Πότε θα γίνει merge;;;

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Το merge μην το περιμένετε να γίνει σύντομα... οι πληροφορίες που έχουμε (unofficial) λένε για τέλη 19 και ΑΝ. Όχι οτι δεν θέλουν άλλα δεν μπορούν(τεχνικά ζητήματα)

"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe" - Albert Einstein
    • Στον αγγλικο σερβερ βγηκέ πριν λίγες μέρες ανακοίνωση για merge, τέλη Ιανουαριου με μέσα Φεβρουαρίου. Δεν ξέρω κατά πόσο θα γίνει γιατί είναι η πρώτη επίσημη ανακοίνωση από Β.Α. . Φυσικά αυτό αφορά τους αγγλικούς σέρβερ.
      Αν και εκεί πρόσεξα ότι έχουν μόλις 8 σέρβερ σε λειτουργία και στον ελληνικό έχουμε κοντά στους 20 (!), παρ' όλ' αυτά εκεί ήδη έχει γνωστοποιηθεί και ποιοι σέρβερ θα παραμείνουν και ποιοι θα αποροφηθούν κ.ο.κ.

Αν κρίνω από την κατάσταση των σερβερ εδώ με άλλες χώρες λογικό πλεον να γίνουμε τελευταίοι γιατί το ελληνικό ικάριαμ έχει τους περισσότερους κόσμους εν λειτουργία για κάποιον άγνωστο λόγω (για εμένα).
      SATANKILLER

Pray for your life, because I'll come to take your soul....

• @satankiller

Από που έχεις πάρει αυτές τις πληροφορίες; Στον αγγλικό server δεν υπάρχει κάποια σχετική ανακοίνωση ούτε έχει 8 servers.

Επίσης υπάρχουν κοινότητες μεγαλύτερες από την ελληνική. Αγγλία, Γερμανία, Βραζιλία και πολλές άλλες έχουν περισσότερους servers από εμάς.
    • Μπες στο αγγλικό φόρουμ να δεις τι καρτέλες έχουν εκεί επίσεις θα δείς την ανακοίνωση που αναφέρω με ημερομηνίες και τα λοιπά.

Όσο για τους σέρβερ μπορεις να τους τσεκάρεις πολύ εύκολα απλά πηγένοντας στην αρχική σελίδα του παιχνιδιού πριν κάνεις login και θα δείς πόσοι ενεργοί κόσμοι υπάρχουν.
      SATANKILLER

• Στο περιπου τα έγραψα τα νουμερα τον σέρβερ, ο αγγλικός ακριβως (όπως τα μέτρησα) έχει 12 σερβερ ενεργους και ο ελληνικός 24.

Έψαξα λίγο πρόχειρα τώρα στο φορουμ τους και όντως το threat δεν το βρήκα θα ρωτήσω για περαιτέρω πληροφορίες και θα ψάξω λίγο καλύτερα μετα μήπως και μου διέφυγε κάτι.
      Αν άλλαξε κάτι ή αν το βρώ θα βάλω λίνκ εδω.
      SATANKILLER

• και ενω εμεις "μαλωνουμε σε ξενο αχυρωνα", η εταιρεια ανακοινωνει το ανοιγμα νεου κοσμου. μαλιστα! και κατσε να χολοσκας η/και να τσακωνεσαι για τα μπαγκς, τις μαχες, ιδεες για το παιχνιδι, η για οτι αλλο θελεις, η ακομα καλυτερα (λεω εγω τωρα!), για το ποτε θα γινουν οι ενωσεις κοσμων, μιας και δεν υπαρχει ενδιαφερον και συμμετοχη!
      προς διαχειρηση: μην πειτε καποια φορα οτι "η εταιρεια ακουει τους παικτες - κοινοτητα - αποψεις μας" η οτιδηποτε που εκφραζεται εκτος σχεσης με την εταιρεια. γραμμενους μας εχουν και το αποδεικνυουν.

υγ. αυτο με το μπονους των πλοιων ειναι για το καλοπιασμα;! οχι οτι δεν ειναι ευπροσδεκτο αλλα θα μπορουσαν να δινουν ψιχουλα λιγο πιο συχνα. τεσπα...