S-W vs Καφενεια κοσμου Εψιλον

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sotos13 wrote:

Βρε βρε εμφανιστηκαν τα δυο αποτυχημενα του Ικαριαμ μουαχχαχαχαχαχχαχαχα τη εγινε ρε κοριτσια παλι γλωσσα βγαλατε?Βασω αγαπημενη μου σφουγγαριστρα γιατι κλαις?Επειδη δεν καταφερες να παρεις ουτε μιση απωλειεα σε τεσσερις πολεμους?η επειδη αποδειχτηκαν οσα ελεγα ?αχαχαχχαχαχα εδω σε θελω να σκουζεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ...
    war παρε φορα βρε τραχανοπλαγια που θα ερθει και καταιγιδα,ουτε φουσκα με τις μυξες σου δεν μπορεις να κανεις...
    Τρυφωνακο κατσε απολαυσε ρε κατι τελειωμενα γιδια πως σκουζουν,αιαντακο εσυ που εισαι ρε απιθανε?Θα διαβαζεις καμια βιβλο της χουντας κλασικα ν μας πεις τις γνωστες Τακιες σου

o σκοποι της συμμαχιας μου diamond ,ηταν να εξαφανιστει ο jeruu απο τον εψιλον ,το οποιο εγινε ,και δευτερον να προστατεψουμε καποιες συμμαχιες του εψιλον απο τους sw ,και οπως φαινεται απο τις αναφορες σχεδον καμια μαχη δεν κανατε με τις συμμαχιες που προστατευσαμε ,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα._____________________________________________________________________________________________________________________________________
  • sotos13 wrote:

Georgeᴿ wrote:

Πάρη και το δικό σου όνομα δεν αναφέρθηκε αλλα σχολιάζεις όπως και από πολλούς άλλους...φτωχή η λογική αν χρειαστεί να πω και εγώ το ίδιο ότι Εσύ, η ο "X" η ο "Ψ" ίσος είναι η Βάσω Βασούλα κλπ κομπανία...
    Και εμενα που παίρνεις θέση χωρίς να σε αναφέρει κανένας μου φτάνει για να καταλάβω πολλά...

Αν ξέρεις κάτι τα ξέρεις μονόπλευρα...και τα ξέρεις από την πλευρά που κάποτε βριζόσασταν αισχρά εδώ μέσα....εγώ φίλε εκεί που φτύνω δεν γλείφω...

Για το ποιος είμαι εγώ και ποιοι είναι οι άλλοι ....όλοι γνωρίζουμε παρα πολύ καλά...απλά ο γενικός τσομπάνης ξέρεις να κουμαντάρει σωστά τα προβατάκια που επιλέγει τον τελευταίο καιρό...
    Πίστεψε με ξέρω πολλά περισσότερα από όσα ξέρεις εσύ....άκου...κοίτα....και θα μάθεις πολλά...απλά αυτοί που πρέπει, φοβούνται να μιλήσουν ξεκάθαρα...απλά τα πράματα...
    Και να είσαι σίγουρος πως ξέρουν πολύ καλύτερα από εμάς τους δυο ποια είναι η vasww και ποια είναι η Vasoula...

Το σίγουρο είναι ότι είναι δυο διαφορετικά άτομα...απλά δεν τους βολεύει αυτό για όλο το πανηγυράκι που στήσανε...
    Και ποιος δεν μιλησε ξεκαθαρα ακριβως?Απ ολα τα παραπανω εσυ δεν καταλαβες οτι ολοι μα ολοι εννουμε την Ναντια?η δεν θελεις να το δεις ποιο ξεκαθαρο δεν γινεται.....αν εχεις αμφιβολιες οτι ειναι το ιδιο ατομο στειλε στο παιχνιδι στο Νασο να σου βαλει την συνομιλια οπου το παραδεχετε η ιδια.
    sotos13 ο κλοουν του εψιλον ,κολημενος μια ζωη με τις ψευτιες του jeruu

+1 Προειδοποίηση για Posthunt μεσα στην ωρα.
    Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• VASWW@ wrote:

,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα
    Υπαρχεις πουθενα στον εψιλον εσυ και η συμμαχια σου?αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα σε καταλαβαινω απολυτα,3 φορες διελυσες συμμαχια 1 φορα απετυχες σε ενωση οι μισοι συμμαχοι σου μπαναριστηκαν αλλοι τοσοι εφυγαν,μαλλον εμεινες εσυ και τα μπετα μεσα,τοση φαπα δεν εφαγε κανενας,αντε καλο καλοκαιρι τα λεμε απο Σεπτεμβρη με ολο τον εψιλον με κοκκινο σβερκο......
  • VASWW@ wrote:

sotos13 wrote:

Βρε βρε εμφανιστηκαν τα δυο αποτυχημενα του Ικαριαμ μουαχχαχαχαχαχχαχαχα τη εγινε ρε κοριτσια παλι γλωσσα βγαλατε?Βασω αγαπημενη μου σφουγγαριστρα γιατι κλαις?Επειδη δεν καταφερες να παρεις ουτε μιση απωλειεα σε τεσσερις πολεμους?η επειδη αποδειχτηκαν οσα ελεγα ?αχαχαχχαχαχα εδω σε θελω να σκουζεις απο το πρωι μεχρι το βραδυ...
    war παρε φορα βρε τραχανοπλαγια που θα ερθει και καταιγιδα,ουτε φουσκα με τις μυξες σου δεν μπορεις να κανεις...
    Τρυφωνακο κατσε απολαυσε ρε κατι τελειωμενα γιδια πως σκουζουν,αιαντακο εσυ που εισαι ρε απιθανε?Θα διαβαζεις καμια βιβλο της χουντας κλασικα ν μας πεις τις γνωστες Τακιες σου

o σκοποι της συμμαχιας μου diamond ,ηταν να εξαφανιστει ο jeruu απο τον εψιλον ,το οποιο εγινε ,και δευτερον να προστατεψουμε καποιες συμμαχιες του εψιλον απο τους sw ,και οπως φαινεται απο τις αναφορες σχεδον καμια μαχη δεν κανατε με τις συμμαχιες που προστατευσαμε ,το ιδιο θα ισχυει και στο μελλον οποτε βγειτε απο το λαγουμι σας ξανα._____________________________________________________________________________________________________________________________________
    βρε καλως την γριουλα την χαζουλα την ασχετη αρχηγο των παλτων χαχααχαχα. οι αλλοι ρε γριουλα ξερουν ικαριαμ εμεις παιζουμε με εσας που σας εχουμε για παιχνιδακι χαχαχαχα
    μασελα να βαλεις μασελα και να πλυνεις τα βρακια των δικων σου να ειναι ετοιμα α και που σαι γριουλα ψευταρου ριξε κανενα θαυμα γιατι μονο αυτο εισαι ικανη να κανεις σουργελο χαχαχαχαχχα
  • VASWW@ wrote:

Καλησπερα για πες μας μωρη καταπιολα ποτε επαιξε ο jeruu οταν σας βαραγαμε;
    Ποτε πηγατε να βαρεσετε τον jeruu οταν επαιζε;
    Κατσε στο παλουκι και κλαψτε γιατι σας πονεσαμε πολυ περισσοτερο απο οσο πιστευαμε φαινεται

Δεν μας ειπες ποιες συμμαχιες προστατευετε να παω εγω αυριο σε πυρηνες τους να σας περιμενω;
    Παλι βλακειες λες καμια συμμαχια δεν προστατευψατε σε οσες εστειλες σου ριξαν ακυρο

Στο ξαναλεω μαθαινω τα παντα οχι ψεμματα σε εμας...... ΓΡΙΟΥΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ

Προσπαθητε να δειξετε τη οτι ειστε οι προστατες του σερβερ;
    Γιατι ποια συμμαχια ζητησε προστασια....αλλα και να ζηταγε θα επερνε βοηθεια απο εσας χαχαχαχα
    Το ειπα και στον φαρμομπουλετ μαζεφτητε ολοι σε ενα νιση και πειτε που να ερθω γτ κρυβομαι στο λαγουμι μου οπως λετε.......αντε περιμενω συντεταγμενες (αν θελετε περναω και ξεχωριστα σε ολους σας )

:arrow: Αυτο το γιδι το διπλο δεν τον μυριστηκες ακομα εσενα που δεν σε κοροιδευει κανεις;
    :arrow: Θες να σηκωσω το χρυσο απο πανω του να τον καταλαβεις;......Γιατι αλλιος δεν νομιζω να τον βρεις ποτε :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • Καλησπερα,καλο καλοκαιρι σε ολους με πολλα πολλα μπανακια,να κλειδωσει το παρων η ανωτεροτητα της συμμαχιας μου σε ολα τα επιπεδα φανηκε σε ολους τους πολεμους - πολιορκιες,τα λεμε απο Σεπτεμβρη με τους πικραμενους.
  • sotos13 wrote:

να κλειδωσει το παρων η ανωτεροτητα της συμμαχιας μου σε ολα τα επιπεδα φανηκε σε ολους τους πολεμους - πολιορκιες,

οratios wrote:

σωτο εσυ φταις ειμαι σιγουρος....
    Καλο καλοκαιρι Τρυφωνακο,παρε ανασες γιατι οσο ησουν ανενεργος πρεπει να κοπηκες :lolol: :lolol: :lolol:
  • τι ανασες ρε σωτο..... ειδικα η γρια ξενερωτη εντελως....
    καμια διαφορά από εξατμιση νταλικας....
    και ειπα με το μαλακο.... τωρα χρειαζεται παλι ραφη για να δουλέψει σωστά...
    :lolol: :lolol: :lolol:

να απαντήσω λίγο και στον χοντρούλη.....

Aίαντας wrote:

Ο οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος δεν έχει κάνει την ζωή του μέρος του παιχνιδιού, όπως έχετε κάνει εσείς, ώστε να ανταποκρίνεστε "όπως πρέπει" σε ένα κάρο πολέμους και νήματα...οπότε εξ' ορισμού δεν κατατάσσεστε στους φυσιολογικούς ανθρώπους και κατά συνέπεια δεν μπορείτε να εκτιμήσετε τις ανθρώπινες σχέσεις γενικότερα...έχετε μόνο το παρεάκι σας, εντός του παιχνιδιού...
    Δυστυχως για εσένα.... ελάχιστοι παίζουν σε πάνω από εναν δυο σερβερ ταυτόχρονα.... μπορείς ή μάλλον θα μπορούσες... αν μπορούσες να εξάγεις ασφαλή συμπεράσματα...να δεις άλλωστε και τις αναφορές στο φόρουμ και να συγκρινεις....εξ ορισμού λοιπόν μια χαρά φυσιολογικοί άνθρωποι είμαστε όλοι....και κατά συνέπεια καθοτι παντρεμενοι οι περισσοτεροι μιά χαρά μπορουν να εκτιμήσουν τις ανθρώπινες σχέσεις γενικότερα... Καθοτι βεβαια οι περισσοτεροι ειναι μεταξυ 30 και 38 ετων αντιλαμβάνεσαι οτι βάζουν περισσότερα πληντύρια από τον φίλο μου τον τάκη ;)

Aίαντας wrote:

Μπορείτε βέβαια να χυδαιολογείτε και να επιδίδεστε σε κλοπές και απάτες, γιατί είναι το μόνο που σας μένει μέσα στην ζωή - παιχνίδι που διάγετε...και μέσα από αυτό να αισθάνεστε σπουδαίοι...
    τον φιλο μου τον τάκη μου θύμισες τώρα.... όταν έλεγε στις γυναίκες της συμμαχίας μου που παίζουν ικάριαμ οτι ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ .. Βέβαια κατηγορεί τους άλλους ως χυδαίους... αυτός ο χοντρός βεβαια δεν μπορεί να παίξει τίποτα πλέον και εχει μείνει με το παράπονο... τεσπα....

Aίαντας wrote:

Φυσικά είναι σαφές ότι σας λείπει η γνήσια ανθρώπινη επαφή και μάλιστα σε σαρκικό επίπεδο, την οποία προσπαθείτε να υποκαταστήσετε με βωμολοχίες και χυδαιότητες που αφορούν κυρίως σε επίμαχα σημεία του ανθρώπινου σώματος και είναι λογικό να ζηλεύετε ανθρώπους, που πέρα από το παιχνίδι, απολαμβάνουν και αυτόν τον τομέα...εξ' ου και οι συνεχείς προσπάθειες να εξευτελίσετε ανθρώπους που είτε έχουν, είτε δεν έχουν τέτοιου είδους επαφές...κατά το χυδαίο μυαλό σας, πάντα...
    Φυσικά αλλο ένα συμπέρασμα τύπου κορνηλιου....
    ας δουμε πόσο έξυπνος είναι ο φίλος μου ο χοντρούλης ... και τι ικανοτητα έχει να βγάζει συμπεράσματα....

bill--- wrote:

η εξαγωγη συμπερασματων απο εσενα ειναι πασιγνωστη....
    να σου θυμισω τον κορνηλιο.....
    η το οτι ηθελες οδηγιες χρησης για ενα link.....
    ΠΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ

Εδω ήθελες οδηγίες χρήσης για ενα απλό link.... θεωρείς οτι μπορείς εσύ να καταλάβεις πόσο σεξουαλικά ενεργός είναι ο καθένας? Ή μήπως θεωρείς ότι μπορείς να πείσεις κάποιον οτι τον βρέχεις ρε χοντρούλη?

Aίαντας wrote:

Είπαμε και ο διαχειριστής ξέρει αν πάτησα εγώ αναφορές στον εαυτό μου (μόνο που δεν θα βγει ποτέ να το πει) και εσείς ξέρετε...και φυσικά δεν έχετε τα κάκαλα να το παραδεχτείτε...
    Εκείνη την ώρα είμασταν μέσα εγω εσυ ο σωτος και ο ακριτας...
    μίλησα και με τους δυο και δεν πάτησε κανείς τους αναφορά...
    το πως ξέρω γιατί είμασταν μόνο εμείς οι τέσσερις θα σου το πω άλλη φορά χοντρούλη μου... αν και θα μπορούσες να το ανακαλύψεις και μόνος σου μιας που θεωρείς οτι είσαι έξυπνος....
    είπαμε όμως....

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας

Aίαντας wrote:

Το αν εγώ λοιπόν είμαι ρουφιάνος, επειδή πατάω αναφορές στις χυδαιότητες το είδες εδώ...
    και εσυ το είδες..... και εσυ....

Aίαντας wrote:

Ενοχλούν κι άλλους οι χυδαιότητες σας και η ατιμωρησία που απολαμβάνετε...κι αυτοί ρουφιάνοι θα είναι φυσικά...
    Όλοι ρουφιάνοι, εκτός από τους φευγάτους...
    Έλειψη κατανόησης της ελληνικής βλέπω... κριμα και νομιζα οτι σε κάτι τουλάχιστον ήσουν καλός....

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας
    οκ, σε πιστευω, εκανα λάθος .... το παραδέχομαι....
    Για να σου λύσω την απορία...
    ρουφιάνος είναι αυτός που πατάει το κουμπάκι του ρουφιάνου και όχι αυτός που ενοχλείται....

Όσο για τους άλλους που μου λες, βρες κάποιο σοβαρό παράδειγμα να χαρείς.... η ρεα ειναι τουρίστρια που δεν τα εχει ξανακουσει και ο γιαννάκης παρθενοπιπίτσα σαν κ εσένα...και οι δυο σοβαροί παίκτες τοσο οσο εσύ

Aίαντας wrote:

Α γειά σου...είδες που έρχεσαι στα λόγια μου...και αναφορές πατάτε που δεν έχετε τα κάκαλα να παραδεχτείτε και σας τσούζει να έχετε κάποιον να σας τα χώνει μόνιμα...ή μήπως όχι...?
    Μήπως με θέλετε στο φόρουμ για να σας διασκεδάζω όπως λέτε...?
    Αποφασίστε, γιατί όπως είπες πριν, ποιό κωλοτούμπας, πεθαίνεις...

bill--- wrote:

ΠΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ
    έχουμε έναν σκατοδικτάτορα που λες χοντρούλη σε μια συμμαχία από τους πολλούς σέρβερ που παίζουμε... που διασκεδάζει να σε διαβαζει και να ξεφτυλίζεσαι μονος σου.... επειδή όμως μας δινει συνέχεια σκοπέτο και δεν μας αρέσει... εμείς τον τιμωρούμε (τον φασίστα) με το να σου πατάμε αναφορά, να τρως μπαν και να του χαλάμε τη διασκέδαση...
    Αντιλαμβάνεσαι λοιπόν οτι σε ένα νήμα που ελάχιστα εως καθόλου διαβάζει το φασιστοειδές δεν έχουμε λόγο να σου πατησουμε αναφορά...

Aίαντας wrote:

Να σου φέρω κι εγώ ένα άλλο παράδειγμα...κάποιος π.χ. που στην προσπάθεια του να δείξει ότι κάποιος είναι σε ένα παιχνίδι φυλλομετρητή, κλέβει 40αρια από συμπαίκτες του και μετά βγαίνει να καμαρώσει για την κλοπή και την απάτη στο φόρουμ του ίδιου παιχνιδιού...εκθέτοντας και ατιμάζοντας την οικογένειά του, που σίγουρα είναι πολύ περήφανη που το παιδί έχει τέτοιες "δεξιότητες"...και που παράλληλα χυδαιολογεί, προσπαθόντας να εξευτελίσει τους συμπαίκτες του...
    βαθιά νυχτωμένος και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι ως συνήθως... βλέπεις κάποιοι είναι καλοί στο να μασάνε ότι
    ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ κάποιοι άλλοι..
    έτσι και ένας φίλος μου χοντρούλης την πάτησε με το να ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ μπατσακου... εκανε βεβαια μια βλακία ο δικτάτορας να ανοίξει τα μάτια του φίλου μου του τάκη

bill--- wrote:

αν κ τα 40 ευρω πιασανε τοπο..... πως νομιζεις φτασαν τα υλικα στον chrio? με τα δικα σου λεφτουδακια φορτωσαν τον συμμαχο σου υλικα...... οπως πηγατε κ εσεις να κανετε αποτυχημενα πιο πριν.... μην ξεχνιομαστε..... εσυ λοιπον εχασες τον πολεμο μονος σου....
    αλλά ο φίλος μου

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας
    και έτσι συνέχισε να ζει στην πλάνη....

Αναφορικά με το 40ρι.... ποτέ δεν ηρθε σε τσεπη κανενός δικού μας... απλά όλοι μα όλοι φάγατε το τυράκι που είπε ο phainomenon

phainοmenoN wrote:

Παυλακια ασε τον Μαριουλη που μας βαζει
    40ευρα αμβροσιες στους λογαριασμους μα
    .... Το 40ρι αυτο καθευατο εγινε αμβροσια με την οποια αγοράστηκαν υλικά (δες εδω) και επιστράφηκαν (τα υλικά) στην συμμαχία του μαριούλη, στον παίκτη chrio. Καλό το τυράκι λοιπόν και μπράβο στον φαινομενον....σε κατούρησε και εσένα και όλους τους υπόλοιπους....

Aίαντας wrote:

Ας αποφασίσουν λοιπόν αυτοί που διαβάζουν, ποιά συμπεριφορά είναι πιο προκλητική και απαράδεκτη...
    Μιας που ενας απο αυτούς που διαβάζουν είμαι και εγώ...
    να σου απαντήσω....
    κάποιος που ξεφτυλίζει την οικογενεια του οικειωθελως....

Aίαντας wrote:

Είναι κάποιοι που δεν θέλουν να το κάνουν και κάποιοι που δεν μπορούν...
    όλοι θέλετε αλλά κανείς σας δε μπορεί....

Aίαντας wrote:

Αλλά θέλω πρώτα να βγάλετε το βίντεο από την καφετέρια που ήπιατε τον καφέ, από το κλεμμένο 40αρι του πιτσιρικά...

Και κυρίως πως πληρώσατε τον σερβιτόρο, όταν ήρθε ο λογαριασμός...
    Δεν πληρώσαμε με το κλεμμένο 40ρι, είπαμε τι απέγινε το 40ρι...
    απλώς μετά από την επιτυχία που είχε μας κέρασε τους καφέδες ο προηγούμενος κάτοχος του λογαριασμού ΦΩΤΕΙΝΗ που έπαιζε στην συμμαχία των BROμιάρηδων....βλέπεις δουλεύει στο coffee island και όταν είπαμε να βρεθουμε προσφέρθηκε να μας κεράσει...υπάρχουν και αυτα τα τυχερά τι να κάνουμε...

Τα βιντεο τωρα....

Aίαντας wrote:

Ή θα ποστάρεις αργότερα από τον κένταυρο...?
    ουτε το ένα ούτε το άλλο....
    δεν είμαι άρρωστος με το φορουμ σαν τον χοντρό φίλο μου τον τάκη που περιμενε εκεινο το βράδυ να του απαντήσω....
    ειλικρινά και χτες που ξεμπαναριστηκα βαριομουνα να γραψω... γιαυτο κ το σημερινο...

edit.... σκέψου δλδ τωρα οτι εσύ που θεωρείς τον εαυτό σου φυσιολογικό άνθρωπο

Aίαντας wrote:

Ο οποιοσδήποτε φυσιολογικός άνθρωπος δεν έχει κάνει την ζωή του μέρος του παιχνιδιού, όπως έχετε κάνει εσείς, ώστε να ανταποκρίνεστε "όπως πρέπει" σε ένα κάρο πολέμους και νήματα...οπότε εξ' ορισμού δεν κατατάσσεστε στους φυσιολογικούς ανθρώπους και κατά συνέπεια δεν μπορείτε να εκτιμήσετε τις ανθρώπινες σχέσεις γενικότερα...έχετε μόνο το παρεάκι σας, εντός του παιχνιδιού...
    βγηκες και εξευτελισες την γυναίκα σου προκειμένου να την πεις σε φιλο και συμμαχο μου.....την γυναίκα σου real life... όχι κάποιον εικονικο αντίπαλό σου.... και όλα αυτά για να φανεί οτι δηθεν κουτουπωνεις..... λες και θα μπορούσες να κουτουπωσεις με αυτη τη κοιλιά που έχεις...

+1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις
    Georgeion

The post was edited 10 times, last by Georgeion ().

• Αν δεν κλειδώσει το νήμα ο αετός ο διαχειριστής, θα σου απαντήσω αναλυτικά το βράδυ, που θα γυρίσω από ένα πλυντήριο που πάω να βάλω με κάτι πιπίνια...
    Ωστόσο, αν θες να δεις κάποιον που ξεφτιλίζει την οικογένειά του και όχι μόνο την ξεφτιλίζει, άλλα την εθίζει και σε ουσίες, δες τον παρακάτω...

sotos13 wrote:

Aίαντας wrote:

Καλά ρε σωτηράκη, εσύ που έχεις τρία πιθηκάκια δεν ντρέπεσαι να καπνίζεις και να μιλάς στο κινητό, την ώρα που οδηγάς...?
    Λαθος πληροφοριες,εχω 4 μπαμπουινους εγω,αλλη φορα να ενημερωνεσε οχι ανακριβειες παεακαλω :lolol: :lolol: :lolol:

Aίαντας wrote:

Εντάξει, την δική σου τη ζωή δεν την σκέφτεσαι...τα καημένα τα πιθηκάκια σου, δεν τα λυπάσαι...?
    Αντε παλι μπαμπουινους ειπα ορε,οχι η οικογενεια ειναι οικογενεια η ολοι μαζι η κανεις :popcorn: :popcorn: :popcorn:

Aίαντας wrote:

Γι αυτό σου έσκασε η δική σου η γκιόσα, το κινητό στο κεφάλι και σου έκανε καρούμπαλο, ε...?
    Φιλε τον Μπαφο εσκασε μεσα στο αμαξι και εγω και οι μπαμπουινοι μου βλεπαμε τις μυγες για δρακους,δυνατο φυτο ναουμε σε λεω :pleasantry: :pleasantry: :pleasantry:

Aίαντας wrote:

Υ.Γ. ΡΟΥΦΙΑΑΑΑΑΝΟΙΙΙΙΙ...
    τρυφωνακο επιτελους εγραψε κατι σωστο αυτος ρε.....ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ειναι ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ευγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Εσένα δεν σε υπολογίζω, σε έχουν ήδη εθίσει στις κλοπές και στις απάτες... :dead:

Τα υπόλοιπα μετά το πλυντήριο κι εφόσον δεν έχει κλειδώσει το νήμα...αλλιώς επιφυλάσσομαι να σου απαντήσω στο καινούργιο νήμα που θα ανοίξει το γιουσουφάκι, μόλις ξενερώσει από τους μπάφους...οικογενειακά... :thumbsup:

τι ανασες ρε σωτο..... ειδικα η γρια ξενερωτη εντελως....

καμια διαφορά από εξατμιση νταλικας....
    και ειπα με το μαλακο.... τωρα χρειαζεται παλι ραφη για να δουλέψει σωστά...
    :lolol: :lolol: :lolol:

να απαντήσω λίγο και στον χοντρούλη.....

Aίαντας wrote:

Δυστυχως για εσένα.... ελάχιστοι παίζουν σε πάνω από εναν δυο σερβερ ταυτόχρονα.... μπορείς ή μάλλον θα μπορούσες... αν μπορούσες να εξάγεις ασφαλή συμπεράσματα...να δεις άλλωστε και τις αναφορές στο φόρουμ και να συγκρινεις....εξ ορισμού λοιπόν μια χαρά φυσιολογικοί άνθρωποι είμαστε όλοι....και κατά συνέπεια καθοτι παντρεμενοι οι περισσοτεροι μιά χαρά μπορουν να εκτιμήσουν τις ανθρώπινες σχέσεις γενικότερα... Καθοτι βεβαια οι περισσοτεροι ειναι μεταξυ 30 και 38 ετων αντιλαμβάνεσαι οτι βάζουν περισσότερα πληντύρια από τον φίλο μου τον τάκη ;)

Aίαντας wrote:

Μπορείτε βέβαια να χυδαιολογείτε και να επιδίδεστε σε κλοπές και απάτες, γιατί είναι το μόνο που σας μένει μέσα στην ζωή - παιχνίδι που διάγετε...και μέσα από αυτό να αισθάνεστε σπουδαίοι...
    τον φιλο μου τον τάκη μου θύμισες τώρα.... όταν έλεγε στις γυναίκες της συμμαχίας μου που παίζουν ικάριαμ οτι ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ .. Βέβαια κατηγορεί τους άλλους ως χυδαίους... αυτός ο χοντρός βεβαια δεν μπορεί να παίξει τίποτα πλέον και εχει μείνει με το παράπονο... τεσπα....

Aίαντας wrote:

Φυσικά είναι σαφές ότι σας λείπει η γνήσια ανθρώπινη επαφή και μάλιστα σε σαρκικό επίπεδο, την οποία προσπαθείτε να υποκαταστήσετε με βωμολοχίες και χυδαιότητες που αφορούν κυρίως σε επίμαχα σημεία του ανθρώπινου σώματος και είναι λογικό να ζηλεύετε ανθρώπους, που πέρα από το παιχνίδι, απολαμβάνουν και αυτόν τον τομέα...εξ' ου και οι συνεχείς προσπάθειες να εξευτελίσετε ανθρώπους που είτε έχουν, είτε δεν έχουν τέτοιου είδους επαφές...κατά το χυδαίο μυαλό σας, πάντα...
    Φυσικά αλλο ένα συμπέρασμα τύπου κορνηλιου....
    ας δουμε πόσο έξυπνος είναι ο φίλος μου ο χοντρούλης ... και τι ικανοτητα έχει να βγάζει συμπεράσματα....

bill--- wrote:

η εξαγωγη συμπερασματων απο εσενα ειναι πασιγνωστη....
    να σου θυμισω τον κορνηλιο.....
    η το οτι ηθελες οδηγιες χρησης για ενα link.....
    ΠΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ

Εδω ήθελες οδηγίες χρήσης για ενα απλό link.... θεωρείς οτι μπορείς εσύ να καταλάβεις πόσο σεξουαλικά ενεργός είναι ο καθένας? Ή μήπως θεωρείς ότι μπορείς να πείσεις κάποιον οτι τον βρέχεις ρε χοντρούλη?

Aίαντας wrote:

Είπαμε και ο διαχειριστής ξέρει αν πάτησα εγώ αναφορές στον εαυτό μου (μόνο που δεν θα βγει ποτέ να το πει) και εσείς ξέρετε...και φυσικά δεν έχετε τα κάκαλα να το παραδεχτείτε...
    Εκείνη την ώρα είμασταν μέσα εγω εσυ ο σωτος και ο ακριτας...
    μίλησα και με τους δυο και δεν πάτησε κανείς τους αναφορά...
    το πως ξέρω γιατί είμασταν μόνο εμείς οι τέσσερις θα σου το πω άλλη φορά χοντρούλη μου... αν και θα μπορούσες να το ανακαλύψεις και μόνος σου μιας που θεωρείς οτι είσαι έξυπνος....
    είπαμε όμως....

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας

Aίαντας wrote:

Το αν εγώ λοιπόν είμαι ρουφιάνος, επειδή πατάω αναφορές στις χυδαιότητες το είδες εδώ...
    και εσυ το είδες..... και εσυ....

Aίαντας wrote:

Ενοχλούν κι άλλους οι χυδαιότητες σας και η ατιμωρησία που απολαμβάνετε...κι αυτοί ρουφιάνοι θα είναι φυσικά...
    Όλοι ρουφιάνοι, εκτός από τους φευγάτους...
    Έλειψη κατανόησης της ελληνικής βλέπω... κριμα και νομιζα οτι σε κάτι τουλάχιστον ήσουν καλός....

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας
    οκ, σε πιστευω, εκανα λάθος .... το παραδέχομαι....
    Για να σου λύσω την απορία...
    ρουφιάνος είναι αυτός που πατάει το κουμπάκι του ρουφιάνου και όχι αυτός που ενοχλείται....

Όσο για τους άλλους που μου λες, βρες κάποιο σοβαρό παράδειγμα να χαρείς.... η ρεα ειναι τουρίστρια που δεν τα εχει ξανακουσει και ο γιαννάκης παρθενοπιπίτσα σαν κ εσένα...και οι δυο σοβαροί παίκτες τοσο οσο εσύ

Aίαντας wrote:

Α γειά σου...είδες που έρχεσαι στα λόγια μου...και αναφορές πατάτε που δεν έχετε τα κάκαλα να παραδεχτείτε και σας τσούζει να έχετε κάποιον να σας τα χώνει μόνιμα...ή μήπως όχι...?
    Μήπως με θέλετε στο φόρουμ για να σας διασκεδάζω όπως λέτε...?
    Αποφασίστε, γιατί όπως είπες πριν, ποιό κωλοτούμπας, πεθαίνεις...

bill--- wrote:

ΠΙΟ ΒΛΑΚΑΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ
    έχουμε έναν σκατοδικτάτορα που λες χοντρούλη σε μια συμμαχία από τους πολλούς σέρβερ που παίζουμε... που διασκεδάζει να σε διαβαζει και να ξεφτυλίζεσαι μονος σου.... επειδή όμως μας δινει συνέχεια σκοπέτο και δεν μας αρέσει... εμείς τον τιμωρούμε (τον φασίστα) με το να σου πατάμε αναφορά, να τρως μπαν και να του χαλάμε τη διασκέδαση...
    Αντιλαμβάνεσαι λοιπόν οτι σε ένα νήμα που ελάχιστα εως καθόλου διαβάζει το φασιστοειδές δεν έχουμε λόγο να σου πατησουμε αναφορά...

Aίαντας wrote:

Να σου φέρω κι εγώ ένα άλλο παράδειγμα...κάποιος π.χ. που στην προσπάθεια του να δείξει ότι κάποιος είναι σε ένα παιχνίδι φυλλομετρητή, κλέβει 40αρια από συμπαίκτες του και μετά βγαίνει να καμαρώσει για την κλοπή και την απάτη στο φόρουμ του ίδιου παιχνιδιού...εκθέτοντας και ατιμάζοντας την οικογένειά του, που σίγουρα είναι πολύ περήφανη που το παιδί έχει τέτοιες "δεξιότητες"...και που παράλληλα χυδαιολογεί, προσπαθόντας να εξευτελίσει τους συμπαίκτες του...
    βαθιά νυχτωμένος και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι ως συνήθως... βλέπεις κάποιοι είναι καλοί στο να μασάνε ότι
    ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ κάποιοι άλλοι..
    έτσι και ένας φίλος μου χοντρούλης την πάτησε με το να ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ μπατσακου... εκανε βεβαια μια βλακία ο δικτάτορας να ανοίξει τα μάτια του φίλου μου του τάκη

bill--- wrote:

αν κ τα 40 ευρω πιασανε τοπο..... πως νομιζεις φτασαν τα υλικα στον chrio? με τα δικα σου λεφτουδακια φορτωσαν τον συμμαχο σου υλικα...... οπως πηγατε κ εσεις να κανετε αποτυχημενα πιο πριν.... μην ξεχνιομαστε..... εσυ λοιπον εχασες τον πολεμο μονος σου....
    αλλά ο φίλος μου

Aίαντας wrote:

είμαι μαλάκας
    και έτσι συνέχισε να ζει στην πλάνη....

Αναφορικά με το 40ρι.... ποτέ δεν ηρθε σε τσεπη κανενός δικού μας... απλά όλοι μα όλοι φάγατε το τυράκι που είπε ο phainomenon

phainοmenoN wrote:

Παυλακια ασε τον Μαριουλη που μας βαζει
    40ευρα αμβροσιες στους λογαριασμους μα
    .... Το 40ρι αυτο καθευατο εγινε αμβροσια με την οποια αγοράστηκαν υλικά (δες εδω) και επιστράφηκαν (τα υλικά) στην συμμαχία του μαριούλη, στον παίκτη chrio. Καλό το τυράκι λοιπόν και μπράβο στον φαινομενον....σε κατούρησε και εσένα και όλους τους υπόλοιπους....

Aίαντας wrote:

Ας αποφασίσουν λοιπόν αυτοί που διαβάζουν, ποιά συμπεριφορά είναι πιο προκλητική και απαράδεκτη...
    Μιας που ενας απο αυτούς που διαβάζουν είμαι και εγώ...
    να σου απαντήσω....
    κάποιος που ξεφτυλίζει την οικογενεια του οικειωθελως....

Aίαντας wrote:

Είναι κάποιοι που δεν θέλουν να το κάνουν και κάποιοι που δεν μπορούν...
    όλοι θέλετε αλλά κανείς σας δε μπορεί....

Aίαντας wrote:

Αλλά θέλω πρώτα να βγάλετε το βίντεο από την καφετέρια που ήπιατε τον καφέ, από το κλεμμένο 40αρι του πιτσιρικά...

Και κυρίως πως πληρώσατε τον σερβιτόρο, όταν ήρθε ο λογαριασμός...
    Δεν πληρώσαμε με το κλεμμένο 40ρι, είπαμε τι απέγινε το 40ρι...
    απλώς μετά από την επιτυχία που είχε μας κέρασε τους καφέδες ο προηγούμενος κάτοχος του λογαριασμού ΦΩΤΕΙΝΗ που έπαιζε στην συμμαχία των BROμιάρηδων....βλέπεις δουλεύει στο coffee island και όταν είπαμε να βρεθουμε προσφέρθηκε να μας κεράσει...υπάρχουν και αυτα τα τυχερά τι να κάνουμε...

Τα βιντεο τωρα....

Aίαντας wrote:

Ή θα ποστάρεις αργότερα από τον κένταυρο...?
    ουτε το ένα ούτε το άλλο....
    δεν είμαι άρρωστος με το φορουμ σαν τον χοντρό φίλο μου τον τάκη που περιμενε εκεινο το βράδυ να του απαντήσω....
    ειλικρινά και χτες που ξεμπαναριστηκα βαριομουνα να γραψω... γιαυτο κ το σημερινο...

edit.... σκέψου δλδ τωρα οτι εσύ που θεωρείς τον εαυτό σου φυσιολογικό άνθρωπο

Aίαντας wrote:

βγηκες και εξευτελισες την γυναίκα σου προκειμένου να την πεις σε φιλο και συμμαχο μου.....την γυναίκα σου real life... όχι κάποιον εικονικο αντίπαλό σου.... και όλα αυτά για να φανεί οτι δηθεν κουτουπωνεις..... λες και θα μπορούσες να κουτουπωσεις με αυτη τη κοιλιά που έχεις...
    Ὅταν πιστεύω θάλασσα μονάχα καὶ βυθὸ
    καὶ προσκυνάω γιὰ κόνισμα ἕναν παλιὸ ἀστρολάβο,
    πές μου, στὴν ἅγια πίστη σου, πῶς νὰ προσευχηθῶ;
    Σὲ ποιὸν νὰ ξομολογηθῶ καὶ ποῦ νὰ μεταλάβω;

The post was edited 2 times, last by Georgeion ().

• για καμιά μπυρίτσα με τον κουμπάρο να δεις και κανενα αγωνα ίσως.... για πληντύριο δεν παίζει... στο υπογράφω εγώ

κατ αρχάς δε θα στο επέτρεπε η γκιόσα η πεθερά σου και πάλι θα σε σακατευε στο ξυλο :love: :love:
    για τα ναρκωτικά πάλι.... τι να σου πω... αν τα πιστευεις είσαι άξιος της μοίρας σου :D :D :D

The post was edited 1 time, last by οratios ().

• γριουλα την στρατηγαρα σου ολο κοροιδο την πιανουμε και την σφαλιαριζουμε χαχαχαχα
    εχει φαει τις τελευταιες μερες πολυ σφαλιαρα οπου εμφανιζεται ξυλο.
    να βαλω και μια πριν κλεισει το νημα .εχω καμια εκατοστη σαν αυτη . καμαρωσετον ποσο ασχετος ειναι με 80 χιλ στρατιωτικο χαχαχαχαχα

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΚΡΑΣΙ 2
    (14.06.2018 17:01:25)
    ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΚΡΑΣΙ 2, ΚΡΑΣΙ, ΚΟΚΚΙΝΟΣΒΕΡΚΗΣ
    vs
    BuLLeT[DMD] από ΣΤΑΦΙΛΟς

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο.........................54(-12) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-24)
    Φλογοβόλο.............................30(-42) - Φλογοβόλο..............................0(-48)
    Έμβολο ατμού..........................144(-6) - Έμβολο ατμού...........................0(-35)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-13)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................71(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................0(-30)
    Πυραυλάκατος...........................17(-0) - .............................................
    Μεταφορικό αερόστατων..................22(-2) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί..............................-520.4 - Στρατηγοί.............................-1712.2
    Επιθετικοί βαθμοί......................4280.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1301
    Ζημιά...................................26020 - Ζημιά...................................85610
    Καταμερισμός ζημιάς.......................23% - Καταμερισμός ζημιάς.......................77%

Νικητές: ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W]

Χαμένοι: BuLLeT[DMD]
  • ψευδε ,πεταγονται τα σαλια σου παντου χαχα ,αγκομαχας να ανοιξεις κανα λιμανι σου και το σεβομαι αυτο ,ο bullet σε εχει κανει κουταβι εκει κατω και να μαζευεις μονο χρυσο ,τι να κανουν ρε οι 9000 στρατηγοι που εχεις ,αντε κρυψου ________________________________________________________-Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΘΕΙΟ4
    (12.06.2018 23:34:34)
    ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΘΕΙΟ4, ΘΕΙΟ3
    vs
    BuLLeT[DMD] από ΣΤΑΦΙΛΟς

Έμβολο ατμού...........................0(-18) - Έμβολο ατμού...........................3(-12)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης........................10(-0)
    Στρατηγοί................................-432 - Στρατηγοί................................-288
    Επιθετικοί βαθμοί.........................720 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1080
    Ζημιά...................................21600 - Ζημιά...................................14400
    Καταμερισμός ζημιάς.......................60% - Καταμερισμός ζημιάς.......................40%

Νικητές: BuLLeT[DMD]

Χαμένοι: ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W]
  • αφου ολο κλαιτε μωρη τι θες να σου πω?
    φαγατε ενα αγγουρι απο δω μεχρι την αλλη ακρη σας βγηκε απο το στομα χασατε τα μισα σας και βαλε μέλη και νομιζετε οτι κερδισατε....
    πόσα μέλη είχε η unided?