ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ?

Καλησπερα το βαζω σε διαφορους κοσμους πρωτον να δουνε τι εστι ο συγκεκριμενος παικτης(να μην χαρακτηρισω αλλιως) δευτερον μηπως και το δει κανας διαχειριστης απο αλλου και τιμωρηθει επιτελους,ειναι απο τον κοσμο ΓΑΜΜΑ πολιορκια BRH vs SJS ποστ 250 και κατω λεει τα δικα του παολα τα ριπορτ το τυπακι εχει ασυλια......

board.gr.ikariam.gameforge.com…93cda9090768367a951db3eeb Αφαιρέθηκε εικόνα
    Κάτια

The post was edited 2 times, last by katia ().

• ρε συ Σώτο....
    αυτός δεν ήτανε μαζί με τον geoo1972 στην θρακιωτικη γαια το 2012? κάπου τον είχε πάρει το μάτι μου σε ένα νήμα του ψυχάκια

τεσπα....
    απλά τραγικός μη πω τπτ αλλο..
    να τον χαίρονται οσοι τον υποστηρίζουν
    αν κ άσχετο με τον σέρβερ βεβαια..
  • ποιος να το δει ο bekatsas /που πλεον ειναι διαχεριστης αλλα παρεμενει αρχηγος της συμμαχιας (sjs) και τον εχει και τον καμαρωνει?
    "Οι
    ανάξιοι ζουν μονάχα για να τρώνε και να πίνουν ενώ οι άξιοι τρώνε και πίνουν για
    να ζουν"
  • βρε χεστον σιγα κανε το παιχνιδακη σου εκει στειλτου και μια τουλουμπα του ρεσκεμπε και κοπανατον μεχρι να πεσουν ταπομολα απο ..........!!!!!!!!!χαχαχ0α0χα0χ!!!!!!!
    αγαπη μονο μην ξεχνατε!!!!!!!!!!
  • Πω, πω θίχτηκαν τα παλικάρια... :love:
    Όταν όμως βγαίνει ο αρχηγός τους και ξερνάει τα ίδια και χειρότερα, σπεύδουν να του κάνουν like... :thumbsup:

Α ρε υποκριτές...και λίγα σας λέει...
    Mια βάρκα θέλω ποταμέ, να ρίξω από χαρτόνι,
    όπως αυτές που παίζουνε στις όχθες μαθητές.
    Σκοτώνει, πες μου, ο χωρισμός; ― Mατώνει, δε σκοτώνει.
    Ποιός είπε φούντο; Ψέμματα. Δε φτάσαμε ποτές.
  • Aίαντας wrote:

Πω, πω θίχτηκαν τα παλικάρια...
    Όταν όμως βγαίνει ο αρχηγός τους και ξερνάει τα ίδια και χειρότερα, σπεύδουν να του κάνουν like
    Στην ιδια μοιρα και εσυ τενεκε με τον war like ειδες πουθενα να βριζουμε μαναδες παιδια?Το μονο που βλεπεις ειναι να σε τρολαρουμε σε ολα τα νηματα και να διασκεδαουμε με αυτα που γραφεις.
  • bill--- wrote:

Aίαντας wrote:

Δεν έχω πρόβλημα, αγαπητέ μου που για πολλοστή φορά ανακατεύεις με τον χυδαιότερο τρόπο την οικογένεια μου...
    Το έχεις κάνει και παλαιότερα άλλωστε με το παιδί μου...
    Δεν φταις εσύ...είπαμε...σε ότι περιβάλλον μεγαλώνει κάποιος, έτσι έχει μάθει να άγεται και να φέρεται...και το περιβάλλον που μεγάλωσες εσύ, θα πρέπει να ήταν πολύ σκληρό και πολύ χυδαίο για να σε φτάσει να συμπεριφέρεσαι έτσι...

Την συμπάθεια μου φτωχέ μου φίλε...και τον οίκτο μου...
    Τα αξίζεις 100%...
    οχι απλα χυδαιος..... πιο κατω δεν εχει.....
    τον οικτο κρατα τον για τον εαυτο σου..... την συμπαθεια μου στην γυναικα σου.....
    η πεθερα σου δεν θελει το ζωναρι μου.... εχει κ σε χορευει καθε μερα..... αχου το μωρε..... που θιχτηκε κιολας....

καλα κ ξυλο ρε τακη?
    εμ την αλεπου την ρωτησαν....
    η σωγαμπρος η σε κρεμαμε.....
    κρεμαστε με ειπε

μισο γιατι δακρυσα.....με συγκινησε το μνμ σου μαλον....

για το παιδακι σου τι ελεγα? δεν θυμαμαι? ααα....οτι ειναι σαν πιθηκακι? ε ενταξει.... δεν ειναι κακο... σου μοιασε.... να καμαρωνεις θα πρεπε...

παντως ρε κακομοιρη θες να πεις κατι κ την ιδια στιγμη κανεις τος ιδιο..... μην κοιτας απο τον εαυτο σου...
    το περιβαλλον που μεγαλωνουν ολοι ειναι το σπιτι τους..... ουτε τα γραφεια της εατ εσα που μεγαλωσες εσυ ουτε ο σταυλος που σε αμολαγαν μετα......εσυ ομως εισαι ο τακαρος κ μπορεις να προσβαλεις οικογενειες γιατι δεν γινεσαι χυδαιος....

να ζητησω να μην κλειδωσει? αμα θες να πεις κ αλλα στο αφηνω ανοιχτο.... μου αρεσει να σε διαβαζω κ να συνεχιζεις να ξεφτιλιζεσαι.....

το βιντεακι τελικα με την γυναικα σου ειναι η με πιπινια? θα μου την λυσεις την απορια?

Εδώ δηλαδή δεν βρίζει την οικογένεια μου, την γυναίκα μου, το παιδί μου...ακόμα και την πεθερά μου ανακατεύει...
    Γι' αυτό...και λίγα σας λέει ο war like...

Καλοχώνευτα...
  • Εεεεε καλά κ εσύ ρε Σώτο... τι του λες τωρα.... ψιλά γράμματα για αυτόν....
    θυμάσαι που κάποτε ελεγε ο παυλάκιας για το κόμπλετ του τακουλη με τους φευγα? :love: :love: :love:
    είδες πόσο όμορφα τον επιβεβαιώνει.... :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:

τακουλη μου σε ευχαριστούμε για αυτό σου το post...
    απλά μάθε πως η μάνα είναι ιερό πράγμα.... καμία σχέση με τις δικές σου μπιπιες....
  • ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΑ "ΜΑΣ" ΕΙΠΕ ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ.

ΑΜΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΥΤΙΣΤΗΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΗΚΑΣΕΙΣ ΓΙΝΕΣΕ ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ Ε ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΠΑΩ ΠΑΣΟ.

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΩ ΜΠΑΝ ΕΔΩ Ε ΑΣ ΦΑΩ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ.
  • Aίαντας wrote:

Εδώ δηλαδή δεν βρίζει την οικογένεια μου, την γυναίκα μου, το παιδί μου...ακόμα και την πεθερά μου ανακατεύει...
    Γι' αυτό...και λίγα σας λέει ο war like...

Καλοχώνευτα...
    Εισαι τοσο γιδι που δεν βαζεις τα μηνυματα ολα οπως γραφτηκαν στο συγκεκριμενο νημα εσυ εγραψες και παραδεχτηκες ολα τα παραπανω και ο Βασιλης σε τρολαρει παλιοκοπρια
  • FRΕΕ_300 wrote:

ΑΜΑ ΕΣΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΥΤΙΣΤΗΚΟΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΑΔΗΚΑΣΕΙΣ ΓΙΝΕΣΕ ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ Ε ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΠΑΩ ΠΑΣΟ.
    για να είμαστε κ ακριβείς αγαπητέ μου free...
    ο αίαντας έβγαινε και περηφανευοταν που απατούσε (λέμε τώρα... να γράψει στο φόρουμ ήθελε) τη γυναίκα του και πήγαινε με πιπίνια (δήθεν για να δείξει πόσο "άντρας" είναι, λες κ δε ξέραμε)...
    πιο πριν (πριν κάτι χρόνια) εξέθετε τον γιο του με παρομοιο τρόπο...
    κανείς ΦΕΥΓΑ δεν έβρισε ούτε προσέβαλλε την οικογένεια κανενος... τωρα εαν ο αιαντας προσβαλλεται επειδη επανελαμβάνουμε αυτά που λέει πρώτος, ε δε φταίμε εμείς για αυτό όπως αντιλαμβάνεσαι....
  • Aίαντας wrote:

Πω, πω θίχτηκαν τα παλικάρια... :love:
    Όταν όμως βγαίνει ο αρχηγός τους και ξερνάει τα ίδια και χειρότερα, σπεύδουν να του κάνουν like... :thumbsup:

Α ρε υποκριτές...και λίγα σας λέει...
    Καλησπερα.....Σωτο γιατι το ψαχνεις δεν θα τον πειραξουν,τα καλητερα ******* οι διαχειριστες δεν τα πειραζουν....
    Την αλλη φορα δεν θυμασαι που εφτιαχναν μποτ και βριζαν καναν τιποτα;

Αιααααα αργησες να μπεις σε περιμενα να γραψεις απο χτες να γελασω.

Δεν επρεπε να θιχτουμε κατα την γνωμη σου εεεεε;
    Επρεοε να του πουμε και μπραβο;
    Που ειδες ρε γιδι να βρισει παικτης με τετοιο τροπο την οικογενεια σου;
    Εσυ κυριε που οπου βρεις την ατιμια τη χτυπας και θες το δικαιο και μπλα μπλα μπλα.....
    Μονο κομπλεξ εχεις για καποια μελοι, για δικαιοσηνη και βλακειες φανηκε παραπανο με το ποστ σου.....
    Πιστευα οτι εισαι απλα κομπλεξικος και χαζος αλλα μαλλον εχεις μεγαλητερο προβλημμα,μαθε να ξεχωριζεις τον χαβαλε με την πραγματικοτητα βλακακο υπερ σου θα ειναι.....

Κατι τελευταιο ενα μελος και καλος φιλος ειχε πει οτι καλητερα να του κοπουν τα χερια παρα να προσβαλει την οικογενεια του και τον χλευασες....

Μαντεψε ποιος προσβαλει την οικογενεια του τωρα....

Στην θεση αυτη μπορει να ηταν η δικη σου οικογενεια ή του καθε ενος εδω μεσα.....

Υποστηριξε εσυ τον βλακα που βριζει οικογενειες γιατι δεν βριζει την δικη σου και σε κανενα αλλο ποστ βγες ξανα να μας πριξεις τα[b] ******* για λεφτα και δικαιοσηνη προβατο....[/b]

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
    Κάτια

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 2 times, last by katia ().

• FRΕΕ_300 wrote:

ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΑ "ΜΑΣ" ΕΙΠΕ ΟΠΟΤΕ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕΣΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ.
    ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΑΝΤΡΑΚΛΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΦΑΝΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΩ ΜΠΑΝ ΕΔΩ Ε ΑΣ ΦΑΩ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ.

Δεν σε ξέρω και λυπάμαι αν σε αδίκησε ο συγκεκριμένος παίκτης, αν φυσικά η δική σου συμπεριφορά ήταν κόσμια...
    Το "μας" ήταν για τα καθυστερημένα που κάνουν like σε υβριστικά ποστ συμμάχου τους και που δήθεν θίγονται, όταν βρίσουν τους ίδιους...

sotos13 wrote:

Εισαι τοσο γιδι που δεν βαζεις τα μηνυματα ολα οπως γραφτηκαν στο συγκεκριμενο νημα εσυ εγραψες και παραδεχτηκες ολα τα παραπανω και ο Βασιλης σε τρολαρει παλιοκοπρια

Και όλα τα μηνύματα να βάλω, η ουσία δεν αλλάζει...για όποιον έχει παρακολουθήσει τα νήματα, ξέρει ποιοί είναι οι χυδαίοι...

οratios wrote:

για να είμαστε κ ακριβείς αγαπητέ μου free...ο αίαντας έβγαινε και περηφανευοταν που απατούσε (λέμε τώρα... να γράψει στο φόρουμ ήθελε) τη γυναίκα του και πήγαινε με πιπίνια (δήθεν για να δείξει πόσο "άντρας" είναι, λες κ δε ξέραμε)...
    πιο πριν (πριν κάτι χρόνια) εξέθετε τον γιο του με παρομοιο τρόπο...
    κανείς ΦΕΥΓΑ δεν έβρισε ούτε προσέβαλλε την οικογένεια κανενος... τωρα εαν ο αιαντας προσβαλλεται επειδη επανελαμβάνουμε αυτά που λέει πρώτος, ε δε φταίμε εμείς για αυτό όπως αντιλαμβάνεσαι....

Για να είμαστε ακριβείς αγαπητέ μου τρύφωνα, εγώ ποτέ δεν ανέφερα, ούτε την γυναίκα μου, ούτε το παιδί μου (ούτε την πεθερά μου, φυσικά)...
    Αυτά τα φαντάστηκε από το μυαλό του ο πίθηκας και τα χρησιμοποίησε χυδαίως, για να με προσβάλει...

οratios wrote:

απλά μάθε πως η μάνα είναι ιερό πράγμα.... καμία σχέση με τις δικές σου μπιπιες....

Δεν είναι μόνο η μάνα ιερό πράγμα τρυφωνάκο...είναι όλη μας η οικογένεια...και οι πρόγονοι και οι επίγονοι...
    Εσύ βέβαια, τους τιμάς ιδιαιτέρως με την παραβατική συμπεριφορά σου...της μάνας του καμάρι, που λέμε... :love:

Alexandra13 S-W wrote:

Αιααααα αργησες να μπεις σε περιμενα να γραψεις απο χτες να γελασω.
    Δεν επρεπε να θιχτουμε κατα την γνωμη σου εεεεε;
    Επρεοε να του πουμε και μπραβο;
    Που ειδες ρε γιδι να βρισει παικτης με τετοιο τροπο την οικογενεια σου;
    Εσυ κυριε που οπου βρεις την ατιμια τη χτυπας και θες το δικαιο και μπλα μπλα μπλα.....
    Μονο κομπλεξ εχεις για καποια μελοι, για δικαιοσηνη και βλακειες φανηκε παραπανο με το ποστ σου.....
    Πιστευα οτι εισαι απλα κομπλεξικος και χαζος αλλα μαλλον εχεις μεγαλητερο προβλημμα,μαθε να ξεχωριζεις τον χαβαλε με την πραγματικοτητα βλακακο υπερ σου θα ειναι.....

Κατι τελευταιο ενα μελος και καλος φιλος ειχε πει οτι καλητερα να του κοπουν τα χερια παρα να προσβαλει την οικογενεια του και τον χλευασες....

Μαντεψε ποιος προσβαλει την οικογενεια του τωρα....

Στην θεση αυτη μπορει να ηταν η δικη σου οικογενεια ή του καθε ενος εδω μεσα.....

Υποστηριξε εσυ τον βλακα που βριζει οικογενειες γιατι δεν βριζει την δικη σου και σε κανενα αλλο ποστ βγες ξανα να μας πριξεις τα [b] ******* για λεφτα και δικαιοσηνη προβατο....[/b]

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
    Κάτια

Δεν υποστήριξα ποτέ, ότι το σωστό είναι να βωμολοχείς και να υβρίζεις, πολύ περισσότερο δε οικογένειες και προσωπική ζωή...
    Από την άλλη όμως γλυκιά μου, δεν έχουν όλοι την δική μου υπομονή, ούτε τους δικούς μου τρόπους...
    Όταν λοιπόν φέρνεις τον άλλον στο αμήν με την δική σου άσχημη συμπεριφορά, να περιμένεις και την ανάλογη απάντηση και να μην σου κακοφαίνεται...
    Όσο για το μέλος και καλό σου φίλο που προτιμάει να του κοπεί το χέρι, παρά να ατιμάσει την οικογένειά του, έχει παραδεχτεί ο ίδιος ότι είναι βρώμικος και κλέφτης...
    Το γιατί με αυτήν του την ομολογία δεν ατιμάζει την οικογένειά του, νομίζω ότι είναι σε όλους πασιφανές...

Είπαμε...το μήλο... ;)

The post was edited 1 time, last by katia ().

• Aίαντας wrote:

Για να είμαστε ακριβείς αγαπητέ μου τρύφωνα, εγώ ποτέ δεν ανέφερα, ούτε την γυναίκα μου, ούτε το παιδί μου (ούτε την πεθερά μου, φυσικά)...
    Αυτά τα φαντάστηκε από το μυαλό του ο πίθηκας και τα χρησιμοποίησε χυδαίως, για να με προσβάλει...
    ανέφερες κατά λέξη

Aίαντας wrote:

μόνο με τη γυναίκα του βάζει κανείς πλυντήριο...?
    Τόσες ελεύθερες γυναίκες και πολύ νεώτερες, υπάρχουν...

εδώ λοιπόν ήσουν που ξεκίνησες να ξεφτυλίζεις ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ τη γυναίκα σου...
    βλακίες και λογάκια του αέρα όχι εδώ αγαπητέ μου τακούλη....
    στις δυο γραμμές που έγραψες.... θα μπορούσες να γράψεις καμιά παπάτζα του τύπου "κλαψ κλαψ γιατί μου αναφερεις τη γυναικα μου και προσβάλλεις την οικογένειά μου", αντιθέτως προτίμησες να το παίξεις άνετος και γ@μιάς (λέμε τώρα) και την έφαγες για τα καλά...(ακόμα τη τρως και θα συνεχίσεις να τη τρως οπως με το πιθικακι)

Άρα λοιπόν χοντρούλη μόνος σου προσβάλλεις σε κάθε σου ευκαιρία και τη φουκαριάρα τη γυναικούλα σου και το πιθικάκι σου...μη κοιτάς μόνο τι γράφουν οι άλλοι, δες τι γράφεις και εσύ... μη νομίζεις οτι μόνο εσύ έχεις το δικαίωμα να λες οτι τακία (μη πω τη λεξη που αρχίζει από μ) θες...γιατί βλέπεις το αποτέλεσμα....

Aίαντας wrote:

Το γιατί με αυτήν του την ομολογία δεν ατιμάζει την οικογένειά του, νομίζω ότι είναι σε όλους πασιφανές...
    εσύ λες τους γονείς μου κλέφτες κ απατεωνες εμμεσα και ο άλλος εύχεται καρκίνους κ ψόφους στα ίσα...
    πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ τάκης (είπα να μη χρησιμοποιήσω τη λέξη ηλ...) για να θεωρήσεις οτι θα με προσβάλλεις με το κλεφτες κ απατεωνες...
    :love: :love: :love:
  • ΑΧΧΧΧ ΣΩΤΟ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΙΓΜΕ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΚΑ.

ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙΤΕ ΚΙΑΛΛΟ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ Ε ΚΑΤΣΑΠΛΙΑΔΕΣ
  • THEIA DIKH SJS wrote:

ΑΧΧΧΧ ΣΩΤΟ ΠΟΣΟ ΣΑΣ ΠΟΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ..!!ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΠΟΙΓΜΕ ΓΥΜΝΟΣΑΛΙΑΚΑ.
    Γιδι ντυμενο με εναν ασχολουμαι σιγα μην ασχοληθω και με εσας τις κοπριες,πλην ελαχιστων συμμαχων μου που εχω στον αλφα,ολοι οι αλλοι ειστε ανυπαρκτοι στο ικαριαμ γατακι αντε γεια...
  • οratios wrote:

Aίαντας wrote:

ανέφερες κατά λέξη

Aίαντας wrote:

μόνο με τη γυναίκα του βάζει κανείς πλυντήριο...?
    Τόσες ελεύθερες γυναίκες και πολύ νεώτερες, υπάρχουν...
    εδώ λοιπόν ήσουν που ξεκίνησες να ξεφτυλίζεις ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ τη γυναίκα σου...
    βλακίες και λογάκια του αέρα όχι εδώ αγαπητέ μου τακούλη....
    στις δυο γραμμές που έγραψες.... θα μπορούσες να γράψεις καμιά παπάτζα του τύπου "κλαψ κλαψ γιατί μου αναφερεις τη γυναικα μου και προσβάλλεις την οικογένειά μου", αντιθέτως προτίμησες να το παίξεις άνετος και γ@μιάς (λέμε τώρα) και την έφαγες για τα καλά...(ακόμα τη τρως και θα συνεχίσεις να τη τρως οπως με το πιθικακι)

Άρα λοιπόν χοντρούλη μόνος σου προσβάλλεις σε κάθε σου ευκαιρία και τη φουκαριάρα τη γυναικούλα σου και το πιθικάκι σου...μη κοιτάς μόνο τι γράφουν οι άλλοι, δες τι γράφεις και εσύ... μη νομίζεις οτι μόνο εσύ έχεις το δικαίωμα να λες οτι τακία (μη πω τη λεξη που αρχίζει από μ) θες...γιατί βλέπεις το αποτέλεσμα....

Πάλι δεν τα λες καλά τρυφωνάκο μου...για βάλε τα ποστ με τη σειρά:
    Εδώ η πρώτη κρούση περί οικογένειας από τον φιλαράκο σου...

bill--- wrote:

Libertad wrote:

δεν μας ενδειαφερει ποσο κομπλεξικος αγαμητος εισαι,
    χριστε μου τι βοθρος ειναι αυτος....καλα τα λεει ο τακης.... ειμαι κακη επιρροη....εδω μεχρι κ αυτος παεκτραπηκε κ οχι μονο μια φορα..... ποσο οσοι με τρωνε στην μαπα ολη μερα.....
    αγαμητος? αυτο νομιζω δεν ειναι αληθες ομως.... παντρεμενος ειναι....
    εκτος αν εννοεις κατι αλλο με την αγαμια που η αγγελικη μου υπαρξη κ η αθωοτητα μου δεν αντιλαμβανεται

Εδώ και η δεύτερη σε άλλο νήμα, αφού δεν πήρε απάντηση, μπλέκοντας από μόνος του τη γυναίκα μου, χωρίς να την έχω αναφέρει εγώ πουθενά...

bill--- wrote:

5. οχι να χαρεις.... δεν θελω βιντεο.... κ να βαζεις.... δεν ειναι του γουστου τα btw......δεν ξερω τα δικα σου..... κ ουτε ακουω ακουω τις κακες γλωσσες αλλα ουτε εγω μπορω να σου στειλω..... καταρχας τα εχω για ιδια χρηση.....κ ας ειμαι κ ελευθερο παιδι..... λιγη αξιοπρεπεια ρε τακη..... μα ειναι δυνατον να μου στελνεις βιντεακι την ερμη την γυναικουλα σου? ντροπη τακη.... ντροπη.... τεσπα..... ξαναειπα.... γουστα ειναι αυτα...... την προταση σου λοιπον κανε την σε κανενα αλλο.... δεν ενδιαφερομαι.....ευχαριστω παντως.....

Και μετά η παράθεσή σου με τα πιπίνια...

Όπως καταλαβαίνεις λοιπόν, ούτε λόγια του αέρα, ούτε βλακείες...χυδαιότητα και χολή (με πολλά like κυρίως από σένα) από τον φιλαράκο σου, ναι...

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

εσύ λες τους γονείς μου κλέφτες κ απατεωνες εμμεσα και ο άλλος εύχεται καρκίνους κ ψόφους στα ίσα...πραγματικά πρέπει να είσαι πολύ τάκης (είπα να μη χρησιμοποιήσω τη λέξη ηλ...) για να θεωρήσεις οτι θα με προσβάλλεις με το κλεφτες κ απατεωνες... :love: :love: :love:

Δεν είπα ποτέ τους γονείς σου κλέφτες και απατεώνες, ούτε έμμεσα, ούτε άμεσα...
    Εσύ τους χαρακτηρίζεις έτσι, όταν παραδέχεσαι ότι είσαι πολύ βρώμικος και κλέφτης...αλλά θα προτιμούσες να σου κοπεί το χέρι, παρά να ατιμάσεις την οικογένεια σου...

Και οικογένεια που δεν ατιμάζεται, έχοντας γιό κλέφτη και απατεώνα................................................. :whistling:

The post was edited 1 time, last by Aίαντας ().