Πόλεμος HELLENIC FORCES VS CRETA-ΔΙΑΣ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
Η ομάδα του Ikariam.gr

• Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    (12.10.2018 12:44:15)
    arzythehawk[HSF] από ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    vs
    zikv[CALM] από ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ, vag-35[CALM] από Θ-Vag-35, Πόλις, ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ

---------------------------------------------------------------------------------------------
    ............................................. - Βοηθητικό..............................53(-0)
    Σκάφος-Έμβολο..........................0(-93) - Σκάφος-Έμβολο.........................90(-18)
    Φλογοβόλο..............................0(-30) - Φλογοβόλο.............................55(-64)
    ............................................. - Κανονιοφόρο............................42(-0)
    Έμβολο ατμού...........................0(-40) - Έμβολο ατμού...........................88(-2)
    ............................................. - Πυραυλάκατος..........................26(-12)
    Βάρκα Κατάδυσης........................0(-18) - Βάρκα Κατάδυσης........................41(-0)
    ............................................. - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων...................0(-6) - Μεταφορικό αερόστατων..................18(-0)
    ---------------------------------------------------------------------------------------------
    Στρατηγοί.............................-2142.6 - Στρατηγοί..............................-870.8
    Επιθετικοί βαθμοί........................2177 - Αμυντικοί βαθμοί.......................5356.5
    Ζημιά..................................107130 - Ζημιά...................................43540
    Καταμερισμός ζημιάς.......................71% - Καταμερισμός ζημιάς.......................29%

Νικητές: vag-35[CALM], zikv[CALM]

Χαμένοι: arzythehawk[HSF]

================================================
    Μάχη για την πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    (12.10.2018 18:35:37)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................295(-5) - Λογχοφόροι..............................0(-6)
    ............................................. - Τείχος..................................1(-6)
    Γυροκόπτερο...........................150(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
    Γιατρός................................20(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................15(-0) - .............................................
    Γίγαντας Ατμού.........................32(-0) - .............................................
    Στρατηγοί..................................-3 - Στρατηγοί................................-3.6
    Επιθετικοί βαθμοί...........................9 - Αμυντικοί βαθμοί..........................7.5
    Ζημιά.....................................150 - Ζημιά.....................................180
    Καταμερισμός ζημιάς.......................45% - Καταμερισμός ζημιάς.......................55%

Νικητές: zikv[CALM]

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 10,666 Οικοδομικό υλικό, 13,299 Κρασί, 15,434 Μάρμαρο, 3,305 Κρύσταλλος, 7,777 Θείο

==========================================================================\
    (12.10.2018 19:08:02)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................198(-2) - Λογχοφόροι..............................0(-1)
    ............................................. - Τείχος..................................1(-6)
    Οπλίτης...............................147(-3) - .............................................
    Γυροκόπτερο...........................150(-0) - .............................................
    Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
    Γιατρός................................20(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................10(-0) - .............................................
    Στρατηγοί................................-5.4 - Στρατηγοί................................-0.6
    Επιθετικοί βαθμοί.........................1.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................13.5
    Ζημιά.....................................270 - Ζημιά......................................30
    Καταμερισμός ζημιάς.......................90% - Καταμερισμός ζημιάς.......................10%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 6,365 Οικοδομικό υλικό, 7,936 Κρασί, 9,213 Μάρμαρο, 1,973 Κρύσταλλος, 4,632 Θείο

=================================================================================================

(12.10.2018 19:56:26)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................198(-2) - Λογχοφόροι..............................0(-1)
    Οπλίτης...............................147(-3) - .............................................
    Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
    Γιατρός................................10(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................10(-0) - .............................................
    Στρατηγοί................................-5.4 - Στρατηγοί................................-0.6
    Επιθετικοί βαθμοί.........................1.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................13.5
    Ζημιά.....................................270 - Ζημιά.....................................743
    Καταμερισμός ζημιάς.......................26% - Καταμερισμός ζημιάς.......................74%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 9,945 Οικοδομικό υλικό, 16,880 Κρασί, 12,806 Μάρμαρο, 713 Κρύσταλλος, 9,825 Θείο

=============================================================================
    (12.10.2018 20:32:03)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................295(-5) - Λογχοφόροι..............................0(-1)
    Μάγειρας...............................10(-0) - Μάγειρας...............................25(-0)
    Γυροκόπτερο............................60(-0) - .............................................
    Γιατρός................................10(-0) - .............................................
    Στρατηγοί..................................-3 - Στρατηγοί................................-0.6
    Επιθετικοί βαθμοί.........................1.5 - Αμυντικοί βαθμοί..........................7.5
    Ζημιά.....................................150 - Ζημιά.....................................563
    Καταμερισμός ζημιάς.......................21% - Καταμερισμός ζημιάς.......................79%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 7,437 Οικοδομικό υλικό, 12,623 Κρασί, 9,579 Μάρμαρο, 533 Κρύσταλλος, 7,341 Θείο

====================================================================================================
    (12.10.2018 21:19:21)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................295(-5) - Λογχοφόροι..............................0(-1)
    Στρατηγοί..................................-3 - Στρατηγοί................................-0.6
    Επιθετικοί βαθμοί.........................1.5 - Αμυντικοί βαθμοί..........................7.5
    Ζημιά.....................................150 - Ζημιά.....................................742
    Καταμερισμός ζημιάς.......................16% - Καταμερισμός ζημιάς.......................84%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 9,927 Οικοδομικό υλικό, 16,859 Κρασί, 12,798 Μάρμαρο, 712 Κρύσταλλος, 9,766 Θείο
  • Μάχη για την πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    (12.10.2018 13:27:32)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Οπλίτης...............................147(-3) - Οπλίτης................................0(-40)
    Γιατρός................................30(-0) - Γιατρός.................................5(-0)
    Μάγειρας...............................25(-0) - Μάγειρας...............................30(-0)
    Λογχοφόροι...........................321(-29) - .............................................
    Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
    Στρατηγοί...............................-21.6 - Στρατηγοί.................................-56
    Επιθετικοί βαθμοί.........................140 - Αμυντικοί βαθμοί...........................54
    Ζημιά....................................1080 - Ζημιά....................................2800
    Καταμερισμός ζημιάς.......................27% - Καταμερισμός ζημιάς.......................73%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 10,739 Οικοδομικό υλικό, 13,330 Κρασί, 15,451 Μάρμαρο, 3,309 Κρύσταλλος, 7,969 Θείο

======================================================================================================
    (12.10.2018 15:01:21)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι...........................233(-17) - Λογχοφόροι.............................60(-0)
    Οπλίτης...............................150(-0) - Οπλίτης................................2(-10)
    ............................................. - Γίγαντας Ατμού..........................0(-6)
    Γυροκόπτερο...........................210(-0) - .............................................
    Στρατηγοί...............................-10.2 - Στρατηγοί...............................-51.2
    Επιθετικοί βαθμοί.........................128 - Αμυντικοί βαθμοί.........................25.5
    Ζημιά.....................................510 - Ζημιά....................................2560
    Καταμερισμός ζημιάς.......................16% - Καταμερισμός ζημιάς.......................84%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 17,049 Οικοδομικό υλικό, 21,190 Κρασί, 24,570 Μάρμαρο, 5,261 Κρύσταλλος, 12,626 Θείο

=============================================================================================
    (12.10.2018 16:30:25)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Γιατρός................................30(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................30(-0) - .............................................
    Ζημιά.....................................150 - Ζημιά......................................30
    Καταμερισμός ζημιάς.......................83% - Καταμερισμός ζημιάς.......................17%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 10,574 Οικοδομικό υλικό, 13,167 Κρασί, 15,272 Μάρμαρο, 3,270 Κρύσταλλος, 7,779 Θείο

==================================================================================================
    (12.10.2018 17:08:46)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ
    vs

Λογχοφόροι............................246(-4) - .............................................
    Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................
    ............................................. - Τείχος..................................4(-3)
    Στρατηγοί................................-2.4 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................6
    Ζημιά.....................................120 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 8,071 Οικοδομικό υλικό, 10,056 Κρασί, 11,666 Μάρμαρο, 2,498 Κρύσταλλος, 5,919 Θείο

========================================================
    (10.10.2018 7:24:50)
    zikv[CALM] από ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ, ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    vs

Πυροβολητής θείου.....................252(-0) - Πυροβολητής θείου.....................0(-127)
    Ξιφομάχος...........................706(-644) - Ξιφομάχος............................0(-1260)
    Οπλίτης.............................445(-955) - Οπλίτης..............................0(-1398)
    ............................................. - Γίγαντας Ατμού.........................0(-70)
    Γυροκόπτερο.........................477(-118) - Γυροκόπτερο...........................0(-330)
    Βομβαρδιστικό αερόστατο...............0(-168) - Βομβαρδιστικό αερόστατο...............0(-127)
    Κριός..................................72(-0) - Κριός..................................0(-50)
    Κανόνι.................................85(-0) - Κανόνι.................................0(-92)
    Μάγειρας...............................35(-0) - Μάγειρας...............................30(-0)
    ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
    Γιατρός................................80(-0) - Γιατρός.................................5(-0)
    Στρατηγοί.............................-3379.2 - Στρατηγοί.............................-9044.8
    Επιθετικοί βαθμοί.......................22612 - Αμυντικοί βαθμοί.........................8448
    Ζημιά..................................168960 - Ζημιά..................................452240
    Καταμερισμός ζημιάς.......................27% - Καταμερισμός ζημιάς.......................73%

]Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 10,567 Οικοδομικό υλικό, 13,108 Κρασί, 15,199 Μάρμαρο, 3,255 Κρύσταλλος, 7,869 Θείο

=========================================================================
    (10.10.2018 7:58:09)
    zikv[CALM] από ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
    vs

Λογχοφόροι............................196(-4) - .............................................
    Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................
    ............................................. - Τείχος..................................4(-3)
    Στρατηγοί................................-2.4 - Στρατηγοί...................................0
    Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................6
    Ζημιά.....................................120 - Ζημιά.......................................0
    Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Η πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ λεηλατήθηκε από zikv[CALM]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 9,512 Οικοδομικό υλικό, 11,799 Κρασί, 13,677 Μάρμαρο, 2,929 Κρύσταλλος, 7,081 Θείο
  • Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    (10.10.2018 3:37:39)
    zikv[CALM] από ΜΠΑΟ-ΜΠΑΟ, ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    vs

Σκάφος-Έμβολο.........................72(-36) - Σκάφος-Έμβολο.......................753(-108)
    Φλογοβόλο............................22(-150) - Φλογοβόλο............................72(-294)
    Κανονιοφόρο............................84(-0) - Κανονιοφόρο...........................576(-0)
    Έμβολο ατμού...........................90(-0) - Έμβολο ατμού..........................601(-0)
    ............................................. - Πυραυλάκατος.........................114(-36)
    Βάρκα Κατάδυσης.......................30(-12) - Βάρκα Κατάδυσης.......................356(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................720(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων..................12(-0) - Μεταφορικό αερόστατων................142(-12)
    Βοηθητικό..............................61(-0) - Βοηθητικό.............................132(-0)
    Στρατηγοί.............................-1352.4 - Στρατηγοί.............................-3706.8
    Επιθετικοί βαθμοί........................9267 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3381
    Ζημιά...................................67620 - Ζημιά..................................185340
    Καταμερισμός ζημιάς.......................26% - Καταμερισμός ζημιάς.......................74%

Νικητές: arzythehawk[HSF]

Χαμένοι: zikv[CALM]

===================================================================================
    Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ
    (10.10.2018 4:42:58)
    vs

Σκάφος-Έμβολο.........................30(-24) - Σκάφος-Έμβολο........................609(-36)
    Φλογοβόλο.............................16(-56) - Φλογοβόλο...............................4(-0)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................576(-0)
    Έμβολο ατμού...........................70(-0) - Έμβολο ατμού.........................501(-34)
    Πυραυλάκατος...........................12(-8) - Πυραυλάκατος..........................74(-10)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης.......................356(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................720(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων...................4(-2) - Μεταφορικό αερόστατων.................126(-4)
    Βοηθητικό..............................25(-0) - Βοηθητικό.............................132(-0)
    Στρατηγοί..............................-747.2 - Στρατηγοί...............................-1388
    Επιθετικοί βαθμοί........................3470 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1868
    Ζημιά...................................37360 - Ζημιά...................................69400
    Καταμερισμός ζημιάς.......................34% - Καταμερισμός ζημιάς.......................66%

=======================================================================
    (10.10.2018 5:15:17)
    vs

Σκάφος-Έμβολο.........................42(-12) - Σκάφος-Έμβολο........................537(-36)
    Φλογοβόλο.............................18(-54) - Φλογοβόλο...............................4(-0)
    Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................576(-0)
    Έμβολο ατμού...........................70(-0) - Έμβολο ατμού.........................433(-34)
    Πυραυλάκατος...........................11(-8) - Πυραυλάκατος..........................50(-12)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης.......................356(-0)
    Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................720(-0)
    Μεταφορικό αερόστατων...................6(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................118(-4)
    Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................132(-0)
    Στρατηγοί..............................-618.8 - Στρατηγοί...............................-1444
    Επιθετικοί βαθμοί........................3610 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1547
    Ζημιά...................................30940 - Ζημιά...................................72200
    Καταμερισμός ζημιάς.......................29% - Καταμερισμός ζημιάς.......................71%

=====================================================================================
    (10.10.2018 6:33:18)
    vs

Σκάφος-Έμβολο.........................42(-12) - Σκάφος-Έμβολο........................429(-36)
    Φλογοβόλο.............................18(-54) - Φλογοβόλο...............................4(-0)
    Έμβολο ατμού...........................70(-0) - Έμβολο ατμού.........................347(-34)
    Πυραυλάκατος...........................11(-8) - Πυραυλάκατος..........................14(-12)
    Μεταφορικό αερόστατων...................6(-0) - Μεταφορικό αερόστατων.................106(-4)
    Βοηθητικό..............................30(-0) - Βοηθητικό.............................132(-0)
    Στρατηγοί..............................-618.8 - Στρατηγοί...............................-1444
    Επιθετικοί βαθμοί........................3610 - Αμυντικοί βαθμοί.........................1547
    Ζημιά...................................30940 - Ζημιά...................................72200
    Καταμερισμός ζημιάς.......................29% - Καταμερισμός ζημιάς.......................71%

=======================================================================
    (10.10.2018 8:23:35)
    zikv[CALM] από ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ, εισαι ασχετος, ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ, vag-35[CALM] από ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
    vs
    arzythehawk[HSF] από ΕΧΩ ΜΑΣΤΙΓΙΟ, ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ

Σκάφος-Έμβολο........................104(-58) - Σκάφος-Έμβολο........................291(-84)
    Φλογοβόλο...............................1(-0) - Φλογοβόλο...............................4(-0)
    Έμβολο ατμού..........................64(-16) - Έμβολο ατμού.........................230(-73)
    Πυραυλάκατος...........................0(-19) - Πυραυλάκατος............................2(-0)
    ............................................. - Βάρκα Κατάδυσης......................329(-23)
    Μεταφορικό αερόστατων..................13(-5) - Μεταφορικό αερόστατων.................90(-10)
    Βοηθητικό..............................81(-0) - Βοηθητικό.............................132(-0)
    Στρατηγοί...............................-1346 - Στρατηγοί.............................-2916.6
    Επιθετικοί βαθμοί......................7291.5 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3365
    Ζημιά...................................67300 - Ζημιά..................................145830
    Καταμερισμός ζημιάς.......................31% - Καταμερισμός ζημιάς.......................69%

Νικητές: vag-35[CALM], zikv[CALM]

Ο στρατός του παίκτη arzythehawk δέχτηκε εντολή απόσυρσης και μετα μας χαιρτετησε για κανα διημερο

=========================================

Μάχη για την πόλη ΑΣΚΟΜΑΝΤΟΥΡΑ
    (09.10.2018 12:45:03)
    zikv[CALM] από ΑΣΚΟΜΑΝΤΟΥΡΑ
    vs

Εκτοξευτής..............................3(-0) - .............................................
    Λογχοφόροι..........................860(-140) - .............................................
    Οπλίτης.............................141(-359) - Οπλίτης..............................58(-395)
    Κριός..................................15(-0) - .............................................
    Μάγειρας...............................10(-0) - Μάγειρας...............................10(-0)
    ............................................. - Γυροκόπτερο............................90(-0)
    ............................................. - Κανόνι.................................0(-46)
    Στρατηγοί..............................-586.6 - Στρατηγοί...............................-1979
    Επιθετικοί βαθμοί......................4947.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1466.5
    Ζημιά...................................29330 - Ζημιά...................................98950
    Καταμερισμός ζημιάς.......................22% - Καταμερισμός ζημιάς.......................78%

ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΕ ΠΑΡΑΤΑ ΜΑΣ ΨΕΥΤΗ ΚΑΙ ΦΑΦΛΑΤΑ

The post was edited 1 time, last by zikv ().

• ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΗΤΣΟ ΣΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ?
    ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟΙ ΚΡΥΒΟΥΝ ΣΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΤΟΥΣ.
    ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΛΑΘΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΑΜΑΛΙΑ ΚΑΙ Η ΕΥΑ ΔΕΝ ΞΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΒΓΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΣΟΥΡΑ.
    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΑΜΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΣΑ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΞΥΛΟ ΘΑ ΜΑΖΕΨΕΙ.
    ΙΩΝΕΣ
    ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΚΥΡΑΕΛΕΝΗ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?
  • ο Βαγγελακης ασχοληθηκε μαζι σου και αρπαξες ενα τονο ξυλο οπως ειδες

Αποφασισα σημερα να σταματησω να ασχολουμαι με εναν ασχετο στις μαχες
    επαγγελματια φορουμιστα

που απαντωντας του δινω μονο αξια

Η συμμαχια του εχει ηττηθει κατα κρατος
    και προσπαθει να σωσει οτι σωζεται πετωντας λασπη

Και μπορει στην αρχη να επεσα στην παγιδα του και να ασχοληθηκα τρελλαμενος απο τα ψεμματα και τις ανακριβειες π λεει
    αλλα τα γραπτα μενουν οπως ειδαμε παραπανω...ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΝΑΦΟΡΑ

καταληγω στο συμπερασμα οτι για το διαστημα Σεπτεμβρης ---Νοεμβρης του 2018
    ο Αργυρης ειναι ο καραγκιοζης του ΒΗΤΑ ΚΟΣΜΟΥ

ελπιζω να το εχουν δει και αλλοι

• ΤΕΛΙΚΑ Ο ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ Η ΜΑΘΗΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΙΔΟΥ Η ΑΠΟΡΙΑ.
    ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΜΠΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΜΠΟΥΛΗ.
    ΙΩΝΕΣ
  • ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΩΣΤΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΟΛΕΜΗΣΕΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ ΣΤΡΑΤΟ Κ ΣΤΟΛΟ Κ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΤΟΥ.
    ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑΞΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙΣ, ΟΠΩΣ Κ ΝΤΑΛΤΟΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΜΩΣ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ??
    ΤΙΣ ΠΑΠΙΕΣ???
    ΑΠΟ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΝΙΘΗΚΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΛΛΑ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ.
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ Κ ΤΗΝ ΕΥΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΠΑΝΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΙΣ ΦΕΡΩ.
    ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ Η ΑΝΑΔΡΕΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΣΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ
    ΓΙΑ ΜΗΝ ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΤΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΟΙ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΙΛΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥ.

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΔΕΙΛΟ ΑΤΟΜΟ ΜΕΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ.
  • οσα ονοματα και αν αλλαξετε σαν συμμαχια το ιδιο τσιρκο θα ειστε

εως και την σελιδα 5 των μαχων

χαμενοι στρατηγοι creta 174.971,5

χαμενοι στρατηγοι hsf 308.032,96

διαφορα υπερ creta 133.061,46

χαμενα υλικα creta 673.382

χαμενα υλικα hsf 5.514.562

διαφορα υπερ creta 4.841.180
    :cookie: :popcorn: :lol:
  • ΜΗΤΣΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΣΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΚΡΥΒΕ 60000 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ.
    ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ.
    ΙΩΝΕΣ
  • arzythehawk wrote:

ΜΗΤΣΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΣΥΜΦΩΝΩ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ( τι σκατα στρατηγος εισαι εαν δεν σε ενημερωνουν οι συμμαχοι σου; φαντασου ποσο σημασια σου δινουν ε;) ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΕΠΙΧΕΙΡΟΥΣΑ ΣΕ ΠΑΙΚΤΗ ΣΑΣ( σιγα κλοουν ) ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΚΡΥΒΕ 60000 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ.Νικητές: pantelisassos[CRETA]Χαμένοι: arzythehawk[MAR] σου πατησε κολοσσο; η πατησες σημαια οταν βρηκες τα πλοια του ?

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΗΞΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ. ετσι μπραβο γιατι και εμεις δεν θελουμε να χασουμε τον προικισμενο κλοουν του τσιρκου

ψιτ κλοουν παρε το ξυλο που τρωτε

εως και την σελιδα 5 των μαχων

χαμενοι στρατηγοι creta 174.971,5

χαμενοι στρατηγοι hsf 308.032,96

διαφορα υπερ creta 133.061,46

χαμενα υλικα creta 673.382

χαμενα υλικα hsf 5.514.562

διαφορα υπερ creta 4.841.180
    :cookie: :popcorn: :lol:
  • ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΜΕ ΣΕΝΑ, ΔΛΔ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΝΙΚΕ ΔΕΝ ΣΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΤΟΣΟ ΕΣΕΝΑ ΟΣΟ Κ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΑΣ.

ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΤΡΗΒΗ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΥΡΙΝΑ ΤΟΥ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑΞΕ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ.
    ΤΟ ΕΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ Κ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΟΝΟΜΑ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ.
    Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ, ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΘΕΣ ΜΑΖΙ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΑΛΛΗ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΚΥΡΗΞΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ, ΕΑΝ ΒΡΕΙΣ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ.
  • CRETA

Mς την αλλαγη ονοματος της αντιπαλης συμμαχιας ,αρα και την παραδοχη ηττας τους στην ουσια, νομιζω οτι ο πολεμος τελειωσε.

Η θα κλεισει λογω αδρανειας η ας βγει ο αρχηγος τους να το κλεισει....λογω εγωισμου δεν θα παραδεχτουν προφανως ηττα αλλα η αλλαγη ονοματος ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ

Και σαν CALM και σαν CRETA δωσαμε ενα ξεκαθαρο μαθημα στους αντιπαλους

Ισως ο πολεμος να ειχε τελειωσει νωριτερα εαν η αντιπαλη συμμαχια μπορουσε να συγκρατησει τον στρατηγο της που μας προκαλουσε συνεχεια λεκτικα διοτι στα πεδια μαχων ειναι ανυπαρκτος και ως εκ τουτου ανικανος να μας προκαλεσει σοβαρα

Απο εμας δεν θα γινει περαιτερω επιθετικη κινηση...Ηδη ειχαμε βαρεθει εδω και μερες βλεποντας πως τελικα δεν ειχε νοημα να αντιπαρατεθουμε με παιχτες που τα ειχαν παρατησει

Αν προκληθουμε ξανα ξερουμε να απαντησουμε.......

Συγχαρητηρια στην συμμαχια μας για την ξεκαθαρη νικη (2η νικη αφου 3 μελη της κρετα εφτιαξαν την calm και χτυπησαν την hsf με γνωστα αποτελεσματα)

Για την ιστορια ο πολεμος ξεκινησε μετα απο επιθεση μελους της hsf σε λαθος συμμαχια λογω πειρατικων και την αρνηση του να γυρισει τα υλικα και να ζητησει συγνωμη

ΤΑ ΛΑΘΗ ΟΜΩΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ

ΤΑ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ..ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΣΤΕΙΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΕ 1 ΕΜΒΟΛΟ ΠΟΥ ΠΟΣΤΑΡΕ Ο ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΑΜΕ

Χαμενοι στρατηγοι Creta 228.455,8

Χαμενοι στρατηγοι hsf 403.528,16

διαφορα υπερ Creta 175.072,36

Χαμενα υλικα Creta 673.382

Χαμενα υλικα hsf 6.407.528

διαφορα υπερ Creta 5.734.146

VAMOS CRETA