SILVER ALERT και κατι παραπανω .....

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• SILVER ALERT και κατι παραπανω .....

εξαφανιση γιδιου στον warserver ....XKARAMEL η karlos στο φορουμ .....αν εχει καποιος νεα του να μας ενημερωσει ..... προχτες εστελνε μηνυματα οτι θα φαρμαρει μερικους ,οτι ειναι ετοιμος ..ready for fight ....ξαναμενος αλλα τον εχω χασει απο προσωπου warserver αχαχαχα τελευταια ενημερωση ειναι οτι εχει ανεβει σε εναν φοινικα και πεταει καρυδες αχαχαχαχα :lol: prntscr.com/lgy0yt :lol:
  • Ο σιγουρος πονεμενος που παλι θα εγραφε εννοειται..εχεις μαθει μια λεξη "γιδι" και τη πετας ολη μερα.θα ειχα ερθει εννοειται αν δεν μου κλειδωναν μονιμως τις πολεις οι φιλοι σου.

Οι προχειροτητες πληρωνονται και τις πληρωσα,για πολλοστή φορα ,αλλα οταν το παιχνιδι αρχιζει να γινεται λιγο ανουσιο συνηθιζω να μην προσεχω.Εισαι μια ακομη επιβεβαιωση οτι το ικαριαμ ειναι ενα παιχνιδι κομπλεξκιών μεσήλικων κυρίως ,μεσα στο οποιο προσπαθουν να αναδείξουν την προσωπικοτητα τους,στο οποιο θεμα έχουν αποτύχει πλήρως στη πραγματική ζωη.
    Το ιδιο και οι διαχειριστές του,ο ένας πιο κομπλεξικός μετα τον άλλον,ιδίως οι παλιοί.

Ακόμη πιο απογοητευτικό είναι όταν καποιος βγαίνει και λέει οτι χαίρεται δημόσια που ο αντίπαλος του έφαγε μπαν.Γιατι αυτα που λέμε και κάνουμε στο ικαριαμ είναι για το ικαριαμ,και ενα αξιόλογο άτομο θα έχανε το ενδιαφέρον του για το παιχνίδι όταν θα έβλεπε αντιπάλους του να μπανάρονται,τουλάχιστον για ασήμαντους λόγους που δεν τους αφορά.Αλλα φυσικα το φαρμβιλ-φορουμ που παίζεις εσύ,(γιατι απο το παιχνίδι δεν έχεις ιδεα,και δεν το λέω ειρωνικά,εισαί οντως ενας άσχετος πολυλογάς που βρίσκει παρηγοριά απο τους εξίσου άσχετους πολυλογάδες που συναναστρέφεται.) δεν χρειάζεται αντιπάλους.
    Εγω όσο κι αν βγαίνω εδώ να τη λέω στον εναν και στον αλλον,καθαρά για να υπάρχει ενταση και να ειναι ωραίο το παιχνίδι ,απο κοντά θα τον χαιρετούσα με χαμόγελο,όσο κι αν τρέχει η γλώσσα τους,και με ευχαρίστηση θα τους αντιμετώπιζα στο παιχνίδι ακόμη κι αν ήξερα οτι είναι ανώτεροι.
    Εσυ το μόνο που ξέρεις να κανεις είναι να στέλνεις μηνυματα και να αναρτείς αηδιαστικές δημοσιεύσεις στο φόρουμ.

Μπορώ να δεχτώ όση κοροϊδία μπορεί να βγάλει η γλώσσα ενος ατόμου σε ένα παιχνίδι.
    Αλλά εδω πέρα της κοροϊδίας έχετε την τάση να διαστρεβλώνετε και τα δεδομένα για τη πραγματική ζωη των παιχτών.Άλλα νταξει το μυαλο σας μέχρι εκεί φτανει.Αφού νιώθετε επιβεβαιωμένοι έτσι,χαλάλι..κάποια στιγμή ισως καταλάβεις ποσο μίζερος είσαι/στε..

Οσο για το σέρβερ ως σέρβερ,είσαι και θα είσαι πάντα ένας κομπάρσος,ένα παράσιτο...Δεν είναι τυχαίο που όλοι οι αντικειμενικά καλοί σε έχουν στο δούλεμα ...καλή συνέχεια με το ικαριαμικο σου ντεμπουτο στο παρλα...φαρμα..
    kar(kar98k )&Ios(ios(i^=I)=>los)-->Karlos,xKaramel
  • καιρο ειχε να δει το ικαριαμ τετοιο παικτη με ηθος .οχι σαν και εμας τους παλιους ,που στην ζωη μας δεν ειμαστε τιποτα και βγαζουμε τα ψυχολογικα μας στο φορουμ ..........αρε xkaramel η καρλος τους εχει μαγεψει ολους ................................... prnt.sc/lhdzh8 ευτυχως νταη ,εκανες edit και το εσωσες χαχαχαχα......The post was edited 1 time, last by ntahs (45 minutes ago).

The post was edited 2 times, last by NIGHT_WOLF ().

• ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ntahs ΗΘΕΛΑ ΝΑ 'ΞΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΕΥΣΤΟΧΟ ΜΝΜ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ 50 ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΕΡΒΕΡ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΛΕΖΑΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΩΣ ΝΑ ΚΑΥΧΙΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΔΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΟ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΕΙΤΩ.....ΤΙ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΩΡΑΙΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙ ΙΣΗΣ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΛΛΑΠΛΟΥΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΜΑΓΚΑ ΕΔΩ Κ ΕΚΕΙ....ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.....ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΟΥΣΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ......
    ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ Η ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΕΙΔΑΛΛΩΣ ΘΑ ΘΕΩΡΗΣΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟΥ (xkaramel....ο οποιος εαν θυμαμαι καλα με απειλουσε για κατι μπαν χωρις καν να εχει στοιχεια....) ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΤΩΡΑ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΗ Η ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΡΑΜΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ KARLOS.....
  • Τι βλακείες λέτε πάλι..
    1)το μπαν σου το έφαγες της μιας μέρας μογγολε ήταν αρκετο
    2) εσύ από μόνος σου έδωσες ΈΝΑΝ ΔΙΠΛΟ,τον οποίο ούτε τον χρειάζομαι ούτε τίποτα,απλά να σου αποδείξω ποσό χαζός είσαι
    3)δεν παίζω με διπλούς το μάγκα.. μάγκας είμαι ούτως η άλλως,και αυτά που έχω κάνει εγώ στο ικαριαμ και να στα πω δεν θα τα καταλάβεις,πόσο μάλλον να τα κάνεις μόνος
    4) λόγ μου δίνουν οποτε θέλω,εγώ δεν έχω έχω τη διάθεση, ωστόσο για τη περίπτωση σας θα κάνω το κόπο.. τα λέμε
  • Karlos wrote:

Τι βλακείες λέτε πάλι..
    1)το μπαν σου το έφαγες της μιας μέρας μογγολε ήταν αρκετο
    2) εσύ από μόνος σου έδωσες ΈΝΑΝ ΔΙΠΛΟ,τον οποίο ούτε τον χρειάζομαι ούτε τίποτα,απλά να σου αποδείξω ποσό χαζός είσαι
    3)δεν παίζω με διπλούς το μάγκα.. μάγκας είμαι ούτως η άλλως,και αυτά που έχω κάνει εγώ στο ικαριαμ και να στα πω δεν θα τα καταλάβεις,πόσο μάλλον να τα κάνεις μόνος
    4) λόγ μου δίνουν οποτε θέλω,εγώ δεν έχω έχω τη διάθεση, ωστόσο για τη περίπτωση σας θα κάνω το κόπο.. τα λέμε
    κοβει η π@@@@@ το γ@@@@@ ? αντε παρε κανεναν μιτσουλη λογ τωρα χαχαχαχαχα .υγ να βαλεις αμβροσια θα τον πας 2 μυρια σε χρονο dt ...εισαι ο καλυτερος πελατης της εταιρειας και το ξερουν
  • NIGHT_WOLF wrote:

κοβει η π@@@@@ το γ@@@@@ ? αντε παρε κανεναν μιτσουλη λογ τωρα χαχαχαχαχα .υγ να βαλεις αμβροσια θα τον πας 2 μυρια σε χρονο dt ...εισαι ο καλυτερος πελατης της εταιρειας και το ξερουν
    Πιστευω ειναι καλυτερο να εισαι πελατης της εταιρειας παρα ολου του σερβερ.
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

διαφωνω χαριςς ...η λογικη σου ειναι καθαρα να γλυψεις τον καρλος ,πρεπει να υπαρχουν πολλοι πελατες σαν τον xkaramel ,να συντηρειτε η εταιρεια ,να βλεπει κερδος ,ωστε να δινει σημασια στο συγκεκριμενο παιχνιδι το ικαριαμ
  • NIGHT_WOLF wrote:

xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

διαφωνω χαριςς ...η λογικη σου ειναι καθαρα να γλυψεις τον καρλος ,πρεπει να υπαρχουν πολλοι πελατες σαν τον xkaramel ,να συντηρειτε η εταιρεια ,να βλεπει κερδος ,ωστε να δινει σημασια στο συγκεκριμενο παιχνιδι το ικαριαμ
    Το οτι κοροιδευω εσενα που εισαι πελατης του σερβερ, δεν σημαινει οτι γλυφω τον καρλος. Γενικα πλεον οποιος δινει λεφτα για το παιχνιδι κανει κακο στον ευατο του μιας και δεν τα αξιζουν. Ειναι πεταμενα λεφτα. Αλλα δεν θα κανω και κουμαντο στην τσεπη του. Καποτε εδινα και εγω για το παιχνιδι, πλεον ελαχιστα.
    Να εισαι σιγουρος δεν περιμενει η εταιρεια να συντηρηθει απο την Ελλαδιτσα των 100 ενεργων παικτων.
    Βλεπω παντως εισαι αρκετα συχνα μεσα στο φορουμ, εσυ εχεις χρονο για μαχες ή οπως και η συμμαχια σου δεν προλαβαινεις;
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Το οτι κοροιδευω εσενα που εισαι πελατης του σερβερ, δεν σημαινει οτι γλυφω τον καρλος. Γενικα πλεον οποιος δινει λεφτα για το παιχνιδι κανει κακο στον ευατο του μιας και δεν τα αξιζουν. Ειναι πεταμενα λεφτα. Αλλα δεν θα κανω και κουμαντο στην τσεπη του. Καποτε εδινα και εγω για το παιχνιδι, πλεον ελαχιστα. Να εισαι σιγουρος δεν περιμενει η εταιρεια να συντηρηθει απο την Ελλαδιτσα των 100 ενεργων παικτων.
    Βλεπω παντως εισαι αρκετα συχνα μεσα στο φορουμ, εσυ εχεις χρονο για μαχες ή οπως και η συμμαχια σου δεν προλαβαινεις;

με κοροιδευεις χαρρις .....με 0 αναφορες εναντιον μου στον warserver .....ετσι επειδη σου καπνισε η το κανεις για να παρει like απο τους συμμαχους σου για την εξυπναδα που πεταξες ??
  • μιας και το λες συνεχεια και ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι,
    βαζω τα ελαχιστα και για επιθετικους σκοπους μονο.
    τι αναφορα ρε φαρμα,που στο πολεμο μιλουσες και μιλουσες,και στην μονη αναφορα που επιχειρησες εχασες ουρανοκατεβατα..
    τα λικε και τα γλυψιματα ειναι για σενα και τους συμμαχους σου..και πολυ σημασια σου εχουμε δωσει ..αντε φαρμα
  • Karlos wrote:

μιας και το λες συνεχεια και ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι,
    βαζω τα ελαχιστα και για επιθετικους σκοπους μονο.
    τι αναφορα ρε φαρμα,που στο πολεμο μιλουσες και μιλουσες,και στην μονη αναφορα που επιχειρησες εχασες ουρανοκατεβατα..
    τα λικε και τα γλυψιματα ειναι για σενα και τους συμμαχους σου..και πολυ σημασια σου εχουμε δωσει ..αντε φαρμα
    προσεχε γιατι θα σου ξαναρθει στον νεο λογ ο φαινομενον ....βαλε αλλο ονομα γιδι....και συνεχιζε τις αμβροσιες ,μιας και λες οτι δεν θα το παρατησεις στον warserver .....xreiazete για να ξαναφτιαξεις γρηγορα 1,4 μυριο λογ
  • NIGHT_WOLF wrote:

με κοροιδευεις χαρρις .....με 0 αναφορες εναντιον μου στον warserver .....ετσι επειδη σου καπνισε η το κανεις για να παρει like απο τους συμμαχους σου για την εξυπναδα που πεταξες ??
    Θα μπορουσα να παρω αρκετες αναφορες ΚΑΙ με το ονομα μου, μιας και σου εχω παρει αρκετες απο αλλο λογαριασμο. Αλλα βλεπεις δεν εχετε χρονο για μαχες. Βεβαια χρονο για φορουμ και μπιρι μπιρι βρισκεις, αρκετα περιεργο αυτο.
    Ποια λαικ ρε φιλε, ποιος νοιαζεται για τα λαικ...
    Δες ποσα ποστ εχω, αμα με ενοιαζαν να κανουν λαικ οι συμμαχοι θα ειχα περασει τα 1000....
    Οσοι σε εχουν φαρμαρει πατανε και λαικ, γιατι σου κακοφανηκε;
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Θα μπορουσα να παρω αρκετες αναφορες ΚΑΙ με το ονομα μου, μιας και σου εχω παρει αρκετες απο αλλο λογαριασμο. Αλλα βλεπεις δεν εχετε χρονο για μαχες. Βεβαια χρονο για φορουμ και μπιρι μπιρι βρισκεις, αρκετα περιεργο αυτο. Ποια λαικ ρε φιλε, ποιος νοιαζεται για τα λαικ...
    Δες ποσα ποστ εχω, αμα με ενοιαζαν να κανουν λαικ οι συμμαχοι θα ειχα περασει τα 1000....

ετσι μπραβο με αλλο λογ ...οπως το ειπες ...και για να εχουμε καλο ρωτημα και για να μαθαινει η κοινοτητα του warserver ,ποσους διπλους εχεις και με ποια ονοματα ......η τα εχεις κρυφα για να κρυβεσαι στην ανωνυμια????
  • ποιο φαινομενον μωρε παιρνει κατι το αυτι σου και το λες συνεχεια,ποιος ηρθε,εγω πηγα,
    οταν έχεις πολη σε πυρηνα αλλων και σε βαρανε 14 ωρες συνεχομενα ενω εσυ ταξιδευεις,χανουν ολες τις ον απο πλευρα αμυνας και επιθεσης, και μολις μπαινεις πατανε σημαια ,(απο κινητο κιολας),με τι μουρη βγαινεις και μιλας εσυ ο ακυρος;που δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται ρε φιλε!ιδεα πραγματικα..γκομενα του κουτσομπολιου..μονο εσυ ο αχρηστος ουτως η αλλως μπορεις να χάσεις οντας ον αμυνομενος πισω απο τειχη...
  • NIGHT_WOLF wrote:

xariss wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Θα μπορουσα να παρω αρκετες αναφορες ΚΑΙ με το ονομα μου, μιας και σου εχω παρει αρκετες απο αλλο λογαριασμο. Αλλα βλεπεις δεν εχετε χρονο για μαχες. Βεβαια χρονο για φορουμ και μπιρι μπιρι βρισκεις, αρκετα περιεργο αυτο. Ποια λαικ ρε φιλε, ποιος νοιαζεται για τα λαικ... Δες ποσα ποστ εχω, αμα με ενοιαζαν να κανουν λαικ οι συμμαχοι θα ειχα περασει τα 1000....

ετσι μπραβο με αλλο λογ ...οπως το ειπες ...και για να εχουμε καλο ρωτημα και για να μαθαινει η κοινοτητα του warserver ,ποσους διπλους εχεις και με ποια ονοματα ......η τα εχεις κρυφα για να κρυβεσαι στην ανωνυμια????
    Γιατι να ειναι διπλος; Κοινη ιπ ειναι εκει διπλα σου. Ιδια βαθμολογια με εσενα εχει περιπου... Το παιχνιδι μας επιτρεπει τις κοινες ιπ, αν δεν εχουν αλληλεπιδραση μεταξυ τους.
    Γνωριζουν, οσοι πρεπει να γνωριζουν. Εσυ που εισαι μπουνταλας, κατσε ψαχνε με ποιον αλλον λογαριασμο σε εχω φαρμαρει.

Οσο για την ανωνυμια κυριε γιδοφονια.. Εσυ εισαι night wolf στο φορουμ αλλα δεν υπαρχεις με αυτο το ονομα στο παιχνιδι. Εγω Xariss ειμαι εδω, Xariss και εκει.
    Alpha - ΦΕΥΓΑ
    My - Bro
    Omega - Nemesis
    Eunomia - Peaky Blinders
  • ρε φιλε ας τον παρατησουμε τον ταραμα αν ειναι δυνατον
    σε ηλιθιου επιπεδο συζητησεις δεν κανεις..παρατηστε τον να πουμε,ποσο πιο χαζος μπορει να ειναι καποιος..
    ας σε δουμε πρωτα σε καμια μαχη και μιλαμε μετα..αντε..
  • Karlos wrote:

ποιο φαινομενον μωρε παιρνει κατι το αυτι σου και το λες συνεχεια,ποιος ηρθε,εγω πηγα,
    οταν έχεις πολη σε πυρηνα αλλων και σε βαρανε 14 ωρες συνεχομενα ενω εσυ ταξιδευεις,χανουν ολες τις ον απο πλευρα αμυνας και επιθεσης, και μολις μπαινεις πατανε σημαια ,(απο κινητο κιολας),με τι μουρη βγαινεις και μιλας εσυ ο ακυρος;που δεν εχεις ιδεα τι σου γινεται ρε φιλε!ιδεα πραγματικα..γκομενα του κουτσομπολιου..μονο εσυ ο αχρηστος ουτως η αλλως μπορεις να χάσεις οντας ον αμυνομενος πισω απο τειχη...
    ανιδεο δεν με λες .....και σου ξαναλεω το φιλαρακι του ακατανομαστου που εχει αρκετους διπλους και του αρεσει να κοροιδευει στο φορουμ ...ονοματα δεν λεμε ....θα σου ξαναερθει .....