ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΕΧΕΣΤΕ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aίαντας wrote:

οratios wrote:

Τι συμπέρασμα λοιπόν θα έβγαζε κάποιος τρίτος??? Δε σε ρωτάω βεβαια αν σε απασχολεί, σε ρωτάω τι συμπεράσματα θα έβγαζε.Τα είπαμε όλα νομίζω, έτσι?
    Τι συμπέρασμα θα έβγαζε κάποιος τρίτος, λοιπόν...?
    Ότι όταν χυδαιολογείς, μπορεί ενίοτε να σου απευθυνθούν με τον ίδιο τρόπο...
    Και είναι υποκριτικό, να προσποιείσαι τον θιγμένο και να ζητάς από τους διαχειριστές να τον μπανάρουν, καθώς την αντιμετώπιση αυτή θα έπρεπε μέσα στα πλαίσια της ισονομίας, να την είχες πρώτα εσύ...
    Τώρα τα είπαμε όλα...

Αρχισε παλι.πφφφφφφφφφ....................

Παλι βλεπω εναν Αιαντα σε καθε ποστ μελων Φευγα ή συμμαχιες που αποτελουνται μελοι απο τους Φευγα να τρεχει να γραψει...
    Βγες τωρα και πες με ψευτη και σε αυτο ρε σε περιμενω....
    Ποιο ειναι το υποκριτικο να ζητας το αυτονοητο να μπαναρουν εναν ηλιθιο που καθετε και βριζει σπιτια και μανες;
    Δειξε μου ενα ποστ που σου βρισαμε την οικογενεια και το σπιτι με τον ιδιο τροπο που μιλαει ο γκασμας.
    Επειδη μιλησε ενας παιχτης και ειπε οτι εισαι παντρεμενος αυτο παει να πει οτι σου ατιμασε την οικογενεια ή στην εβρισε;

Ασε βουηξε το ικαριαμ κλεγαν οι ανυπαντρες πεφταν οι παρθενες απο τα μπαλκονια τη να σου λεω συζηταγαμε μερα νυχτα ειναι δεν ειναι παντρεμενος μας εφαγε η αγωνια.

Σιγα ρε ο μονος στην Ελλαδα παντρεμενος εσυ εισαι;
    Πες μου εσυ πως θα χαρακτηριζες τον ανθρωπο που βγαινει σε δημοσιο φορουμ και λεει ειχα τα πιπινια σπιτι;

Στο ειπα και θα στο ξαναπω για τελευταια φορα (βαρεθηκα να σου λεω τα ιδια) οπως εσυ παπαγαλιζεις καθε φορα βλακειες,ετσι και ο καθε ενας μπορει να πει για σενα και για τον καθε εναν κατι που δεν ξερει αν ισχυει ή οχι.

Εγω ακουσα αυτο και σαν παπαγαλακι το λεω....

Ελα να μου πεις οτι δεν ισχυει δικα σου λογια λεω

Edit: δεν παω καλα γινομαι Αιας στην θεση του Αια θα τρελαθω

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • Alexandra13 S-W wrote:

Παλι βλεπω εναν Αιαντα σε καθε ποστ μελων Φευγα ή συμμαχιες που αποτελουνται μελοι απο τους Φευγα να τρεχει να γραψει...Βγες τωρα και πες με ψευτη και σε αυτο ρε σε περιμενω....
    Ποιο ειναι το υποκριτικο να ζητας το αυτονοητο να μπαναρουν εναν ηλιθιο που καθετε και βριζει σπιτια και μανες;
    Δειξε μου ενα ποστ που σου βρισαμε την οικογενεια και το σπιτι με τον ιδιο τροπο που μιλαει ο γκασμας.

bill--- wrote:

για το παρων νημα να απαντησω στονφιλο μου τον τακουλη..... οχι για εσενα βρε μαλακοπιτουρα.... αλλα για να μην διεστραβλωνεις καθε φορα την αληθεια.....
    να πιασουμε τα πραγματα με την σειρα ετσι?

1.ξεκινησες να γραφεις σε ενα νημα που δεν σε αφορουσε(δικαιωμα σου βεβαια)

2.αρχισες να αναφερεσε σε συμμαχο μου κ να σταματησει να πλενει στην σκαφη κλπ.....

3.επειδη εισαι μισογυνης καποια αλλη συμμαχος μου σε ειπε αγαμητο....

4. παρενεβηκα κ μαλιστα επανεφερα στην πραγματικοτητα την συμμαχο μου τονιζοντας οτι εισαι παντρεμενος.αρα δεν μπορει να εισαι αγαμητος.... κυριολεκτικα παντα....
    μεταφορικα αν το εννοουσε η συμμαχος μου (οτι δλδ σε εχει χτυπησει η μαλακια στο κεφαλι) δεν μπορουσα να το ξερω κ κρατησα αποσταση

5. για να μας δειξεις τον ανδρισμο σου χωρις βεβαια να σε εχει ενοχλησει το ποστ που αναφερω οτι εισαι παντρεμενος αρα κ αδυνατον να εισαι αγαμητος..... αρχιζεις να μας λες οτι βαζεις πλυντηρια με πιπινακια......

6. σαν τον καλο μου φιλο τον αιαντα.... που βγαζει συμπερασματα (καλη ωρα σαν τον κορνιλιο???? ) ετσι κ ολοι οι υπολοιποι βγαλαν το συμπερασμα η οτι εχεις να δεις ξενο μουνι απο την μερα που γεννηθηκες(αδραξε την ευκαιρια εδω κ πες οτι μιλαω για το μουνι της μανας σου..... τετοιος καραγκιοζης εισαι κ απο αυτα θες να πιανεσαι καθε φορα) η οτι τα φορας στην ερμη την γυναικουλα σου

7. μας ειπες οτι θα μας στειλεις βιντεακια με τις εξωσυγικες σου σχεσεις μαλιστα

8. η επιδειξη του ανδρισμου σου βεβαιως οπως αντιλαμβανεσε ειχε αποτελεσμα να δηλωσουμε την συμπαθεια μας στην κερατωμενη συζυγο σου

συμπερασμα φιλε μου τακη.... εσυ αναφερθηκες στην οικογενεια σου κ ολοι οι υπολοιποι επαναλαμβανουμε οσα μας ειπες εσυ....βγαζοντας τα δικα μας συμπερασματα απο τα γραφομενα σου....

ειδα ομως σημερα οτι εσυ οταν αναφερεσε σε προσωπικο επιπεδο σε γυναικες κ τους λες να πανε να παιξουν το μουνι τους χωρις επισης να γνωριζεις αν ειναι παντρεμενες αν ειναι μαναδες η οτιδηποτε αλλο..... εσυ κανεις πλακα κ καζουρα.....

κ εμεις λοιπον φιλε μου τακη οταν αναφερομαστε στο κερατο που τρωει η γυναικα σου συμφωνα με τα δικα σου λεγομενα πλακα κανουμε....
    κ ειναι λογικο να κανουμε πλακα γιατι ξερουμε οτι δεν μπορεις να σταυρωσεις μουνι ουτε κ με την χρυση αυγη κυβερνηση...

πλακα κανουμε οταν μιλαμε για την διαπαιδαγωγηση του πιθηκοειδους τεκνου σου......
    ξερουμε ολοι οτι φροντιζεις να το μεγαλωσεις σωστα.... σιγουρα δεν θα διδαχτει μεσα στα γραφεια της εατ-εσα σαν κ εσενα αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα εχεις κ απο εκει βιντεακια να του δειχνεις πως σε μεγαλωσαν εσενα.....πλακα κανω παλι ε? μπορει κ οχι βεβαια

πλακα κανω οταν λεω οτι σε σαπιζει στο ξυλο η πεθερα σου..... αν σε σαπιζε δεν θα τολμουσες να ξενογαμησεις.....ρε λες να μην γαμας κ να τις τρως τελικα? εισαι παχυδερμο παντως..... οποτε δεν σε φοβαμαι οσες κ να σου ριχνει....
    πλακα ετσι? καζουρα.......... μεταξυ μας τωρα......(χτυπαει ασχημα η γκιοσα? πονας? )

σκεψου μετα την σωστη διαπαιδαγωγηση που κανεις να ερθει μια μερα ο γιος σου κ να σου πει μπαμπα ειμαι κομμουνιστης....
    αυτο δεν εχει πλακα.... θα πας απο εμφραγα η θα γινεις παιδοκτονος.....

ωπα.....ηρεμησε χοντρε....πλακα κανω..... σιγα μην δεν το κανες φασιστακι.....

bill--- wrote:

μπορεις να τον κανεις ρεμπεσκε δημοσιο υπαλληλο σαν τον μπαμπα του..... ολη μερα στο φορουμ ενος παιχνιδιου ειναι δεν ειναι στην δουλεια.... κ οταν δεν ειναι στα αρχιδια μας.....οταν εισαι ομως..... κλεφτης εισαι.....

η την κερατωνεις την ερμη την γυναικουλα σου....η και τις τρως απο την πεθερα σου κ δεν γαμας......

σημερα παντως σε κοβω να της εχεις μαζεψει ασχημα......
    δεν μου λες?
    στις ριχνει κ με το ζωναρι? σε εχει εκπαιδευσει να κατεβαζεις κ το σωβρακακι να βλεπει να κοκκινιζει το κωλαρακι σου?
    αιμοραιδες παντως δεν πρεπει να εχεις ε?

καλυτερε μου φιλε θα μου επιτρεψεις να σε καληνυχτισω.... συνεχισε να γραφεις τις μαλακιες σου.... δυστυχως πρεπει να σηκωθω νωρις παλι αυριο(να παω στο καφενειο) δεν ειχα την δικια σου τυχη να γινω κλεφτης δημοσιος υπαλληλος.....

Alexandra13 S-W wrote:

Επειδη μιλησε ενας παιχτης και ειπε οτι εισαι παντρεμενος αυτο παει να πει οτι σου ατιμασε την οικογενεια ή στην εβρισε;

Ελα να μου πεις οτι δεν ισχυει δικα σου λογια λεω.

Alexandra13 S-W wrote:

Edit: δεν παω καλα γινομαι Αιας στην θεση του Αια θα τρελαθω

Ναι, αλλά μην πηδηχτείς απ' το παράθυρο... :D
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Εσύ δεν είσαι ο Αίαντας που τότε, επί πολέμου κουκουβαγιών - φιρεμπ, κλαιγόσουν πάλι (για άλλους λόγους) ότι είναι κακά παιδιά ο βαραβάς, η ρενζαλε και η παρέα τους?
    Αφήστε την κλάψα επιτέλους στο φόρουμ..., 5 χρόνια μετά τα ίδια κάνεις με άλλη πρόφαση?
  • Εγώ είμαι ο Αίαντας που τότε, επί πολέμου κουκουβαγιών - φιρεμπ έγραφα την άποψή μου, σχετικά με τον πόλεμο και τις συμμαχίες, αλλά τότε δεν υπήρχε η χυδαιότητα που υπάρχει τώρα, ούτε οι κλοπές, ούτε ανακατεύονταν οικογένειες...
    Τώρα πέντε χρόνια μετά, όλα έχουν αλλάξει και γράφω πάνω σε θέματα της επικαιρότητας...

Εσύ, δεν μας είπες ποιός είσαι...
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Έπαιζα τότε με τις κουκουβάγιες μέχρι το 2011 - '12 με το όνομα Jack Daniels.

Αν είσαι κατά της χυδαιότητας όπως λες, τότε συμφωνείς με τα παιδιά που μιλάνε για ατιμωρησία στο φόρουμ, γιατί τόση φασαρία λοιπόν? Δεν άνοιξε το νήμα για σένα.
  • Καλημέρα καλημέρα

Αγαπητέ συμπαίκτη, δεν έχει να κάνει με καμία χυδαιότητα ο κλαψιαρης απο πάνω.
    Ηθικολόγος του πέους το παίζει γιατί έχει φάει το φτύσιμο της αρκούδας από τους βρωμοφευγάτους και έχει κόμπλεξ με τον bill--- εδώ κ χρόνια.
    Μπούφους ρωσσους, τώρα φεύγα κ φαιρεμπ και δε συμμαζευεται. του αρέσει να κράζει γενικά, μέχρι και την πρωην παρέα του.

Εννοείται βέβαια πως καμία σχέση με την ηθικολογία...
    σε άλλο νήμα στον κόσμο μυ θα δεις τους αντιπάλους μας να βγάζουν φωτογραφίες μας από το fb αλλά ο τακούλης να λέει οτι φταίμε εμείς επειδή είπαμε εναν ευνούχο με το όνομά του :hail: :hail: :hail: :hail: (βραβείο ηθικολογίας μιλάμε... σε λίγο πάμε κ για νομπελ)

Τέσπα...σε δουλειά να βρίσκεται ο άνθρωπος.

ΥΓ. Τακούλη βλέπω μπήκες από τη δουλειά να γράψεις ε? ερε κάτι κλέφτες και απατεώνες που υπάρχουν σημερα εκει εξω στη πραγματική ζωη... και τους πληρωνουμε και παιζουν αντί να δουλεύουν
  • user 001 wrote:

Έπαιζα τότε με τις κουκουβάγιες μέχρι το 2011 - '12 με το όνομα Jack Daniels.

Αν είσαι κατά της χυδαιότητας όπως λες, τότε συμφωνείς με τα παιδιά που μιλάνε για ατιμωρησία στο φόρουμ, γιατί τόση φασαρία λοιπόν? Δεν άνοιξε το νήμα για σένα.

Συμφωνώ να υπάρχει ισονομία και όχι υποκρισία με επιλεκτική τιμωρία...
    Δεν μπορεί να ζητάει κάποιος να τιμωρηθεί ο υβριστής του, ενώ ταυτόχρονα κάνει like σε ύβρεις και χυδαιότητες συμμάχων του...νομίζω ότι γίνεται αντιληπτή η υποκρισία...

οratios wrote:

Εννοείται βέβαια πως καμία σχέση με την ηθικολογία...σε άλλο νήμα στον κόσμο μυ θα δεις τους αντιπάλους μας να βγάζουν φωτογραφίες μας από το fb αλλά ο τακούλης να λέει οτι φταίμε εμείς επειδή είπαμε εναν ευνούχο με το όνομά του :hail: :hail: :hail: :hail: (βραβείο ηθικολογίας μιλάμε... σε λίγο πάμε κ για νομπελ)

Ενώ εσείς που κλέβετε 40ευρα από τα θύματα...είστε άμεμπτοι...

οratios wrote:

Τακούλη βλέπω μπήκες από τη δουλειά να γράψεις ε? ερε κάτι κλέφτες και απατεώνες που υπάρχουν σημερα εκει εξω στη πραγματική ζωη... και τους πληρωνουμε και παιζουν αντί να δουλεύουν

Τρυφωνάκο έχω άδεια...αλλά και στη δουλειά να ήμουν, εσύ και ο πίθηκας αποκλείεται να με πληρώνατε...
    Πληρώνουν φόρους, οι κλέφτες και οι κουμαρτζήδες...? :fie:
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
  • Aίαντας wrote:

user 001 wrote:

Συμφωνώ να υπάρχει ισονομία και όχι υποκρισία με επιλεκτική τιμωρία...
    Δεν μπορεί να ζητάει κάποιος να τιμωρηθεί ο υβριστής του, ενώ ταυτόχρονα κάνει like σε ύβρεις και χυδαιότητες συμμάχων του...νομίζω ότι γίνεται αντιληπτή η υποκρισία...

οratios wrote:

Εννοείται βέβαια πως καμία σχέση με την ηθικολογία...σε άλλο νήμα στον κόσμο μυ θα δεις τους αντιπάλους μας να βγάζουν φωτογραφίες μας από το fb αλλά ο τακούλης να λέει οτι φταίμε εμείς επειδή είπαμε εναν ευνούχο με το όνομά του :hail: :hail: :hail: :hail: (βραβείο ηθικολογίας μιλάμε... σε λίγο πάμε κ για νομπελ)
    Ενώ εσείς που κλέβετε 40ευρα από τα θύματα...είστε άμεμπτοι...

οratios wrote:

Τακούλη βλέπω μπήκες από τη δουλειά να γράψεις ε? ερε κάτι κλέφτες και απατεώνες που υπάρχουν σημερα εκει εξω στη πραγματική ζωη... και τους πληρωνουμε και παιζουν αντί να δουλεύουν
    Τρυφωνάκο έχω άδεια...αλλά και στη δουλειά να ήμουν, εσύ και ο πίθηκας αποκλείεται να με πληρώνατε...
    Πληρώνουν φόρους, οι κλέφτες και οι κουμαρτζήδες...? :fie:

Για ποια ισονομια μιλας ρε γιδι που ειπες καλα κανουν και μας βριζουν μανες και σπιτια;
    Αυτη ειναι ισονομια για σενα;
    Μιλας για τα like που εκανε ενας που φαινεται ξεκαθαρα οτι κανει πλακα αλλα μονο εσυ εισαι τοσο χαζος ωστε να μην το βλεπεις επειδη σε γραφει στα ***** του
    Ποιος σε εβαλε νομοθετη ρε καραγκιοζακο που θα κρινεις ποιος πρεπει να ζητηση να τιμωρηθει και ποιος οχι;

Μας εχει ζαλησει τα τετοια με το 40ευρω σταματα ποια κουρασες τα ιδια **** και χειροτερος εισαι απλα καποιοι εχουν τα **** και το λενε και αλλοι το κανουν γαργαρα

Περνετε αδεια και στου ξαπλοπουλου δεν το ηξερα μπραβο εξελιξεις

Μια μικρη παρατηρηση ακουω συεχεια να λες οτι σου βρισανε σπιτια γυναικα και και και...
    Οταν εσυ βγαινεις και λες κλεφτες τους γονεις του καθε ενος που καθεται και ασχολητε με εσενα.....εσυ τη κανεις;
    Κομπλεξ ειναι μονο, κομπλεξ ολα τα αλλα που λες ειναι ******** για να τα διαβαζεις ξανα και να ερεθιζεσαι....
    Τουλαχιστον οταν βγαινεις να κραξεις (συγκεκριμενα ατομα παντα) να λες τα ιδια καθε φορα οχι μια ετσι μια αλλιος γιατι πιστευουμε ποιο πολυ ποσο χαζος και κομπλεξικος εισαι

Edit: Αντε βγες και πες τωρα οτι σου εβρισα και εγω οικογενεια και γυναικα να γελασω λιγακι παραπανω...

+1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις
    Κάτια

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 2 times, last by katia ().

• Aίαντας wrote:

user 001 wrote:

Συμφωνώ να υπάρχει ισονομία και όχι υποκρισία με επιλεκτική τιμωρία..

Να σου εξηγήσω λίγο τι θέλει να πει εδώ ο Αίαντας φίλε Jack/user....

Εαν εγώ πω εσένα **** , εσύ έχεις κάθε δικαίωμα να μου ευχηθεις καρκίνους και να μου βρίσεις την οικογένεια

Εάν εσύ πεις εμένα [b] **** έχεις κάθε λόγο γιατί δε μπορεί, κάτι θα έκανα για να με βρίσεις. Δεν είσαι τρελός να λες το κόσμο **** χωρίς λόγο.[/b]

Ο Αίαντας βέβαια έχει κάθε δικαίωμα να προσβάλει όποιον θέλει όσο θέλει γιατί πολύ απλά είναι φιλοχουντικος [b] **** και έτσι τον μάθανε στους σταύλους της εατ-εσα[/b]

Αυτή
    είναι η ισονομία που εννοεί... Εάν βέβαια θυμάσαι από το 2011 τι έγραφε περιττό το post μου

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
    Κάτια

The post was edited 1 time, last by katia ().

• οratios wrote:

Εαν εγώ πω εσένα [b] **** , εσύ έχεις κάθε δικαίωμα να μου ευχηθεις καρκίνους και να μου βρίσεις την οικογένεια[/b]
    Εάν εσύ πεις εμένα [b] **** έχεις κάθε λόγο γιατί δε μπορεί, κάτι θα έκανα για να με βρίσεις. Δεν είσαι τρελός να λες το κόσμο **** χωρίς λόγο.[/b]

Ο Αίαντας βέβαια έχει κάθε δικαίωμα να προσβάλει όποιον θέλει όσο θέλει γιατί πολύ απλά είναι φιλοχουντικος [b] **** και έτσι τον μάθανε στους σταύλους της εατ-εσα[/b]

Αυτή είναι η ισονομία που εννοεί... Εάν βέβαια θυμάσαι από το 2011 τι έγραφε περιττό το post μου[

Προσέξτε τις εκφράσεις σας
    Κάτια

Ποιός σου ευχήθηκε καρκίνους ρε καραγκιόζη απατεώνα, στο φόρουμ...?
    Στα π.μ. δεν ξέρω τι κάνετε μεταξύ σας, αλλά ξέρω τον τρόπο που παίζετε και πως προκαλείτε τους άλλους να σας συμπεριφέρονται...

Και στο έχω ξαναπεί, όσους από τους συμμάχους σας και να κουβαλήσετε από όλους τους κόσμους που παίζετε, όπως και να με χαρακτηρίζετε, όσο και να προσβάλετε την οικογένειά μου, εγώ τουλάχιστον κλέφτης 40ευρων και απατεώνας και να καμαρώνω γι' αυτό σαν και σας, ούτε είμαι, ούτε θα γίνω ποτέ...

Και θα σας το τρίβω στη μούρη, μέχρι το τέλος του ικάριαμ...

Υ.Γ. Όσο δεν μπανάρεται ο πίθηκας, για το υβρεολόγιο και τον οχετό του, τόσο γουστάρω που η Δ.Ο δεν μπανάρει τον war like...για να σας πληρώνει με το ίδιο νόμισμα...
    Κ.Κ.

28-10-2018

-ΑΘΑΝΑΤΟΣ-

The post was edited 2 times, last by katia ().

• Aίαντας wrote:

Υ.Γ. Όσο δεν μπανάρεται ο πίθηκας, για το υβρεολόγιο και τον οχετό του, τόσο γουστάρω που η Δ.Ο δεν μπανάρει τον war like...για να σας πληρώνει με το ίδιο νόμισμα...
    Καλα αυτο το ξεραμε οτι ευχεσε τα ιδια δεν εχεις και καμια διαφορα απο τον δημητρακη τα ιδια ακριβως ειστε........
  • Aίαντας wrote:

Ποιός σου ευχήθηκε καρκίνους ρε καραγκιόζη απατεώνα, στο φόρουμ...?
    Στα π.μ. δεν ξέρω τι κάνετε μεταξύ σας, αλλά ξέρω τον τρόπο που παίζετε και πως προκαλείτε τους άλλους να σας συμπεριφέρονται...

Και στο έχω ξαναπεί, όσους από τους συμμάχους σας και να κουβαλήσετε από όλους τους κόσμους που παίζετε, όπως και να με χαρακτηρίζετε, όσο και να προσβάλετε την οικογένειά μου, εγώ τουλάχιστον κλέφτης 40ευρων και απατεώνας και να καμαρώνω γι' αυτό σαν και σας, ούτε είμαι, ούτε θα γίνω ποτέ...

Και θα σας το τρίβω στη μούρη, μέχρι το τέλος του ικάριαμ...

Νευράκια νευράκια έ? :love: :love: :love: :love:

Το οτι δε γνωρίζεις τι ειπώθηκε είναι λογικό μας που δε βγάλαμε τα μηνύματα εδώ... το πως παίζουμε άσε να το κρίνουν οσοι παίζουν ικάριαμ.
    τα είπαμε άλλωστε κ χτες με την αναφορά στην εθνίς :love: :love:

Αυτό για το 40ρι πάλι δε μπορω να καταλάβω γτ πιστευεις οτι μας ενοχλεί. Ίσα ίσα... ο τύπος είχε βγάλει γλώσσα μεγαλύτερη από το μπόι του και καλά έπαθε. Ειλικρινά πιστεύεις οτι υπάρχει εστω κ ενας που το έχει μετανοιώσει? στειλε και πμ και ρώτα άμα δε με πιστευεις...

Όσο για το υβρεολόγιο του παυλάκια τι να σου πω... το έγραψα και παραπάνω σε ότι αφορά τη δική σου ισονομία. Απλά έχεις κόμπλεξ με τις ροχάλες που σου έχει ρίξει όλα αυτά τα χρόνια ο Βασίλης και ιδού το αποτέλεσμα. Και εσύ όμως δε πας πίσω... χειρότερος είσαι...μιά χαρά βρίζεις και μάνες και καρκίνους από όσο βλέπω....