ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Οσον αφορα τους ΑΡΜ με καλυψε η s-w
    Οσον αφορα τον συμμαχο μου minx13 καλα του κανατε, ξεκινησε σαν τζοβενο επιθεση απο 17 ωρες μακρυα σε πυρηνα σας, τον περιμενε ο spooky και πατησε σημαια ο συμμαχος μου. Ως εδω οκ. Τωρα απευθυνομαι σε ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ και μονο, διοτι ο ΤΖΟΒΑΝΙ7 ειναι πολυ καλος πειρατικα αλλα σε στρατο ειναι απλα ενας ΣΤΑΥΛΙΤΗΣ!!!
    Σας δινω 2 φωτο και πειτε μου αν μπορουσε ο ΤΖΟΒΑΝΙ7 να κλειδωσει τον minx13 στις επιστροφες του. Να παρατηρησετε την ωρα ΙΚΑΡΙΑΜ και μετα να συμπερανετε αν ο στολος του minx13 ειχε επιστρεψει η οχι!!!
    1η φωτο

2η φωτο, εχω κρυψει την ωρα επιστροφης εδω.

Στην συνεχεια επενεβησαν τα ΜΕΓΑΛΑ ΟΠΛΑ, ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ και εγω,

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Πόλις
    (24.09.2018 5:28:31)
    SΤING[ΙΛΙ] από ΜΙΝΧ-2, Πόλις
    vs
    gyovani7[S-W] από Πόλις

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο........................634(-36) - Σκάφος-Έμβολο.......................1246(-36)
    Φλογοβόλο.............................16(-58) - Φλογοβόλο............................962(-92)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................462(-0)
    Έμβολο ατμού..........................139(-0) - Έμβολο ατμού.........................1820(-0)
    ............................................. - Πυραυλάκατος..........................245(-8)
    Βάρκα Κατάδυσης........................52(-8) - Βάρκα Κατάδυσης.......................418(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................240(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................50(-4) - Μεταφορικό αερόστατων.................286(-4)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................255(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί..............................-813.2 - Στρατηγοί.............................-1086.4

Επιθετικοί βαθμοί........................2716 - Αμυντικοί βαθμοί.........................2033
    Ζημιά...................................40660 - Ζημιά...................................54320
    Καταμερισμός ζημιάς.......................42% - Καταμερισμός ζημιάς.......................58%

Νικητές: gyovani7[S-W]

Χαμένοι: SΤING[ΙΛΙ]

Το θαύμα « Κολοσσός » του gyovani7[S-W] ενεργοποιήθηκε. (24.09.2018 5:28:25)

Μάχη για την πόλη Πόλις
    (24.09.2018 12:39:54)
    Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ] από ΜΙΝΧ-2
    vs
    gyovani7[S-W] από Πόλις

Πυροβολητής θείου......................84(-0) - Πυροβολητής θείου.....................252(-0)
    Ξιφομάχος...........................164(-196) - Ξιφομάχος..........................6737(-260)
    Οπλίτης.............................301(-269) - Οπλίτης............................7179(-341)
    Γυροκόπτερο...........................66(-54) - Γυροκόπτερο..........................698(-62)
    Κριός..................................30(-0) - Κριός..................................60(-0)
    Μάγειρας...............................30(-0) - Μάγειρας...............................27(-0)
    Στρατηγοί..............................-746.8 - Στρατηγοί..............................-944.4
    Επιθετικοί βαθμοί........................2361 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1867
    Ζημιά...................................37340 - Ζημιά...................................47220
    Καταμερισμός ζημιάς.......................44% - Καταμερισμός ζημιάς.......................56%

Νικητές: Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ]

Χαμένοι: gyovani7[S-W]

Ο στρατός του παίκτη gyovani7 δέχτηκε εντολή απόσυρσης κι εγκατέλειψε το πεδίο της μάχης.

STING Λ

ΑΚΡΙΤΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΑΘΛΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ!!!!!ΕΤΟΙΜΟΣ ΗΣΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΠΑΛΙ!!!
    WAR LIKE
  • Gyovanni777 wrote:

καλησπερα
    θα σου απαντησω για τελευταια φορα
    το μονο που θα κανω απο εδω και περα ειναι να ποσταρω μονο ομορφα και ωραια

παμε λοιπον
    επαρχος οχι δεν ειμαι αλλα δεν περιμενα να δινει η συμμαχια του παρη στρατιωτικη σε ιλι
    ετσι ειχα την εντυπωση για διαφορους λογους που γνωριζουμε καποιοι
    απο εκει και περα ολα ειναι επιτρεπτα
    ετσι κι αλλιως αργα Η γρηγορα ολα θα μπουν στην θεση τους
    καλη συνεχεια και παλi
    gyovanni εισαι αποτυχια (kai διπλωματικα με τον free),περιμενε να ερθει ο sotos13 απο τον παρμενιωνα ...κοιτα τις αναφορες που εβγαλε ο sting
  • προσπαθω να καταλαβω τι νοημα βγαζει κανεις απο αυτα που εγραψες...αν ειμαι καλος Η οχι το εχεις γευτεί αρκετες φορές...και οχι πειρατικα..το συμπερασμα ειναι οτι ηρθα μονος μου και πηρα 1000 στρατηγους και 81000 υλικα...ηρθατε δυο και πηρατε 400...χαχαχα..μεγαλη σας τιμή..πρεπει να.διαβαζουν αυτα που γραφεις και να γελανε..δεν μπορει!!!παλι καλα που τα λες και μονος σου...αντε,παμε για αλλα νυχτοπουλι μου...
  • και επειδη ειμαι και καποιας ηλικίας και ξεχναω...ναι πηγα για τις επιστροφες..αλλα και παλι δεν μου πηγε ασχημα..κοιτα και εσυ τις αναφορες μου και συγκρινε..αν θες το κλειδωνουμε εδω και να κανεις σουνα να δουμε ποιος κερδισε χαχαχαχαχα...μηπως νομιζεις οτι κερδισες τωρα μετα την επισκεψη μου;;;;αλλα να μου πεις ουτε με τον εαυτο σας δεν τα βρισκετε...ο δασκαλογιαννης εγινε κουζουλος σημερα..αυριο ποιος ξερει τι αλλο;;;ρε στ(ρ)ινκ τα εχεις χασει λιγο..λυσε μου την απωρια!!!!κερδισες τωρα;;;;να ξερω...

+1 Προειδοποιηση για posthunt.
    Georgeion

The post was edited 2 times, last by Georgeion ().

• Περισσότερες απωλειες ποιος;;;σας πηρα 1000 στρατηγούς διαφορα στην πρωτη και άλλους 200 στρατηγούς στην αλλη..και πηρατε 2 αναφορες με 200 η καθε μια..σε ευχαριστώ που το παραδέχεσαι..αν λεω ψέμματα πες μου...οσο για το αμεση δεν θα το ελεγα...ημουν απο Κυριακή πρωι στα μεροι σας και ηρθες Δευτέρα ξημερώματα. (Αμεση ανταπόκριση οντως) χαχαχαχα....ρε τασο..αλλα διαβαζεις αλλα καταλαβαινεις και προσπαθείς ετσι να τα μεταφέρεις και στους αλλους!!!γιαυτο αγορινα οκ...ετσι βγαινεις ο καλύτερος...ο πιο γ.... του Ε...οτι θες εσυ...όποιος διαβαζει καταλαβαινει...λοιπον με παρέσυρες παλι και κολλησα εδω..αντε ελατε μην τυχον και.ρεφαρετε τωρα που το ξανασκεφτηκες...
  • NIGHT_WOLF wrote:

δεν ειναι θεμα ποιος κερδισε τι....αλλα οτι απαντησαμε αμεσα στις προκλησεις σας και με περισσοτερες απωλειες ...οπως λεει και ο george απο τ-β ,δεν μας νοιαζουν τα υλικα

Μάλιστα....
    Και που το είπα εγώ αυτό?

Παρεμπιπτόντως...κάνετε μάχες οπού αλλου θέλετε εκτός απο πόλεις μας...
    Όποιος θέλει πάτημα μπορεί να ρωτάει...
    Νομίζω ειναι πάρα πολύ απλό για να γίνει κατανοητό....
  • και στην MINX6 ειναι αλλοι 400 στρατηγοι..σου τους χαριζω αυτους γιατι ηταν παρθενια...με 0 εγω και 448 ο ταλιμπαν ο δικος σου...οποτε τωρα μπορεις να πεις οτι ηταν ολα υπερ σας χαχαχαχακαι....ευτυχως που τα ποσταρεις και εσυνα και δεν λεω ψεμματα...χαχαχαχαχαχαχα...
  • το νημα δεν ειναι για σουμα και ποιος κερδιζει.
    Το νημα ειναι για εμας τους ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΥΣ απεναντι στην ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΡΑ SW-TB που ...κλαταρισε πριν ακομα αρχισει.
    Το νημα ειναι για να σας ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ, να κρυβεστε, να φυλαγεστε, να μην εχετε υπνο...
    Το νημα ειναι για τους ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΥΣ
    STING Λ

WAR LIKE
  • Μάλιστα....
    Και που το είπα εγώ αυτό?

Παρεμπιπτόντως...κάνετε μάχες οπού αλλου θέλετε εκτός απο πόλεις μας...
    Όποιος θέλει πάτημα μπορεί να ρωτάει...
    Νομίζω ειναι πάρα πολύ απλό για να γίνει κατανοητό..... Ε ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ....ΤΟ ΕΙΠΕΣ....ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΔΩ Ο ΤΑΣΟΣ ΕΙΔΕ ΤΗΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥΣ....
  • φιλτατε ερευνητικές κανω...ακομα δεν εχουμε ξεκινήσει καν..που ειδες κουραση και ολα τα αλλα που λες;;;;μην ξεχνας οτι δεν αναφερθηκα εγω στις απωλειες..εγω απλα τις ποσταρα στην αρχη μεχρι που βγηκες και ειπες για αμεση ανταποκριση (μαλλον με τοκυο εννοουσες) και διαφορα στις απωλειες...εγω μετα συμπληρωσα..μην σας χασουμε μετα ομως,οπως ξερετε εσεις...0 στρατηγους και νωρις για υπνο...

Εχει δοθει προειδοποιηση.
    Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• citywolf wrote:

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη CRIME ALLEY
    (16.09.2018 8:22:19)
    SΤING[ΙΛΙ] από SCARFACE, SW AIRLINES
    vs
    TAKHS[S-W] από CRIME ALLEY

Σκάφος-Έμβολο.......................977(-126) - Σκάφος-Έμβολο.......................196(-378)
    Φλογοβόλο..............................0(-18) - Φλογοβόλο.............................8(-840)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο..........................745(-63)
    Έμβολο ατμού..........................249(-0) - Έμβολο ατμού.........................840(-58)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................540(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος................1200(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων.................129(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................334(-42)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................496(-0)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................90(-38) - .............................................
    Πυραυλάκατος...........................22(-8) - .............................................
    Στρατηγοί.............................-1733.2 - Στρατηγοί............................-11077.2
    Επιθετικοί βαθμοί.......................27693 - Αμυντικοί βαθμοί.........................4333
    Ζημιά...................................86660 - Ζημιά..................................553860
    Καταμερισμός ζημιάς.......................13% - Καταμερισμός ζημιάς.......................87%

Νικητές: TAKHS[S-W]

Χαμένοι: SΤING[ΙΛΙ]

Το θαύμα « Κολοσσός » του TAKHS[S-W] ενεργοποιήθηκε. (16.09.2018 8:13:08)[u]

Τζοβανι για να καλυψεις αυτες τις απωλειες εσυ ειδικα πρεπει να πολεμας 6 μηνες

• Gyovanni777 wrote:

Περισσότερες απωλειες ποιος;;;σας πηρα 1000 στρατηγούς διαφορα στην πρωτη και άλλους 200 στρατηγούς στην αλλη..και πηρατε 2 αναφορες με 200 η καθε μια..σε ευχαριστώ που το παραδέχεσαι..αν λεω ψέμματα πες μου...οσο για το αμεση δεν θα το ελεγα...ημουν απο Κυριακή πρωι στα μεροι σας και ηρθες Δευτέρα ξημερώματα. (Αμεση ανταπόκριση οντως) χαχαχαχα....ρε τασο..αλλα διαβαζεις αλλα καταλαβαινεις και προσπαθείς ετσι να τα μεταφέρεις και στους αλλους!!!γιαυτο αγορινα οκ...ετσι βγαινεις ο καλύτερος...ο πιο γ.... του Ε...οτι θες εσυ...όποιος διαβαζει καταλαβαινει...λοιπον με παρέσυρες παλι και κολλησα εδω..αντε ελατε μην τυχον και.ρεφαρετε τωρα που το ξανασκεφτηκες...
    δεν μπορω να καταλαβω γιατι προσπαθεις λαθοι συμμαχων σου να καλυψεις ,μαλλον τα θελει ο οργανισμος σου τα ξυλοφορτωματα .....και φυσικα δεν κανουμε σουμα ..........ειναι νημα συζητησεις
  • Georgeᴿ wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

μελος της ΙΛΙ ,giorgio80.......αναμενουμε να ακουσουμε την θεση σας ......
    Αααααααα Μάλλλλλιστα....στο μαντρί και εσύ...

NIGHT_WOLF wrote:

μεχρι της 13 οκτωβρη θα ξαναρθω με αυτο τον λογ ,αρκετες φορες ,μετα της 13 οκτωβρη θα ερθω με αλλο λογ .........ωστοσο μεχρι τα χριστουγεννα θα περιμενω την θεση των Τ-Β επι του θεματος .....................
    Γιατί ρε πατριώτη έχει κάποιο νόημα να το συζητάμε μαζί?
    Αφού κάποιοι με φαντασία έχουν βγάλει τα συμπεράσματα τους...θες να τους χαλάσουμε το όνειρο?
    Ούτε υποχρέωση έχει κάποιος να σου πει τι έγινε...
    Ας απολογηθούν αυτοί που δημιούργησαν την διάσπαση...εμείς απλά σαν Τ-Β αποχωρήσαμε ΟΛΟΙ...μετά απο "μερική" διάσπαση ορισμένων της άλλης πλευράς....
    Και άλλες φορές έχουν γίνει ενώσεις...σε καιρό πολέμου απο τις φάπες χώρισαν τα τσανάκια τους και μαζεύτηκαν στα μαντριά τους...μη κοιτάς που τα ξεχνάνε...

Άντε να πω και την επίσημη θέση της Τ-Β σε θέματα πολέμου....γιατί πολλά λέγονται και τίποτα δεν γίνετε....τους παίχτες της Τ-Β και γενικά την Τ-Β δεν την ακούμπησε ούτε τολμάει να την ακουμπήσει κανένας ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ....μπλαμπλα και πράσινα άλογα μόνο...
    Όποιος λοιπόν έχει τα γκογκολια(όπως λένε και στο χωρίο μου) ας κηρύξει βεντέτα συμμαχίας στην Τ-Β...μετράει ΜΟΝΟ στρατιωτικές απώλειες των δυο συμμαχιών και εκει θα φανεί πεντακάθαρα ο καλύτερος...

Σας φιλώ στα μούτρα....σήμερα εχει ΑΕΚαρα στα αστέρια....

αυτα ελεγες ,οποτε στην κυρηξη βεντετας δεν μετρανε τα υλικα ......οποτε ξερουμε τι λεμε ,ασχετα εσυ αν δεν θυμασαι τι ποσταρεις george ....

+1 Προειδοποιηση για posthunt.
    Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• Καλο αυτο..οταν δεις οτι ζορίζουν τα πραγματα να πετας αυτη την αναφορά...να γελαει λιγο το χειλακι σας...φαντασου οτι.εγω πρεπει να πολεμαω εξι μηνες..φαντασου εσυ...αλλα τοσα.χρονια να παιζεις και παλι θα σου ερθει καποια στιγμή φλασια να πας να χτυπησεις καποιον που.δεν ειναι σε επισημες μαχες..τι να σου πω ρε στ(ρ)ινκ..δηλαδη ελεος..μαζι σου η επιστημη πρεπει να.εσκισε τα πτυχία της..τελος για μενα απο εδω...ετσι κι αλλιως αδικα ανοιγουμε κουβεντα...αλλου για αλλου..αλλα λεει η γιαγια μου,αλλα ακουν τα αυτιά μου..οποιος μπορει να.κανει.διαλογο με σενα εγω των βραβευω σαν ηρωα..κατι σαν <<με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω>> εισαι...
  • citywolf wrote:

Συναδελφοι Καφενεια του Εψιλον
    Καλημερα σας, ο Βρυκολακας ξυπνησε.

Κοιτα να δεις που θα πρεπει να εξομολογουμαι τακτικα, μια στην ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, μια στον ΔΙΓΕΝΗ ΑΚΡΙΤΑ και τωρα στον gyovani7.

Αν δεν απαντησει ο Αρχηγος της προτελευταιας συνταξιοδοτικης μου Συμμαχιας των RING, o Mr RASHEED
    , τοτε θα αφιερωσω 2 σειρουλες προς απαντηση του gyovani7.

Και επειδη βαρεθηκα να εξομολογουμαι ΜΟΝΙΜΑ ΕΓΩ, ας εξομολογηθουν αυτοι τωρα σε μενα.

gyovani7 μηπως εισαι ο ΕΠΑΡΧΟΣ των ARM???

Πηγες να εισπραξεις τον μηνιαιο φορο απο τους ΑΡΜ και συγχρονως τους εκανες παρατηρηση να μην μας δινουν στρατιωτικες???
    Προσωπικα δεν παταω σε ΑΡΜ και αν πατησω θα πατησω μονο για φαπες!!!

σε μενα θα εξομολογηθεις μονο για το συκαλακι το γλυκο που το κατεχεις χαχαχαχαχαχα
    οσο για τα υπολοιπα θα δουμε χεχεχεχεχε
  • Το γλυκο συκο ειναι ενα πολυ δυσκολο γλυκισμα και δενει δυσκολα.
    Ακομα δεν το καταλαβατε μετα την διαλυση της ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΡΑΣ SW-TB???? το γλυκο δεν εδεσε!!!!
    ΑΝΑΞΙΟΙ ειστε, περιμενετε τον soto13 να αλλαζει τις ip ταχυδακτυλουργικα και να φυλαει ολήμερις σκοπια μην σας φαπωσουμε!!!

Καποτε πρεπει να σας πει καποιος οτι δεν πρεπει να χλευαζετε τους αντιπαλους, ουτε να τους μειωνετε σαν ανθρωπους για τον απλουστατο λογο <<ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ>>, εκτος και ειστε οι γενικως ΜΑΜΑΩ.

Ειστε και αντιγραφεις, πατε να εφαρμοσετε τον Αλφα στον Εψιλον!!!
    STING Λ

WAR LIKE
  • citywolf wrote:

Το γλυκο συκο ειναι ενα πολυ δυσκολο γλυκισμα και δενει δυσκολα.
    Ακομα δεν το καταλαβατε μετα την διαλυση της ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΡΑΣ SW-TB???? το γλυκο δεν εδεσε!!!!
    ΑΝΑΞΙΟΙ ειστε, περιμενετε τον soto13 να αλλαζει τις ip ταχυδακτυλουργικα και να φυλαει ολήμερις σκοπια μην σας φαπωσουμε!!!

Καποτε πρεπει να σας πει καποιος οτι δεν πρεπει να χλευαζετε τους αντιπαλους, ουτε να τους μειωνετε σαν ανθρωπους για τον απλουστατο λογο <<ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ>>, εκτος και ειστε οι γενικως ΜΑΜΑΩ.

Ειστε και αντιγραφεις, πατε να εφαρμοσετε τον Αλφα στον Εψιλον!!!

οσο για το συκαλακι εισαι καλιτεχνης οποτε για να το λες ετσι ειναι.
    οσο για το φαπωμα σιγα ρε να μην σκισεις το στρινγκ ρε στρινγκ και οτι περιμενουμε τον σωτο να γυρισει τοσο καταλαβαινεις τοσο λες.
    οτι δεν πρεπει να χλευαζουμε ρε στρινγκ στον εαυτο σου πεστο πρωτα και οταν το καταλαβεις σαν εννοια τι σημαινει τοτε πεστο και σε εμας γιατι ποιο πανω εσυ ο αξιος (ετσι φανταζεσαι για τον εαυτο σου) λες εμας αναξιους.
    εσυ ειδικα ασχετουλη να ερχεσαι παντα βραδυ για στα ονλαιν θα φας τοση σφαλιαρα (εχεις ξαναφαει ασχετα λογω ηλικιας που κανεις οτι δεν θυμασαι) που θα χρειαστεις μολυβονερο.
    παλτο ε παλτο που εκανες μια νικη οφλαιν και μας ζαλισες τα φρυδια..............
  • NIGHT_WOLF wrote:

Georgeᴿ wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

μελος της ΙΛΙ ,giorgio80.......αναμενουμε να ακουσουμε την θεση σας ......
    Αααααααα Μάλλλλλιστα....στο μαντρί και εσύ...

NIGHT_WOLF wrote:

μεχρι της 13 οκτωβρη θα ξαναρθω με αυτο τον λογ ,αρκετες φορες ,μετα της 13 οκτωβρη θα ερθω με αλλο λογ .........ωστοσο μεχρι τα χριστουγεννα θα περιμενω την θεση των Τ-Β επι του θεματος .....................
    Γιατί ρε πατριώτη έχει κάποιο νόημα να το συζητάμε μαζί?Αφού κάποιοι με φαντασία έχουν βγάλει τα συμπεράσματα τους...θες να τους χαλάσουμε το όνειρο?
    Ούτε υποχρέωση έχει κάποιος να σου πει τι έγινε...
    Ας απολογηθούν αυτοί που δημιούργησαν την διάσπαση...εμείς απλά σαν Τ-Β αποχωρήσαμε ΟΛΟΙ...μετά απο "μερική" διάσπαση ορισμένων της άλλης πλευράς....
    Και άλλες φορές έχουν γίνει ενώσεις...σε καιρό πολέμου απο τις φάπες χώρισαν τα τσανάκια τους και μαζεύτηκαν στα μαντριά τους...μη κοιτάς που τα ξεχνάνε...

Άντε να πω και την επίσημη θέση της Τ-Β σε θέματα πολέμου....γιατί πολλά λέγονται και τίποτα δεν γίνετε....τους παίχτες της Τ-Β και γενικά την Τ-Β δεν την ακούμπησε ούτε τολμάει να την ακουμπήσει κανένας ΜΑ ΚΑΝΕΝΑΣ....μπλαμπλα και πράσινα άλογα μόνο...
    Όποιος λοιπόν έχει τα γκογκολια(όπως λένε και στο χωρίο μου) ας κηρύξει βεντέτα συμμαχίας στην Τ-Β...μετράει ΜΟΝΟ στρατιωτικές απώλειες των δυο συμμαχιών και εκει θα φανεί πεντακάθαρα ο καλύτερος...

Σας φιλώ στα μούτρα....σήμερα εχει ΑΕΚαρα στα αστέρια....

αυτα ελεγες ,οποτε στην κυρηξη βεντετας δεν μετρανε τα υλικα ......οποτε ξερουμε τι λεμε ,ασχετα εσυ αν δεν θυμασαι τι ποσταρεις george ....

Μη μπερδεύεσαι....μια χαρά θυμάμαι...επίσης δεν χρειάζεται να λες πράματα που δεν είπα...
    Δεν είπα πουθενά οτι δεν μας νοιάζουν τα υλικά...είπα τι μετράει η κήρυξη βεντέτας...δεν ξέρω αν το ξέρεις, υπάρχει εδώ και καιρό στο παιχνίδι μια λειτουργία που λέγετε βεντέτα...είτε ατομική είτε συμμαχίας...η βεντέτα μετράει αυτόματα ΜΟΝΟ στρατιωτικές απώλειες των δυο συμμαχιών.
    Δεν μπορείς να κλέψεις σε καμία περίπτωση...
    Τα υλικά σε ένα πόλεμο σαφώς και είναι νόμιμα σε ανάρτηση αλλα δεν είναι και κάτι τεχνικό....λεηλασία κάνει ο κάθε αμπαλος...το να παίξεις τεχνικά σε μια μάχη η ναυμαχία εκει ειναι η μαγκιά....έτσι όπως εχει καταντήσει το παιχνίδι τα τελευταία χρόνια...στις τεχνικές λεπτομέρειες....
    Νομίζω ειναι απλά για να τα καταλάβεις αυτήν την φορά....οπότε εγω ξέρω τι λέω...