ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ελπίζω από τη καρδιά μου να μην έψαχνες εδω κ μια ωρα....
    όχι τίποτα άλλο αλλά σου απάντησα ήδη μιας που είχα διαβάσει το post του παυλάκια ακριβώς πάνω από το δικό σου...

οratios wrote:

θα μπορούσες να γράψεις καμιά παπάτζα του τύπου "κλαψ κλαψ γιατί μου αναφερεις τη γυναικα μου και προσβάλλεις την οικογένειά μου"
    όταν κάτι σε ενοχλεί δεν του δίνεις έκταση τακούλη μου....εσύ όχι μόνο το συνέχισες αλλά το έκανες κ χειρότερο....

σαν διπλωμάτης έπρεπε να το γνωρίζεις αυτό....

στα υπόλοιπα θεωρώ πως είναι λίγο άστοχο να τοποθετηθώ. Μου λες οτι παραδέχομαι πως είμαι βρωμικος και μετά μου λες για την οικογενεια μου.... τέσπα κλασσικά βαφτίζεις το κρεας ψάρι και προσπαθείς να το ψήσεις και απο τις δυο πλευρές. μη περιμένεις ομως σοβαρότητα..
    το πιθικάκι σου τι κάνει? μεγαλώνει?

ΥΓ. Για τα like να μη πιασουμε συζητηση...επιλογή του φορουμ είναι... δλδ αν ελεγα μπραβο στο σκαιπ κ δε το εκανα με λαικ δε θα σε πειραζε?
  • ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΡΕΑΣ ΒΡΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ?

ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΑΠΟ ΜΠΟΤ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ!!!!

ΠΙΑΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΓΛΥΨΤΟΝ ΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΓΛΥΨΕΙΣ !!!!

ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ,ΓΛΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΛΕΓΕΣ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΠΑΠΑΡΑΣ Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ

ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ ΑΘΛΙΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ

ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑ ΒΡΩΜΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΣΥ ΙΚΑΡΙΑΜ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΕΣ ΣΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ!!!

ΟΡΑΤΙΕ ΚΑΠΟΤΕ ΗΜΟΥ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΕΤΑ ΕΠΑΙΖΑ ΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΕΛΙΟΣ73 ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΘΥΜΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΘΑΡΟ ΟΧΙ ΤΟ ΒΡΩΜΕΡΟ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΥΜΑΧΙΑ ΕΠΑΙΖΑ

ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΕΝΑ FREE ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΤΟΥ ENA ΣΩΤΟ AYTOS KAI AN EINAI ΕΝΑ ΟΡΑΤΙΟ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ Η ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΟΛΑ (ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ) ΕΝΑ ΣΤΙΝΓΚ ΠΟΥ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑ ΕΝΑ ΛΑΙΛΑΠΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ(ΕΧΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ)

Η ΓΛΩΣΣΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ

Α ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΞΕΧΑΣΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΛΕΓΕΩΝΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΣΥΝΘΗΚΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΕΠΙΣΗΜΝΗ ΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ,
    ΣΕΒΑΣΜΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΓΕΩΝΑΣ WAR LIKE (ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΦΑ )

ΕΝΩ ΕΣΥ ΤΣΑΜΠΙΚΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΙΝΓΚ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΣ ΤΗΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑ ΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΙΕΣ ΣΕ ΠΡΟΟΡΙΖΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΕΦΤΑΣΕΣ

ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΤΑ ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ !!!!!ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΑΛΙΑΡΙΣΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ!!!
  • Εγώ παπάτζες δεν γράφω τρυφωνάκο μου...αλλά όταν έχω κόντρα με κάποιον, αναφέρομαι σε αυτόν τον ίδιο και εντός των πλαισίων του παιχνιδιού και δεν μπλέκω οικογένειες, εργασία και προσωπική ζωή...χαβαλέ (όπως με τα πλυντήρια) κάνω...

Αφού όμως τα βάζετε κι αυτά στο παιχνίδι, θα τα λουστείτε...είτε με κόσμιο τρόπο από μένα, είτε χοντρά από άλλους που δεν έχουν την δική μου υπομονή και τρόπους...

Κι αφού σου αρέσει να κάνεις like στις χυδαιότητες, κάνε ένα και στον war...like... :love:

οratios wrote:

στα υπόλοιπα θεωρώ πως είναι λίγο άστοχο να τοποθετηθώ. Μου λες οτι παραδέχομαι πως είμαι βρωμικος και μετά μου λες για την οικογενεια μου.... τέσπα κλασσικά βαφτίζεις το κρεας ψάρι και προσπαθείς να το ψήσεις και απο τις δυο πλευρές. μη περιμένεις ομως σοβαρότητα..

Δεν στο λέω εγώ... το παραδέχεσαι μόνος σου...και καμαρώνεις κι όλας γι' αυτό...εγώ προσπαθώ να τα μαγειρέψω...?

οratios wrote:

το πιθικάκι σου τι κάνει? μεγαλώνει?

Το παιδί μου καλά είναι...το μεγαλώνω, προσπαθώντας να το διδάξω, ότι δεν δίδαξαν σε εσένα...
    Να μην καταντήσει κλέφτης και απατεώνας, δηλαδή...
    Ὅταν πιστεύω θάλασσα μονάχα καὶ βυθὸ
    καὶ προσκυνάω γιὰ κόνισμα ἕναν παλιὸ ἀστρολάβο,
    πές μου, στὴν ἅγια πίστη σου, πῶς νὰ προσευχηθῶ;
    Σὲ ποιὸν νὰ ξομολογηθῶ καὶ ποῦ νὰ μεταλάβω;

The post was edited 3 times, last by Aίαντας ().

• ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΒΑΡΕΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΠΩΝΕΖΟ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΟΥ.
    ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΟΣΕ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ.
    ΚΑΙ ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΑΠΟ ΜΠΟΤ. ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΣΑΝ ΝΑ ΦΕΡΘΕΙ ΕΣΤΩ ΤΩΡΑ ΣΑΝ ΑΝΤΡΑ.
    ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΕΠΙ 5 ΠΕΙΡΑΤΙΕΣ ΑΛΛΑΖΕΣ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΟΥ ΔΙΠΛΟΥΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΣΟΥ ΣΕ ΟΝΟΜΑΣΙΕΣ FREEGAY GAYFREESOTO KAI AΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΟΜΟΡΦΑ.
    ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ WAR LIKE SJS - ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ - ΓΙΑΠΩΝΕΖΟΣ ΚΑΙ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝΑΣ. ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ. ΤΕΛΟΣ.
  • WAR LIKE wrote:

ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΡΕΑΣ ΒΡΕ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ?

Καλα αυτα στα εχω κανει καιρο τωρα?Καταλαβαινεις λεει κι ακομα δεν αρχησαμε θα νιωσεις καλα πως τελειωνη το ικαριαμ για σενα ,παρεα με τα μποτ σου θα μεινεις να παραμιλας

WAR LIKE wrote:

ΕΝΩ ΕΣΥ ΠΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΑΠΟ ΜΠΟΤ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ!!!!
    Εγω ρε βλακακο επειδη εχω απο αυτα που εχουμε εμεις οι αντρες δεν μπαινω καν στον κοπο να φτιαξω μποτ για κανενα λογο να βρισω ενα αξιολυπητο ανθρωπακι σαν και σενα,μοναδικο προνομιο εχεις να βριζεις γυναικες μαναδες και παιδια μονο εσυ ανα τους σερβερ το εχεις κανει κι ακομα σε εχουν εδω και γραφεις οι μεγα διαχειριστες,εχεις και το θρασσος να λες οτι ευχομαστε τετοια πραγματα εμεις αλητη ξεφτιλισμενε σα δεν ντρεπεσε,σκουπιδι της κοινωνιας.

WAR LIKE wrote:

ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΠΤΗΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ,ΓΛΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΛΕΓΕΣ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ ΠΑΠΑΡΑΣ Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ
    Δεν γραφω πουθενα οτι ειναι παπαρας ο Μπεκατσας παλιογιδο τα γραπτα μενουν,λεω οτι σε καλυπτει και με την σειρα του καποιοι αλλοι καλυπτουν αυτον,δεν πηρα με πηρε ουτε αυτο σου μετεφερε καλα,και παλι σε συγκριση με σενα τον εχω σε καποια εκτιιμηση αν και μου τα χαλασε με ολα αυτα που γινοντε και κυριως με το γελακι του στο τηλεφνο για τις εξυβρισεις.......

WAR LIKE wrote:

ΑΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΣΟΥ ΑΘΛΙΟ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟ
    Ελα ντε εκει ειναι ακομα περιμενω να βρεις τα κακαλα να παραδεχτεις οσα εκανες τρυπιε αλλα ακομα στον πισινο σου τα χεις

WAR LIKE wrote:

ΣΑΛΙΑΡΙΣΜΑ ΒΡΩΜΙΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΑ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΣΥ ΙΚΑΡΙΑΜ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ
    Ψαξε οπου παιζω και δες αν παιζω ετσι οπως λες παλιοφαρμα του ελεους αχχαχαχαχαχ αλφα γαμμα εψιλον Μυ ολα τα νηματα δες κοπριτη, και ψαξε να δεις αν υπαρχεις πουθενα εσυ......

WAR LIKE wrote:

ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΕΝΑ FREE ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΤΟΥ ENA ΣΩΤΟ AYTOS KAI AN EINAI ΕΝΑ ΟΡΑΤΙΟ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΟΛΑ Η ΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΟΛΑ (ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ ) ΕΝΑ ΣΤΙΝΓΚ ΠΟΥ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑ ΕΝΑ ΛΑΙΛΑΠΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ(ΕΧΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ)
    Βασικα η ουσια ειναι μια εχουμε 5-10 παικτες που ασχολουντε με τα υβριστικα ενος,ενω αυτος ο ενας παει να βγαλει λαθος ολους τους αλλους,μαντεψε ποιος θα εχει δικιο απ ολους αυτους σκουπιδι της κοινωνιας......Ακουσαμε και το καλο οτι εεμεις φτιαξαμε τα μποτακια λεει να βριζουμε τους εαυτους μας αχαχχααχαχχαχα εγω λεω οτι ολα τα εκανε ο στιγκ μηπως ναι?αχαχχαχαχαχαχααχαχα ακομα δεν αρχησε το φτυσιμο Δημητρακη θα βραχεις ασχημα
  • Aίαντας wrote:

Εγώ παπάτζες δεν γράφω τρυφωνάκο μου...
    άλλαξε και πλευρό τακούλη μου...

Aίαντας wrote:

χαβαλέ (όπως με τα πλυντήρια) κάνω
    ειδικά η γυναίκα σου (και παλαιότερα το πιθικάκι σου) θα το εκτιμούσε αφάνταστα το χαβαλέ με τα πληντύρια

Aίαντας wrote:

Κι αφού σου αρέσουν τα like κάνε ένα και στον war
    ε βεβαια η καλύτερη ανταμοιβή για τους καρκίνους... δίκιο έχεις τακούλη μου το ίδιο ακριβώς είναι....

Aίαντας wrote:

Δεν στο λέω εγώ... το παραδέχεσαι μόνος σου...και καμαρώνεις κι όλας γι' αυτό...εγώ προσπαθώ να τα μαγειρέψω...?
    είπα εγω οτι προσπαθεις να τα μαγειρέψεις? εγω ειπα οτι βαφτιζεις το κρεας ψάρι. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.

Aίαντας wrote:

Το παιδί μου καλά είναι...το μεγαλώνω, προσπαθώντας να το διδάξω να μην καταντήσει σαν εσένα...
    καλά κάνεις.... πρωταρχικός σκοπός σου βέβαια θα έπρεπε να είναι να μην σου μοιάσει στο κόμπλεξ...
    αλλά δυστυχώς....

• καλησπερα σε ολους πλην των υβριστων.
    ειναι απο τις ελαχιστες φορες που γραφω και παυθυνομαι στην Δ.Ο.
    δεν ντρεπεστε που ενω ειστε υπευθυνοι να ελεγχεται τους κανονες ενος παιχνιδιου δεν το κανετε?
    δεν ντρεπεστε να μην τιμωρειτε παιχτες που προσβαλουν αλλους παιχτες βριζοντας τι οικογενειες τους?
    δεν ντρεπεστε που εν γνωση μου τα χωνω (πενηνταρικα την φορα) στο παιχνιδι δεν με προσταυετε τιμωρωντας αυτους που βριζουν?
    καντε την δουλεια σας επιτελους και αν δεν μπορειτε παραιτηθητε να την κανει αλλος.
    εχετε κανονες στο παιχνιδι οποιος τους παραβαινει και μαλιστα με υπερβολικο τροπο πρεπει επιβαλετε να τιμωρητε γιατι σε αντιθετη περιπτωση κλειστετο το μαγαζακι..........

Υ.Γ Μπορειτε απο την Δ.Ο να μου πειτε γιατι δεν τιμωρουνται σκληρα οι υβριστες οικογενειων?

Υ.Γ2 Ν α κανω υποθεσεις για φιλικες σχεσεις ?
  • Να σας πω τι συμβαινει τουτη την ωρα στην ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ του ΙΚΑΡΙΑΜ στον ΓΑΜΜΑ.

Παιζονται τα συμφεροντα των ΕΥΡΩ, οσοι βριζουν και πληρωνουν συγχρονως αμβροσιες δεν τιμωρουνται (ινφο εκ των εσω).

Ο ΜΠΕΚΑΤΣΑΣ βρεθηκε να εκμεταλευεται στο παρελθον ως Διαχειριστης τα τικετ κατα των μπαγκ, τον ΑΠΕΠΕΜΨΑΝ και τον ΞΑΝΑΜΑΖΕΨΑΝ σημερα να συνεχισει την δουλεια που ξερει καλυτερα με 32 ακαουντ.

Η ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΠΛΕΥΡΑ να παραιτηθει ΣΥΣΣΩΜΗ !!!

+1 προειδοποίηση για υπόνοιες κατά τις Δ.Ο. Εαν εχετε υποψίες για ένα μέλος της ΔΟ παρακαλώ όπως τις εκφράσετε μέσω του Συστήματος Υποστήρηξης.

adonisza
    STING

The post was edited 3 times, last by adonisza ().

• οratios wrote:

άλλαξε και πλευρό τακούλη μου...

Εγώ τρυφωνάκο μου, δεν κοιμάμαι...σε αντίθεση με αυτούς τους οποίους κλέβετε 40αρια... :love:

οratios wrote:

ειδικά η γυναίκα σου (και παλαιότερα το πιθικάκι σου) θα το εκτιμούσε αφάνταστα το χαβαλέ με τα πληντύρια

Κοίταξε, η γυναίκα μου μπορεί να μου συγχωρούσε μια απιστία (ο γυιός μου σίγουρα)...το να γίνω κλέφτης και απατεώνας, σίγουρα δεν θα μου το συγχωρούσε ποτέ... ;)

οratios wrote:

ε βεβαια η καλύτερη ανταμοιβή για τους καρκίνους... δίκιο έχεις τακούλη μου το ίδιο ακριβώς είναι....

Επειδή έχω χάσει αγαπημένα πρόσωπα από καρκίνο κι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ ο ίδιος πολύ, δεν θα το ευχόμουν ούτε στον χειρότερο εχθρό μου...
    Από την άλλη, όταν μου έκλεψαν καινούργιο μηχανάκι και πλήρωνα δόσεις για αρκετούς μήνες μετακινούμενος με συγκοινωνία, δεν σου κρύβω ότι με δελέασε πολύ η σκέψη, να το ευχηθώ στον κλέφτη...

οratios wrote:

είπα εγω οτι προσπαθεις να τα μαγειρέψεις? εγω ειπα οτι βαφτιζεις το κρεας ψάρι. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.

Δεν βαφτίζω τίποτα τρυφωνάκο μου...βγήκες και καμάρωνες ότι είσαι περήφανος για την κλοπή...βγήκες και είπες ότι εσύ θα του έτρωγες περισσότερα...?
    Και μετά μήπως δεν είπες ότι καλύτερα να σου κοβόταν το χέρι, παρά να ατιμάσεις την οικογένειά σου...?
    Οι τίμιες οικογένειες τρυφωνάκο, ατιμάζονται όταν το παιδί τους καμαρώνει που είναι κλέφτης και απατεώνας...αυτές που δεν ατιμάζονται, είναι αυτές που δίδαξαν στο παιδί τους, πως να γίνει τέτοιος... ;)

οratios wrote:

καλά κάνεις.... πρωταρχικός σκοπός σου βέβαια θα έπρεπε να είναι να μην σου μοιάσει στο κόμπλεξ... αλλά δυστυχώς....

Ας μου μοιάσει ρε τρυφωνάκο...κι ας είμαι κατά την άποψη σου, κομπλεξικός...
    Μόνο κλέφτης και απατεώνας, να μην γίνει...τέτοιος τουλάχιστον, ούτε ήμουν, ούτε είμαι, ούτε θα γίνω ποτέ... ;)
  • καλησπερα..... να παμε στο πιο βασικο..... σε 10 λεπτα λογκαρω. αν θυμαμαι καλα σωτηρακη σε ειχα αφησει στρατηγο?
    αντι βρε μοσχαρι να με παρεις ενα τηλ που βγαινω ανενεργος σε 2 ωρες εχεις κατσει κ εχεις ανοιξει νηματα σε καθε κοσμο?
    στην αργω ακομα νομιζεις βρισκεσε?

για το νημα στον γαμα κοσμο (με 2 μ ειναι η ενα? θα βγει κανενας να πει παλι λεω να πατε να ***** ) δεν θα πω τιποτα καθως δεν εχω διαβασει ουτε ενα ποστ....

για το παρων νημα να απαντησω στονφιλο μου τον τακουλη..... οχι για εσενα βρε [i][b] ***** .... αλλα για να μην διεστραβλωνεις καθε φορα την αληθεια.....[/b][/i]

να πιασουμε τα πραγματα με την σειρα ετσι?

1.ξεκινησες να γραφεις σε ενα νημα που δεν σε αφορουσε(δικαιωμα σου βεβαια)

2.αρχισες να αναφερεσε σε συμμαχο μου κ να σταματησει να πλενει στην σκαφη κλπ.....

3.επειδη εισαι μισογυνης καποια αλλη συμμαχος μου σε ειπε [i][b] ***** ....[/b][/i]

4. παρενεβηκα κ μαλιστα επανεφερα στην πραγματικοτητα την συμμαχο μου τονιζοντας οτι εισαι παντρεμενος.αρα δεν μπορει να εισαι αγαμητος.... κυριολεκτικα παντα....
    μεταφορικα αν το εννοουσε η συμμαχος μου (οτι δλδ σε εχει χτυπησει η [i][b] ***** στο κεφαλι) δεν μπορουσα να το ξερω κ κρατησα αποσταση [/b][/i]

5. για να μας δειξεις τον ανδρισμο σου χωρις βεβαια να σε εχει ενοχλησει το ποστ που αναφερω οτι εισαι παντρεμενος αρα κ αδυνατον να εισαι [i][b] ***** ..... αρχιζεις να μας λες οτι βαζεις πλυντηρια με πιπινακια...... [/b][/i]

6. σαν τον καλο μου φιλο τον αιαντα.... που βγαζει συμπερασματα (καλη ωρα σαν τον κορνιλιο???? ) ετσι κ ολοι οι υπολοιποι βγαλαν το συμπερασμα η οτι εχεις να δεις ξενο [i][b] ***** απο την μερα που γεννηθηκες(αδραξε την ευκαιρια εδω κ πες οτι μιλαω για το ***** της μανας σου..... τετοιος καραγκιοζης εισαι κ απο αυτα θες να πιανεσαι καθε φορα) η οτι τα φορας στην ερμη την γυναικουλα σου[/b][/i]

7. μας ειπες οτι θα μας στειλεις βιντεακια με τις εξωσυγικες σου σχεσεις μαλιστα

8. η επιδειξη του ανδρισμου σου βεβαιως οπως αντιλαμβανεσε ειχε αποτελεσμα να δηλωσουμε την συμπαθεια μας στην κερατωμενη συζυγο σου

συμπερασμα φιλε μου τακη.... εσυ αναφερθηκες στην οικογενεια σου κ ολοι οι υπολοιποι επαναλαμβανουμε οσα μας ειπες εσυ....βγαζοντας τα δικα μας συμπερασματα απο τα γραφομενα σου....

ειδα ομως σημερα οτι εσυ οταν αναφερεσε σε προσωπικο επιπεδο σε γυναικες κ τους λες να πανε να παιξουν το [i][b] ***** τους χωρις επισης να γνωριζεις αν ειναι παντρεμενες αν ειναι μαναδες η οτιδηποτε αλλο..... εσυ κανεις πλακα κ καζουρα.....[/b][/i]

κ εμεις λοιπον φιλε μου τακη οταν αναφερομαστε στο κερατο που τρωει η γυναικα σου συμφωνα με τα δικα σου λεγομενα πλακα κανουμε....
    κ ειναι λογικο να κανουμε πλακα γιατι ξερουμε οτι δεν μπορεις να σταυρωσεις [i][b] ***** ουτε κ με την χρυση αυγη κυβερνηση...[/b][/i]

πλακα κανουμε οταν μιλαμε για την διαπαιδαγωγηση του πιθηκοειδους τεκνου σου......
    ξερουμε ολοι οτι φροντιζεις να το μεγαλωσεις σωστα.... σιγουρα δεν θα διδαχτει μεσα στα γραφεια της εατ-εσα σαν κ εσενα αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις κ απο εκει βιντεακια να του δειχνεις πως σε μεγαλωσαν εσενα.....πλακα κανω παλι ε? μπορει κ οχι βεβαια

πλακα κανω οταν λεω οτι σε σαπιζει στο ξυλο η πεθερα σου..... αν σε σαπιζε δεν θα τολμουσες να [i][b] ***** .....ρε λες να μην ***** κ να τις τρως τελικα? εισαι παχυδερμο παντως..... οποτε δεν σε φοβαμαι οσες κ να σου ριχνει.... [/b][/i]
    πλακα ετσι? καζουρα.......... μεταξυ μας τωρα......(χτυπαει ασχημα η γκιοσα? πονας? )

σκεψου μετα την σωστη διαπαιδαγωγηση που κανεις να ερθει μια μερα ο γιος σου κ να σου πει μπαμπα ειμαι κομμουνιστης....
    αυτο δεν εχει πλακα.... θα πας απο εμφραγα η θα γινεις παιδοκτονος.....

ωπα.....ηρεμησε χοντρε....πλακα κανω..... σιγα μην δεν το κανες φασιστακι.....

υγ.....ορτιε στρατηγο..... ο αλλος ειναι ντιπ [i][b] ***** [/b][/i]

+1 προειδοποίηση για ασέβεια κανόνων
    Κάτια

The post was edited 3 times, last by katia ().

• bill--- wrote:

καλησπερα..... να παμε στο πιο βασικο..... σε 10 λεπτα λογκαρω. αν θυμαμαι καλα σωτηρακη σε ειχα αφησει στρατηγο?
    αντι βρε μοσχαρι να με παρεις ενα τηλ που βγαινω ανενεργος σε 2 ωρες εχεις κατσει κ εχεις ανοιξει νηματα σε καθε κοσμο?
    Βασικα σε ενημρωσαν μετα απο δικη μου πρωτοβουλια οποτε ανακαλεσε αμεσως.........

bill--- wrote:

υγ.....ορτιε στρατηγο..... ο αλλος ειναι ντιπ
    ***** [/b]
    εδω θα αποδεχτω τον ορο μακακας και δωσε στρατηγο στο γιδι

The post was edited 1 time, last by katia ().

• bill--- wrote:

καλησπερα..... να παμε στο πιο βασικο..... σε 10 λεπτα λογκαρω. αν θυμαμαι καλα σωτηρακη σε ειχα αφησει στρατηγο?

για το νημα στον γαμα κοσμο (με 2 μ ειναι η ενα? θα βγει κανενας να πει παλι λεω να πατε να ***** ) δεν θα πω τιποτα καθως δεν εχω διαβασει ουτε ενα ποστ....

για το παρων νημα να απαντησω στονφιλο μου τον τακουλη..... οχι για εσενα βρε [i][b] ***** .... αλλα για να μην διεστραβλωνεις καθε φορα την αληθεια.....[/b][/i]

να πιασουμε τα πραγματα με την σειρα ετσι?

1.ξεκινησες να γραφεις σε ενα νημα που δεν σε αφορουσε(δικαιωμα σου βεβαια)

2.αρχισες να αναφερεσε σε συμμαχο μου κ να σταματησει να πλενει στην σκαφη κλπ.....

3.επειδη εισαι μισογυνης καποια αλλη συμμαχος μου σε ειπε [i][b] ***** ....[/b][/i]

4. παρενεβηκα κ μαλιστα επανεφερα στην πραγματικοτητα την συμμαχο μου τονιζοντας οτι εισαι παντρεμενος.αρα δεν μπορει να εισαι αγαμητος.... κυριολεκτικα παντα....
    μεταφορικα αν το εννοουσε η συμμαχος μου (οτι δλδ σε εχει χτυπησει η [i][b] ***** στο κεφαλι) δεν μπορουσα να το ξερω κ κρατησα αποσταση [/b][/i]

5. για να μας δειξεις τον ανδρισμο σου χωρις βεβαια να σε εχει ενοχλησει το ποστ που αναφερω οτι εισαι παντρεμενος αρα κ αδυνατον να εισαι [i][b] ***** ..... αρχιζεις να μας λες οτι βαζεις πλυντηρια με πιπινακια...... [/b][/i]

6. σαν τον καλο μου φιλο τον αιαντα.... που βγαζει συμπερασματα (καλη ωρα σαν τον κορνιλιο???? ) ετσι κ ολοι οι υπολοιποι βγαλαν το συμπερασμα η οτι εχεις να δεις ξενο [i][b] ***** απο την μερα που γεννηθηκες(αδραξε την ευκαιρια εδω κ πες οτι μιλαω για το ***** της μανας σου..... τετοιος καραγκιοζης εισαι κ απο αυτα θες να πιανεσαι καθε φορα) η οτι τα φορας στην ερμη την γυναικουλα σου[/b][/i]

7. μας ειπες οτι θα μας στειλεις βιντεακια με τις εξωσυγικες σου σχεσεις μαλιστα

8. η επιδειξη του ανδρισμου σου βεβαιως οπως αντιλαμβανεσε ειχε αποτελεσμα να δηλωσουμε την συμπαθεια μας στην κερατωμενη συζυγο σου

συμπερασμα φιλε μου τακη.... εσυ αναφερθηκες στην οικογενεια σου κ ολοι οι υπολοιποι επαναλαμβανουμε οσα μας ειπες εσυ....βγαζοντας τα δικα μας συμπερασματα απο τα γραφομενα σου....

ειδα ομως σημερα οτι εσυ οταν αναφερεσε σε προσωπικο επιπεδο σε γυναικες κ τους λες να πανε να παιξουν το [i][b] ***** τους χωρις επισης να γνωριζεις αν ειναι παντρεμενες αν ειναι μαναδες η οτιδηποτε αλλο..... εσυ κανεις πλακα κ καζουρα.....[/b][/i]

κ εμεις λοιπον φιλε μου τακη οταν αναφερομαστε στο κερατο που τρωει η γυναικα σου συμφωνα με τα δικα σου λεγομενα πλακα κανουμε....
    κ ειναι λογικο να κανουμε πλακα γιατι ξερουμε οτι δεν μπορεις να σταυρωσεις [i][b] ***** ουτε κ με την χρυση αυγη κυβερνηση...[/b][/i]

πλακα κανουμε οταν μιλαμε για την διαπαιδαγωγηση του πιθηκοειδους τεκνου σου......
    ξερουμε ολοι οτι φροντιζεις να το μεγαλωσεις σωστα.... σιγουρα δεν θα διδαχτει μεσα στα γραφεια της εατ-εσα σαν κ εσενα αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις κ απο εκει βιντεακια να του δειχνεις πως σε μεγαλωσαν εσενα.....πλακα κανω παλι ε? μπορει κ οχι βεβαια

πλακα κανω οταν λεω οτι σε σαπιζει στο ξυλο η πεθερα σου..... αν σε σαπιζε δεν θα τολμουσες να [i][b] ***** .....ρε λες να μην ***** κ να τις τρως τελικα? εισαι παχυδερμο παντως..... οποτε δεν σε φοβαμαι οσες κ να σου ριχνει.... [/b][/i]
    πλακα ετσι? καζουρα.......... μεταξυ μας τωρα......(χτυπαει ασχημα η γκιοσα? πονας? )

σκεψου μετα την σωστη διαπαιδαγωγηση που κανεις να ερθει μια μερα ο γιος σου κ να σου πει μπαμπα ειμαι κομμουνιστης....
    αυτο δεν εχει πλακα.... θα πας απο εμφραγα η θα γινεις παιδοκτονος.....

ωπα.....ηρεμησε χοντρε....πλακα κανω..... σιγα μην δεν το κανες φασιστακι.....

υγ.....ορτιε στρατηγο..... ο αλλος ειναι ντιπ [i][b] ***** [/b][/i]

+1 προειδοποίηση για ασέβεια κανόνων
    Κάτια

Όλα δεκτά χυδαιότατατε φίλε μου...
    Και κομμουνιστής μπορεί να γίνει ο γυιός μου ή και φασίστας...
    Να τον μάθω να παίζει πρέφα για να χαρτοκλέβει στα καφενεία ή να του σκάω 20ευρα για να τον μάθω να ρουφιανεύει άλλες συμμαχίες, όπως μαθαίνεις εσύ το αδερφάκι σου, δεν θα το κάνω ποτέ...
    Ούτε θα τον μάθω να κλέβει 40αρια για να πίνει καφεδάκια με τους κλέφτες φίλους του, όπως έχεις διδάξει εσύ τους συμμάχους σου...

sotos13 wrote:

Αιαντα βγες διακοπες απο τωρα αλλιως εχει αρμεγμα μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σώτο μην κουράζεσαι βρε...πες μου τι θέλεις να σου στείλω από υλικά και μετά χαράς θα το κάνω...
    Εγώ αγαπάω τους γείτονές μου... :D

• μπορεις να τον κανεις ρεμπεσκε δημοσιο υπαλληλο σαν τον μπαμπα του..... ολη μερα στο φορουμ ενος παιχνιδιου ειναι δεν ειναι στην δουλεια.... κ οταν δεν ειναι στα **** μας.....οταν εισαι ομως..... κλεφτης εισαι.....

στα καφενεια επισης δεν χαρτοκλεβω ποτε...... απλα δεν χανω..... πρεφα δεν παιζω ποτε.... παιζουν μονο οι φυλακισμενοι....
    αν κ τωρα τελευταια....μονο ζαρια..... το μεροκαματο να βγαινει.....

αυτο με το 40αρι εγω μια φορα το διδαχτηκα η καλυτερα το ακουσα.... κ οχι απο συμμαχο μου..... προσεξε το βεβαια γιατι το εχεις κανει πιπιλα κ δεν μπορεις να ξερεις τι απο ολα ειναι ακριβως η αληθεια.... επρεπε να ειχες διδαχτει απο την ιστορια με τον κορνιλιο οτι εισαι ηλιθιος κ οτι δεν μπορεις να βγαζεις συμπερασματα.....

σε αντιθεση βεβαια με τα δικα μας.......που ειναι οφθαλμοφανη.....

η την κερατωνεις την ερμη την γυναικουλα σου....
    η και τις τρως απο την πεθερα σου κ δεν [b][i] **** ......[/i][/b]

σημερα παντως σε κοβω να της εχεις μαζεψει ασχημα......
    δεν μου λες?
    στις ριχνει κ με το ζωναρι? σε εχει εκπαιδευσει να κατεβαζεις κ το σωβρακακι να βλεπει να κοκκινιζει το κωλαρακι σου?
    αιμοραιδες παντως δεν πρεπει να εχεις ε?

καλυτερε μου φιλε θα μου επιτρεψεις να σε καληνυχτισω.... συνεχισε να γραφεις τις [b][i] **** σου.... δυστυχως πρεπει να σηκωθω νωρις παλι αυριο(να παω στο καφενειο) δεν ειχα την δικια σου τυχη να γινω κλεφτης δημοσιος υπαλληλος.....[/i][/b]

sotos13 wrote:

Βασικα σε ενημρωσαν μετα απο δικη μου πρωτοβουλια οποτε ανακαλεσε αμεσως.........
    αληθεια? ε αξιος τοτε....

sotos13 wrote:

εδω θα αποδεχτω τον ορο μακακας και δωσε στρατηγο στο γιδι
    αποδεξου κ τον ορο....κρατα κ τον στρατηγο..... σμουατςςςςς

Έχει δοθεί προειδοποίηση
    [b]Κάτια
    [/b]

The post was edited 2 times, last by katia ().

• Aίαντας wrote:

Εγώ τρυφωνάκο μου, δεν κοιμάμαι...σε αντίθεση με αυτούς τους οποίους κλέβετε 40αρια...
    ναι μωρέ... σίγουρα... έχεις δει κανένα μεθυσμένο να παραδέχεται οτι μέθυσε?

Aίαντας wrote:

Κοίταξε, η γυναίκα μου μπορεί να μου συγχωρούσε μια απιστία (ο γυιός μου σίγουρα)...το να γίνω κλέφτης και απατεώνας, σίγουρα δεν θα μου το συγχωρούσε ποτέ...
    τι μια? εσύ έλεγες οτι γαμάς τρεις-τέσσερις φορές την εβδομάδα... για μια πιανετε αυτο? μεταξεταστέος στα μαθηματικά... μα είναι δυνατόν τώρα ολόκληρος διπλωμάτης (κ παρ ολίγον ομοσπονδιακός) να μη μπορεί να μετρήσει μεχρι το 4? απαπα....

για το αν ο γιος σου θα το συγχωρούσε είμαι σίγουρος... αφού το εκπαιδευεις εσύ το πιθικακι λογικό... μερικές κλεψιες σε ενα διαδικτυακο παιχνίδι που δεν εχει παίξει δε θα σχωρουσε η γυναικουλα σου?

Aίαντας wrote:

Επειδή έχω χάσει αγαπημένα πρόσωπα από καρκίνο κι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ ο ίδιος πολύ, δεν θα το ευχόμουν ούτε στον χειρότερο εχθρό μου...
    Από την άλλη, όταν μου έκλεψαν καινούργιο μηχανάκι και πλήρωνα δόσεις για αρκετούς μήνες μετακινούμενος με συγκοινωνία, δεν σου κρύβω ότι με δελέασε πολύ η σκέψη, να το ευχηθώ στον κλέφτη...
    και δε μας έκρυψες επίσης οτι τον καρκίνο από τον οποίο έχεις ταλαιπωρηθεί μας ευχήθηκες στην αρχή του νήματος...

ευχαριστούμε λοιπόν για τις ευχές, αλλά ΔΕΝ ανταποδίδουμε καρκίνους κλπ.

Aίαντας wrote:

Δεν βαφτίζω τίποτα τρυφωνάκο μου...βγήκες και καμάρωνες ότι είσαι περήφανος για την κλοπή...βγήκες και είπες ότι εσύ θα του έτρωγες περισσότερα...?
    Και μετά μήπως δεν είπες ότι καλύτερα να σου κοβόταν το χέρι, παρά να ατιμάσεις την οικογένειά σου...?
    Οι τίμιες οικογένειες τρυφωνάκο, ατιμάζονται όταν το παιδί τους καμαρώνει που είναι κλέφτης και απατεώνας...αυτές που δεν ατιμάζονται, είναι αυτές που δίδαξαν στο παιδί τους, πως να γίνει τέτοιος...
    ε ναι ειμαι κλέφτης κ απατεωνας και εχω κ το λεω. Εσύ για τον orgasmatron πως λεγεται δεν μας είπες...

επίσης μόλις λογκάρει ο παυλάκιας θα τον ρωτήσω για μια ιστορία που έχω ακούσει πως ανέβαζες παλάτια με ξένα υλικά....

bill--- wrote:

σε 10 λεπτα λογκαρω
    οχι... κάτσε κανα μήνα ακόμα....τα έχει όλα "υπό έλεγχο" ο στρατεγκο :miffy:

bill--- wrote:

τωρα να πω οχι? τι να πω.... ρουφιάνος δεν είμαι αλλά άλλαξε το όνομα σε "ΖΑΡΓΟΣΤΡΑΤΗΓΟΣ" άσε σου λεω.....

bill--- wrote:

θα πας απο εμφραγα η θα γινεις παιδοκτονος.....
    :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

bill--- wrote:

υγ.....ορτιε στρατηγο..... ο αλλος ειναι ντιπ
    μονο **** ? και **** μη σου πω.... χτες ξεκίνησε ναυμαχία με κονιάματα και βοηθητικά μόνο.... χίλιες φορές καλύτερα εγω που συνεχεια κοιμομουνα ορθιος κ ξεκιναγα ναυμαχια με πυραυλακατους

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
    Κάτια

The post was edited 2 times, last by katia ().

• bill--- wrote:

παιζαμε κ δηλωτη με τον μικρο εκεινη την ωρα..... 2 ποντους να βγω ηθελα κ δεν ειχε πιασει ουτε τα 30.... κερδισες του λεω.... στειλε μηνυμα κ το σκαιπ σου στα παιδια.... τηλεφωνα αφμ.... οτι θελουν αυτα....

εκει επενεβηκα..... ειχα κλεισει το μικροφωνο κ λεω στον μικρο. πες του να ηρεμησουν.... δεν υπαρχει λογος να διαλυσουν την συμμαχια.... δεν μπορω εγω μου λεγε ο μικρος.... θα γελασω. μιλα ρε του λεω κ θα σου δωσω κ ενα εικοσαρικο.... για να δειτε ρε νοαθοπουλα. εγω πληρωσα για να ειστε συμμαχια σημερα.... επιασαν τοπο τα λογια του μικρου τελικα οταν μιλησε κ ηρεμησαν. το 20αρικο μου το πηρε. ακομα το κλαιω

Έχεις δίκιο...δηλωτή ήταν, όχι πρέφα...
    Πάντως αν και δημόσιος υπάλληλος, εσένα δεν σε κλέβω, αφού δεν πληρώνεις φόρους...

Μαύρα τα κέρδη από τα ζάρια, έτσι...?
    Έχεις βάλει και το αδερφάκι σου στο κουμάρι...?

οratios wrote:

Aίαντας wrote:

και δε μας έκρυψες επίσης οτι τον καρκίκο από τον οποίο έχεις ταλαιπωρηθεί μας ευχήθηκες στην αρχή του νήματος...

ευχαριστούμε λοιπόν για τις ευχές, αλλά ΔΕΝ ανταποδίδουμε καρκίνους κλπ.

Μόνο σ' αυτό θα σου απαντήσω, γιατί μόνο αυτό θεωρώ σοβαρό...
    Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί με τον war like, αλλά το ποστ που σήκωσε ο σώτος εδώ στον Άλφα, δεν έγραφε τίποτα για καρκίνους...
    Αν έγραφε να είσαι σίγουρος ότι θα ήμουν ο πρώτος που θα του έλεγε **** ί...

Κάτια

The post was edited 3 times, last by katia ().

• Aίαντας wrote:

Μόνο σ' αυτό θα σου απαντήσω, γιατί μόνο αυτό θεωρώ σοβαρό...
    Δεν ξέρω τι έχει παιχτεί με τον war like, αλλά το ποστ που σήκωσε ο σώτος εδώ στον Άλφα, δεν έγραφε τίποτα για καρκίνους...
    Αν έγραφε να είσαι σίγουρος ότι θα ήμουν ο πρώτος που θα του έλεγε ****

Κάτια
    .
    Κ χωρίς να ξέρεις τι έχει παιχτεί, πας και τον επιβραβευεις και του δίνεις και δίκιο και λίγα μας λέει. Και γιατί αυτό τάκη μου? Γιατί είδες οτι απευθύνεται σε ατομα που παίζουν στους ΦΕΥΓΑ (δυο από τους 50 φευγα) και γιατί πάλι εξήγαγες τα συμπεράσματα σου με τη δική σου τακίστικη λογική για ακόμη μια φορά (κορνήλιο, 40ρι, γονεις που μεγαλωνουν απατεωνα κλπ).

Και πάλι βρέθηκες εκτεθειμένος...αυτή τη φορά ομως σε ενα ζήτημα που κατά την εικόνα που παρουσιάζεις το θεωρείς (και καλά κάνεις) πολύ πιο σοβαρό από τα προηγούμενα...

Τι συμπέρασμα λοιπόν θα έβγαζε κάποιος τρίτος??? Δε σε ρωτάω βεβαια αν σε απασχολεί, σε ρωτάω τι συμπεράσματα θα έβγαζε.
    Τα είπαμε όλα νομίζω, έτσι?

• οratios wrote:

Κ χωρίς να ξέρεις τι έχει παιχτεί, πας και τον επιβραβευεις και του δίνεις και δίκιο και λίγα μας λέει. Και γιατί αυτό τάκη μου? Γιατί είδες οτι απευθύνεται σε ατομα που παίζουν στους ΦΕΥΓΑ (δυο από τους 50 φευγα) και γιατί πάλι εξήγαγες τα συμπεράσματα σου με τη δική σου τακίστικη λογική για ακόμη μια φορά (κορνήλιο, 40ρι, γονεις που μεγαλωνουν απατεωνα κλπ).

Τον δικαιολογώ (κι όχι τον επιβραβεύω) γι' αυτά που διαβάζω κι όχι γι' αυτά που συνολικά μπορεί να σας έχει πει, ή γιατί απευθύνεται σε φεύγα...
    Και βρίσκω άκρως υποκριτικό να ανεβάζει ο σώτος τίτλο "ως πότε θα τον ανέχεστε" σε ένα βωμολοχικό ποστ που σε τίποτα δεν διαφέρει από το ποστ νο 31 που έκανε ο φιλαράκος σου ή από αυτά που κατά καιρούς έχει γράψει και στα οποία σπεύδεις πάντοτε να κάνεις like...

οratios wrote:

Και πάλι βρέθηκες εκτεθειμένος...αυτή τη φορά ομως σε ενα ζήτημα που κατά την εικόνα που παρουσιάζεις το θεωρείς (και καλά κάνεις) πολύ πιο σοβαρό από τα προηγούμενα...

Εκτεθειμένος λοιπόν δεν βρέθηκα, γιατί δεν διάβασα κάτι για καρκίνους...
    Με το ύφος του όμως δεν διαφωνώ, γιατί είμαι σίγουρος ότι σας έχει απαντήσει με το ανάλογο ύφος που του απευθυνθήκατε...όπως κάνετε πάντα δηλαδή...

οratios wrote:

Τι συμπέρασμα λοιπόν θα έβγαζε κάποιος τρίτος??? Δε σε ρωτάω βεβαια αν σε απασχολεί, σε ρωτάω τι συμπεράσματα θα έβγαζε.Τα είπαμε όλα νομίζω, έτσι?

Τι συμπέρασμα θα έβγαζε κάποιος τρίτος, λοιπόν...?
    Ότι όταν χυδαιολογείς, μπορεί ενίοτε να σου απευθυνθούν με τον ίδιο τρόπο...
    Και είναι υποκριτικό, να προσποιείσαι τον θιγμένο και να ζητάς από τους διαχειριστές να τον μπανάρουν, καθώς την αντιμετώπιση αυτή θα έπρεπε μέσα στα πλαίσια της ισονομίας, να την είχες πρώτα εσύ...
    Τώρα τα είπαμε όλα...
  • Έτσι μπράβο τακούλη μου....
    όταν θα ηθικολογείς θα βγάζεις κ το κομπλεξ σου μαζί... αυτό αγαπάμε...

Ξέρεις τι μου θύμισες? Που κάποτε για να πας κοντρα στον Βασίλη που είχε γράψει "μπουνιες κλωτσιες στα μούτρα της εθνίς", έβγαινες και χαριτολογούσες ηθικολογούσες λέγοντας διαφορες μαλακίες....λες και ήταν κάποιο υπαρκτό πρόσωπο η εθνις... είχε διευθυνση κατοικίας αφμ οικογενεια κλπ...ένα από τα άπειρα παραδείγματα προφανώς.....

Γράψε κάτι ακόμη τακούλη μου για να φαίνεται οτι έχεις τον τελευταίο λόγο μιας που κάπου εδώ θα σε αφήσω κ εγώ για απόψε.

:arrow: Και ενα ευχαριστώ βεβαια για το post 38 που με δικαίωσες σε ότι είχαμε πει :love: :love: :love: :love: :love:
  • Ποτέ δεν ηθικολόγησα...προσωπικές εκτιμήσεις και απόψεις απηχούν τα γραπτά μου...
    Όσοι μας διαβάζουν και σκέψη έχουν και κρίση για να καταλάβουν ποιός είναι ο τίμιος, ο ηθικός, ο υποκριτής...
    Υποκειμενικά φυσικά, πάντα...

Αλλά όταν βγαίνεις με κόκκινο χρωματάκι και γράφεις "μπουνιές, κλωτσιές στα μούτρα της έθνις" και "σας στραγγαλίζουν οι υπάνθρωποι" ή "είμαι υπερήφανος που οι σύμμαχοί μου, έφαγαν από το θύμα το 40αρι" και ένα σωρό βωμολοχίες και χυδαιότητες, δεν νομίζω ότι φταίει ο καθένας που σας χαρακτηρίζει όπως σας χαρακτηρίζει, ούτε φυσικά δικαιούστε να ζητάτε να μπαναριστεί αυτός που σας απαντάει στο ανάλογο ύφος...

Παρακαλώ λοιπόν για το ποστ νο 38, δεν κάνει τίποτα...
    Άλλωστε, εδώ είμαστε να τα λέμε όλα... :love: :love: :love: