WOLVESATTACKERS [SW-TB] vs ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΚΟΣΜΟΥ ΕΨΙΛΟΝ vol 2

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• citywolf wrote:

γλυκο συκο που δεν εδεσε!!!!!!

Όνομα: Spooky_M_5 (36)
    Τίτλος:
    Παίκτης: Spooky
    Συμμαχία: -Το συκο θεωρειται απο τα πιο δυσκολα γλυκα κουταλιου για να δεσει
    Πόντοι: 35,736,535
    Οικοδόμοι: 29,828,536
    Επιστήμονες: 5,731,392
    Στρατηγοί: 120,219
    Απόθεμα χρυσού: 2,497,619,078
    Καλησπερα Τασουλη και εσυ βλεπω οτι εφυγες απο την συμμαχια που ησουν και πηγες στους Ιλι τη εγινε εφυγες ή σε διωξανε;
    Μονο με εμας ασχολειστε σας εχουμε πονεσει πολυ περισσοτερο απο οτι πιστευαμε τελικα.....

citywolf wrote:

Τωρα τι σκατα κανατε εκει στην ενωση δεν με ενδιαφερει ουτε με φοβιζει, εμεις βλεπουμε αποχωρησεις, ακομα δε καθυστερειτε να παρετε γραμμη απο το κομμα για να απαντησετε στο φορουμ. Δεν ειστε καλοι ΜΠΑΛΩΜΑΤΙΔΕΣ
    Ναι αποφασισαμε να σπασουμε σε 2 συμμαχιες και να πλακωθουμε μεταξυ μας γτ δεν μας παιζει κανεις;
    Αν επαιζε η δικη σου συμμαχια και δεν εβγαινες να πας στους Ιλι δεν θα σπαγαμε....ειδες κατι τετοια κανετε και μας χαλατε το παιχνιδι
    Εφοσον ρε Τασουλη δεν σε ενδιαφερει γτ μπηκες και γραφεις οτι αποχωρησαν μελοι μας.....;

Δικαιολογιες Τασο δεν μπηκες εδω μεσα να γραψεις για τις αποχωρησεις.....αλλα νομιζεις και εσυ οτι θα μας ενοχλησουν αυτα που γραφετε (συνεχιστε εχετε πλακα)
    Ρε μπας και εισαι η Βασω αυτη ενημερωνει και καλα τον κοσμο τη γινεται στην συμμαχια μας Π.Χ (Για μενα μονο εχει ανοιξει 4 νηματα).....χαχαχαχα

Edit: Κατι ακουσα για συναντηση οταν γινει παρτε τηλεφωνο να παρω ποπ κορν να γελασω ή εστω να βαραω τις πολεις σας οταν εσεις θα δερνεστε....
    Πιστευω να μην παιζετε τετοιο ξυλο;....... ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ

+1 προειδοποίηση για προσβητικό video.
    Georgeion

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• ε, οχι και καφενειο εσυ.....
    πες καλύτερα σούργελο :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

phainοmenoN wrote:

Καλησπερα στα δικα μας τα παιδια...δεν αργησα βεβαια να
    ξανα ποσταρω αφου δεν με αφηνει να ηρεμησω ο μπαγασας..

Ας περασουμε λοιπον στα γεγονοτα μιας και ξεχασα να σας πω

οτι ο μεγαλυτερος κομπλεξικος τελικα ειμαι εγω ο ιδιος...θα καταλαβετε
    γιατι...

1)

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΧΑΖΟ ΠΑΙΔΙ
    (01.10.2017 4:09:34)
    Στρατηγοί..............................-933.6 - Στρατηγοί.............................-1040.8

2)

(01.10.2017 4:24:49)

Στρατηγοί..............................-972.6 - Στρατηγοί.............................-1173.6

3)

(01.10.2017 4:40:34)

Στρατηγοί..............................-481.8 - Στρατηγοί..............................-634.8

Το θαύμα « Κολοσσός » του STING[BRH] ενεργοποιήθηκε. (01.10.2017 4:40:13) :thayma:

4)
    (01.10.2017 4:56:04)

Στρατηγοί..............................-963.6 - Στρατηγοί.............................-1269.6

5) :vacation: :vacation:

:vacation: :vacation:

Μια συντομη περιγραφη τι γινεται εδω...αφου ο φιλος μας ο Σουλης

μου ειχε κλειστο το λιμανι τρωει κοντρα επανασταση και φυσικα καταληγει
    σε σημαια..Την ουρα στα σκελια και εξαφανιζεται απο το νησι
    Ξεχναει ομως ο μπαγασας το κυμα που πατησε σημαια εχοντας διωξει το σκουπιδι
    καθε ιχνος πλοιου απο το νησι αφηνει το κυμα να επιστρεψει στην πολη του.
    Τι ακολουθησε?Μαντεψτε...αυτο που ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ Ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ
    ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕ!
    2 και σημαια...Φυσικα οχι οπως το κανουν οι αντιγραφεις...οπως γινεται
    Μα τι κολοσσους παταγε...μα τι ονοματα πολεων αλλαζε και πολιτευματα
    Αυτο το μακελειο δεν σωνοταν...Η λυση φυσικα διακοπες και αντε γεια.

Ξεφτιλιζεσαι μερα με την μερα μικρη σουλα...Μονο για σχολια στο φορουμ και στην

αγορα εισαι γιατι εφαγες την αγνοηση στο πρωτο δευτερο που ανοιξα τον γαμμα
    Μονο για αυτο κανεις και εκανες παντα...Να λογκαρεις απο κανεναν διπλο πχ FARMERAMA
    Να τρολλαρεις τον αντιπαλο...αυτα φυσικα πιανουν σε αλλους...Εγω ομως ειμαι
    ,οπως ξεχασα να σου πω στο πρωτο thread , πολυ κομπλεξικος που δεν με νοιαζει
    και πολυ το τρολλ...Την φαπα την τρως.

Τραβα τωρα κανε λιγο ξεκουραση γιατι οπως δηλωσες δεν θα κοιμηθω γιατι παιρνεις
    λεξοτανιλ...Σιγουρα μετα απο αυτην την κηδεια για λεξοτανιλ εισαι.

Σουργελο και κλοουν ησουν...ετσι παρεμεινες
    Αλλαξε ονομα γινε παλι κανας Απινιδιωτης και εξαφανισου
    και απο δω...ή καλυτερα τσακωσου με κανεναν συμμαχο οπως
    συνηθιζεις...Σουλα σουλιτσα.

Αυτο για να μην λογκαρεις με διπλους στο φορουμ και κραζεις

αυτον που σε δερνει...Οπως και περσυ στον εψιλον ετσι και εδω.

bill--- wrote:

καλησπερα σας. γενικη συζητηση ειναι οποτε θα μου επιτρεψετε κ εμενα 2-3 σχολια....

αν κ ο νομιζω οτι το ποστ του citywolf η sting κλπ τα λεει ολα απο μονο του

citywolf wrote:

Απο τις πρωινες ωρες ευρισκομαι σε διακοπες.
    αχρειαστο αυτο το σχολιο γιατι το ειδαν ολοι....

citywolf wrote:

Μετα απο 7 χρονια περιπου παιχνιδιου, ο παικτης phainomenoN με τον τροπο παιχνιδιου του με αναγκασε να μπω σε διακοπες.
    οταν αναγκαζεσαι να μπεις διακοπες εν ωρα μαχης-ναυμαχιας συνεχιζεις το χτισιμο αμεριμνα 2 μερες μετα την δενδροφυτευση....καποιος που θελει να λεει οτι κανει μαχες κ ειναι πολεμισταρας οταν μπαινει διακοπες εν ωρα μαχης..... μετα τις 2 μερες παταει μια διαγραφη στον λογαριασμο του

citywolf wrote:

Θα κανω μια παρατηρηση ομως, χθες στην γενικη του Γ με εκραζε οτι παιζω 2 κυματα, σημαια και νεα επιθεση, το ιδιο εκανε και αυτος με αποτελεσμα με τα γυρο του να μην μπορω να αποσυρθω στο λιμανι μου η να φυγω.
    εδω θα συμφωνησω μαζι σου στο πρωτο σκελος.... οντως λιγο χαζο αυτο με τους 2 γυρους...... αλλα βεβαια ειναι ο μονος τροπος αντιμετωπισης αυτων που πατανε σημαια για να φυγουν κ οχι για να αποσυρθουν κ να συνεχιζουν να παιζουν....
    στο δευτερο σκελος δλδ αυτο περι αποσυρσης περισευει..... να φυγεις ηθελες.....

πως το ειπε κ ο φρεε αλλωστε? τακτικη? σωστος.....

πως εφτασες ομως στο σημειο να μην μπορεις να φυγεις?

ξεκινησες πρωτος να χτυπησεις ανα δυο γυρους..... αλλα δεν τα καταφερες να το πετυχεις.....
    παρ ολα αυτα καταφερες το καλυτερο αποτελεσμα. να διασκορπισεις ολον τον στολο του φαινομενο να του καταλαβεις το λιμανι.... κ να τον περιμενεις ποτε θα κανει επανασταση....

μαλιστα συ ο ιδιος του πες πολυ σωστα στο προηγουμενο νημα να σε δω τωρα πως θα ανοιξεις το λιμανι σου.....

επανασταση εκανε το φαινομενο..... ον ησουν κ εστελνες τα κυματακια σου..... ποσταρες μαλιστα κ την αναφορα απο οτι ειδα....
    στην οποια κ την χανεις κ δεν καταφερες να παρεις ουτε απωλειες.....

εδω πραγματικα ξεπερνας τα ορια της ασχετοσυνης...... εισαι εντελως ΑΧΡΗΣΤΟΣ..... ο αντιπαλος σου εχει επιλογη μονο πληρης ενταξης κ αποσυρσης σε ενα παρα ενα γυρο..... κ αντι να τον εχεις σακατεψει εχεις καταφερει να χασεις την αναφορα......

ΕΝΑΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ....

ΑΧΡΗΣΤΟΣ

citywolf wrote:

Εγω λοιπον επειδη τα παντελονια μου τα φορω για να τα τιμω και οχι για να με ζεσταινουν χαχαχα
    αφου γελας εσυ με αυτο που ειπες εμενα μου περρισευει.....

citywolf wrote:

του αναγνωριζω οτι ειναι ο μοναδικος παικτης μεσα σε αυτα τα 7 χρονια που με εβγαλε διακοπες,
    επειδη καταφερε να σε κλειδωσει.....συνηθως τα καταφερνες να φευγεις κ συνεχιζες να το παιζεις πολεμισταρας

citywolf wrote:

αλλα με το λιμανι μου ελευθερο,
    κ κολοσσο πατησες κ λογικο οταν ο αλλος σε κοπαναει ανα δυο γυρους να μην σου κανει καταληψη....ΠΟΤΕ.... ειναι αδυνατο να σου επιανε το λιμανι κ δεν το ηθελε αλλωστε.... ειπαμε εισαι αχρηστος αλλα με αυτο που ειπες μας λες οτι εισαι κ βλακας?

citywolf wrote:

δεν βγηκα διακοπες πανικοβλητος.
    οχι πανικοβλητος...... απλα χεσμενος

citywolf wrote:

Ευγε νεαρε !!!
    μπραβο νεαρε.... τσακισου τωρα νεαρε να κανεις καμια μαχη στον παραδιπλα κοσμο κ ασε τον τουτον δω μην βρεθεις με κανενα στρατηγο επ ωμου για κανενα χρονο.....
    μπορεις να γραψεις οτι παπατζα θες citywolf...... μονο μην γραφεις για πολλα στυλαρια.... γιατι δεν το χεις με το πηδημα κ εστησες πολλα στην σειρα... εμ ποσα να πηδουσες..... σου μπηκε το ερμο..... κ δεν ηταν μονο ενα

καλο βραδυ.....

σταυρακη..... τσακισου διπλα
  • Τι ειπες τωρα???
    με ξευτιλισες, ανεβασες τις χαμενες μου αναφορες, δεν ντρεπεσαι ρε και μαλιστα με τοση μεγαλη διαφορα στρατηγων.
    ΝΤΡΟΠΗ σου και κανε καμια μαχη ΑΧΡΗΣΤΕ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗ που καθεσαι και ξεψαχνιζεις το αρχειο σου για να βρεις αηδιες.
    ΤΙΜΗ μου ολα αυτα που ανεβασες ΑΧΡΗΣΤΕ.
    Για αυτο ειμαι <<ΜΕΓΑΛΟΣ>> ανθρωπος, επειδη την ηττα μου την παραδεχομαι δημοσια και δεν την <<πνιγω>>
    Τι νομιζεις δεν εχω υποστει τετοιες ηττες??? Βεβαιως εχω υποστει ΑΛΛΑ ειναι ελαχιστες, μετρωνται στην παλαμη ενος χεριου ΠΑΝΗΒΛΑΞ, αλλοιμονο απο τα σκουπιδια σαν εσενα!!!

Ακομα περιμενω να μου πειτε ο Spooky ειναι ΔΕΡΒΕΝΑΓΑΣ του ΕΨΙΛΟΝ η ΚΑΦΕΝΕΙΟ σαν εμενα???

Προσεξτε τις εκφρασεις σας.
    Georgeion
    STING Λ

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• citywolf wrote:

Τίτλος:
    Θα με αδικησετε αν πιστευεται οτι καθομαι στο ικαριαμ και κοιταζω ποιος ηλθε και ποιος εφυγε. Τους 120Κ στρατηγους του παρατηρουσα και ξαφνικα τον βλεπω εκτος συμμαχιας. Σας ειχα προιδεασει για τον στοχο μου αλλα δεν το καταλαβατ, ουτε ο ιδιος το καταλαβε φυσικα!!!

ΟΜΟΙΟΣ ΟΜΟΙΩ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ.
    Αυτη την ναυμαχια την αφιερωνω στους συναδελφους ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ και τους ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΣΜΩΝ.
    Εις εκ των ΔΕΡΒΕΝΑΓΩΝ ΤΥΡΡΑΝΝΩΝ μας στον ΕΨΙΛΟΝ τις αρπαξε για τα καλα, αποθηκουλα τους ηταν ο ταλαιπωρος, ολοι τον κουνανε και μπερδευτηκαν λιγακι...

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Spooky_Th_1_C
    (12.09.2018 8:39:10)
    SΤING από SP_Θείο_ΙΙΙ, Spooky_Th_1_C, SP_Θείο_ΙΙ
    vs
    Spooky από Spooky_Th_1_C, Dimis

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο.......................521(-414) - Σκάφος-Έμβολο......................1932(-414)
    Φλογοβόλο.............................6(-618) - Φλογοβόλο............................5(-1018)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................504(-0)
    Έμβολο ατμού.........................115(-16) - Έμβολο ατμού........................1006(-13)
    ............................................. - Πυραυλάκατος..........................21(-69)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................53(-92) - Βάρκα Κατάδυσης......................388(-23)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................300(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................485(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων.................55(-45) - Μεταφορικό αερόστατων................254(-46)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................310(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...............................-9404 - Στρατηγοί............................-12378.2
    Επιθετικοί βαθμοί.....................30945.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................23510
    Ζημιά..................................470200 - Ζημιά..................................618910
    Καταμερισμός ζημιάς.......................43% - Καταμερισμός ζημιάς.......................57%

Νικητές: Spooky

Χαμένοι: SΤING

STING Λ
  • VASWW@ wrote:

χαχαχα ακριτα πατωνεις??????ο spooky o συμμαχος σου ,τον περασαν πριονοκορδελα χαχαχαχαχα
    κοιτα χαζη γρια αγελαδα που απο την πολυ βλακεια εγινες τριοροφη οικοδομη εγω και εσενα και τον στρατηγο σου σας εχω πατωσει παρα πολλες φορες και μαλιστα με μηδενισμο.:))
    εσυ εχεις κατι τετοιο να δειξεις απο τους ασχετους της συμμαχιας σου???
    αλλοι νικανε αλλοι χαιρονται χαχαχαχαχαχα
    μονο στην βλακεια και στην ανικανοτητα εισαι ανικητη.
    θες να βγαλω καμια τετοια αναφορα που αφορα εσενα τον στρατηγο σου η καποιον αλλον απο τα παλτα της συμμαχιας σου????
    ειπαμε να γραψεις βλακειες αλλα οχι πυρηνικες βλακεις χαχαχαχα
  • citywolf wrote:

citywolf wrote:

Τίτλος:
    Θα με αδικησετε αν πιστευεται οτι καθομαι στο ικαριαμ και κοιταζω ποιος ηλθε και ποιος εφυγε. Τους 120Κ στρατηγους του παρατηρουσα και ξαφνικα τον βλεπω εκτος συμμαχιας. Σας ειχα προιδεασει για τον στοχο μου αλλα δεν το καταλαβατ, ουτε ο ιδιος το καταλαβε φυσικα!!!

Αυτη την ναυμαχια την αφιερωνω στους συναδελφους ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ και τους ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΣΜΩΝ.
    Εις εκ των ΔΕΡΒΕΝΑΓΩΝ ΤΥΡΡΑΝΝΩΝ μας στον ΕΨΙΛΟΝ τις αρπαξε για τα καλα, αποθηκουλα τους ηταν ο ταλαιπωρος, ολοι τον κουνανε και μπερδευτηκαν λιγακι...

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Spooky_Th_1_C(12.09.2018 8:39:10)
    vs

Σκάφος-Έμβολο.......................521(-414) - Σκάφος-Έμβολο......................1932(-414)
    Φλογοβόλο.............................6(-618) - Φλογοβόλο............................5(-1018)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................504(-0)
    Έμβολο ατμού.........................115(-16) - Έμβολο ατμού........................1006(-13)
    ............................................. - Πυραυλάκατος..........................21(-69)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................53(-92) - Βάρκα Κατάδυσης......................388(-23)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................300(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................485(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων.................55(-45) - Μεταφορικό αερόστατων................254(-46)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................310(-0)
    Στρατηγοί...............................-9404 - Στρατηγοί............................-12378.2
    Επιθετικοί βαθμοί.....................30945.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................23510
    Ζημιά..................................470200 - Ζημιά..................................618910
    Καταμερισμός ζημιάς.......................43% - Καταμερισμός ζημιάς.......................57%

φαρμα sw ο spooky ,και πιστοσκυλι σαν τον ακριτα που θελουν αρχηγο τον νασο ,οχι τον σωτο στην νεα συμμαχια .γι αυτο αποχωρησαν νυχτα χαχαχαχα ρε καμπουρη πες την αληθεια ,εστω και ψευδα οπως μιλας χαχα
  • VASWW@ wrote:

citywolf wrote:

citywolf wrote:

Τίτλος:

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Spooky_Th_1_C(12.09.2018 8:39:10)SΤING από SP_Θείο_ΙΙΙ, Spooky_Th_1_C, SP_Θείο_ΙΙ
    vs

φαρμα sw ο spooky ,και πιστοσκυλι σαν τον ακριτα που θελουν αρχηγο τον νασο ,οχι τον σωτο στην νεα συμμαχια .γι αυτο αποχωρησαν νυχτα χαχαχαχα ρε καμπουρη πες την αληθεια ,εστω και ψευδα οπως μιλας χαχα
    χαζη γρια αγελαδα οταν λες καμπουρη ξερω ποιο σημειο τι ονειρευεσαι αλλα δεν στο χαλαλιζω . το πως μιλαω πως το ξερεις? εγω με γριες χαζες στερημενες οχι παρεα ουτε καν της μιλαω ουτε τις ........ (ξερεις εσυ) χεραιταω.χαχαχαχαχα
    φαρμα εμεις απο ποιον ? απο συμμαχο σου? αααααααχαχαχαχαχαχαχα
    δες πως λεω τις πολεις μου εδψ και καιρο και ξερεις γιατι. δεν μου πες αναφορες με μηδενισμο δικο σου και του στρατηγου σου απο μενα να βγαλω??? χαχαχαχαχαχα
    οσο για τον νασο μην λες πολλα γιατι τα ξερουμε ..... ξερεις τοτε .... που συναντηθηκατε αααααααααααχχαχαχαχαχαχ
    ειπαμε βλακεις λες συνεχως συμβατικες οχι πυρηνικες. συγκρατησε λιγο την δυναμη της βλακειας σου ποσο να αντεξουμε αααααααχαχαχαχαχχαχα
  • VASWW@ wrote:

οποιος φευγει απο το μαντρι και παει στην sw μεαρχηγο τον νασο ,θα πεφτουν φαπες απο παντου ,γκεγκε ακριτα?
    κοιτα γρια αγελαδα με τις πυρηνικες βλακειες . απο ποιον ?? πες απο εσενα να μην μας μεινει εντερο απο το γελιο χαχαχαχαχαχα
    σε ρωτησα τοσα αλλα τουμπεκα γιαγιακα χαχαχαχαχα γιατι παλι ψεματα λες.
    τον νασο ξερουμε πολυ καλα τι δεν σου εκανε και του κρατας κακια εμενα γιατι τοση κακια επειδη σε μηδενισα τοτε που ηρθες στις πεντε το πρωι και εχασε κανονια και ολα τα υπολοιπα ? χαχαχαχαχαχαχα
    αχ καλη μου γρια αγελαδα οπου βλακει και εσυ πρωτη μηνχασεις αααααααααχαχαχαχαχαχαχα
    αναφορες να βγαλω?? οριστε?? τι ειπες??? ααααααχαχχαχαχαχαχαχα
    αιντε μωρη ασχετη ε ασχετη
  • τους πουλησες πηγες στην νεα συμμαχια και μετα την εκανες ,γιατι σου ειπαν να φυγεις? θα μας πεις ψευδε ,ο αρχηγος σου εγινε κλητηρας πλεον δεν εχει αξια ,δεν ελενγχει τιποτα χαχαχα
  • VASWW@ wrote:

τους πουλησες πηγες στην νεα συμμαχια και μετα την εκανες ,γιατι σου ειπαν να φυγεις? θα μας πεις ψευδε ,ο αρχηγος σου εγινε κλητηρας πλεον δεν εχει αξια ,δεν ελενγχει τιποτα χαχαχα
    γρια στερημενη αγελαδα δεν σε κοβει να καταλαβεις τι εγινε. εγω να σου πω εσυ απο τον πολυ τον στοκο που εχεις στο κεφαλι θα καταλαβεις???? ααααααχαχαχαχαχαχαχα
    οχι εχεις αξια εσυ???? πες ναι πες ναι αααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
    μα τοσο χαζη τοσοοοοοοοο??????
    χαμπαρι δεν πηρες γιαγιακα τι εχουμε κανει χαμπαριιιιι χαχαχαχαχαχαχα
  • citywolf wrote:

Αγαπητη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
    μια απαντηση παρακαλω
    τελικα ο Spooky ειναι ΣΥΜΜΑΧΟΣ σου η ανηκει στην δικη μου παρεα των ΚΑΦΕΝΕΙΩΝ του ΕΨΙΛΟΝ???
    Ο σπουκυ οπως και ολα τα παιδια ειναι συμμαχοι μας ειτε ειναι μεσα ειτε ειναι εξω απο την συμμαχια.....

Οχι καφενειο του Επσιλον δεν ειναι γτ δεν θα τον βαρεσουμε.....τωρα εσυ λεγε και εμας καφενειο αλλα να σε διορθωσω εσυ εφυγες οταν επεσε το πρωτο μπαμ απο την φαρμοσυμμαχια σου

Τασουλη μια απαντηση θελω και εγω τελικα γτ εφυγες απο τους RING οταν αρχισαμε να τους βαραμε;
    Εσυ που εισαι ανδρας και τιμας τα παντελονια σου εχοντας χασει ελαχιστες μαχες γτ δεν εκατσες εκει να υποστηριξεις την συμμαχια σου
    Εφυγες απο τους ARM εφυγες απο τους Ring και βγαινεις και μιλας για τον σπουκυ που δεν βαρεσε κανεναν αντι να βαρεσεις αυτους που χτηπησαν την συμμαχια σου;

χαχαχαχαχαχα Νταξει Τασο επαιξες καλα το εργο σου αει στην φωλια σου παλι και σε κανα τριμηνο ξανα βγες να κραξεις για να εχουμε να γελαμε;;;;;;

citywolf wrote:

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Spooky_Th_1_C
    (12.09.2018 8:39:10)
    vs

Σπουκυ βγες και διακοπες ρε φιλε γτ σε βαρεσε ο Τασος ο στρατηλατης του σερβερ σαν καλη φαρμα που εισαι

Τασουλη δεν βαρεσες καποιον που χτηπησε και τα δικα σου Παλτα αλλα βρηκες καποιον ασχετο να πας μπραβο Τασο χαχαχαχα
    ΕΕΕΕΕΕΕ να μην το ξεχασω μπραβο Τασο ξαναααααααααααααααααα

Edit: Πλεον ειναι της μοδας να βγαινουμε απο τις συμμαχιες οταν βαρανε συμαχους μας χαχαχαχα
    Μπραβο Μεγα στρατηλατη Τασο πηγαινε στους Aol τωρα χαχαχαχαχα

Edit:Αν δεν θες στους Aol εχω εγω δικη μου συμμαχια θα σε βαλω και στρατηγο κριμα τοσες γνωσεις να πανε χαμενες. :lolol: :lolol: :lolol:

VASWW@ wrote:

οποιος φευγει απο το μαντρι και παει στην sw μεαρχηγο τον νασο ,θα πεφτουν φαπες απο παντου ,γκεγκε ακριτα?
    Σας περιμενουμε ολους και στην S-W για να τρωμε φαπες απο παντου (ξεχνας ομως Βασουλα ποιοι παιζουν και στην S-W μου φαινεται )τα τσιρακια σου να βαλεις πρωτα οπως ηρθαν και σε εμενα....
    Μονο λογια ακουμε απο ολους αλλα βουβα μπροστα μας

Edit:Βασω δεν μας ειπες ποναςςςςςςςςςς κατι ακουσα για μια μεταγραφη τη εγινε χαθηκε στον δρομο; χαχαχαχα

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 3 times, last by Georgeion ().

• στρινγκ ο σπουκυ ηταν ονλαιν φανταζομαι οταν τον χτυπουσες. σωστα?
    γιατι δεν τον μηδενισες και εφυγες?
    μηπως μπηκε λεω μηπως αρχισε να την γυρναει την κατασταση και λερωσες το παντελονακι και την εκανες? λεω εγω τωρα.......
  • Alexandra13 S-W wrote:

citywolf wrote:

Αγαπητη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
    μια απαντηση παρακαλω
    τελικα ο Spooky ειναι ΣΥΜΜΑΧΟΣ σου η ανηκει στην δικη μου παρεα των ΚΑΦΕΝΕΙΩΝ του ΕΨΙΛΟΝ???
    Ο σπουκυ οπως και ολα τα παιδια ειναι συμμαχοι μας ειτε ειναι μεσα ειτε ειναι εξω απο την συμμαχια.....
    Οχι καφενειο του Επσιλον δεν ειναι γτ δεν θα τον βαρεσουμε.....τωρα εσυ λεγε και εμας καφενειο αλλα να σε διορθωσω εσυ εφυγες οταν επεσε το πρωτο μπαμ απο την φαρμοσυμμαχια σου

Τασουλη μια απαντηση θελω και εγω τελικα γτ εφυγες απο τους RING οταν αρχισαμε να τους βαραμε;
    Εσυ που εισαι ανδρας και τιμας τα παντελονια σου εχοντας χασει ελαχιστες μαχες γτ δεν εκατσες εκει να υποστηριξεις την συμμαχια σου
    Εφυγες απο τους ARM εφυγες απο τους Ring και βγαινεις και μιλας για τον σπουκυ που δεν βαρεσε κανεναν αντι να βαρεσεις αυτους που χτηπησαν την συμμαχια σου;

χαχαχαχαχαχα Νταξει Τασο επαιξες καλα το εργο σου αει στην φωλια σου παλι και σε κανα τριμηνο ξανα βγες να κραξεις για να εχουμε να γελαμε;;;;;;

Σπουκυ βγες και διακοπες ρε φιλε γτ σε βαρεσε ο Τασος ο στρατηλατης του σερβερ σαν καλη φαρμα που εισαι
    Τασουλη δεν βαρεσες καποιον που χτηπησε και τα δικα σου Παλτα αλλα βρηκες καποιον ασχετο να πας μπραβο Τασο χαχαχαχα
    ΕΕΕΕΕΕΕ να μην το ξεχασω μπραβο Τασο ξαναααααααααααααααααα

Edit: Πλεον ειναι της μοδας να βγαινουμε απο τις συμμαχιες οταν βαρανε συμαχους μας χαχαχαχα
    Μπραβο Μεγα στρατηλατη Τασο πηγαινε στους Aol τωρα χαχαχαχαχα

Edit:Αν δεν θες στους Aol εχω εγω δικη μου συμμαχια θα σε βαλω και στρατηγο κριμα τοσες γνωσεις να πανε χαμενες. :lolol: :lolol: :lolol:
    Αγαπητη ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ για ολα εχω τις απαντησεις παντελονατα. Ξερω ποιος εισαι γνωριστηκαμε εκει στον γαμμα στην συμμαχια του Φρι Φρι αλλα στο δημοσιο φορουμ για μενα εισαι η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.
    Ρωτα τον ΦΡΙ ΦΡΙ να επιβεβαιωσει οτι στους ΑΡΜ πηγα για λιγο να τους βοηθησω στην βεντετα με WAR, οταν εληξε και βεβαιως νικησαμε, απεχωρησα οπως ειχαμε συμφωνησει.
    Στους RING τωρα, εκει μπηκα για να τελειωσω με ηρεμια το ΙΚΑΡΙΑΜ, κατι δηλαδη σαν συνταξιοδοτικη συμμαχια χαχαχα, μια χαρα ειμαι με τα παιδια, φιλαρακια ειναι ακομα και μαλιστα σε κοινο καναλι στο skype. Τωρα γιατι εφυγα απο RING να εξηγησω στον εξομολογητη μου ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ χαχαχα. Παλι εσεις φταιτε, εκει που πηγα να ηρεμησω, και να φυγω σιγα σιγα απο το ΙΚΑΡΙΑΜ να σου ο ΠΑΝΗΒΛΑΚΑΣ συμμαχος σου τζΟβανι. Ερχεται και κτυπαει μια συμμαχο για αντιποινα προς εμενα, επειδη εμενα δεν μπορει. Ρωτηθηκε απο την συμμαχια γιατι κτυπησε και τι ειπε ο ΠΑΝΗΒΛΑΞχαχαχαχα O STING ειναι ο theo61 και μας εχει ταραξει στην πειρατια. Καταλαβες ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ τι βληματα εχετε αναμεσα σας, εγω που εχω αγνοια απο πειρατια. Και για να τελειωνουμε, απο οσες συμμαχιες τελειωσα, εφυγα μονος, ποτε κανεις δεν με εδιωξε. Η ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ φιλη συμμαχια ειναι, ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ κολητος, μην ακους παπαριες του ΙΚΑΡΙΑΜ απο πανηβλακες.. Οταν μαλιστα απεχωρησα απο την ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ εκανα αιτηση στους
    S-W , περιμενα κανα τριωρο, δεν ελαβα απαντηση, την ακυρωσα και μπηκα στους RING. Otταν τελειωσω με τους ΔΕΡΒΕΝΑΓΕΣ του ΕΨΙΛΟΝ παλι εκει θα παω σαν ΑΡΧΗΓΟΣ μαλιστα χαχαχαχα. ΤΕΛΟΣ Η ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΗ

ΥΓ να ξερεις ο ΦΡΙ ΦΡΙ θα φαει ατακ απο μενα, επειδη τον προστατευετε!!!
    STING Λ

The post was edited 2 times, last by Georgeion ().

• ολοι πανιβλακες ειπε ο φωστηρ στρινγκ και αποσυρθηκε να κανει διαλογισμο χαχαχαχαχαχαχαχα
    βρε κατσε και ασχολησου με τα συκα που σου αρεσουν κιολας χαχαχαχαχχαα

Έχει Δοθεί Ban
    Georgeion

The post was edited 2 times, last by Georgeion ().

• Akritas S-W wrote:

στρινγκ ο σπουκυ ηταν ονλαιν φανταζομαι οταν τον χτυπουσες. σωστα?
    μηπως μπηκε λεω μηπως αρχισε να την γυρναει την κατασταση και λερωσες το παντελονακι και την εκανες? λεω εγω τωρα.......
    πιστευω οτι σε σενα οπoια απαντηση και ναδωσω χαλαω το σαλιο μου, εισαι στοκος, εναι φανερο, εισαι και βρωμοστομα απο οσα βλεπω στο φορουμ. Σας αντιμετωπιζω με χιουμορ χαχαχχα. Ημουν ετοιμος να την κανω μετα απο 23 γυρους, μπηκε ο spooky, του λεω ΣΩΤΟ ευτυχως που μπηκες, βαριεμαι και τι κανει ο αφιλοτιμος, βγαζει ολες τις φλογες του απο την ναυμαχια και αρχισε να ελευθερωνει λιμανια και να στελνει απο 400 φλογες πανω μου. Εσκασα στα γελια και επεσα για υπνο. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ του ΕΨΙΛΟΝ, ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ, ΛΕΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ SPOOKY
    STING Λ
  • citywolf wrote:

Akritas S-W wrote:

στρινγκ ο σπουκυ ηταν ονλαιν φανταζομαι οταν τον χτυπουσες. σωστα?
    πιστευω οτι σε σενα οπoια απαντηση και ναδωσω χαλαω το σαλιο μου, εισαι στοκος, εναι φανερο, εισαι και βρωμοστομα απο οσα βλεπω στο φορουμ. Σας αντιμετωπιζω με χιουμορ χαχαχχα. Ημουν ετοιμος να την κανω μετα απο 23 γυρους, μπηκε ο spooky, του λεω ΣΩΤΟ ευτυχως που μπηκες, βαριεμαι και τι κανει ο αφιλοτιμος, βγαζει ολες τις φλογες του απο την ναυμαχια και αρχισε να ελευθερωνει λιμανια και να στελνει απο 400 φλογες πανω μου. Εσκασα στα γελια και επεσα για υπνο. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ του ΕΨΙΛΟΝ, ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ, ΛΕΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ SPOOKY
    εγω παλι μου αρεσει να ασχολουμε με φελους που τους αρεσουν τα συκα χαχαχαχαχα
    εμεις πως νομιζεις αντιμετωπιζουμε την βλακεια σου ?? σε περνουμε σοβαρα??
    καλα ρε στρινγκ τοσο ασχετος μα τοσο νομισες ειχες να κανεις με τον σωτο ???? χαχαχαχαχα
    οχι συκοφελουλι δεν βαρεθηκες αρχισε να στην γυρναει και μολις την ψυλιαστηκες οτι ειναι ονλαιν το λερωσες το βρακακι και την εκανες. ολο το βραδυ ησουν εκει ματι δεν εκλεισες . λες για να παρω καμια νικη τωρα που ειναι οφλαιν.
    ετσι για να μιλαμε οντως παντελονατα. οσο για το στοκος μπετοβλακα εισαι ο συνδρητης του στοκο μαζι με την γρια αγελαδα. αιντε που επειδη φορας πντελονια μπερδευτηκες.
    αιντε γρηγορα στα συκα να κανεις γλυκο. γρηγορααααααα χαχαχαχαχαχα