Crusaders (-C-) vs STRINGATOI (RING)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Θα φας καλα εσυ ειρωνα..κανε τικετ να δεις αν ειμαι μποτακι του μυθ ή οχι ασχετε.. ρωτα κανεναν εκει μεσα στη συμμαχια που εισαι αν με ξερει κανεις η οχι .. αλλα μάλλον εισαι καινούργιο φρούτο Εσύ και δεν ξέρεις..
  • χαχαχα!!!!
    Μιλανε ολοι μιλανε και τα φαντασματα!!!!!!!!
    Εχω καμια 20 αναφορες που τρωτε πολυ ξυλο εχεις καμμια εσυ?
    καταφερατε με την αλλαγη του ονοματος σας να μην δει ο κοσμος τα ρεζιλικια σας....

Αλλα "πισω εχει η αχλαδα την ουρα" λενε στα μερη μου.
  • Απλά ρε παιδιά το όνομα που έχει επιλέξει ο συγκεκριμένος παίχτης δείχνει και το ποιών του.
    Ghost :lolol: κάποιος άφαντος και αυτός που δεν ξέρει που παν τα τέσσερα...
    Ήρθε να μας μιλήσει για το πως ανοίγει ένας πόλεμος λες και δεν ξέρουμε τόσα χρόνια

keep farming τις πρώτες φάρμες του πολεμικού σερβερ :farma: :farma:
    Τα θρυλικά Λ.Ο.Κ. , οι άφθαρτοι ''καταδρομείς'' .
    Οι άνδρες που έχουν το μέτωπο ψηλά και στο βλέμμα τους αστράφτει υπερηφάνεια.
    Και με το δίκιο τους. Διότι οι Έλληνες καταδρομείς είναι οι καλύτεροι στρατιώτες του κόσμου.
    Και όταν έρθει η στιγμή θα το αισθανθούν αυτό , οι εχθροί της Ελλάδος

Ο Τολμών Νικά...!
  • ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΠΟΛΕΜΗΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥς ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ Κ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΠΟΛΕΜΗΣΤΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΞΕΝΑ ΝΗΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ....ΣΚΑΡΛΕΤ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΩ?ΧΑΧΑΧΑ

ΠΕΡΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕΤΑΞΙ ΤΩΝ 2 ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΣ,Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΞΕΙ....... ΕΙΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΗΤΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΝΟΜΑ (ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΝΟΜΑ )ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ !!!...ΑΡΑ ΥΣΧΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΟΙ ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ!!

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΡΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑΒΩΝΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ(ΣΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΕ)!!ΓΙΑΤΙ ΟΙ CRUSADERS EINAI ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Κ ΤΟΥς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.....

ΥΣ-ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΣΚΑΡΛΕΤ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

• Ναι ! παρακαλουμε κ εμεις απο την μερια μας να κλειδωσει το νημα πολεμου ,λογω οτι η συμμαχια C, εβαλε ορους διεξαγωγης πολεμου χωρις να εχει προηγηθει προηγουμενως καμμια συννενοηση μεταξυ μας - μιας κ η συμμαχια που κηρυτει τον πολεμο εχει δικαιωμα να βαλει μονο ορους ληξης κ οχι διεξαγωγης

ενας απο τους στρατηγους βαρδιας :prntscr.com/kye4cc
  • NOT TOUCH wrote:

ΤΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΒΛΕΠΩ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ Ο ΠΟΛΕΜΗΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙΟΥΣ ΦΙΛΟΥς ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ Κ ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΔΗΘΕΝ ΠΟΛΕΜΗΣΤΕΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΣΕ ΑΛΛΑ ΞΕΝΑ ΝΗΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ....ΣΚΑΡΛΕΤ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΛΕΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...

ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΝΑ ΜΠΩ?ΧΑΧΑΧΑ

ΠΕΡΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΜΕΤΑΞΙ ΤΩΝ 2 ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΛΟΓΟ ΑΛΛΑΓΗ ΟΝΟΜΑΤΟΣ,Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΦΤΕΙ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΞΕΙ....... ΕΙΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΗΤΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΝΟΜΑ (ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΟΝΟΜΑ )ΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ !!!...ΑΡΑ ΥΣΧΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΟΙ ΟΡΟΙ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΣ!!

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΡΙΝΓΚ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΑΒΩΝΟΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ(ΣΕ ΑΠΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΡΧΟΝΤΕ)!!ΓΙΑΤΙ ΟΙ CRUSADERS EINAI ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Κ ΤΟΥς ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.....

ΥΣ-ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΣΚΑΡΛΕΤ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Κλαιω με αυτα λες παντως...Απο ποτε εγιναν οι crusaders καλοι παιχτες???Χαχαχα ολα τα λαμογια μεσα ειναι!!!

The post was edited 1 time, last by gargadouas ().

• εχουν πανω απο 200000 σε αναφορες υπερ τους ηδη οι crusaders....αλλα επειδη αλλαξαν οι ρινγκ ονομα δεν τις ανεβασανε....εγω εαν ημουν θα τις εβαζα κ με το αλλο ονομα...φαντασου εφοσον τους πειρανε σε 1 μερα τοσες αναφορες τι θα γινοτανε εαν συνεχιζοτανε ο πολεμος τους....με αυτη τους την κινηση μονο λαμογια δεν τους λες φιλε μου!!
  • Ο πολεμος ειναι ενεργος απο την ημερομηνια που ζητηθηκε.
    Παρακαλω να ακολουθησετε τους Κανονες Φορουμ και Κανονες Πολεμου
    Καλη επιτυχεια και στις δυο πλευρες.

ειπα και εγω να δω στο φορουμ τον πρωτο επισημο
    να δω καμια μαχη μπας και ειναι κανας γνωστος μεσα
    αλλα μπα μαχες γιοκ
    αλλα απο την άλλη να με πεις απο ποιους ?
    οι μεν παθητικοι οι δε παθητικοι
    αρα σεξακι μονο με παθητικους δεν εχει !!
    δεν δηλωσατε φυσικα με εμας γιατι ξερετε οτι εχουμε την μικτη ραμπο στην ομαδα μας
    τσου-λη , το-λη , στεφ-λη
    ειναι μονο λιγα απο τα ονοματα που θα μπορουσανα να σας δωσουν συγκινήσεις
    τες πα

ψοφιοι θελατε και πολεμικο

• Εχουμε και κατι "σελεμελεδες" που νομιζουν οτι ανακαλυψαν το φεγγαρι!!
    Δεν κοιτατε εκει την τυφλα σας και να μαθετε ποτε να ανοιγετε τα πακετα και εσεις...
    Αναφορες εχουμε τουλαχιστον τριαντα αλλα που να τις ποσταρουμε?

βλεπεις κανα νημα πολεμου crusaders vs ΑΣΧΕΤΟΙ που εγιναν σημερα η "πρωτη" συμμαχια του κοσμου να τις ποσταρουμε?
  • με αυτά που διαβάζω θα κλάψει σίγουρα η μανα του Πελέ.... :D :D
    Η μεγαλύτερη ευτυχία είναι να συντρίψεις τον εχθρό σου, να τον κάνεις να συρθεί στα πόδια σου και να δει τις πόλεις του να γίνονται στάχτη, τους αγαπημένους του να κλαίνε και τις γυναίκες του στην αγκαλιά σου.