ΠΟΣΟΥΣ ΜΠΟΥΦΟΥΣ ΧΩΡΑΕΙ ΠΟΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ΠΟΣΟΥΣ ΜΠΟΥΦΟΥΣ ΧΩΡΑΕΙ ΠΟΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ.ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ.ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΠΟΥΦΟΙ ΚΑΤΙ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΠΟΥ ΦΥΤΡΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΧΑΛΑΝΕ.ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ Ο ΛΙΑΚΟΣ 13 ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΕΙΡΑΤΗΣ ΟΠΩΣ ΙΣΧΥΡΙΖΕΤΕ ΜΕ 19 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ 2 ΜΙΚΡΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ[ΑΥΤΗ Η ΠΕΙΡΑΤΙΚΗ ΛΑΙΛΑΠΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΗΝ ΠΕΙΡΑΤΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΝΤΗΚΟΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΥΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ] ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΕ ΕΝΑΝ ΗΦΑΙΣΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΔΥΑΡΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΙΡΑΤΙΑ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΒΑΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΑΡΜΑ,ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΓΚΙΕΣ.ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΑΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ Η ΒΡΗΤΕ ΤΑ Η 1V1 ΣΚΟΤΩΘΗΤΕ.ΕΚΕΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΖΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΤΟ 13 ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ ΑΛΛΑ Η ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΕΡΕΙΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΘΑ ΞΕΣΚΙΣΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ.ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΗΓΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ ΤΖΑΜΠΑ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΙΣΟ ΥΛΙΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ[ΕΚΕΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΑΛΛΟΝ ΜΠΟΥΦΟ ΤΟΝ ΚΟΝΤΟΒΑΣΙΛΑΚΗ ΤΩΝ HELL].ΛΟΙΠΟΝ 400 ΚΑΡΑΒΙΑ ΣΗΚΩΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΟΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΤΟΥ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ ΚΑΙ ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΑΚΟΣΑΡΙΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΤΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΜΕ ΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΙΜΑΩ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΥΛΗΚΟ ΓΕΝΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΑΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ.
      ΙΩΝΕΣ
      ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΑΕΛΕΝΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    • καλησπερα στην κοινοτητα!!σε συμπληρωμα των επο πανω σχετικα με τον liakos 13 εχω να πω ενα πραγμα...ξεφτιλα.... πρωτον με απειλει οτι δεν θα ξαναμπ πειρατεια επειδη του ζητησα να μην με ξαναπειραξει και η απαντηση ηταν αυτη..
      an ksana dw allh saxlamara apo esena dn tha katsw na tin diavasw oute tha kanw ta strava mattia ...alla tha eimai eidh se nhsi sou k tha sai me kokinismeno sverko ,,

mase xryso kane thaymata bgale stratigous k meta bgale glwssa
      ws tote polu apla afou dn sou kovei tha sai farma kai tha se farmaroun
      ainte pies gala twra kai polla eipes

Την 11.07.2018 23:09 ο/η Monkey d garp έγραψε:
      > τι ειπες? πολυ μαγκας το παιζεις και επειδη δεν μιλαω νομιζεις οτι θα κανεις μαγκιες σε εμενα?
      > Την 11.07.2018 23:03 ο/η liakos-13 έγραψε:
      > > kopse taligmena gt tha se exw monima diakopes ,, logariasmos ths fapas na bgazeis k glwssa

λεγοντας πως ειναι σε πολεμικη συμμαχια προσπαθησε να με τρομαξει για να μην μπω καν στον κοπο να ανεβω προς τα αυτον,,,μολις με ειδε ακολουθησαν τα εξης σοφα λογια του

tsaba xryso xalas gia strato ,, arxika tha eisai monima ektos 50das ,,epeita dn tha pareis oute miso agatho apo emena ,, kai ta ipoloipa argoteraΜου έδωσες νόημα στο παιχνίδι για όλο το καλοκαίρι τώρα θα με μάθεις καλά ....
      βάλτο διακοπές όσο προλαβαίνεις !!
      3

Gia kamia amvrosia kai metafores tou 50eyrou kalh eisai !! Eipa kai gw pws allios tha borouse h kalh mou me fraga xaxaxaxaxa

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΩ ΠΟΛΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΤΟΥ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΑΦΟΥ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ
      ΣΗΜΕΙΩΣΗ..ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΤΟ ΑΛΑΖΟΝΙΚΟ ΤΟΥ ΥΦΟΣ..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΕΜΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΤΟ 1-1 ..ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ...ΔΙΟΤΙ ΟΛΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΕΝΕΙΑ ΠΡΟΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ LIAKOS 13 ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΙΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΔΗΜΟΣΙΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ Η ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΛΙΑΚΟΥ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
      Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
      MONKEY D GARP
      Προεπισκόπηση

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Epitelous_theio
      (14.07.2018 5:18:23)
      Monkey d garp[-ΜΥΡ-] από ΑΡΜΕΓΜΑ ΑΛΑΖΟΝΑ
      vs
      liakos-13[AIMA] από Epitelous_theio

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο..........................40(-0) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-36)
      ............................................. - Φλογοβόλο..............................0(-36)
      ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................0(-1)
      Έμβολο ατμού...........................40(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-10)
      Βάρκα Κατάδυσης........................20(-5) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-10)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................7(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων...................6(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................12(-4)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - .............................................
      Βοηθητικό..............................10(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί................................-101 - Στρατηγοί..............................-963.6
      Επιθετικοί βαθμοί........................2409 - Αμυντικοί βαθμοί........................252.5
      Ζημιά....................................5050 - Ζημιά...................................48180
      Καταμερισμός ζημιάς........................9% - Καταμερισμός ζημιάς.......................91%

Νικητές: Monkey d garp[-ΜΥΡ-]

Χαμένοι: liakos-13[AIMA]

188 μονάδες από Monkey d garp[-ΜΥΡ-] φράζουν την είσοδο του λιμανιού του Epitelous_theio.

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:03:23)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:18:23)

Αφού ο παίκτης liakos-13[AIMA] δεν είχε πια μονάδες για να υποστηρίξει την κύρια γραμμή μάχης, ο υπόλοιπος στρατός αποσύρθηκε.

Προεπισκόπηση
      Ναυμαχία μπροστά από την πόλη marmaro_city_2
      (14.07.2018 7:44:11)
      Monkey d garp[-ΜΥΡ-] από Gyali_New
      vs
      liakos-13[AIMA] από marmaro_city_2

Σκάφος-Έμβολο..........................36(-0) - Σκάφος-Έμβολο...........................0(-1)
      ............................................. - Φλογοβόλο..............................0(-25)
      Έμβολο ατμού...........................35(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-10)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-1)
      Βάρκα Κατάδυσης........................25(-0) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-10)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................20(-10) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................12(-9)
      ............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-1)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - .............................................
      Βοηθητικό..............................10(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-64 - Στρατηγοί..............................-715.6
      Επιθετικοί βαθμοί........................1789 - Αμυντικοί βαθμοί..........................160
      Ζημιά....................................3200 - Ζημιά...................................35780
      Καταμερισμός ζημιάς........................8% - Καταμερισμός ζημιάς.......................92%

168 μονάδες από Monkey d garp[-ΜΥΡ-] φράζουν την είσοδο του λιμανιού του marmaro_city_2.

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 7:44:11)

Αφού ο παίκτης liakos-13[AIMA] δεν είχε πια μονάδες για να υποστηρίξει την κύρια γραμμή μάχης, ο υπόλοιπος στρατός αποσύρθηκε.
      ΠροεπισκόπησηΠροεπισκόπηση

Μάχη για την πόλη Epitelous_theio
      (14.07.2018 6:04:02)
      Monkey d garp[-ΜΥΡ-] από ΑΡΜΕΓΜΑ
      vs

Πυροβολητής θείου.....................168(-0) - Πυροβολητής θείου......................84(-0)
      ............................................. - Λογχοφόροι.............................40(-0)
      Ξιφομάχος.............................490(-0) - Ξιφομάχος.............................350(-0)
      Οπλίτης.............................362(-388) - Οπλίτης.............................116(-575)
      Γυροκόπτερο...........................39(-81) - Γυροκόπτερο............................0(-65)
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-30) - Βομβαρδιστικό αερόστατο................0(-60)
      Κριός...................................6(-0) - Κριός..................................18(-0)
      ............................................. - Καταπέλτης..............................6(-0)
      Κανόνι................................14(-16) - Κανόνι................................26(-10)
      ............................................. - Τείχος..................................1(-6)
      Μάγειρας...............................20(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.............................-1415.7 - Στρατηγοί.............................-1625.5
      Επιθετικοί βαθμοί.....................4063.75 - Αμυντικοί βαθμοί......................3539.25
      Ζημιά...................................70785 - Ζημιά...................................81275
      Καταμερισμός ζημιάς.......................46% - Καταμερισμός ζημιάς.......................54%

Η πόλη Epitelous_theio λεηλατήθηκε από Monkey d garp[-ΜΥΡ-]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 8,697 Οικοδομικό υλικό, 8,587 Κρασί, 8,717 Μάρμαρο, 5,363 Κρύσταλλος, 8,632 Θείο

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:04:02)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:19:02)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:19:14)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 5:49:02)

Ένας στρατός του παίκτη Monkey d garp[-ΜΥΡ-] καταστράφηκε ολοσχερώς.

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 6:04:02)

Οι επιτιθέμενοι κέρδισαν την μάχη γιατί διείσδυσαν στο τοίχος και οι αμυνόμενοι δεν είχαν αρκετές μονάδες να κλείσουν το ρήγμα.

Ο στρατός του παίκτη liakos-13[AIMA] έφυγε γιατί ήταν εξαντλημένος από την μάχη.

Μάχη για την πόλη emporio city_gr
      (14.07.2018 7:34:32)
      vs
      liakos-13[AIMA] από emporio city_gr

............................................. - Λογχοφόροι.............................0(-35)
      Οπλίτης..............................435(-15) - Οπλίτης................................0(-56)
      ............................................. - Τείχος..................................4(-3)
      Πυροβολητής θείου......................84(-0) - .............................................
      Ξιφομάχος.............................300(-0) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................60(-0) - .............................................
      Κριός..................................12(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................14(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................10(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-21 - Στρατηγοί...............................-99.4
      Επιθετικοί βαθμοί.......................248.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................52.5
      Ζημιά....................................1050 - Ζημιά....................................4970
      Καταμερισμός ζημιάς.......................17% - Καταμερισμός ζημιάς.......................83%

915 μονάδες από Monkey d garp[-ΜΥΡ-] διατηρούν την πόλη emporio city_gr κατειλημμένη

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 7:04:32)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 7:19:32)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 7:34:32)

Οι επιτιθέμενοι κέρδισαν την μάχη γιατί διείσδυσαν στο τοίχος κα

Προεπισκόπηση

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη emporio city_gr
      (14.07.2018 12:01:17)
      Monkey d garp[-ΜΥΡ-] από Emporio_city_2
      vs
      liakos-13[AIMA] από emporio city_gr

............................................. - Φλογοβόλο...............................0(-1)
      Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-66)
      Έμβολο ατμού...........................25(-1) - Έμβολο ατμού............................0(-1)
      ............................................. - .............................................
      Βάρκα Κατάδυσης........................46(-0) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-40)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................74(-10) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................7(-32)
      Σκάφος-Έμβολο.........................22(-14) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων...................0(-3) - .............................................
      Βοηθητικό...............................5(-0) - .............................................
      Στρατηγοί................................-242 - Στρατηγοί.............................-2521.4
      Επιθετικοί βαθμοί......................6303.5 - Αμυντικοί βαθμοί..........................605
      Ζημιά...................................12100 - Ζημιά..................................126070
      Καταμερισμός ζημιάς........................8% - Καταμερισμός ζημιάς.......................92%

256 μονάδες από Monkey d garp[-ΜΥΡ-] φράζουν την είσοδο του λιμανιού του emporio city_gr.

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 11:46:17)

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 12:01:17)

Προεπισκόπηση

Μάχη για την πόλη Epitelous_theio
      (14.07.2018 9:05:18)
      vs

Οπλίτης...............................444(-6) - .............................................
      Κανόνι.................................25(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................6(-1)
      Στρατηγοί................................-8.4 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί...........................21
      Ζημιά.....................................420 - Ζημιά.......................................0
      Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Η πόλη Epitelous_theio λεηλατήθηκε από Monkey d garp[-ΜΥΡ-]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 13,065 Οικοδομικό υλικό, 12,869 Κρασί, 13,066 Μάρμαρο, 8,039 Κρύσταλλος, 12,959 Θείο

Το θαύμα « Το Σιδηρουργείο του Ήφαιστου » του Monkey d garp[-ΜΥΡ-] ενεργοποιήθηκε. (14.07.2018 9:05:18)

Οι επιτιθέμενοι κέρδισαν την μάχη γιατί διείσδυσαν στο τοίχος και οι αμυνόμενοι δεν είχαν αρκετές μονάδες να κλείσουν το ρήγμα.
    • ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΧΗΤΗ ΛΙΑΚΟ.ΕΧΘΕΣ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΗ ΤΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΟΥ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ ΦΟΙΝΙΚΑΚΙ ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΑΝΗΚΕΙ ΣΕ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΜΟΥ ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΥΣ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΙΜΗ ΤΟΥ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΛΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΕΚΑΤΡΙΑΧΡΟΝΟ Ο ΑΙΜΟΒΟΡΟΣ Ο ΛΙΑΚΟΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΠΑΝΗΣΕΙ.ΠΕΝΤΕ ΟΛΚΛΗΡΑ ΛΕΠΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΟΥ ΠΟΤΗΣΕ ΕΒΑΛΕ ΚΟΠΡΙΑ ΜΑΖΕΨΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΡΥΔΕΣ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΞΑΝΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΛΟΙΠΟΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΝΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΡΙΞΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ ΒΓΕΣ ΕΔΩ ΖΗΤΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΓΩ ΠΡΩΣΟΠΙΚΑ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΣΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.
      ΙΩΝΕΣ
      ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΑΕΛΕΝΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
    • ΛΙΑΚΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕ... ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΛΥΣΕΙΣ!! ΕΙΤΕ ΖΗΤΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ ...ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΞΕΧΝΑΣ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ..ΞΕΧΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΟΤΙ ΕΙΤΕ ΛΕΙΠΩ ΕΓΩ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΦΑΡΜΑΡΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ!! ΠΟΥ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΠΕΙΡΑΤΕΙΑ...ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΜΕ 2 ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΣΟΒΑΡΑ ΥΛΙΚΑ..ΤΣΑΜΠΑ Η 3Η ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ!!!! 0 ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ..ΑΥΤΑ ΑΛΛΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΣΑΝ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΟΠΟΤΕ ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ !!