Πόσο καιρό έχει να γίνει ποστ σε αυτόν το σέρβερ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Πόσο καιρό έχει να γίνει ποστ σε αυτόν το σέρβερ?

Καλησπέρα στους παίκτες του σέρβερ ωμέγα (και όχι μόνο αυτούς)!
    Αλήθεια εκτός της συμμαχίας ΝΕΜΕΣΙΣ που ανήκω υπάρχει κάποια άλλη συμμαχία με "ζωή" στο σέρβερ?
    Κάθε μέρα έχουμε και δύο τρεις "εξαφανίσεις". Προσωπικά μιας και έχω 194 θέσεις μουσείου, έχω κάνει με κάθε απίθανο λογαριασμό στο σέρβερ συνθήκη και πάλι δε φτάνουν.
    Η εταιρεία θα το σκέφτεται πολύ ακόμα για μία πιθανή ένωση σέρβερ μήπως και έχουμε νέο ενδιαφέρον? Μαζί με αυτό θα αργήσει πολύ να εισάγει σοβαρές καινοτομίες στο παιχνίδι μήπως και γίνει κάτι?
    Απορώ και εγώ με τον εαυτό μου γιατί συνεχίζω και παίζω ακόμα δίχως φως στο τούνελ.
    Κάθε απάντηση θα γίνει δεκτή με σεβασμό και χαρά.
    Περιμένω και ποστς από παίκτες από άλλους σέρβερς που έχουν παρόμοιες "ανησυχίες" καθώς και από τυχόν "διαχειριστές" που νοιάζονται για το καλό του παιχνιδιού και όχι μόνο για τα τυπικά.

ioabas ΝΕΜΕΣΙΣ
  • Περιμενε...Στον δρομο ειναι........
    Εδω καλα καλα δεν εχουν γινει τα βασικα...Οι τελευταιοι σερβερ δεν εχουν ενεργοποιηθει καν στον φορουμ...Κατι θα ξερανε με την δημιουργια της ''κηρυξης βεντετας''....Θελαμε και φορουμ ; Χαχαχαχαχα
    Τουλαχιστον ενημερωστε να μας να γνωριζουμε τι στο καλο εχει σκοπο να γινει με αυτο το παιχνιδι!!!!!!
    “ Ποτέ μην παλεύεις με τα γουρούνια γιατί εσύ λερώνεσαι και τα γουρούνια το ευχαριστιούνται” :thumbsup:
  • Πολλα ζητας Γιαννη, παρατημενο το εχουν το παιχνιδι...
    Εγω που πηγα χτυπησα το ζουζουνι που απειλουσε δεν ειδες; Εξαφανιστηκε και αυτος.....

10 κενες μουσειου παντως... Για βοηθηστε.
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • Όσο μπαίνουν έστω λίγα λεφτά, που δεν είναι λίγα, δεν υπάρχει λόγος να αλλάξουν κάτι.., γι'αυτό και απλά είναι παρατημένο όπως είπε ο Χάρης από πάνω..

Πέρυσι γύρισα μετά από χρόνια, για τον απλό λόγο ότι και χωρίς λεφτά έχεις πιθανότητες νίκης με στρατηγική. Αλλά μετά λύπης συνειδητοποιώ ότι έχουμε μείνει ούτε 50-100 άτομα σε όλους τους σερβερ...