ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• τατακι εγω προσωπικα δεν σε ξερω τοσο καλα και συγνωμη που παιρνω το θαρρος και εμπλεκομαι.
    ομως εμεις σαν ιλι αμα κανουμε σε κατι λαθος το παραδεχομαστε οσο δυσκολο κι αν σου φαινεται να το πιστεψεις
    στο συγκεκριμενο γεγονος εχει δικιο ο Στινγκ.
    θεωρουμαι απο τα πιο παλια μελη και θα σε παρακαλουσα να με πιστεψεις.
    περασμενα ξεχασμενα ομως μην το εκλαβεις σαν παραπονο η οτι αλλο...
    και παλι να με συγχωρειτε που επενεβηκα στην στιχομυθια σας.

σου ευχομαι καλη συνεχεια

• citywolf wrote:

Εσυ Σωτηρη του εβαλες παγο, ΔΙΟΤΙ αλλος ειναι ο ρολος σου στον ΕΨΙΛΟΝ.
    Σε κηρυγμενο πολεμο ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ κατα Β-Α , ΚΤΥΠΟΥΣΕΣ πισωπλατα την ΠΟΡΦΥΡΑ ΦΑΛΑΓΓΑ, ΥΠΟΨΙΝ δεν ημουν μελος της τοτε !!!

δεν ξερω τι εκαναν αλλα μελη της ΟΥΚ ( παντα εαν θυμαμαι καλα βαρουσαν ιλι σε επισημο πολεμο )
    Εσυ αναφερεις το ονομα μου και σου απαντησα για εμενα, οτι εγω ποτε δεν βαρεσα ιλι εκτος πολεμου

κοιτα που θα βγω στο τελος και φιλαρακι με τον soto13 χοχοχοχοχοχο αυτο θα ειναι το ανεκδοτο του αιωνα

EDIT συγνωμη white wolf τωρα το ειδα το ποστ σου... εγω αναφερομαι στο τι εκανα εγω γιατι ο sting λεει οτι ειχα αλλον ρολο στον εψιλον δλδ να κανω πλατες στην Β-Α (και να ηξερα και κανεναν απο αυτη την συμμαχια ντεφι να γινει)
    CCCP RED ARMY
    Την ηθική των αφεντικών την αντιπάθησα όσο και την ηθική των
    δούλων. Μια τρίτη ηθική έβλεπα να διαμορφώνεται μέσα μου: Δίνε το χέρι σου σε όποιον σηκώνεται

The post was edited 1 time, last by Tatakis_R ().

• Tatakis_R wrote:

κοιτα που θα βγω στο τελος και φιλαρακι με τον soto13 χοχοχοχοχοχο αυτο θα ειναι το ανεκδοτο του αιωνα
    Εμμεσα εισαι φιλος του εφοσον επαιξες στους WAR του ΔΡΕΠΑΝΙ σαν sostis.
    Δεν γνωριζες ποσοι φυτεμενοι λογαριασμοι ειναι μεσα στην WAR απο την S-W??? εν γνωση τους φυσικα
    STING Λ
  • αχ Τασομ Τασομ τι να σου πω βρε παιδι μου εχεις μπερδεψει τα παντα

Τασομ οτι πεις, δεν θα σου χαλασω το χατηρι
    CCCP RED ARMY
    Την ηθική των αφεντικών την αντιπάθησα όσο και την ηθική των
    δούλων. Μια τρίτη ηθική έβλεπα να διαμορφώνεται μέσα μου: Δίνε το χέρι σου σε όποιον σηκώνεται
  • Tatakis_R wrote:

αχ Τασομ Τασομ τι να σου πω βρε παιδι μου εχεις μπερδεψει τα παντα

να μην μου χαλασεις χατηρι καθοτι ειμαι και μεγαλο <<παιδι>>
    Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ ΙΧΩΡ, η ALEXANDRA S-W, στον κοσμο Γαμμα καθοτι συμμαχοι εκει ενα φεγγαρι, μου ειπε, οτι τα Λυκακια S-W εχουν λογαριασμους μεσα στην WAR, για να σωζουν τον ΔΡΕΠΑΝΙ, φιλαρακι του ΝΑΣΟΣ79. Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ μαλιστα δεν πολεμησε στην βεντετα ARM vs WAR, βαριοταν!!!

ΣΩΤΗΡΑΚΗ σπουδασαμε τοσα χρονια , ΑΝΑΤΟΜΙΑ του ΕΨΙΛΟΝ μεσα στα σκατα!!!
    STING Λ
  • citywolf wrote:

Tatakis_R wrote:

αχ Τασομ Τασομ τι να σου πω βρε παιδι μου εχεις μπερδεψει τα παντα

να μην μου χαλασεις χατηρι καθοτι ειμαι και μεγαλο <<παιδι>>Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ ΙΧΩΡ, η ALEXANDRA S-W, στον κοσμο Γαμμα καθοτι συμμαχοι εκει ενα φεγγαρι, μου ειπε, οτι τα Λυκακια S-W εχουν λογαριασμους μεσα στην WAR, για να σωζουν τον ΔΡΕΠΑΝΙ, φιλαρακι του ΝΑΣΟΣ79. Ο ΠΟΛΕΜΟΧΑΡΗΣ μαλιστα δεν πολεμησε στην βεντετα ARM vs WAR, βαριοταν!!!

ΣΩΤΗΡΑΚΗ σπουδασαμε τοσα χρονια , ΑΝΑΤΟΜΙΑ του ΕΨΙΛΟΝ μεσα στα σκατα!!!
    Τη σου ειπα εγω;
    Ποτε εγω ρε γιδι σου ειπα κατι τετοιο;
    Ο μονος πολεμος που δεν πηρα εγω μερος γτ ειχα συμμαχους ηταν στον Μυ οταν εγινε πολεμος HAL vs BRO ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ γτ ειχα συμμαχους εκει και εχω πει οτι δεν βαραω συμμαχους μου
    Αλλα επειδη εισαι τοσο βλακας να σε ενημερωσω και καλο και τον FREE σαν συμμαχους μας τοτε στον γαμμα να παρει θεση για το αν ειπα εγω κατι τετοιο.....
    Αχρηστε εγω μπηκα στους Λυκους τον Γεναρη δειξε μου αναφορα τοτε που εκανε μαχες με τους WAR...
    Επειδη ειλικρινα εισαι τοσο χαζος εγω σαν συμμαχος του free και του sotos13 στον γαμμα εχω να παιξω τοσους μηνες και εκει δεν εμεινα 1 μηνα ενεργος
    Θελω σε φωτογραφια να μου δειξεις οτι ειπα κατι τετοιο αν δεν βγαλεις εισαι τοσο βλακας οπως λενε ολοι
    Με ψεμματα δεν θα ξαναπιασεις το ονομα μου ρομπα......
    Οσο για τις βλακειες που λες αχρηστε την ΙΛΙ την εχω γραμμενη τοσο φαρμες που νομιζετε οτι κατι κανετε και οσο για σενα σε εχω ακομα περισσοτερο γραμμενο επειδη εισαι εκτος απο βλακας ενας ψευτης που σε εχουν ολοι στο φτυσιμο

Περιμενω την φωτογραφια γιδι και προσεχε αν την φτιαξεις θα φτιαξω τοσες φωτογραφιες που δεν θα ξαναπαιξεις σε καμια συμμαχια.... αλλα και κατι ακομα εγω τον δρεπανι δεν τον ξερω ουτε εχουμε μιλησει ποτε τη μαλακιες τσαμπουνας;

Edit;Λυκοι για πειτε λιγο στον βλακα εδω ποτε εγω πηρα λογ στους Λυκους....Εκτος αν επαιζα στους Ιχωρ και ειχα και λογ στους War χαχαχαχα......

Edit; Δυλαδη εγω ειπα στον φρεε οτι βοηθουσα τους war στον πολεμο με αρμ ενω ο φρεε ειναι αρχηγος στους Arm και δεν με πεταξε απο τον γαμμα απο την συμμαχια αλλα με κραταει ακομα χαχαχα ποσο βλακας παιζει να εισαι

Στρινγκ μπορεις να πεις οτι ειμαι και ο Σωτος και ο φρεε και η Βασω και ολοκληρος ο σερβερ και απλα κοροιδευω τις συμμαχιες χαχαχαχα

+1 Προειδοποιηση για προσβλητικες λεξεις. .
    Georgeion

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• Alexandra13 S-W wrote:

Αχρηστε εγω μπηκα στους Λυκους τον Γεναρη δειξε μου αναφορα τοτε που εκανε μαχες με τους WAR...
    Γεια σου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ
    ΜΑΚΑΡΙ να ηξερες σε ποια συμμαχια...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ
    Σε ολες εχεις λογαριασμο και το ελεγες και με καμαρι, μαλιστα τονιζες οτι δεν εχεις καταφερει ακομα να βαλεις λογαριασμο στην ΙΛΙ, αλλα καποτε θα βαλεις!!!
    Μαλιστα, τονιζες με παθος τον διπλο σου μεσα στην ΙΧΩΡ
    ΦΟΒΑΜΑΙ, θα με καταστρεψεις, δεν θα μπορεσω να ξαναπαιξω ΙΚΑΡΙΑΜ χαχαχαχα
    STING Λ
  • citywolf wrote:

Alexandra13 S-W wrote:

Γεια σου ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΜΑΚΑΡΙ να ηξερες σε ποια συμμαχια...ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ
    Σε ολες εχεις λογαριασμο και το ελεγες και με καμαρι, μαλιστα τονιζες οτι δεν εχεις καταφερει ακομα να βαλεις λογαριασμο στην ΙΛΙ, αλλα καποτε θα βαλεις!!!
    Μαλιστα, τονιζες με παθος τον διπλο σου μεσα στην ΙΧΩΡ
    ΦΟΒΑΜΑΙ, θα με καταστρεψεις, δεν θα μπορεσω να ξαναπαιξω ΙΚΑΡΙΑΜ χαχαχαχα
    χαχαχαχαχα και επειδη εγω ειπα τι εχω σε καθε συμμαχια λογαριασμο εσυ καταλαβες οτι σου ειπα σε εσενα οτι στον πολεμο war vs arm οτι εγω δεν πηρα μερος γτ βαριομουν;
    χαχαχαχαχα εισαι που αστειος ξαναρωταω εχεις φωτογραφια που λεω οτι δεν πηρα μερος στον πολεμο με τους ΑΡΜ αφου ειχα λογαριασμο στους WAR και οτι το ειπα και στον γαμμα;

Σε ρωταω;

Εγω εχω σε καθε συμμαχια πες μου εσυ ή μαλλον δειξε μου φωτο που να λεω αυτα που ισχυριζεσαι οτι ειπα;

Για να σε ενημερωσω και για να σου δειξω οτι αλλο ξεκινησες να λες και αλλο λες,ειπες οτι βαριομουν να παιξω εναντιας στην ΑΡΜ ενω ειχαμε σαν Λυκοι λογαριασμους και βοηθαγαμε το Δρεπανι (Μαλιστα επιασες και συμμαχους μου στο ποστ σου αρα δεν μιλαγες γι τον δικο μου διπλο μονο)....πως εσυ κατεληξες στο οτι εγω εχω λογ μεσα στην WAR αφου ανεφερες ολη την συμμαχια και οχι μονο εμενα;

Οσο για τους ΙΛΙ τζαμπα κοπος να βαλω διπλο......5 ατομα παιζετε και ολοι οι αλλοι διπλοι αποδειξη ποσοι ειναι ενεργοι και ποσοι διακοπες χαχαχαχα

Edit; Τελικα τη ειπα στον γαμμα που το διαβασες και εσυ σαν συμμαχος μου τοτε οτι βαριομουν να παιξω εναντιας στην αρμ ή οτι εβγαλες συμπερασμα επειδη εγω εχω διπλους;

SPEED - WOLVES
    EPSILON

The post was edited 1 time, last by Alexandra13 S-W ().

• Alexandra13 S-W wrote:

χαχαχαχαχα και επειδη εγω ειπα τι εχω σε καθε συμμαχια λογαριασμο εσυ καταλαβες
    Οταν αρχιζεις να γραφεις σαν απαντηση με ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, δηλωνει ελλειψη ψυχραιμιας...
    Εκλαψες οταν σε πεταξε η ΙΧΩΡ...

Αν σε διαβαλλω , υπεβαλε μηνυση
    Το θεμα ειναι οτι, ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ!!!
    STING Λ
  • citywolf wrote:

Alexandra13 S-W wrote:

χαχαχαχαχα και επειδη εγω ειπα τι εχω σε καθε συμμαχια λογαριασμο εσυ καταλαβες
    Οταν αρχιζεις να γραφεις σαν απαντηση με ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, δηλωνει ελλειψη ψυχραιμιας...Εκλαψες οταν σε πεταξε η ΙΧΩΡ...

Αν σε διαβαλλω , υπεβαλε μηνυση
    Το θεμα ειναι οτι, ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ!!!
    χαχαχαχαχαχαχα ελειψη ψυχραιμιας οπως το ειπες ειναι χαχαχαχαχαχα
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ναι ναι παρα πολυ αλλα για να σε πληροφορισω εγω οχι μονο εχω αριστες σχεσης με την Ιχωρ αλλα και με τον αρχηγο της εχω ακομα καλητερες σχεσης και ακομα μιλαμε αν θες να σου δωσω το τηλ του να τον παρεις να επιβαιβαιωσει τις αριστες σχεσης μας

Αλλα ακομα δεν μου απαντησες εχεις φωτο να μου δειξεις λαθοςςς να μας δειξεις;
    Οχι πολλοι ολοι καταλαβαν ποιος λεει αληθειες και ποιος οχι.....Ευχαριστω στρινγκ οχι μονο με εκανες και γελασα αλλα εγινες και μονος σου ρεζιλι ποσταρε την φωτο να την δουμε να με ξεφτυλισεις χαχαχαχαχαχα
    ΙΛΙ να τον χαιρεστε χαχαχαχα

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • ο πολεμοχαρης πριν βαλει τον διπλο του μπιλ γκειτς στους war ,εκανε αιτηση και στην ΙΛΙ ...χαχα τοτε ηταν που ξεκαρδιστηκαμε στα γελια αλεξανδρα ,μιλαμε κλαιγαμε απο τα γελια ,χαχα να σαι καλα μας εφτιαξες την διαθεση.................σε πεταξανε απο την ιχωρ οταν μαθανε οτι εχεις διπλους σε ολες τις συμμαχιες ...πλην ιλι φυσικα
  • Alexandra13 S-W wrote:

εγινες και μονος σου ρεζιλι ποσταρε την φωτο να την δουμε να με ξεφτυλισεις χαχαχαχαχαχα
    δεν κρατω φωνητικο αρχειο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ
    Ουτε εχω να αποδειξω κατι, κοιτα να χωσεις διπλο στην ΑΡΜ, αν και προσεχουν αυτοι !!!
    STING Λ
  • NIGHT_WOLF wrote:

ο πολεμοχαρης πριν βαλει τον διπλο του μπιλ γκειτς στους war ,εκανε αιτηση και στην ΙΛΙ ...χαχα τοτε ηταν που ξεκαρδιστηκαμε στα γελια αλεξανδρα ,μιλαμε κλαιγαμε απο τα γελια ,χαχα να σαι καλα μας εφτιαξες την διαθεση.................σε πεταξανε απο την ιχωρ οταν μαθανε οτι εχεις διπλους σε ολες τις συμμαχιες ...πλην ιλι φυσικα
    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ποιον;
    χαχαχα ποιον εβαλα; Εγω;
    Ναι ναι εγω ημουν εγω ειμαι ολος ο σερβερ δικος μου ειναι χαχαχαχα
    Εχεις δικιο και αφου δεν μπηκε αυτος εστειλα και με τον πολεμοχαρη αλλα γελια απο εκει θα κανατε εχετε δικιο ειμαι παρανομος χαχαχαχα
    Νταξει δεν ξερω καν ποιος ειναι αυτς ο μπιλλ κατι αλλα θα σας πω οτι ειμαι εγω για να γραψετε παλι να γελασουμε
    Απο την Ιχωρ με βγαλαν για αλλο λογο και επειδη ο αρχηγος ηταν ανδρας οχι σαν εσας δεν μιλησε καν σε κικλικο για να μην μαθει κανεις τιποτα ελαχιστοι ξερουν την αληθεια και οπως ειπα η Ιχωρ ειναι ενα μεγαλο κομματι μου που εχω ακομα αριστες σχεσεις

ΕΕΕΕΕΕ οχι ρε φιλε να μας πεις και εσυ για διπλους τιμιοι ΙΛΙΤΕΣ εσεις χαχαχαχα

citywolf wrote:

δεν κρατω φωνητικο αρχειο ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ
    Ουτε εχω να αποδειξω κατι, κοιτα να χωσεις διπλο στην ΑΡΜ, αν και προσεχουν αυτοι !!!
    Καλα νταξει εσυ εισαι τραγικος δεν μπενω καν στο κοπο να σου απαντησω αν δεν βγαλρεις την φωτο που ελεγες χαχαχαχα

Edit:Θα με πεταγανε απο τους Ιχωρ γτ ειχα ματια παντου και μπορουσα να τους ενημερωσω για το παραμικρο σοβαρα μιλας; :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

SPEED - WOLVES
    EPSILON
  • Alexandra13 S-W wrote:

Καλα νταξει εσυ εισαι τραγικος δεν μπενω καν στο κοπο να σου απαντησω αν δεν βγαλρεις την φωτο που ελεγες χαχαχαχα
    Edit:Θα με πεταγανε απο τους Ιχωρ γτ ειχα ματια παντου και μπορουσα να τους ενημερωσω για το παραμικρο σοβαρα μιλας; :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
    1) δειξε μου που γραφω οτι εχω φωτο για λογαριασμο σου μεσα στην WAR

2)εισαι και χαζουλης, ομολογεις στο φορουμ οτι <<εχεις παντου ματια>>

ΑΘΩΟΣ ΛΟΓΩ ΒΛΑΚΕΙΑΣ... και ΤΕΛΟΣ
    STING Λ
  • καφενοβιοι του εψιλον ΤΑ τσιρακια του ΓΥΜΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ ,τα εχουμε στην τσιτα για να βαλουν μυαλο ,δρεπανι για σενα μιλαω,ηθελες και να βαρεσεις τ-β ,φαρμα χαχαχα ,τσιρακι...........................................Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ακυρο
    > > (30.09.2018 2:20:30)
    > > ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ[ΙΛΙ] από XXX1ιχ, XXX1ασ
    > > vs
    > > Σαδιστής[RAW] από ακυρο
    > >
    > > ---------------------------------------------------------------------------------------------
    > > Έμβολο ατμού..........................217(-0) - Έμβολο ατμού.........................153(-88)
    > > Σκάφος-Έμβολο.........................600(-0) - .............................................
    > > Φλογοβόλο.............................52(-32) - .............................................
    > > Κανονιοφόρο............................84(-0) - .............................................
    > > Βάρκα Κατάδυσης........................90(-0) - .............................................
    > > Κωπήλατη τορπιλάκατος.................241(-0) - .............................................
    > > Μεταφορικό αερόστατων..................22(-0) - .............................................
    > > Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
    > > Πυραυλάκατος...........................72(-0) - .............................................
    > > ---------------------------------------------------------------------------------------------
    > > Στρατηγοί..............................-198.4 - Στρατηγοί...............................-2112
    > > Επιθετικοί βαθμοί........................5280 - Αμυντικοί βαθμοί..........................496
    > > Ζημιά....................................9920 - Ζημιά..................................105600
    > > Καταμερισμός ζημιάς........................8% - Καταμερισμός ζημιάς.......................92%
    > >
    > > Νικητές: ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ[ΙΛΙ]
    > >
    > > Χαμένοι: Σαδιστής[RAW]
    > >
    > > Ναυμαχία μπροστά από την πόλη μπακουρι
    > > (30.09.2018 4:03:48)
    > > ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ[ΙΛΙ] από XXX1ιχ, XXX1ασ
    > > vs
    > > Σαδιστής[RAW] από μπακουρι
    > >
    > > Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο............................0(-27)
    > > Έμβολο ατμού..........................168(-0) - Έμβολο ατμού........................1123(-95)
    > > Μεταφορικό αερόστατων..................11(-0) - Μεταφορικό αερόστατων..................0(-13)
    > > Σκάφος-Έμβολο.........................600(-0) - .............................................
    > > Φλογοβόλο.............................53(-55) - .............................................
    > > Βάρκα Κατάδυσης........................88(-2) - .............................................
    > > Κωπήλατη τορπιλάκατος.................241(-0) - .............................................
    > > Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
    > > Πυραυλάκατος...........................13(-5) - .............................................
    > > Στρατηγοί..............................-521.4 - Στρατηγοί.............................-3248.8
    > > Επιθετικοί βαθμοί........................8122 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1303.5
    > > Ζημιά...................................26070 - Ζημιά..................................162440
    > > Καταμερισμός ζημιάς.......................13% - Καταμερισμός ζημιάς.......................87%
    > >
    > >
    > >
    > > Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ακυρο
    > > (30.09.2018 11:02:01)
    > > ΚΟΥΖΟΥΛΟΣ[ΙΛΙ] από Πόλις
    > > vs
    > > Σαδιστής[RAW] από ακυρο
    > >
    > > Έμβολο ατμού..........................152(-0) - Έμβολο ατμού..........................59(-94)
    > > Σκάφος-Έμβολο.........................157(-0) - .............................................
    > > Φλογοβόλο..............................19(-5) - .............................................
    > > Κανονιοφόρο............................42(-0) - .............................................
    > > Πυραυλάκατος...........................36(-0) - .............................................
    > > Μεταφορικό αερόστατων..................14(-0) - .............................................
    > > Στρατηγοί.................................-31 - Στρατηγοί...............................-2256
    > > Επιθετικοί βαθμοί........................5640 - Αμυντικοί βαθμοί.........................77.5
    > > Ζημιά....................................1550 - Ζημιά..................................112800
    > > Καταμερισμός ζημιάς........................1% - Καταμερισμός ζημιάς.......................99%
    > >
    > >

• ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ τον ΓΥΜΝΟ ΒΑΣΙΛΙΑ sotos13

Αγαπητοι Συναδελφοι Καφενοβιοι του Εψιλον
    Αποψε θα κλεισω το νημα, να προετοιμαστουμε, ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ τον ΓΥΜΝΟ ΒΑΣΙΛΙΑ sotos13
    Θα τον περιμενουμε στις πολεις μας και στα λιμανια μας, οι Βαρβαροι Μογγολοι του Τουρκμενισταν θα επιδιωξουν να μας κατακτησουν, (λεμε και καμια βλακεια να περνα η ωρα) διοτι τελευταια μας παρηγγειλε να παμε εμεις στα λιμανια των Βαρβαρων χαχαχχα
    STING Λ

The post was edited 1 time, last by citywolf ().

• το μονο σιγουρο ειναι οτι δε προσφερε τιποτα νεο.

μια ανακυκλωση φαντασιωσεων και μυθοπλασιων του γνωστου γεροπαλαβου .

το μονο παρηγορο ειναι οτι τουλαχιστον βρηκε νεες παρεες.

να το κοιταξεις που καθε χρονο σε αλλαζουν. μαλλον τοσο ειναι το διαστημα που μπορει να σε αντεξει καποιος.
    They dont like me but always talk about me . Haters make me famous
  • Billy93 VG wrote:

το μονο σιγουρο ειναι οτι δε προσφερε τιποτα νεο.

μια ανακυκλωση φαντασιωσεων και μυθοπλασιων του γνωστου γεροπαλαβου .

το μονο παρηγορο ειναι οτι τουλαχιστον βρηκε νεες παρεες.

να το κοιταξεις που καθε χρονο σε αλλαζουν. μαλλον τοσο ειναι το διαστημα που μπορει να σε αντεξει καποιος.
    ολα καλα billy ,μην αγχωνεσαι για τον γυμννο βασιλια ,θα βρει μονος του την ακρη ,ετσι σκατα που τα εκανε .

Προσεξτε τις εκφρασεις σας.
    Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• Ολοκληρωθηκε η Ανατομια του Εψιλον
    Προσπαθησαν οι S-W me T-B , 7-8 παικτες συνολικα να ισοπεδωσουν και να κατακτησουν τον Εψιλον, αλλα δεν τα καταφεραν ουτε στην συσταση ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΑΣ
    Τελικα ο sotos13 Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ τα ΚΑΚΑΡΩΣΕ !!!

Τα ΚΑΦΕΝΕΙΑ του Εψιλον (ΕΜΕΙΣ) Αδιαφορα, οι περισσοτεροι ουτε καν διαβαζουν φορουμ, παιζουν το παιχνιδακι να περνα...η ΚΡΙΣΗ!!!!

ΕΜΕΙΣ (Λ) τα παλιοπαιδα του Εψιλον θα ειμαστε παντα μπροστα τους!!!

Παρακαλω να κλεισει το νημα και καπου, καποτε θα τα ξαναπουμε!!!
    STING Λ