ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

πολεμισταρα ακριτα ,ασε τις δικαιολογιες ,δεν σου ανοιγουν τις αποθηκες να ψωνισεις στρατηγους ,γιατι ξερουν οτι θα τις φας στα οπισθια χαχαχαχα
    ακουσες καποια δικαιολογια?ακουσες κατι να λεω γι αυτο που λες?η βλακεια ειναι μεταδοτικη να το κοιταξεις μακρυα απο τον στρινγκ αν και διαπιστωνω οτι ειναι ηδη αργα
    εσυ που ξερεις απο οπισθια για ελα και εσυ μια βολτα εγω εδω ειμαι και περιμενω.
    καφενοβιος μου ακουγεσαι......σε λαθος στρατοπεδο εισαι χαχαχαχα
    καφενειο σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχει χαχαχαχα
    σου εχω ευχαριστα μου ειπαν οτι να τολμησεις και ερθεις θα μου δωσουν στολο, αντε ελα να παρεις ευκολες νικες χαχαχαχαχα
    δεν μου δινουν τωρα γιατι σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχουν αλλοι ποιο γρηγοροι να κουμπωνουν την οπισθεν οποτε τσαμπα θα ερθω και θα σας ψαχνω χαχαχαχα
    ρε αγορι με ποιο ονομα παιζεις ετσι για να ξερω............
  • Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

πολεμισταρα ακριτα ,ασε τις δικαιολογιες ,δεν σου ανοιγουν τις αποθηκες να ψωνισεις στρατηγους ,γιατι ξερουν οτι θα τις φας στα οπισθια χαχαχαχα
    ακουσες καποια δικαιολογια?ακουσες κατι να λεω γι αυτο που λες?η βλακεια ειναι μεταδοτικη να το κοιταξεις μακρυα απο τον στρινγκ αν και διαπιστωνω οτι ειναι ηδη αργαεσυ που ξερεις απο οπισθια για ελα και εσυ μια βολτα εγω εδω ειμαι και περιμενω.
    καφενειο σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχει χαχαχαχασου εχω ευχαριστα μου ειπαν οτι να τολμησεις και ερθεις θα μου δωσουν στολο, αντε ελα να παρεις ευκολες νικες χαχαχαχαχα
    δεν μου δινουν τωρα γιατι σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχουν αλλοι ποιο γρηγοροι να κουμπωνουν την οπισθεν οποτε τσαμπα θα ερθω και θα σας ψαχνω χαχαχαχα
    δεν χρειαζεται να τα ξερεις ολα ,παντως θα σε ενημερωσω στο παιχνιδι ,αλλα μιας και συμμετεχεις στην συζητηση ,εχεις να μας διαφωτισεις τι εγινε με τον jeruu ,τους λογ του και τον sotos13 ....πιο λογικο ειναι να εχει ο ΤΑΚΗΣ τους λογ του jeruu παρα ο σωτος ....ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ,πως βρεθηκε με αυτους τους λογαριασμους ?
  • NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

ακουσες καποια δικαιολογια?ακουσες κατι να λεω γι αυτο που λες?η βλακεια ειναι μεταδοτικη να το κοιταξεις μακρυα απο τον στρινγκ αν και διαπιστωνω οτι ειναι ηδη αργαεσυ που ξερεις απο οπισθια για ελα και εσυ μια βολτα εγω εδω ειμαι και περιμενω.
    καφενειο σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχει χαχαχαχασου εχω ευχαριστα μου ειπαν οτι να τολμησεις και ερθεις θα μου δωσουν στολο, αντε ελα να παρεις ευκολες νικες χαχαχαχαχαδεν μου δινουν τωρα γιατι σαν εσενα και τον στρινγκ δεν υπαρχουν αλλοι ποιο γρηγοροι να κουμπωνουν την οπισθεν οποτε τσαμπα θα ερθω και θα σας ψαχνω χαχαχαχα
    δεν χρειαζεται να τα ξερεις ολα ,παντως θα σε ενημερωσω στο παιχνιδι ,αλλα μιας και συμμετεχεις στην συζητηση ,εχεις να μας διαφωτισεις τι εγινε με τον jeruu ,τους λογ του και τον sotos13 ....πιο λογικο ειναι να εχει ο ΤΑΚΗΣ τους λογ του jeruu παρα ο σωτος ....ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ,πως βρεθηκε με αυτους τους λογαριασμους ?
    μην φοβασαι βρε . πες το ονομα σου μην ντρεπεσαι χαχαχαχαχα
    ουτε εσυ χρειαζεται να τα ξερεις ολα.
    αντε λεβεντη ελα σε περιμενω να γελασουμε χαχαχαχαχα
    ξερεις εσυ οταν ειμαι οφλαιν γιατι ονλαιν την κουμπωνεις και φευγεις
  • σιγα παιδια ξεχειλισε το ικαριαμ τεστοστερονη, να κατουρατε και λιγο μην παθετε κανενα προστατη

ρε Τασο τη σχεση εχεις εσυ με τον Χρηστο Τσουτσουβη ? Τασο τα εχεις κανει λιγο κουλουβαχατα, σαν να λεμε αρες μαρες κουκουναρες

παρτε ενα τραγουδακι και χαλαρωστε λιγο την πετσα σας
    CCCP RED ARMY
    Την ηθική των αφεντικών την αντιπάθησα όσο και την ηθική των
    δούλων. Μια τρίτη ηθική έβλεπα να διαμορφώνεται μέσα μου: Δίνε το χέρι σου σε όποιον σηκώνεται
  • καλημερα
    στ[ρ]ινκ ελπιζω μετα την επισκεψη μου στον μινχ13 που τον εδιωξες
    μην εχουμε τα ιδια και με τον ανελεητο
    καλο παιδι,οπου το εβαζα καθοτανε
    λοιπον μετα απο αποκλεισμο σχεδον ολων τον λιμανιων του ανελεητου [δεν προλαβα 1]
    prntscr.com/l0dxhi
    ηρθε και μια αναφορα να ξεχρεωσω τον συμμαχο μου τακη
    βεβαια εσυ σε λιγη ωρα θα την βγαλεις και αυτη κερδισμενη για εσας αλλα οκ
    σε εχουν μαθει ολοι και γελανε
    :machine: :kyrawhip:
    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΑΚΑΡΔΗ
    (30.09.2018 6:37:11)
    gyovani7[S-W] από ΑΧΑΡΙΣΤΗ, ΥΠΟΥΛΗ, ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ, ΑΛΗΤΙΣΣΑ
    vs
    ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ[ΙΛΙ] από ΑΚΑΡΔΗ

---------------------------------------------------------------------------------------------
    Σκάφος-Έμβολο........................372(-42) - Σκάφος-Έμβολο.........................0(-150)
    Φλογοβόλο.............................12(-36) - Φλογοβόλο...............................0(-6)
    Κανονιοφόρο...........................210(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-42)
    Έμβολο ατμού.........................258(-12) - Έμβολο ατμού..........................0(-136)
    Βάρκα Κατάδυσης......................190(-20) - Βάρκα Κατάδυσης........................0(-56)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος.................180(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................48(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................92(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................5(-20)
    Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................61(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί.............................-1125.2 - Στρατηγοί.............................-6683.2
    Επιθετικοί βαθμοί.......................16708 - Αμυντικοί βαθμοί.........................2813
    Ζημιά...................................56260 - Ζημιά..................................334160
    Καταμερισμός ζημιάς.......................14% - Καταμερισμός ζημιάς.......................86%

Νικητές: gyovani7[S-W]

Χαμένοι: ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ[ΙΛΙ]

:lol: :locked:

μετα παλι εχουμε το ιδιο παιξιμο που σας αρεσει με τον μ..... τον συμμαχο σου
    prntscr.com/l0dyiv
    τα ιδια και τα ιδια
    βεβαια δεν ειναι ολοι σαν εσενα πολεμισταραδες και οι καλυτεροι αλλα η αληθεια ειναι οτι προσπαθουν να σε φτασουν
    μιας και εισαι παντα κερδισμενος και ο καλυτερος
    :thumbdown: :P
    αντε και παλι καλημερα και στρινκακο προσεχε τα μοναχικα σου βραδυα

κωστα πετα τον εξω ρε συ να ηρεμησει το ικαριαμ απο τις σφαλιαρες
    δεν κοιματε-δεν γ.... για να τρωει φαπες
    ποιος ο λογος;;;;;;
    στειλτον απο εκει που ηρθε
    σας το παιζει και υπευθηνος και οτι και καλα τα εχει ολα σε σειρα
    ουυυυυυυ παναθεμα τον
    τι ειναι;;;;;;ενα κορδονι στα κολ.......... του χαχαχαχαχα

+1 Προειδοποιηση για προσβλητικες λεξεις. .
    Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• Tatakis_R wrote:

σιγα παιδια ξεχειλισε το ικαριαμ τεστοστερονη, να κατουρατε και λιγο μην παθετε κανενα προστατη

ρε Τασο τη σχεση εχεις εσυ με τον Χρηστο Τσουτσουβη ? Τασο τα εχεις κανει λιγο κουλουβαχατα, σαν να λεμε αρες μαρες κουκουναρες
    Καλημερα Σωτηρη, sostis στο παιχνιδι, ησουν και στους WAR, παιξαμε εκει για λιγο, ταμπουρωμενος στο λιμανι σου ησουν σε μικρη πολη και επαιζες στο μικρο πεδιο. Τις αρπαξες λιγο και εκει. Ποτέ δεν ξεμυτησες απο το λιμανι σου να ψαξεις....
    Οσο για τον αειμνηστο ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΗ ανηκει στο σημερινο μου χωρο πολιτικα, εσυ μεινε ακομα ΚΝΙΙΤΗΣ, με φραπε, LACOSTE και λατρεια σε ΕΥΡΩ και μνημονια!!!
    Ασχετως ολων των παραπανω εγω ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!

Gyovanni777 wrote:

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΑΚΑΡΔΗ
    (30.09.2018 6:37:11)
    gyovani7[S-W] από ΑΧΑΡΙΣΤΗ, ΥΠΟΥΛΗ, ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ, ΑΛΗΤΙΣΣΑ
    vs
    ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ[ΙΛΙ] από ΑΚΑΡΔΗ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ
    ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΛΕΗΤΟΥ, πες μου αν ξερεις καποιον Διαχειριστη που να ξερει να πολεμα χαχαχχα
    Μαλιστα σε καποια εχθροπραξια, ειχα απαιτησει ο ΑΝΕΛΕΗΤΟΣ να παει ΑΚΑΔΗΜΙΑ...και ΠΗΓΕ

Alexandra13 S-W wrote:

Δεν μπορειτε να αντεξετε την πιεση μας και κανατε ενωση με την T-B ενα ποστ της απο τα τελευταια τσεκαρε να δεις.....
    Ντροπη σου, απεκαλυψες το μεγαλυτερο TOP SECRET εγγραφο του ΙΚΑΡΙΑΜ.

Η ΕΝΩΣΗ μας με Τ-Β ακομα ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ και μας εδωσες στεγνα!!!
    ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΗ μας ΕΔΩΣΑΝ στεγνα
    ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΗ σε ΑΓΑΠΩ και ΣΕΝΑ !!!
    STING Λ

The post was edited 1 time, last by citywolf ().

• citywolf wrote:

Καλημερα Σωτηρη, sostis στο παιχνιδι, ησουν και στους WAR, παιξαμε εκει για λιγο, ταμπουρωμενος στο λιμανι σου ησουν σε μικρη πολη και επαιζες στο μικρο πεδιο. Τις αρπαξες λιγο και εκει. Ποτέ δεν ξεμυτησες απο το λιμανι σου να ψαξεις....
    Οσο για τον αειμνηστο ΤΣΟΥΤΣΟΥΒΗ ανηκει στο σημερινο μου χωρο πολιτικα, εσυ μεινε ακομα ΚΝΙΙΤΗΣ, με φραπε, LACOSTE και λατρεια σε ΕΥΡΩ και μνημονια!!!
    Ασχετως ολων των παραπανω εγω ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!
    για βγαλε μια αναφορα που εφαγα ξυλο απο εσενα γιατι εγω ξερω οτι εσυ τις εφαγες,
    ακομα θυμαμαι οτι εσυ μου εστελνες μυνημα " σου βγαζω το καπελο" ειναι ψεματα?

edit λες να μην στο ελεγε o night wolf οτι ειμαi ο sostis xoxoxo

edit ασχετως την τεστοστερονη που σας εχει φτασει 100% και νομιζεται οτι μονο δερνεται ( γενικα το λεω)δεν ξεχνω τις ωραιες κουβεντες κου ειχαμε στο skype
    αλλα Τασο μου απο τοτε εως τωρα βλεπω αλλαγη συμπεριφορας, ξεφευγεις αρκετα απο τα ορια του παιχνιδιου και μιλας συχνα για real life σε αλλους παιχτες κατι που για εμενα δεν ειναι σωστο

edit Τασο μου εγω παραμενω σταθερος στις αποψεις μου, εσυ τοτε προσπαθουσες να με πεισεις να ψηφισω το σημερινο κυβερνων κομμα
    απο το κυβερνων κομμα που ησουν εφτασες να εισαι με τον χρηστο τσουτσουβη? αυτο ειναι λιγο ασχετο εως αντιθετο

edit Τασο μου σας ειχα διπλα, στο ιδιο νησι γιατι να σας ψαξω ο ματζαφλοκος μπηκε διακοπες οταν του εκανα επιθεση,εσυ οποτε ηρθες σου ανοιγα το πεδιο οποτε ημουν on line και πατουσες σημαια γι αυτο μου εστειλες και το μηνυμα "σου βγαζω το καπελο" ξεχνας φιλε μου
    παω να βαλω κανενα lacoste και να παω για φραπε...ciao
    CCCP RED ARMY
    δούλων. Μια τρίτη ηθική έβλεπα να διαμορφώνεται μέσα μου: Δίνε το χέρι σου σε όποιον σηκώνεται

The post was edited 4 times, last by Tatakis_R ().

• Tatakis_R wrote:

για βγαλε μια αναφορα που εφαγα ξυλο απο εσενα γιατι εγω ξερω οτι εσυ τις εφαγες,
    ακομα θημαμε οτι εσυ μου εστελνες μυνημα " σου βγαζω το καπελο" ειναι ψεματα?
    ναι σου εβγαλα το καπελο επειδη προσπαθουσες να παρεις απωλειες απο το μικρο πεδιο, ενω ο στολος σου ηταν 2 ωρες μακρυα χαχαχαχα και μετα μου πατησες ΑΓΝΟΗΣΗ μεχρι σημερα χαχαχαχαχ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!
    STING Λ
  • citywolf wrote:

ναι σου εβγαλα το καπελο επειδη προσπαθουσες να παρεις απωλειες απο το μικρο πεδιο, ενω ο στολος σου ηταν 2 ωρες μακρυα χαχαχαχα και μετα μου πατησες ΑΓΝΟΗΣΗ μεχρι σημερα χαχαχαχαχ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!!
    Τασο εαν ηταν μακρια ο στολος μου πως τα καταφερνα και σου ανοιγα το πεδιο? αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα Τασο μου
    αγνοηση Τασο μου σου πατησα οταν σου ανοιξα το πεδιο και πατησες σημαια στελνοντας μηνυμα οτι"βαριεμαι να παιζω σε μικρο πεδιο"(ενω ηταν μεγαλο Τασο μου)
    edit και κατι για την Ιστορια ο Δρεπανης ηθελε να βαρεσει TB και να συνεργαστει με ιλι
    εγω του εβαλα παγο, οτι αυτο το σεναριο δεν παιζει με τιποτα γιατι με ιλι δεν συνεργαζομαι (απορω πως δεν σε ενημερωσε ο night wolf του το ειχα πει)
    CCCP RED ARMY

The post was edited 1 time, last by Tatakis_R ().

• Tatakis_R wrote:

αλλα Τασο μου απο τοτε εως τωρα βλεπω αλλαγη συμπεριφορας, ξεφευγεις αρκετα απο τα ορια του παιχνιδιου και μιλας συχνα για real life σε αλλους παιχτες κατι που για εμενα δεν ειναι σωστο
    Σωτηρη μου
    ησουν στην ΟΥΚ πριν καν εμφανιστω πολεμικα στον ΕΨΙΛΟΝ
    ειχες και εχει φιλικες σχεσεις με ΤΙΤΑΝΕΣ, Β-Α, Τ-Β σημερα,WAR, S-W σιγουρα οποτε δεν εχεις αποκρυσταλλωμενη κριση και αποψη.
    Οταν μου βγαζουν στο φορουμ την προσωπικη μου ζωη απο τον ρουφ γειτονα μου BILLYVG, μιλουν για τα παιδια μου, γραφουν οτι ειμαι διαζευγμενος, ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ οτι ολα αυτα θα μεινουν ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ επειδη οι ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ δεν εκαναν σωστα την δουλεια τους????
    Δεν εισαι ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ σημερα, καποτε τους εκραζες οταν αναφεροντο στην ιδιωτικη μου ζωη!!!
    STING Λ
  • Tatakis_R wrote:

citywolf wrote:

Τασο εαν ηταν μακρια ο στολος μου πως τα καταφερνα και σου ανοιγα το πεδιο? αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα Τασο μουαγνοηση Τασο μου σου πατησα οταν σου ανοιξα το πεδιο και πατησες σημαια στελνοντας μηνυμα οτι"βαριεμαι να παιζω σε μικρο πεδιο"(ενω ηταν μεγαλο Τασο μου)
    edit και κατι για την Ιστορια ο Δρεπανης ηθελε να βαρεσει TB και να συνεργαστει με ιλι
    εγω του εβαλα παγο, οτι αυτο το σεναριο δεν παιζει με τιποτα γιατι με ιλι δεν συνεργαζομαι (απορω πως δεν σε ενημερωσε ο night wolf του το ειχα πει)
    οσο εισαι εκτος war ,εχεις κανει την καλυτερη επιλογη τατακη..ολα τα αλλα περισσευουν
  • δεν θα το ελεγα και για εσενα αυτο night wolf που πηγες στους ιλι
    CCCP RED ARMY
  • Tatakis_R wrote:

Η ΙΣΤΟΡΙΑ δεν γραφεται ποτέ με ακριβεια. Οι διαφοροι ιστορικοι την γραφουν οπως τους βολευει.
    Ο ΔΡΕΠΑΝΙΣ, ΝΟΤΗΣ, ηθελε να βαρεσει Τ-Β πριν καν μας κηρυξουν πολεμο οι S-W, ειχε ζητησει την συνδρομη μας στο εγχειρημα του, συνεχεια μου ελεγε στο σκυπε, σε 3 μερες βαραμε ειμαστε ετοιμοι, σε 5 μερες, σε 20 μερες, σε εναν αιωνα κατεληξεχαχαχχα .
    Στην συνεχεια εδωσε στρατιωτικη στους S-W να μας κτυπησουν, οποτε μπηκε και αυτος στην BLACK LISTE.
    Εσυ Σωτηρη του εβαλες παγο, ΔΙΟΤΙ αλλος ειναι ο ρολος σου στον ΕΨΙΛΟΝ.
    Σε κηρυγμενο πολεμο ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ κατα Β-Α , ΚΤΥΠΟΥΣΕΣ πισωπλατα την ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ, ΥΠΟΨΙΝ δεν ημουν μελος της τοτε !!!
    STING Λ
  • θα σε παρακαλεσω αυτα που λες να τα τεκμιριωνεις
    οταν ειχαμε νημα πολεμου με ιλι σαν ΟΥΚ και βεβαια βαρουσα και με χαρα μην σου πω
    αλλα ποτε εκτος νηματος ( θα σε παρακαλεσω να μου το αποδειξεις ) εαν βρεις κατι τετοιο διαγραφω τον λογαριασμο μου
    εαν ομως δεν βρεις διαγραφεις και εσυ τον δικο σου?

εγω οταν εμαθα απο τον δρεπανη οτι θα συνεργαστουμε με ιλι, του ειπα "θα βγω απο την συμμαχια δρεπανη μου και θα σε ταραξω στην επιθεση" και αφου εφερα τις ενστασεις μου μου ειπε "ΟΚ δεν θα το κανουμε αν και αυτος ηταν ο στοχος μου"
    CCCP RED ARMY
  • Tatakis_R wrote:

θα σε παρακαλεσω αυτα που λες να τα τεκμιριωνεις
    οταν ειχαμε νημα πολεμου με ιλι σαν ΟΥΚ και βεβαια βαρουσα και με χαρα μην σου πω
    αλλα ποτε εκτος νηματος ( θα σε παρακαλεσω να μου το αποδειξεις ) εαν βρεις κατι τετοιο διαγραφω τον λογαριασμο μου

εγω οταν εμαθα απο τον δρεπανη οτι θα συνεργαστουμε με ιλι, του ειπα "θα βγω απο την συμμαχια δρεπανη μου και θα σε ταραξω στην επιθεση" και αφου εφερα τις ενστασεις μου μου ειπε "ΟΚ δεν θα το κανουμε αν και αυτος ηταν ο στοχος μου"
    η ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ ποτε δεν συνεργαζεται με κανεναν ,μαλλον ο δρεπανις ηταν υπο επηρεια οταν σου ελεγε περι συνεργασιων και συ σαν χαιβανι τα πιστεψες .....μην ψαρωνεις τατακη
  • ευτυχως που υπαρχεις εσυ το λαγονικο που εξιχνιαζει αυτες τις υποθεσεις
    προσεχε μονο λιγο τις εκφρασεις σου οταν μιλας σε εμενα
    CCCP RED ARMY
  • για πες μου τι ειπα για την συμμαχια σου?
    οκ wolf μαλλον θα πρεπει να σου μαθουν τροπους γιατι και εσενα σε επηρεαζει η ικαριαμικη τεστοστερονη
    CCCP RED ARMY
  • Tatakis_R wrote:

θα σε παρακαλεσω αυτα που λες να τα τεκμιριωνεις

Μιλας εκ του ασφαλους και δεν βλεπω να διαγραφει κανεις μας τον λογαριασμο του καθοτι τα παλια αρχεια τα εσβησε η εταιρεια.
    Ομως επειδη διαβαζα φορουμ, θυμαμαι πολυ καλα το εξης
    Διεμαρτυρετο η ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ στο φορουμ οτι την βαραει σε ηδη ενεργο πολεμο και η ΟΥΚ. Τοτε βγηκε η αξιαγαπητη, λατρευτη, Οσια, ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ Νικολακη και ειπε το εξης <<Την ΟΥΚ δεν την χωραει ο Χαρτης του Εψιλον, οπου θελει βαραει, λογαριασμο δεν δινει>>
    STING Λ