ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sotos13
    Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ

Στο παραμύθι, υπάρχει ένας βασιλιάς ο οποίος θέλοντας να εντυπωσιάσει τους υπηκόους του με τα πλούσια ρούχα του, ήθελε να έχει καινούρια φορεσιά κάθε μέρα.
    Ο ράφτης του, ο οποίος δεν μπορούσε να ανταποκριθεί και ήταν και απατεώνας, τον είχε πείσει ότι φορούσε καινούρια ρούχα κάθε μέρα, τα οποία όμως… δεν υπήρχαν!
    Ο ράφτης έλεγε ψέμματα, ο βασιλιάς θεωρώντας ότι υπάρχει μία πραγματικότητα η οποία δεν αντιλαμβάνεται, εξέφραζε τον θαυμασμό του για τα ρούχα και πήγαινε στις επίσημες παρελάσεις γυμνός.
    Οι υπήκοοι, οι οποίοι φοβούνταν να πούνε ελεύθερα την γνώμη τους, θαύμαζαν δυνατά τα ρούχα του βασιλιά, τα οποία… δεν υπήρχαν!
    Κι αυτό συνεχιζόταν για καιρό.

Ώσπου μία ημέρα, σε μία παρέλαση, ένα μικρό παιδί, αθώο και χωρίς φόβο, φώναξε δυνατά: Μα ο βασιλιάς είναι γυμνός!, σπάζοντας το κλίμα της ψεύτικης πραγματικότητας.
    Μετά από αυτό όλοι απενοχοποιήθηκαν κι άρχισαν να φωνάζουν ότι ο βασιλιάς όντως είναι γυμνός

Αυτο συμβαινει και εδω

ΑΠΟΓΥΜΝΩΘΗΚΕ, ΕΜΕΙΝΕ ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΡΑΠΕΝΙΔΕΣ Τ-Β
    STING Λ

• Alexandra13 S-W wrote:

citywolf wrote:

[bΠροσωπικα το παλευω, καντε το ιδιο...[/color]
    Σαν αυτον εδω το παλευεις που περασε μια φορα και μετα μαυρα ματια καναμε να τον ξαναδουμε;Ηθελα πολυ να τα αφησει εκει μεσα να γελασουμε χαχαχαχαχαα

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη odym
    (15.09.2018 15:22:21)
    giorgio80[ΙΛΙ] από gyovani7
    vs
    Alexandra13[S-W] από odym

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................750(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................1(-0)
    Σκάφος-Έμβολο........................1400(-0) - .............................................
    Φλογοβόλο..............................36(-0) - .............................................
    Κανονιοφόρο...........................420(-0) - .............................................
    Έμβολο ατμού.........................1198(-0) - .............................................
    Πυραυλάκατος..........................700(-0) - .............................................
    Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0) - .............................................
    Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................0
    Ζημιά.......................................0 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Νικητές: giorgio80[ΙΛΙ]

Χαμένοι: Alexandra13[S-W]

Edit: giorgo80 ξαναελα ή εστω τηλεφωνα μου λειπεις......
    ηρθα μωρη λυσασμενη χαχαχα........................................................................................................ Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Η νυχτα δικη μς
    (28.09.2018 3:52:09)
    giorgio80[ΙΛΙ] από polis, Σε περιμενω, Η νυχτα δικη μς
    vs
    Alexandra13[S-W] από Η νυχτα δικη μς, πετρα 4

Σκάφος-Έμβολο........................196(-54) - Σκάφος-Έμβολο........................640(-54)
    Φλογοβόλο.............................19(-70) - Φλογοβόλο.............................1(-102)
    ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................1(-0)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................294(-0)
    Έμβολο ατμού.........................138(-12) - Έμβολο ατμού.........................1624(-9)
    ............................................. - Πυραυλάκατος...........................0(-12)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................73(-12) - .............................................
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................281(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................30(-5) - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-5)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................354(-0)
    Στρατηγοί.............................-1374.4 - Στρατηγοί.............................-1594.4
    Επιθετικοί βαθμοί........................3986 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3436
    Ζημιά...................................68720 - Ζημιά...................................79720
    Καταμερισμός ζημιάς.......................46% - Καταμερισμός ζημιάς.......................54%

Νικητές: Alexandra13[S-W]

Χαμένοι: giorgio80[ΙΛΙ]......................edit...οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ ,λενε οτι δεν εχεις παρει εντολη να παιξεις στον εψιλον βασιλακη ,γιατι ερχεσαι κρυφα χωρις το ονοματακι σου ???
  • NIGHT_WOLF wrote:

Alexandra13 S-W wrote:

citywolf wrote:

[bΠροσωπικα το παλευω, καντε το ιδιο...[/color]
    Σαν αυτον εδω το παλευεις που περασε μια φορα και μετα μαυρα ματια καναμε να τον ξαναδουμε;Ηθελα πολυ να τα αφησει εκει μεσα να γελασουμε χαχαχαχαχαα

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη odym
    (15.09.2018 15:22:21)
    giorgio80[ΙΛΙ] από gyovani7
    vs
    Alexandra13[S-W] από odym

Κωπήλατη τορπιλάκατος.................750(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος...................1(-0)
    Σκάφος-Έμβολο........................1400(-0) - .............................................
    Φλογοβόλο..............................36(-0) - .............................................
    Κανονιοφόρο...........................420(-0) - .............................................
    Έμβολο ατμού.........................1198(-0) - .............................................
    Πυραυλάκατος..........................700(-0) - .............................................
    Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0) - .............................................
    Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
    Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................0
    Ζημιά.......................................0 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Νικητές: giorgio80[ΙΛΙ]

Χαμένοι: Alexandra13[S-W]

Edit: giorgo80 ξαναελα ή εστω τηλεφωνα μου λειπεις......
    ηρθα μωρη λυσασμενη χαχαχα........................................................................................................ Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Η νυχτα δικη μς(28.09.2018 3:52:09)
    giorgio80[ΙΛΙ] από polis, Σε περιμενω, Η νυχτα δικη μς
    vs
    Alexandra13[S-W] από Η νυχτα δικη μς, πετρα 4

Σκάφος-Έμβολο........................196(-54) - Σκάφος-Έμβολο........................640(-54)
    Φλογοβόλο.............................19(-70) - Φλογοβόλο.............................1(-102)
    ............................................. - Καταπελτοφόρο...........................1(-0)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................294(-0)
    Έμβολο ατμού.........................138(-12) - Έμβολο ατμού.........................1624(-9)
    ............................................. - Πυραυλάκατος...........................0(-12)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................73(-12) - .............................................
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................120(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................281(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................30(-5) - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-5)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................354(-0)
    Στρατηγοί.............................-1374.4 - Στρατηγοί.............................-1594.4
    Επιθετικοί βαθμοί........................3986 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3436
    Ζημιά...................................68720 - Ζημιά...................................79720
    Καταμερισμός ζημιάς.......................46% - Καταμερισμός ζημιάς.......................54%

Νικητές: Alexandra13[S-W]

Χαμένοι: giorgio80[ΙΛΙ]......................edit...οι παροικούντες την Ιερουσαλήμ ,λενε οτι δεν εχεις παρει εντολη να παιξεις στον εψιλον βασιλακη ,γιατι ερχεσαι κρυφα χωρις το ονοματακι σου ???
    Μπραβο υπερσυμμαχιαρα του Επσιλον...... ρε γιδι ελα να σου δωσω 100 τετοιες αναφορες ελα να ξεφτυλιστειτε και αλλο εκλεισες 7 λιμανια και κουβαλας 80000 στρατηγους εφερες 5000 πλια για να παιξεις 3 γυρους και να φυγεις και το θεωρεις και νικη; :lol: :lol: :lol:
    Ο Τασουλης προσπαθωντας να μου την πει εκανε περισσοτερη ωρα ρε κακομοιρη και απο την ναυμαχια χαχαχαχα
    Σε λιγο θα βγαλω και εγω μια αναφορα εδω με ενα αλλο γιδι που με βαρεσε.....γιωργο ξαναελααααα και κατσε και 4 γυρους ξερουμε στο κρυφτω ειστε πρωτοι.....αληθεια οντος για υπνο πηγες που λεει ο Τακουλης ή με το που με ειδες ενεργο τα ποδια στην πλατη χαχαχαχα :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Edit:Οχι μονο δεν επαιξε αλλα τραβηξε τα παντα απο τις πολεις μου 200 στρατηγοι ειναι αυτοι μεγαλη νικη χαχαχα

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ sotos13 S-W

Κηρυσσει φαπες στα ΚΑΦΕΝΕΙΑ μας.
    Εξαιρει των ΚΑΦΕΝΕΙΩΝ μας τους WAR, RAW, ARMAGEDONES
    Βαρανε ΑΝΕΛΕΗΤΑ την DIAMONDS και νοιωθουν ΗΔΟΝΗ
    Βαραει ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ sotos13 S-W τον MINX13 ΙΛΙ...τρισμεγιστο ΛΑΘΟΣ, διοτι το καφενειο μας ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ και ΑΝΤΙΔΡΑ και θα ΑΝΤΙΔΡΑ...

Ο ΔΡΕΠΑΝΙΣ των σημερινων WAR με ειχε πρηξει σε πμ να βαρεσουμε Τ-Β, και θα τους αυτωσω και θα τους τσακισω και θα τους πιω το αιμα...ουγκ. Αλλα τον φρεναρισε η φιλικη του συμμαχια S-W και ετσι σωθηκε ...Ο ΔΡΕΠΑΝΙΣ χαχαχαχαχα

Με λιγα λογια υπαρχουν ΚΑΦΕΝΕΙΑ που ανηκουν στο αντιπαλο τοξο, μας <<δινουν>> και θα τις αρπαξουν...
    STING Λ
  • που τον θυμηθηκες τον δρεπανι??...χαχα ειχα ακουσει οτι ηθελε να μεταφερει πολη διπλα σε εναν παικτη και να τον χτυπησει βραδυ ,αν θυμαμαι καλα λεγοταν medikos γιατι τον ειχε αχτι απο παλια ,δεν ξερω τον λογο ,βεβαια τα σχεδια εμειναν στα χαρτια . αλλα απο οτι καταλαβα μετα εγιναν φιλοι με τους sw το δρεπανι και του ειπαν να βαρεσει τους ARM, οπως και εγινε ........
  • citywolf wrote:

Το ΚΑΦΕΝΕΙΟ μας ξενυχτα, παιζουμε ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΙ και σας ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ συγχρονως
    Μπραβο giorgio80, πολυ καλα τα πηγες, ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙΣ
    Για να μην λες οτι δεν σου απανταω.....Χτες φιλοι μου ενω εκανα ναυμαχια με ενα γιδι που με ειχε βαρεσει τις προηγουμενες μερες τσουπ καταληψεις πανω στο νιση τοτε ξεκινησε ο παιχταρας (28.09.2018 3:22:09) ο γιωργος μας ξαφνικα κοκκινος στρατηγος συναγερμος μας την πεσαν (μονο εγω ημουν ξυπνιος ειχα σκοπια) αρχιζει η ναυμαχια 2 γυρο μυνημα απο τον στρινγκ 3 γυρο καπνος σημαια και δρομο.......
    Ο στρινγκ μαλλον χαρηκε που ο γιωργος εκλεισε με 800 πλια σε καθε λιμανι μου (3 λιμανια μου) αλλα επρεπε να παει για υπνο ηταν πολυ κουρασμενοι και οι 2 φαινεται....
    Τωρα θα σκεφτει κανεις αφου νυσταζε γτ ξεκινησε ναυμαχια (η ΙΛΙ σαν υπερσυμμαχια ξερει καλητερα μαλλον)
    Σημερα τελειωνοντας την ναυμαχια που ειχα αρχισει απο χτες ειπα να παω στις καταληψεις μπας και βρω τιποτα ξαφνικα μυνημα στον διπλωματη και η καταληψεις καπνος.....

Edit; Τωρα εγω σαν Μαπας (ετσι με ανεφερε ο στρινγκ) σκεφτεται ετσι θα συνεχισουν να μας ενοχλουν ή με το που ειδαν ον παιχτη τα ποδια στην πλατη

παιχταραδες μου στρινγκ αηττητε χαχαχαχαχα

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • εισαι πουλεν ,σταματα την παρλαπιπα...........μιλαμε για πιο σοβαρα ζητηματα απο τις απωλειες .........μιλαμε για διπλωματια...κατσε στα αυγα σου εσυ ....

Alexandra13 S-W wrote:

citywolf wrote:

Για να μην λες οτι δεν σου απανταω.....Χτες φιλοι μου ενω εκανα ναυμαχια με ενα γιδι που με ειχε βαρεσει τις προηγουμενες μερες τσουπ καταληψεις πανω στο νιση τοτε ξεκινησε ο παιχταρας (28.09.2018 3:22:09) ο γιωργος μας ξαφνικα κοκκινος στρατηγος συναγερμος μας την πεσαν (μονο εγω ημουν ξυπνιος ειχα σκοπια) αρχιζει η ναυμαχια 2 γυρο μυνημα απο τον στρινγκ 3 γυρο καπνος σημαια και δρομο.......Ο στρινγκ μαλλον χαρηκε που ο γιωργος εκλεισε με 800 πλια σε καθε λιμανι μου (3 λιμανια μου) αλλα επρεπε να παει για υπνο ηταν πολυ κουρασμενοι και οι 2 φαινεται....
    Τωρα θα σκεφτει κανεις αφου νυσταζε γτ ξεκινησε ναυμαχια (η ΙΛΙ σαν υπερσυμμαχια ξερει καλητερα μαλλον)
    Σημερα τελειωνοντας την ναυμαχια που ειχα αρχισει απο χτες ειπα να παω στις καταληψεις μπας και βρω τιποτα ξαφνικα μυνημα στον διπλωματη και η καταληψεις καπνος.....

Edit; Τωρα εγω σαν Μαπας (ετσι με ανεφερε ο στρινγκ) σκεφτεται ετσι θα συνεχισουν να μας ενοχλουν ή με το που ειδαν ον παιχτη τα ποδια στην πλατη

παιχταραδες μου στρινγκ αηττητε χαχαχαχαχα
  • Το νημα εχει ονομα...
    ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ

Παντα απευθυνομαι στα ΕΝΩΜΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΑΔΙΚΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΜΑΣ, με σκοπο οτι δεν Αναγνωριζουμε τον ΓΥΜΝΟ ΒΑΣΙΛΙΑ στον ΕΨΙΛΟΝ

Καλο ειναι να παρετε τον λογο και ΕΣΕΙΣ Αγαπητοι ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ στο νημα.

VASWW γιατι σωπαινεις, νομιζεις οτι θα σε αφησουν ησυχη αν δεν τους ΕΝΟΧΛΕΙΣ???

Ενας φιλος Καφενοβιος προχθες μου ειπε να μεταφερω το εξης στον ΓΥΜΝΟ ΒΑΣΙΛΙΑ sotos13, <<το ανεκδοτο με την μαιμου και την μπανανα το ξερεις???>>

Alexandra13 S-W wrote:

(μονο εγω ημουν ξυπνιος ειχα σκοπια)
    ΕΤΣΙ !!!
    Οταν ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ, αρχιζουν οι ΣΚΟΠΙΕΣ Γερμανικο Νουμερο χαχαχαχα
    STING Λ

The post was edited 2 times, last by citywolf ().

• ρε στρινγκ μιλαμε εισαι η προσωποποιηση της μπαρουφας και του δηθεν.
    πουλα ρε κανενα μαλμπορο και ασε τις μπαρουφες μας ζαλισες τα .....φρυδια .
    τραχανοπλαγια που νομιζεις οτι κατι λες με περιοχεμενο και χαιρεσαι.
    κενες κουβεντες εισαι αιντε παρλαπιπα. αυτα στα λεω γιατι ειδικα για σενα εχω πολυ σαλιο για χαλασμα.
    οσο για το ανεκδοτο οπου μπανανες και συκαλακια πρωτος εισαι . ουστ..........
  • Ενοχλουνται οι ΥΒΡΙΣΤΕΣ
    <<κενες κουβεντες μου λενε>> επειδη η αληθεια ειναι οφθαλμοφανης
    οτι εχω να τους προσαψω ειναι στα πλαισια του παιχνιδιου και μονο, δεν με ενδιαφερει η ιδιωτικη ζωη τους.
    Τωρα στα στερνα ο Ακριτας S-W πιστευει οτι πουλαω τσιγαρα και καποτες, κατι θα εχει ακουσει απο <<ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ>> και προσπαθει να μπει στην ιδιωτικη μου ζωη.
    Σε αλλο νημα προσπαθουσε να μπει στην ιδιωτικη ζωη της VASWWW, τριοροφες οικοδομες και πριονοκορδελλες.
    Θα αναρτησω ΑΝΟΙΚΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ και οχι ΤΙΚΕΤ εδω στο νημα προς την ΚΑΤΙΑ, να προστατευσει το φορουμ απο την ιδιωτικη ζωη του καθενος μας!!!

Τα αισχη του ΑΛΦΑ και του ΓΑΜΜΑ δεν μπορουν να μεταφερθουν εδω με την ΑΝΟΧΗ της ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ!!!

Λιγο ποιο σεμνες λεξεις .
    Georgeion
    STING Λ

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• citywolf wrote:

Ενοχλουνται οι ΥΒΡΙΣΤΕΣ
    <<κενες κουβεντες μου λενε>> επειδη η αληθεια ειναι οφθαλμοφανης
    οτι εχω να τους προσαψω ειναι στα πλαισια του παιχνιδιου και μονο, δεν με ενδιαφερει η ιδιωτικη ζωη τους.
    Τωρα στα στερνα ο Ακριτας S-W πιστευει οτι πουλαω τσιγαρα και καποτες, κατι θα εχει ακουσει απο <<ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ>> και προσπαθει να μπει στην ιδιωτικη μου ζωη.
    Σε αλλο νημα προσπαθουσε να μπει στην ιδιωτικη ζωη της VASWWW, τριοροφες οικοδομες και πριονοκορδελλες.
    Θα αναρτησω ΑΝΟΙΚΤΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ και οχι ΤΙΚΕΤ εδω στο νημα προς την ΚΑΤΙΑ, να προστατευσει το φορουμ απο την ιδιωτικη ζωη του καθενος μας!!!

Τα αισχη του ΑΛΦΑ και του ΓΑΜΜΑ δεν μπορουν να μεταφερθουν εδω με την ΑΝΟΧΗ της ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ!!!
    γι αυτο σου λεω στρινγκ τοσο σε κοβει τοσο λες.
    ποιος να μας προστατευσει απο τις βλακειες σου δεν ξερω.
    εσυ ανοιγεσαι και λες για την προσωπικη σου ζωη . απο σενα μαθαμε οτι σου αρεσει να κανεις συκαλακια.
    οσο για την ζωη σου χεστηκα ρε στρινγκ χαχαχαχαχα νομιζεις οτι εχει καποια αξια για μενα? βλακειες να μην λες μονο και προσβολες.
    να διαβασουν καλα τι γραφεις και πως προσβαλεις τους αλλους με τι επιθετα απευθυνεσαι .
    σε τζουζει που σου μιλαω στο ιδιο υφος αλλα αυτο σου ταιριαζει
    τραχανοπλαγια του ικαριαμ

Λιγο ποιο σεμνες λεξεις .
    Georgeion

• ακριτα σταματα να γραφεις για τριωροφες και τσιγαρα και οτι εξυπναδα σου κατεβαινει στο μυαλο ,που δεν αφορα το παιχνιδι . καφενοβιοι αντισταθειτε εναντιον της υπερσυμμαχιας του γυμνου βασιλια σωτου

sotos13 wrote:

Βασικα καλησπερα σας,επιστροφη απο τις διακοπες και φυσικα ξεκινησαμε εδω και μια βδομαδα με εκκαθαριση αποθηκων διπλων αλλα και κανονικων φαρμων τα υπολοιπα επι της οθονης....αντε βρε παλιοπαιδα καλο χειμωνα να εχουμε :lol: :lolol: :lol:

prntscr.com/kkva16

υπερσυμμαχια σωτου αρχηγου vs καφενεια του εψιλον

The post was edited 1 time, last by NIGHT_WOLF ().

• NIGHT_WOLF wrote:

ακριτα σταματα να γραφεις για τριωροφες και τσιγαρα και οτι εξυπναδα σου κατεβαινει στο μυαλο ,που δεν αφορα το παιχνιδι . καφενοβιοι αντισταθειτε εναντιον της υπερσυμμαχιας του γυμνου βασιλια σωτου
    εσυ ρε χαμενε γραφεις οτι πουλας καποτες για γλυκα του κουταλιου και μιλας για μπανανες.
    σε πειραζει που τα επαναλαμβανω?
    τι εννοεις τριοροφες?
    χεστηκα αν πουλας τι πουλας και τι δεν πουλας τις βλακειες σου και τις κατινιες σου δεν θελω.
    βγαλε το πιτουρο και καταλαβε οσο μπορεις τι σου γραφω.

Επαναλαμβανω λιγο ποιο σεμνες λεξεις .
    Georgeion

• Akritas S-W wrote:

εσυ ρε χαμενε γραφεις οτι πουλας καποτες για γλυκα του κουταλιου και μιλας για μπανανες.
    τι εννοεις τριοροφες?
    χεστηκα αν πουλας τι πουλας και τι δεν πουλας τις βλακειες σου και τις κατινιες σου δεν θελω.
    Την Αληταρια την διδαχθηκες απο τον ΝΑΣΟ79, τον ΥΠΑΡΧΗΓΟ της συμμαχιας σου???
    Ειναι αυτος που απεκαλεσε εδω στο φορουμ, ολοκληρη συμμαχια στον Εψιλον ΜΟΥΛΟΣΠΕΡΜΑΤΑ!!!
    Τον διαδεχθηκατε ολοι σας στην Αληταρια!!!
    Μονο με βρισιες μπορεις να με αντιμετωπισεις, στο παιχνιδι εισαι αφαντος και ανυπαρκτος.

Επισης και επαναλαμβανω λιγο ποιο σεμνες λεξεις .
    Georgeion
    STING Λ

• citywolf wrote:

Akritas S-W wrote:

τι εννοεις τριοροφες?
    Την Αληταρια την διδαχθηκες απο τον ΝΑΣΟ79, τον ΥΠΑΡΧΗΓΟ της συμμαχιας σου???Ειναι αυτος που απεκαλεσε εδω στο φορουμ, ολοκληρη συμμαχια στον Εψιλον ΜΟΥΛΟΣΠΕΡΜΑΤΑ!!!
    Τον διαδεχθηκατε ολοι σας στην Αληταρια!!!
    Μονο με βρισιες μπορεις να με αντιμετωπισεις, στο παιχνιδι εισαι αφαντος και ανυπαρκτος.
    την αληταρια απο εσενα που εισαι ο πρωτος και ο μονος διδαξας δεν μπορει κανεις να στην αφαιρεσει.
    ρε στρινγκ εσυ δεν ειπες για καποτες γλυκα συκαλακια και μπανανες?
    μην μπερδευεσαι επειδη φορας παντελονια για να ζεστενεσαι οτι αυτο σε κανει και αντρα.
    αντρας ειναι αυτος που λεει αληθεια.τα ειπες για δεν τα ειπες?
    στο ξαναλεω βγαλε το πιτουρο ρε τραχανα μηπως καταλαβεις εστω και κατι η αληθεια δεν ειναι βρισια.
    οσο για το παιχνιδι ξερεις που ειμαι α και πουσαι μετα τις εντεκα κοιμαμαι ελα τοτε γιατι αν ειμαι ονλαιν θα την κουμπωσεις την οπισθεν ως συνηθως χαχαχαχαχαχα
  • NIGHT_WOLF wrote:

πολεμισταρα ακριτα ,ασε τις δικαιολογιες ,δεν σου ανοιγουν τις αποθηκες να ψωνισεις στρατηγους ,γιατι ξερουν οτι θα τις φας στα οπισθια χαχαχαχα
    ακουσες καποια δικαιολογια?
    ακουσες κατι να λεω γι αυτο που λες?
    η βλακεια ειναι μεταδοτικη να το κοιταξεις μακρυα απο τον στρινγκ αν και διαπιστωνω οτι ειναι ηδη αργα
    εσυ που ξερεις απο οπισθια για ελα και εσυ μια βολτα εγω εδω ειμαι και περιμενω.
  • Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

πολεμισταρα ακριτα ,ασε τις δικαιολογιες ,δεν σου ανοιγουν τις αποθηκες να ψωνισεις στρατηγους ,γιατι ξερουν οτι θα τις φας στα οπισθια χαχαχαχα
    ακουσες καποια δικαιολογια?ακουσες κατι να λεω γι αυτο που λες?
    η βλακεια ειναι μεταδοτικη να το κοιταξεις μακρυα απο τον στρινγκ αν και διαπιστωνω οτι ειναι ηδη αργα
    εσυ που ξερεις απο οπισθια για ελα και εσυ μια βολτα εγω εδω ειμαι και περιμενω.
    καφενοβιος μου ακουγεσαι......σε λαθος στρατοπεδο εισαι χαχαχαχα
  • citywolf wrote:

Βαρανε ΑΝΕΛΕΗΤΑ την DIAMONDS και νοιωθουν ΗΔΟΝΗ
    Βαραει ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ sotos13 S-W τον MINX13 ΙΛΙ...τρισμεγιστο ΛΑΘΟΣ, διοτι το καφενειο μας ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ και ΑΝΤΙΔΡΑ και θα ΑΝΤΙΔΡΑ...
    Να σου απαντησω εγω γιδι την Βασω την βαραγαμε και θα την βαραμε γτ εβγαινε στο φορουμ σαν εσενα χωρις να εχει παιξει ουτε μιση ναυμαχια και μας εβριζε.....
    Δεν μπορειτε να αντεξετε την πιεση μας και κανατε ενωση με την T-B ενα ποστ της απο τα τελευταια τσεκαρε να δεις.....

NIGHT_WOLF wrote:

Σκεψου και να μην αντιδρουσατε τη ναυμαχια θα κανατε χαχαχαχαχα

citywolf wrote:
    Μια χαρα
    ΕΝΟΧΛΟΥΜΑΙ
    αυτο ειναι το ΜΟΤΟ μας

Μπραβο Γιωργο οχι μπραβο με την επομενη 2 γυρους να παιξεις οχι 3 χαχαχα

NIGHT_WOLF wrote:

μιλαμε για πιο σοβαρα ζητηματα απο τις απωλειες
    Οπως;;;;;

citywolf wrote:

Δειξε μου μια αναφορα που εκανες εσυ που δεν εισαι αφαντος και ανυπαρκτος;

NIGHT_WOLF wrote:

πολεμισταρα ακριτα ,ασε τις δικαιολογιες ,δεν σου ανοιγουν τις αποθηκες να ψωνισεις στρατηγους ,γιατι ξερουν οτι θα τις φας στα οπισθια
    Θες να που πεις τωρα οτι ο Ακριτας φοβαται εσας....Δυλαδη εσεις που απο τα 20 ατομα 2 λογαριασμοι εχουν στρατηγους ενω εχετε 2 δις καβατζα ειστε παιχταραδες και φοβαται ο Ακριτας; χαχαχαχαχαχαα

Εσυ δεν ηθελες να μας βαρεσεις κυνηγα τωρα.....Κοιτα μην κανεις την ιδια πιεση που φανταζοταν η Βασω χαχαχαχα

SPEED - WOLVES
    EPSILON