ΤΑΓΜΑ ΑΘΑΝΑΤΩΝ (ΤΑΓΜΑ) vs S A S (S A S)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• BaBA_Yaga wrote:

xariss wrote:

Αλλο το να πεις ειμαι στρατηγος σε ενα θεμα που χρειαζεται να το πεις, και αλλο το να δηλωσεις ναυαρχος και να πεις δυο λαλακιες...
    Σωστά ενώ το να είσαι ξέμπαρκος σε ενα ποστ πολέμου που δεν συμμετέχεις είναι σοφό.Μπράβο φιλτατε καλή δουλειά.Ελπίζω να νιώθεις σημαντικός.Άσε τον πολεμικό και έλα εδώ στον σέρβερ και οχι ανώνυμα ,κάνε καμία μάχη και μετά πες ότι είσαι και ο Θεός.
    Μάθατε όλοι οι ξέμπαρκοι να σχολίάζετε,εδώ ειναι ξεκάθαρα ΄ποστ μεταξύ Σας και ΤΑΓΜΑ.
    Το οτι ειμαι ξεμπαρκος και σχολιαζω, μπορει να το κρινει ο διαχειριστης και να μου ριξει προειδοποιηση...
    Αυτο πως αλλαζει ολο αυτο που ειπα; Ειναι ασχετα μεταξυ τους. Και δεν νομιζω να μιλαμε και για κανεναν σοβαρο πολεμο, η αντιπαλη συμμαχια δηλωσε οτι δεν θα παιξει... Μονοι παιζετε, μην τρελενεστε ετσι.

Επισης, προσεχε πως μιλας... Κανεις δεν μιλαει ανωνυμα, ειμαι ο Xariss και απλα γελασα οταν ειδα το ναυαρχος και το υπουργος εσωτερικων. Και δεν το σχολιασα, ειπα αστο μικροι ειναι θα μαθουν.... Το σχολιασε ο καινουριος, του απαντησες και μετα σχολιασα.

Οταν εκανα μαχες, καταλαβα το χαμηλο επιπεδο του σερβερ και εφυγα.... Επειδη δεν ηξεραν τιποτα για μαχες, ελεγαν οτι παιζω με σκριπτ βλεπεις...
    Αναφερομαι στον πολεμο Αρχάγγελοι(-Æ-) vs SPΑRTΑNS(-Λ-) Apr 17th 2018..... 2μιση μηνες πριν ε, προσεξε μην πεταξεις κοτσανα παλι.
    Πρωτα ψαξε με ποιον μιλας, μετα προσπαθα να του την πεις κιολας. Εκτιθεσαι μονος σου, και χωρις λογο.

Παρακαλώ μην γράφετε σε άσχετο νήμα
    Κάτια
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders

The post was edited 1 time, last by katia ().

• Δεν εχω την ορεξη να ασχοληθω περαιτερω με την παρτι σου μιας και σχολιαζεις σε κατι που δεν σε αφορα. Οσο για το μικροι ελα να κανουμε μια κουβεντα επι προσωπικου και τοτε ελπιζω να συνεχισεις να γελας.
    Αραξε , δεν εισαι Θεος ενας ακομα ξεμπαρκος εισαι μεσα στην λιστα που δεν εχει με τιποτα αλλο να ασχοληθει.
    Ακριβως ασε το ποιος εκτιθεται ειναι αλλο θεμα αλλα ας το αφησουμε στην κριση των τριτων.
  • Ο xariss γνωριζει το παιχνιδι πολυ καλα και ασχολειτε και με αυτο παρα πολυ καιρο αλλα κανει το λαθος να αυτοπροβαλεται.Επισης οσα νηματα εχω διαβασει μειωνεις τον αντιπαλο σου το οποιο δεν ειναι σωστο αλλα σε υποβαθμιζει και εσενα τον ιδιο..Ολοι οσοι ασχολουμαστε ξερουμε την αξια σου, δεν εχεις κατι να αποδειξεις.Οσο αναφορα τις γνωσεις που λες το 90% των παιχτων στους νεους server δεν τις εχει κανενας και δεν τους νοιαζει να τις αποκτησουν.Τωρα ασε να γραφουν οτι θελουν τα παιδια δεν εχει καμια διαφορα αν θα γραψουν υπουργος η οχι και οσο για τις αναφορες και ασχετοι να ειναι' που ειναι το κακο δεν το καταλαβαινω.
    THE WAY TO HAVE POWER IS TO TAKE IT..
  • .

+1 προφορική προειδοποίηση για σπαμ
    Geomade

gaidouri wrote:

2.9 Όλες οι απαντήσεις πρέπει να περιέχουν τουλάχιστον 3 λέξεις και να είναι εποικοδομητικές για το θέμα συζήτησης. Λιγότερες λέξεις θα θεωρούνται σπαμ και θα προειδοποιούνται. Εξαίρεση αποτελεί ο τομέας ΣΠΑΜ και οι Πολιτισμικές Ανταλλαγές.

ΟΙ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΕΝ ΡΩΤΟΥΝ ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΧΘΡΟΙ , ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ! ! !
    - Λ -

The post was edited 3 times, last by Geomade ().

• αχ οπως λεει ο χαρης χωρις να του εχω εκτιμησει γιατι παιζει με τους φευγα (πλακιτσα πλακιτσα) μικρα ειστε ακομα θα μαθετε..ψυχολογικος πολεμος λεγεται αυτο π κανει και το εχει μαθει απο τον καλυτερο στο ειδος του..σκοπο εχει να σ σπασει τα νευρα και να σε βγαλει εκτος εαυτου..δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να το καταλαβει κανεις..επισης μπαμπα γιαγκα μην με αναγκασεις να παρω λογαριασμο και σε ανοιξω στα 2..μονο αυτο σ λεω..φιλους εχω στο διονυσο και θα βρω αν χρειαστει εστω για μια εβδομαδα..τωρα 100κ θα ειναι,200 θα ειναι..καμια σημασια δεν εχει..απειλες στους αλλους π τις αντεχουν και π περνανε..σε μενα οχι φιλτατε
  • PIRATE KING wrote:

Τωρα ασε να γραφουν οτι θελουν τα παιδια δεν εχει καμια διαφορα αν θα γραψουν υπουργος η οχι και οσο για τις αναφορες και ασχετοι να ειναι' που ειναι το κακο δεν το καταλαβαινω.
    κακο φιλε μου δεν ειναι..αλλα μην μας το παιζουν και στρατηλατες οταν βρισκουν συμμαχιες π ειτε ειναι της πλακας ειτε δεν μπορουν να παιξουν..επειδη ξερω τι γινεται στον σερβερ και με αυτα π βλεπω εμενα προσωπικα με ενοχλει να παιζεις εναντιον υποδεεστερων αντιπαλων οταν λες οτι εισαι τοσο καλος..παιξε με τους καλυτερους να αποδειξεις τι αξιζεις..και επιτελους ειναι ΚΗΡΥΞΗ..μ εχουν βγει τα ματια
  • Kainourgios wrote:

ψυχολογικος πολεμος λεγεται αυτο π κανει και το εχει μαθει απο τον καλυτερο στο ειδος του..σκοπο εχει να σ σπασει τα νευρα και να σε βγαλει εκτος εαυτου..δεν ειναι δα και τοσο δυσκολο να το καταλαβει κανεις..
    Δηλαδη ειναι ενας αργοσχολος με ψυχικες διαταραχες που θελει να πετυχει τι μεσα απο αυτο?Τον δικαιολογεις ή τον εκθετεις?

Kainourgios wrote:

επισης μπαμπα γιαγκα μην με αναγκασεις να παρω λογαριασμο και σε ανοιξω στα 2..μονο αυτο σ λεω..φιλους εχω στο διονυσο και θα βρω αν χρειαστει εστω για μια εβδομαδα..τωρα 100κ θα ειναι,200 θα ειναι..καμια σημασια δεν εχει..απειλες στους αλλους π τις αντεχουν και π περνανε..σε μενα οχι φιλτατε
    Ρε που ξεφυτρωνεται ολοι σας καθε τρεις και λιγο?
    Έλα σε περιμενω με ανοιχτες αγκαλες <3 Φέρε και τα ξαντέρφια σου

The post was edited 1 time, last by BaBA_Yaga ().

• imperator wrote:

Ποινή 250.000 για τους S A S

Διακοπές ενώ έχει ξεκινήσει επίθεση, παίκτης Τσούτσα

prntscr.com/k38nam
    prntscr.com/k38o1h
    prntscr.com/k38qmf
    εισαι ψευτης , ηταν διακοπες και τα εστειλες επιτηδες ,εβγαλες τα αναλογα screen και θες να το παιξεις νταης . ρε ουστ αποδω
  • δεν επαινω ουτε εκθετω..απλως επισημανα την στρατηγικη π ακολουθουν αρκετοι παικτες..θα ερθω μετα το καλοκαιρακι φιλε μου να εισαι σιγουρος..και εννοια σ δεν χρειαζομαι κανεναν μαζι μ <3 μονος μ θ σε παιξω και θα χαιρομαι οταν θα σ κλεισω το στοματακι γιατι καλυτερα να μασας παρα να μιλας :DDDDDD
  • Kainourgios wrote:

δεν επαινω ουτε εκθετω..απλως επισημανα την στρατηγικη π ακολουθουν αρκετοι παικτες..θα ερθω μετα το καλοκαιρακι φιλε μου να εισαι σιγουρος..και εννοια σ δεν χρειαζομαι κανεναν μαζι μ μονος μ θ σε παιξω και θα χαιρομαι οταν θα σ κλεισω το στοματακι γιατι καλυτερα να μασας παρα να μιλας :DDDDDD
    Καλοδεχουμενος τρελε μου :love:
  • VASWW@ wrote:

imperator wrote:

prntscr.com/k38nam
    prntscr.com/k38o1h
    prntscr.com/k38qmf
    εισαι ψευτης , ηταν διακοπες και τα εστειλες επιτηδες ,εβγαλες τα αναλογα screen και θες να το παιξεις νταης . ρε ουστ αποδω
    Όταν θα μάθεις οτι δεν ξεκινά επίθεση σε παίκτη που είναι διακοπές εκτός αν έχει ξεκινήσει ήδη και βγει τότε διακοπές να μιλήσουμε ευχαρίστως.
    Εσύ είσαι η Τσουτσα ή απλά σ αρέσει το όνομα και το υπερασπιζεσαι:
  • Kainourgios wrote:

δεν επαινω ουτε εκθετω..απλως επισημανα την στρατηγικη π ακολουθουν αρκετοι παικτες..θα ερθω μετα το καλοκαιρακι φιλε μου να εισαι σιγουρος..και εννοια σ δεν χρειαζομαι κανεναν μαζι μ <3 μονος μ θ σε παιξω και θα χαιρομαι οταν θα σ κλεισω το στοματακι γιατι καλυτερα να μασας παρα να μιλας :DDDDDπ
    πουλας χαϊλικια καλοκαιριατικα ρε κοντορεβηθουλη? τι θα κανεις δηλαδη ,θα κοιμασαι την ημερα και το βραδυ θα ξενυχτας σαν την κουκουβαγια για να χτυπας συμμαχους??? εισαι μεγαλο ορνεο

The post was edited 1 time, last by VASWW@ ().

• imperator wrote:

VASWW@ wrote:

imperator wrote:

prntscr.com/k38nam
    prntscr.com/k38o1h
    prntscr.com/k38qmf
    Όταν θα μάθεις οτι δεν ξεκινά επίθεση σε παίκτη που είναι διακοπές εκτός αν έχει ξεκινήσει ήδη και βγει τότε διακοπές να μιλήσουμε ευχαρίστως.Εσύ είσαι η Τσουτσα ή απλά σ αρέσει το όνομα και το υπερασπιζεσαι:
    το ξερω απλα αλλαξες τα ονοματα στα σκριν ,ειναι ολα φτιαχτα ,ο λογ ηταν διακοπες πολυ καιρο πριν
  • Vasww@ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί γράφεις πράγματα που δεν ισχύουν. Μήπως για να δημιουργήσεις εντυπώσεις? Μήπως για να μας βγάλεις σκάρτους? Μήπως για να καλύψεις την ανυπαρξία της συμμαχίας σου που έχουν καταντήσει φάρμες με όλα τα λιμάνια κλειστά με την πρόφαση οτι είναι καλοκαίρι και δεν κάνουν πόλεμο? Αν όντως θεωρείς ότι όλα είναι φτιαχτά κάνε ένα τικετ ώστε να κάνουν έλεγχο οι διαχειριστές για το αν ήταν σε διακοπές ή όχι. Επειδή όλοι ξέρουμε την αλήθεια οτι μπήκε διακοπές εν ώρα επίθεσης όταν θα σου απαντήσουν μην κρυφτείς να βγεις δημόσια και να μας γράψεις τι σου απάντησαν για να γελάσουμε όλοι μαζί με την πάρτη σου
  • καλησπέρα σας καλές μάχες να έχετε δεν ξέρω κανενα σας σχεδόν απλά μια επισημανση να ξερετε ποσο ωραια αστεια λεει η βάσω σε διπλανό σέρβερ (δε ξέρω αν λεει και εδω τις ιδιες βλακείες)

καλή συνέχεια στον πόλεμό σας και σορρυ για τη διακοπή

VASWW@ wrote:

το ζητημα ειναι ενα _____ΞΕΡΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ

Akritas S-W wrote:

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΠΟΣ-κρ 4
    (05.04.2018 8:41:07)
    vasww[DMD] από ΠΟΣ-κρ 1
    vs
    ATHENIAN[S-W] από ΠΟΣ-κρ 4, ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΚΡΑΣΙ 2, ΠΟΣ-κρ 4, ΚΡΑΣΙ, Alexandra13[S-W] από ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ ΞΥΛΟ, ΘΕΙΟ3, ΚΡΑΣΑΚΙ, ΚΡΑΣΙ 1

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο.........................0(-150) - Σκάφος-Έμβολο.......................382(-108)
    Φλογοβόλο..............................0(-36) - Φλογοβόλο............................52(-227)
    Κανονιοφόρο............................0(-84) - Κανονιοφόρο...........................210(-0)
    Έμβολο ατμού...........................0(-95) - Έμβολο ατμού..........................366(-0)
    Πυραυλάκατος..........................11(-54) - Πυραυλάκατος..........................70(-19)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης........................60(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος................109(-15) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................150(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................0(-20) - Μεταφορικό αερόστατων................167(-16)
    Βοηθητικό..............................10(-0) - Βοηθητικό..............................69(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί.............................-7302.8 - Στρατηγοί.............................-2927.4
    Επιθετικοί βαθμοί......................7318.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................18257
    Ζημιά..................................365140 - Ζημιά..................................146370
    Καταμερισμός ζημιάς.......................71% - Καταμερισμός ζημιάς.......................29%

Νικητές: ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W], ATHENIAN[S-W], Alexandra13[S-W]

Χαμένοι: vasww[DMD]

VASWW@ wrote:

το ζητημα ειναι ενα _____ΞΕΡΕΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ,ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΠΛΗΡΕΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΜΗΔΕΝΙΖΟΥΝ

+1 προειδοποίηση για σπαμ
    Geomade

Dimitris wrote:

• Οποιοσδήποτε τρίτος εκτός των 2 εμπλεκόμενων συμμαχιών στον πόλεμο μπορεί να postάρει για να ευχηθεί καλές μάχες και αυτό θα είναι αποδεκτό μόνο κατά τις πρώτες τρεις (3) μέρες έναρξης του πολέμου. Από εκεί κι έπειτα οποιοδήποτε post που ο θεματοθέτης του δεν θα ανήκει στις 2 εμπλεκόμενες συμμαχίες του πολέμου θα προειδοποιείται ως σπαμ.

The post was edited 1 time, last by Geomade ().

• VASWW@ wrote:

πουλας χαϊλικια καλοκαιριατικα ρε κοντορεβηθουλη? τι θα κανεις δηλαδη ,θα κοιμασαι την ημερα και το βραδυ θα ξενυχτας σαν την κουκουβαγια για να χτυπας συμμαχους??? εισαι μεγαλο ορνεο
    ποιος ειναι το ορνεο το εχουμε καταλαβει και απο αλλα ποστ σου ΚΥΡΑ ΜΟΥ..