ΤΕΧΝΗΤΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΟΣΜΟΥ ΕΨΙΛΟΝ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sotos13 wrote:

Βλεπω γυρισε ο αποτυχημενος war φαπωμενος like και σκουζει παλι?που ησουν τοσο καιρο εσυ αποτυχημενε?

NIGHT_WOLF wrote:

καλη ιδεα να χωθεις και με 2η πολη σε πυρηνα της συμμαχιας ΑΡΜ
      Εχω και στην POISON ακαλυπτα 23000υλικα παιδια τρεξτε να τα παρετε,καηκε το φεξι μου....φρυδι
      ολες μαζι οι φαρμες των sw .............................................................Μάχη για την πόλη ΠΕΙΡΑΪΚΗ
      (23.11.2018 15:00:45)
      Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ] από Prince
      vs
      sotοs13[S-W] από blacksheep, SCΑRFACΕ[S-W] από ΑΒΑΝΑ, nasοs79[S-W] από ΠΕΙΡΑΪΚΗ

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Ξιφομάχος.............................350(-0) - Ξιφομάχος..............................0(-16)
      Οπλίτης..............................419(-31) - Οπλίτης...............................0(-158)
      ............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-1)
      Λογχοφόροι..............................1(-0) - Λογχοφόροι..............................0(-1)
      ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
      Πυροβολητής θείου......................84(-0) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................10(-0) - .............................................
      Βομβαρδιστικό αερόστατο................30(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί...............................-43.4 - Στρατηγοί..............................-241.4
      Επιθετικοί βαθμοί.......................603.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................108.5
      Ζημιά....................................2170 - Ζημιά...................................12070
      Καταμερισμός ζημιάς.......................15% - Καταμερισμός ζημιάς.......................85%

Νικητές: Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ]

Χαμένοι: sotοs13[S-W], SCΑRFACΕ[S-W], nasοs79[S-W]

Η πόλη ΠΕΙΡΑΪΚΗ λεηλατήθηκε από Eξολοθρευτής Λ[ΙΛΙ]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 1,323 Κρασί
    • Αληθεια τωρα εβαλες αναφορα με 200 στρατηγους και 1000 υλικα?Μπορεις ακομα και ποιο χαμηλα εγω λεω να βαζεις με 20 στρατηγους ισως καποια στιγμη σε 10 χρονια να πιασεις τις δικες μας αναφορες αχχαχαχαχαχχαχαχαχα
    • sotos13 wrote:

Αληθεια τωρα εβαλες αναφορα με 200 στρατηγους και 1000 υλικα?Μπορεις ακομα και ποιο χαμηλα εγω λεω να βαζεις με 20 στρατηγους ισως καποια στιγμη σε 10 χρονια να πιασεις τις δικες μας αναφορες αχχαχαχαχαχχαχαχαχα
      σωτο στο διπλα νημα οι αναφορες με τα περισσοτερα υλικα......μην προτρεχεις ....υγ οσοι διαβαζουν φορουμ ακομα και απο αλλους κοσμους να διαβασουν και τις τελευταιες συζητησεις στο αρχειο του εψιλον ....θα βρουν και εκει αρκετες αναφορες με τις φαρμες sw

The post was edited 1 time, last by NIGHT_WOLF ().

• ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΙΛΙ Ο ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΣΤΟ ΚΑΨΙΜΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟΥ ΡΙΞΑΤΕ ΛΙΓΕΣ ΦΑΠΕΣ ΠΑΛΙΑ ΟΤΙ ΤΟΝ ΒΓΑΛΑΤΕ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΟΤΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙΑ ΑΥΤΟ ΦΡΕΣΚΑ ΚΟΛΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΦΩΝΑΖΕΙ Π ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ!!!!

ΤΙ ΛΥΚΟΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΕΝΑΣ ΓΛΥΦΤΑΚΟΣ ΕΙΣΑΙ,ΕΧΕΙΣ ΓΛΥΨΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ,ΑΠΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΝ ΤΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΕΓΛΥΨΕΣ

ΕΣΥ ΑΚΡΙΤΑ ΣΚΑΣΕ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΟΥ ΣΙΓΟΝΤΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣΣΣΣΣΣΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!!!!!!!ΣΚΑΣΕ ΜΗΝ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!

ΕΓΩ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΕΙ ΠΟΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΣΕ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙ ΦΑΡΜΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!!!ΕΧΕΙΣ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!

ΡΙΞΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΑΓΝΑΝΤΕΥΕ ΝΑ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΗ ΑΔΕΛΦΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΣΩΤΟΣ (ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ )

+1 Προειδοποίηση για Trolling.
      Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• βολεμενε δημοσιε ουτε μια τριχα απο τα γκογκολια μου πιανεις.
      οι διαχισριστες τι κανουν απο χθες?
      μηπως λεω μηπως ο ανελεητος βαζει το χερακι του και επηρεαζει καταστασεις?
      μια προειδοποιηση πηρα χθες εγω μια και δημοσιοτεμπελης . λες και ειπαμε τα ιδια.
      για να δουμε κυριοι διαχειριστες για να δουμε.

Έχει Δοθεί Προειδοποίηση
      ( Αλλα προσεξτε τις υπονοιες σας για την Δ.Ο. )
      Georgeion

• Akritas S-W wrote:

βολεμενε δημοσιε ουτε μια τριχα απο τα γκογκολια μου πιανεις.
      οι διαχισριστες τι κανουν απο χθες?
      μηπως λεω μηπως ο ανελεητος βαζει το χερακι του και επηρεαζει καταστασεις?
      μια προειδοποιηση πηρα χθες εγω μια και δημοσιοτεμπελης . λες και ειπαμε τα ιδια.
      για να δουμε κυριοι διαχειριστες για να δουμε.
      ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!!!ΑΚΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΕΚΑΝΕΣ ΛΕΕΙ ΤΙΚΕΤ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΠΩΣ
      ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΗΣΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑI ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ !!!!!

ΑΛΗΘΕΥΕΙ
      ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ?

ΜΠΗΚΕ Ο ΑΚΡΙΤΑΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΙΟ ΣΩΤΟ -ΣΩΤΟΣ ΕΣΠΕΥΣΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΣΤΟ Georgeion ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΠΑΛΙ ΜΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΣΑΚΙΣΤΗΚΕ Ο Georgeion ΚΑΙ ΜΠΑΜ ΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ

Georgeion ΣΤΑ ΓΚΟΓΚΟΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΤΙ ΕΣΤΙ ΓΚΟΓΚΟΛΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟ ΜΟΥΣΜΟΥΛΟ ΤΟΝ ΑΚΡΙΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΛΩΣΣΑ

Έχει Δοθεί Προειδοποίηση
      Georgeion

The post was edited 4 times, last by WAR LIKE ().

• ΕΛΑ ΣΩΤΟ ΤΙΜΗΣΕ ΤΗΝ ΣΤΟΛΗ ΠΟΥ ΦΟΡΑΣ ΜΕ ΤΟ ΕΘΝΟΣΗΜΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!!ΑΝΑΞΙΟΣ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΦΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΕ ΤΟ FREE MOY ΕΛΥΣΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΟΙΑ Ο ΠΡΩΗΝ ΦΙΛΟΣ ΚΑΙ ΣΥΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ΣΤΡΙΝΓΚ

ΣΑΛΙΑΡΗ ΣΕ ΑΝΕΒΑΖΑ ΣΑΛΙΑΡΗ ΣΕ ΚΑΤΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑ ΑΠΟΛΥΤΑ...............ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ ΓΙΑ ΟΛΑ.

ΒΡΩΜΑΣ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΚΡΙΤΑΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΦΤΑΙΩ 10 ΜΗΝΕΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΩ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΙΞΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΓΙΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ

ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΣΑΛΙΑΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΛΙΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΞΑΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΩΣ ΓΝΗΣΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

+1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις
      Georgeion

• εγω θα ρωτησω τον Georgeion αισθανεσαι καλα και δεν ντρεπεσαι που δεν τιμωρεις τον τυπο αυτον με μονιμο μπαν και του ριχνεις καθε φορα απο μια προειδοποιηση οπως τιμωρεις και εμενα λες και εκφραζομαστε το ιδιο. μηπως πινατε καφε με αλλο διαχειριστη και σε επηρεαζει.
      γουορ λαικ ξερω εισαι αντρας και μαλιστα πολυ δυνατος οπως και αξιος ενστολος τεμπελης αλλα του πληκτρολογιου.
      για να δουμε κυριε διαχειριστα πως θα εκτιμησεις παλι τα γραφομενα του καθενος.

Απο το να τα λετε εδω θα μπορουσατε να κανετε τικετ και να ζητησετε οτι θελετε , εκει θα το δουν και οι ανωτεροι μου και θα κρινουν καταλληλος.
      Georgeion.

The post was edited 3 times, last by Georgeion ().

• ΤΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ? ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ Ο ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΝΤΕΛΩΝΑΤΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ - ΝΤΕΡΜΠΕΝΤΕΡΗΣ - ΝΤΕΡΜΠΙΣΗΣ - ΚΑΡΑΜΠΟΥΖΟΥΚΛΗΣ?

ΤΙΣ ΚΑΤΑΡΕΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΔΕΣ ΡΕ ΜΗΤΣΑΡΑ ΝΑΟΥΜΕ? ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΙΦΗΛΙΑΡΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΟΛΗ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΡΟΗ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ.

ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΕΣ? ΕΣΥ? ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΨΩΜΟΤΥΡΙ?

ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ. ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΧΕΙΡΩΤΕΡΤΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΨΑΧΝΑ ΣΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΒΑΖΕΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΝΕ ΑΛΛΟΙ.

ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΜΓΗ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΒΑΛΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΗΞΕΡΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΕΛΕΓΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑ ΚΑΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟΝ ΒΕΤΑ ΚΟΣΜΟ (ΝΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΕΣ ΠΙΣΩ) ΕΛΕΓΑ ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΠΟΥ ΔΗΘΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕΣ.

ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ.

Υ.Γ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΚΑ ΛΑΘΟΙ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΙΟ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ .

+1 Προειδοποίηση για Trolling.
      Georgeion

• ΤΑΤΑΚΗΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ. ΕΔΩ ΑΛΛΟΙ ΒΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ. ΕΚΤΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΤΟ ΤΗΛ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΠΟΥ ΠΑΡΕΠΗΠΤΟΝΤΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΤΟΥΣ.

Έχει Δοθεί Προειδοποίηση
      Georgeion

• takislar wrote:

Ρε παλιογίδια δεν μπορείτε να μείνετε στο παιχνίδι, τώρα παίζουν και οι μάνες το κωλοπαίχνιδο???
      ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ ΜΕΓΑΛΕ

ΕΔΩ ΠΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΚΑΡΚΙΝΟΙ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Ο ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ ΑΕΡΓΟΣ ΟΙ ΚΑΤΑΡΕΣ ΟΙΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΟΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΑΠΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΜΠΟΤ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΑΝΔΡΟΥΣ ΠΟΥ ΦΟΡΑΝΕ ΕΘΝΟΣΗΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΘΕΙ !!!!!

ΦΥΣΙΚΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΣ ΠΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΣΤΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΑ ΕΜΑΘΕ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΟΛΛΗΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΤΟΥ ΕΠΑΙΤΗ,

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΡΚΙΝΟΥΣ ΡΙΧΝΩ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΛΛΗΤΟ ΣΑΛΙΑΡΗ ΦΙΛΟ ΣΟΥ

ΕΛΑ ΑΚΡΙΤΑ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΠΑΛΙ ΕΛΑ ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΚΥΡΗΓΜΑ ΓΙΑ ΒΡΙΣΙΕΣ ΜΑΝΑΔΩΝ ΑΧΡΗΣΤΕ!!!!

The post was edited 1 time, last by WAR LIKE ().

• ΕΙΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΛΑΤΩΜΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΡΧΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΩΣΤΕΙΕΣ ΟΛΕΣ, ΤΟ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΝΗΜΑΤΑ.

ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΕΞΩ. ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ. ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΘΗΝΑ. ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΡΑΣ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ.

ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΤΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΝΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ.

ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΨΑΧΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ FBI ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΒΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟΣΟ ΚΑΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΛΙΝΓΚ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΑ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.

Έχει Δοθεί Προειδοποίηση
      Georgeion

• FRΕΕ_300 wrote:

ΕΙΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΜΙΛΑΣ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΝΟΜΑΙ ΧΕΙΡΩΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΛΑΤΩΜΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΖΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΚΑΚΟΙ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΑ ΑΡΧΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΒΡΙΣΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΩΣΤΕΙΕΣ ΟΛΕΣ, ΤΟ ΓΕΝΕΟΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΜΝΗΜΑΤΑ.

ΚΑΤΣΕ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΠΕΞΩ. ΑΛΛΙΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ. ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΡΧΕΣΑΙ ΑΘΗΝΑ. ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΤΡΑΣ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΕΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙΣ.

ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΤΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ [b] ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ
      ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΝΑΙ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΥ.[/b]

ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΞΑΝΑ ΒΑΛΩ ΝΑ ΨΑΧΤΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ FBI ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΜΠΑΡΜΠΑ ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟ ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΒΡΩ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟΣΟ ΚΑΜΕΝΟΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΩ ΛΙΝΓΚ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ [b] ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ
      ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΝΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΠΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΑ. ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ.[/b]
      ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΤΗΛ ΝΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ (ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΞΑΝΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΛΑΚΑ)ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΑΚΟΥΣΕΣ!!!!ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΘΕΜΑ ΜΝΗΜΗΣ ......ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΣ ΕΝΩ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΔΡΙΑΝΤΑ!!!!

ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕΣ ΜΑΚΑΚΙΑ ΠΗΡΕΣ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΝΟΗΜΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΑΝΔΡΟ ΤΡΟΠΟ(ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝ).

ΡΑΝΤΕΒΟΥΔΑΚΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ, ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ ΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΟΙΝΟ ΣΤΗΝ ΝΑΞΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΩΗΝ ΠΛΕΟΝ(ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΑ ΝΤΑΒΑΤΖΗΛΙΚΙΑ ΣΤΟ ΙΚΑΡΙΑΜ) Ο ΑΡΑΒΑΣ ΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ,ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΝΑΞΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΥ!!!!

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΤΟΥΣ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟΝ WAR ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΙΜΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΦΙΛΟΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΚΛΟΓΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΩΝ ΣΑΛΙΑΡΗΔΩΝ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΟΥ

ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑ Ο ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΜΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΠΡΑΞΕΙ.ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΣ ΠΑΙΞΤΟ ΟΣΟ ΘΕΣ

• ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΠΕΙ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΛΕΣ ΟΠΩΣ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΠΤΗΝΟΥΛΗΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΦΥΣΙΚΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΙΚΑΡΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΕΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛ ΠΟΥ ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ.

ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΛΑΘΟΣ.

ΕΣΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΕ ΕΜΑΘΕ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΤΙΣ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ (ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ)

Ο ΑΡΑΒΑΣ ΚΑΠΟΤΕ ΗΤΑΝ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΦΙΛΟΣ. ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΒΡΩΜΙΖΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ. ΔΙΑΓΡΑΦΗΚΕ. ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ ΜΕ ΦΟΡΑ. ΕΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΙΚΑΡΙΑΜΙΚΑ ΝΕΑ.

ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗΣ ΠΟΙΑΝΟΥ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΥΠΙΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝΕ ΒΕΒΑΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΔΗΜΗΤΡΑΚΙ.

ΛΟΓΟΚΡΙΘΗΚΕ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΟ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΚΑΡΚΙΝΙΑΖΑΝΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑΝΕ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΕΚΕΙ. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΙΝΓΚ ΜΑΛΩΜΕΝΟΣ ΑΥΤΟΣ ΜΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΡΙΖΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ.

+1 Προειδοποιηση Για Προσβλητικες Λεξεις.
      Georgeion

The post was edited 2 times, last by Georgeion ().

• Καλημερουδιαααααα,τη εχουμε ρε μαγκες μπαν μπολικα βλεπω στο φορουμ χαλαρωστε τα κορμια σας λιγο,επειδης βγηκε η ψαρουκλα ο Δημητρακης και εγραψε τις γνωστες μπουρδολογιες του ψαρωσατε ολοι?Αρρωστακι ειναι ο τυπος μονο του α λεει μονος του τιμωρειτε,ενα απλο δολωμα του πετατε και πλαθει ιστοριες το ταγαρι....τα λοιπα του παιχνιδιου εχου,ετα γνωστα επιθεσεις 3-5 το πρωι μετα μπουχος,αντε να βγαλετε κα μια αναφορα 100 στρατηγων και 1000 υλικων μεχρι εκει ειστε,φιλακια πολλα τα λεμε Τετερτη,στο φορουμ εννοω στο παιχνιδι οταν βρειτε φρυδια σφυριχτε να τα πουμε μουαχχαχαχαχαχαχχαχα
    • 1 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΩΤΟ 13 ΝΑ ΛΟΓΚΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ [S-W] SPEED-WOLVES 2... Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ 3... ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ .......Σε αυτα τα νηματα μπορουν ολοι να δουν το ξυλο που εχετε φαει off the record 3 μηνες τωρα ,χωρια τα φαρμαρισματα....οποτε σωτο καλο ειναι να σωπαινεις

sotos13 wrote:

Καλημερουδιαααααα,τη εχουμε ρε μαγκες μπαν μπολικα βλεπω στο φορουμ χαλαρωστε τα κορμια σας λιγο,επειδης βγηκε η ψαρουκλα ο Δημητρακης και εγραψε τις γνωστες μπουρδολογιες του ψαρωσατε ολοι?Αρρωστακι ειναι ο τυπος μονο του α λεει μονος του τιμωρειτε,ενα απλο δολωμα του πετατε και πλαθει ιστοριες το ταγαρι....τα λοιπα του παιχνιδιου εχου,ετα γνωστα επιθεσεις 3-5 το πρωι μετα μπουχος,αντε να βγαλετε κα μια αναφορα 100 στρατηγων και 1000 υλικων μεχρι εκει ειστε,φιλακια πολλα τα λεμε Τετερτη,στο φορουμ εννοω στο παιχνιδι οταν βρειτε φρυδια σφυριχτε να τα πουμε μουαχχαχαχαχαχαχχαχα
    • sotos13 wrote:

Λιακο που μιλας τωρα ορε?Απο τις φαπες εχουν ζαλιστει ασε τα παιδια να χαιροντε ανουσια,απολαμβανουμε και εμεις τον πονο και την κλαψα τους οχι τιποτα αλλο
      ο ποιο μαχιμος παιχτης που δεν ανηκει και στην συμμαχια τους χαχαχαχα DIV-149cm-NBA(ΠΥΘΕΑΣ Λ) οι υπολοιποι κουβαλανε τοσο στρατο και τους εφαγε ο δρομος για να τον κρυβουν ολο στο πγαινελα τον εχουν χαχαχαχα
      δεν βλεπω να εμφανιζεσται ουτε στα 10 ησια μακρυα απο εκει που παμε . τα ποδια στον δρομο και εξαφανιζολ αυτο εννοει το ζωντανο οταν λεει δεν χαλαρωνουμαι. ολο στην τρεχαλα και στο κρυψιμο χαχαχαχα
      θα ριξω στρατηγους μπας και σας δουμε πουθενα στο βαθος του οριζοντα