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΚΕΡΔΙΣΕ?
    Σου θιξαμε το φιλαρακι σου?Σιγα μην εκλαιγε ο Τασος για την διαχειρηση ,η διαχειρηση ξαναδεχθηκε το πτηνο το οποιο στο παρελθον(να τα λεμε αυτα) χρησιμοποιουσε μπαγκ προς ωφελος του και διωχθηκε κλωτσιδον ακομα και τωρα που ειναι δοκιμαστικα πριν καμποσες μερουλες πηρε απο διπλο του υλικα και δεν τιμωρηθηκε για να μην γινει σκανδαλο στην ΔΟ αν ειστε αντρακια βγειτε να πειτε οτι δεν εγιναν αυτα που λεω αλλα τα παντελονακια τα κανατε φουστιτσες

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΣΑΣ
    Έχει δοθεί ban~ Whitedrum

The post was edited 2 times, last by Whitedrum ().