ΤΕΧΝΗΤΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΟΣΜΟΥ ΕΨΙΛΟΝ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
    Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
    Η ομάδα του Ikariam.gr

• phainοmenoN wrote:

Μπραβο στα παιδια για τις (ευκολες) αναφορες..
      Ας παιξουμε ομως ετσι?Οχι μονο οταν ειναι οφφ να παιζουμε
      Ελπιζω να το τηρησετε στην πορεια γιατι βλεπω ορεξη

εκ των προταιρων στο λεω ,στον εψιλον περισσοτερο ,ολοι ψαχνουν για οφφ ,οποτε στο κομματι πως θα καλυφθεις οταν απουσιαζεις πρεπει να γινεις καλυτερος(χρειαζεσαι στρατιωτικες ...λογ διπλους που εχεις κανει καταληψη και ειναι ανενεργοι η διακοπες, κ.α) ...γιατι αν περιμενεις απο τον στρατηγο σωτο να σε παρει τηλ.....αστα να πανε χαχαχαχαχα
    • NIGHT_WOLF wrote:

phainοmenoN wrote:

Μπραβο στα παιδια για τις (ευκολες) αναφορες..
      Ας παιξουμε ομως ετσι?Οχι μονο οταν ειναι οφφ να παιζουμε
      Ελπιζω να το τηρησετε στην πορεια γιατι βλεπω ορεξη

εκ των προταιρων στο λεω ,στον εψιλον περισσοτερο ,ολοι ψαχνουν για οφφ ,οποτε στο κομματι πως θα καλυφθεις οταν απουσιαζεις πρεπει να γινεις καλυτερος(χρειαζεσαι στρατιωτικες ...λογ διπλους που εχεις κανει καταληψη και ειναι ανενεργοι η διακοπες, κ.α) ...γιατι αν περιμενεις απο τον στρατηγο σωτο να σε παρει τηλ.....αστα να πανε χαχαχαχαχα
      ρε μαχιμε τουφορουμ αυτον τον καημενο που τον εβαλες να ριχνει το θαυμα τολμας να ερθεις να τον σωσεις? ολο μπουρ μπουρ και φιλοσοφια εισαι.
      μιλας εσυ για συμμαχους? τον γκερκ τον ξεβρακωσαμε τον διωξατε τον αλλον δεν θυμαμαι ονομα αλλα μπορω να τον βρω τον ξεβρακωσαμε βρηκες αλλη δικαιολογια ο τζιοβανι εδειρε τον αλλον βγηκατε με την μια διακοπες αλλη δικαιολο εσενα σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ να ερθεις να σε κατεβασω τα αυτια απο το ξυλο μεχρι το πατωμα κανεις την παλαβη. ασε ρε τζορτζετα συνεχισε το πλεξιμο και κρατα τις γελοιες φιλοσοφιες οδηγιες και δικαιολογιες για σενα
      εχω καμια 20αρια τετοιες βαζω μονο μια ενδεικτικα.
      τζορτζιο ελα να τον σωσεις χαχαχαχ

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ταβερνείο 3
      (09.01.2019 13:22:33)
      ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W] από ΜΕΓΑΛΗ ΣΦΑΛΙΑΡΑ
      vs
      BuLLeT από ΠΕΤΡΟΚΕΡΑΣΟ

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο.........................82(-18) - Σκάφος-Έμβολο........................406(-54)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................621(-9)
      Έμβολο ατμού...........................80(-0) - Έμβολο ατμού.........................256(-64)
      Πυραυλάκατος...........................30(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων...................6(-0) - .............................................
      Βοηθητικό..............................51(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί.................................-90 - Στρατηγοί.............................-2007.6
      Επιθετικοί βαθμοί........................5019 - Αμυντικοί βαθμοί..........................225
      Ζημιά....................................4500 - Ζημιά..................................100380
      Καταμερισμός ζημιάς........................4% - Καταμερισμός ζημιάς.......................96%

Νικητές: BuLLeT

Χαμένοι: ΑΚΡΙΤΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ[S-W]
    • αυτος που ανοιξε τον παυσανια σκοπιμα και καλα εκανε ο gyovanni και τον μηδενισε ......θα ton παρει και θα τον σηκωσει ........απο κει και περα ακριτα ,ειδες οτι ειχα κινητη στο νησι σου και μπορουσα να φερω λογ και πολη να σου ριξω το θαυμα αλλα δεν το εκανα και σου αφησα κενη την θεση .......................οποτε μη μου λες παπαριες εμενα ....για θαυματα

+1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις

Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• ΡΕ ΦΑΡΜΙΓΚΟ ΣΩΤΟ7 ΑΦΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΥΡΟΥΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΗΦΑΙΣΤΟ ΕΝΩ ΕΓΩ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΠΩΛΕΙΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΟΝ ΟΦ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΑΣ.

ΦΑΙΝΟΜΕΝΟΣ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΞΕΡΩ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΘΑ ΠΩ ΟΥΤΕ ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΟΥΚΙΑ ΘΑ ΦΑΩ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΑΧΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
    • NIGHT_WOLF wrote:

αυτος που ανοιξε τον παυσανια σκοπιμα και καλα εκανε ο gyovanni και τον μηδενισε ......θα ton παρει και θα τον σηκωσει ........απο κει και περα ακριτα ,ειδες οτι ειχα κινητη στο νησι σου και μπορουσα να φερω λογ και πολη να σου ριξω το θαυμα αλλα δεν το εκανα και σου αφησα κενη την θεση .......................οποτε μη μου λες παπαριες εμενα ....για θαυματα
      καταρχας παπαριες σαν τις δικες σου μονο ο στινγκ.
      παμε τωρα στα επομενα. δεν με νοιαζουν οι βλακειες καποιος καπου ανοιξε και αλλες χαζομαρες. ιλι εγραφε και τον κπιατε χοντρα. την κινητη ουτε με νοιαζει γιατι την πηρες εκεινο που με νοιαζει ειναι ποτε θα ερθεις θα δουν ολοι εδω στο φορουμ τι παιχτουρα εισαι και αφου μπορεις να φερεις λογαριασμο φερτον επιτελους χαχαχαχα για μαχες εννοω
      ολο θα και θα και δικαιολογιες.
      αραξετην τωρα που ειμαστε ετοιμοι και περιμενουμε γιατι εχεις κατ ιδιαν πειρα τι πριονοκορδελα σε περιμενει.
      υο θευμα εκει που λες δεν μπορεις να το ριξεις . ηρθες ειδες οτι δεν γινεται και την εκανες με ελαφρα. αν μπορουσες θα το εκανες.

+1 προειδοποίηση για απρεπείς εκφράσεις

Georgeion

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• τον εχετε πιει κατα κρατος αν δεις τις αναφορες του 2018......και με οφφ τον παυσανια ,ας το παρουμε και ετσι ......εμεις αποδειξαμε οτι κατι νηματα που ανοιγατε sw εναντιον καφενεια του εψιλον ,ηταν για το θεαθηναι και οτι πραγματικα εισαστε φαρμουλες οταν παιζεται με καλους παικτες σαν κι εμας .....οποτε κοκο τωρα .....φερε μεταγραφες ΑΚΡΙΤΑ
    • NIGHT_WOLF wrote:

εμεις αποδειξαμε οτι κατι νηματα που ανοιγατε sw εναντιον καφενεια του εψιλον ,ηταν για το θεαθηναι και οτι πραγματικα εισαστε φαρμουλες οταν παιζεται με καλους παικτες σαν κι εμας
      Επειδη μας ζαλισες με τις φαρφαρες εγω εχω ετοιμη την καταμετρηση σε εξελακι,καντο και εσυ να δουμε ποιος κερδισε ποιον σε προκαλω μικρη μου φαρμα
    • sotos13 wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

εμεις αποδειξαμε οτι κατι νηματα που ανοιγατε sw εναντιον καφενεια του εψιλον ,ηταν για το θεαθηναι και οτι πραγματικα εισαστε φαρμουλες οταν παιζεται με καλους παικτες σαν κι εμας
      Επειδη μας ζαλισες με τις φαρφαρες εγω εχω ετοιμη την καταμετρηση σε εξελακι,καντο και εσυ να δουμε ποιος κερδισε ποιον σε προκαλω μικρη μου φαρμα
      ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΩΤΟ 13 ΝΑ ΛΟΓΚΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ [S-W] SPEED-WOLVES Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ εδω υπαρχουν ολες ....μη κανεις τον κοπο ,μπορει ο καθενας να τις δει...........και μερικες στο παρον νημα βεβαια
    • NIGHT_WOLF wrote:

τον εχετε πιει κατα κρατος αν δεις τις αναφορες του 2018......και με οφφ τον παυσανια ,ας το παρουμε και ετσι ......εμεις αποδειξαμε οτι κατι νηματα που ανοιγατε sw εναντιον καφενεια του εψιλον ,ηταν για το θεαθηναι και οτι πραγματικα εισαστε φαρμουλες οταν παιζεται με καλους παικτες σαν κι εμας .....οποτε κοκο τωρα .....φερε μεταγραφες ΑΚΡΙΤΑ
      κοκο ρε τζορτζιο εσυ ειδικα σε εμενα δεν διακαιουσε γιατι τις σφαλιαρες και το ξεβρακωμα που σου εκανα τοτε που βοηθησες την κυρα βασω δεν σου δινει το δικαιωμα.
      κανε αβαβα που σε προκαλω τοσο καιρο να ερθεις οπως μου εταξες να τα πουμε οι δυο μας και το κανεις καραμελα.
      λες για οφ τον παυσανια εσεις πηρατε καμια με ονλαιν παιχτη?
      εγω τον γκρεκ τον ξεβρακωσα ονλαιν με ηφαιστο στα νησια του και με εσας διπλα με κινητες.
      καλυτερα να μασας τζορτζιο και να αφωσιοθεις στο πλεξιμο γιατι οσο μιλας κοκορακια μονο πετας εκ του ασφαλοτς.
      σε περιμενω οπως ειπες και θελω να σου θυμισω αν δεν το καταλαβες η χριστουγιεννιατικη περιοδος τελειωσε.
    • NIGHT_WOLF wrote:

sotos13 wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

ΚΑΦΕΝΟΒΙΟΙ ΤΟΥ ΕΨΙΛΟΝ, ΔΕΝ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΜΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΣΩΤΟ 13 ΝΑ ΛΟΓΚΑΡΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ [S-W] SPEED-WOLVES Ο ΓΥΜΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ εδω υπαρχουν ολες ....μη κανεις τον κοπο ,μπορει ο καθενας να τις δει...........και μερικες στο παρον νημα βεβαια
      ρε κοκοβιε σου ξαναλεω κανε καταμετρηση εγω την εχω,να δουμε ποιος και τη αντε πασακο μου να σε δω,γιατι μολις την βγαλω την καταμετρηση θα σου πεσουν τα αυτακια....
    • ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ giorgio80 ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ. ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΟΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΛΥΚΟΥΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΟΥ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΑΝΑ ΓΑΡΓΑΡΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΔΙΑΦΩΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΑ ΙΣΑ, ΣΤΑ ΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ.
    • FRΕΕ_300 wrote:

ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΧΤΗ giorgio80 ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΟΓΟ. ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΑΣΧΗΜΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΟΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝ ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΛΥΚΟΥΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΣΟΥ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΑΝΑ ΓΑΡΓΑΡΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΔΙΑΦΩΡΩΝ ΤΥΠΩΝ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΣΤΑ ΙΣΑ, ΣΤΑ ΙΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ.
      εδω μεσα προφανως και δεν μπορεις να που απαγορεψεις να γραφω ,το τι λεω στο σκαιπ ειναι δικη μου δουλεια και δεν δινω αναφορα σε κανεναν ,τριτον με τους πρωην συμμαχους μου κανε οτι θες ,δεν με νοιαζει .......δεν ανεφερα την συμμαχια σου ,σχολιασα την ηττα του phainomenon και των sw .....καταλαβαινω οτι δεν θες να τους στεναχωρεις ....αλλα ενα παιχνιδι ειναι μην το παιρνετε στα σοβαρα ,οπως λεει και ο σωτος ...........σωτο βγαλε μας την καταμετρηση να γελασουμε ρε φιλε , SE ΕΞΕΛΑΚΙ χαχαχαχαχαΚΑΝΕ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΜΕΤΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ..........ΑΑ και ξεχασα και τις αναφορες της ΙΛΙ απο το νημα monomaxos Λ VS S-W
    • ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΥΡΩΔΙΑΣ. ΕΓΩ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕΣ ΠΡΩΤΟΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΓΡΑΦΩ "ΚΑΝΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΗ" ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ? ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.

ΣΤΟ ΣΚΥΠΕ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΠΡΟΣΕΞΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΡΟΣΤΕΘΩ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΩ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΕΚΕΙ.

ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΣΕΣ ΜΑΧΕΣ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΑΝΑΛΩΝΕΣΤΕ ΑΙΩΝΙΟΣ. ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ? ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΣΩ ΥΠΟΝΙΩΝ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΟΣΤ. ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ? ΝΟ ΠΡΟΜΠΛΕΜ.
    • Δεν θα ανεβαζα την αναφορα αυτη για 300 στρατηγους
      Απλα θελω να ρωτησω να καταλαβω πως σκεφτεσαι ρε τσαμπικα
      Ερχομαστε στον πυρηνα σας...ειστε τοσα ατομα μαζεμενα
      και με στρατηγους φορτωμενοι.
      Και η σκεψη σου ενω ερχομαι απο 42 λεπτα να μου πατησεις κολοσσο?
      Νταξει...εγω φταιω και στο δηλωνω που δεν σε αναγκασα να παιξεις
      και θεωρησα οτι θα καθοσουν...

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη μάρμαρο
      (11.01.2019 21:54:57)
      phainοmenoN[S-W] από STAR 82 12, AG TRIADA
      vs
      pika[ARM] από μάρμαρο

Σκάφος-Έμβολο...........................0(-6) - Σκάφος-Έμβολο..........................0(-18)
      Φλογοβόλο..............................0(-33) - Φλογοβόλο..............................0(-49)
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - .............................................
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................0(-5)
      Βάρκα Κατάδυσης.........................0(-2) - .............................................
      ............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................0(-2)
      ............................................. - Βοηθητικό...............................4(-0)
      Στρατηγοί................................-275 - Στρατηγοί..............................-589.8
      Επιθετικοί βαθμοί......................1474.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................687.5
      Ζημιά...................................13750 - Ζημιά...................................29490
      Καταμερισμός ζημιάς.......................31% - Καταμερισμός ζημιάς.......................69%

Νικητές: pika[ARM]

Χαμένοι: phainοmenoN[S-W]

Το θαύμα « Κολοσσός » του pika[ARM] ενεργοποιήθηκε. (11.01.2019 21:42:21)

phainοmenoN
    • FRΕΕ_300 wrote:

ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΙΞΕΙ ΡΕ ΠΑΣΑ ΜΟΥ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΦΑΙΣΤΟ? ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. :)
      Οπως ο χαλαρος επαιξε γυρο γυρο ολοι και 4αρη Κολοσσο πλακα με κανεις ρε Παρη να παιξουμε να ευχριστηθουμε ειπαμε,δεν θελετε?Σφυρα το να παιξουμε με κλειδωματα αχαχαχχαχαχαχα
    • ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΣΕ ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑΜΙΣΗ ΜΕΡΑ. ΡΕ ΦΑΡΜΙΔΗ ΣΩΤΟ7 ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ? ΑΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Α ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ 4Η ΚΟΛΟΣΣΟ ΡΕ ΦΑΡΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΘΕΛΕ 5ΑΡΗ ΗΘΕΛΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ.

The post was edited 1 time, last by FRΕΕ_300 ().

• Μάχη για την πόλη Wine_2k
      (11.01.2019 23:29:13)
      sotos13[S-W] από STAR 82 12
      vs
      free31[ARM] από ΦΘΙΑ, smitzel[ARM] από TSOYGKRIAS, pika[ARM] από μάρμαρο, xalaros[ARM] από Wine_2k, rock_4

............................................. - Λογχοφόροι..............................0(-4)
      Οπλίτης.............................893(-107) - Οπλίτης...............................0(-150)
      ............................................. - Εκτοξευτής..............................0(-1)
      Πυροβολητής θείου.....................168(-0) - .............................................
      Ξιφομάχος...........................1000(-73) - .............................................
      Γυροκόπτερο..........................300(-96) - Γυροκόπτερο............................0(-90)
      Κριός..................................48(-0) - .............................................
      Μάγειρας...............................30(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................0(-7)
      Γίγαντας Ατμού.......................180(-14) - Γίγαντας Ατμού.........................0(-28)
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      Γιατρός................................20(-0) - .............................................
      Στρατηγοί..............................-564.2 - Στρατηγοί..............................-611.4
      Επιθετικοί βαθμοί......................1528.5 - Αμυντικοί βαθμοί.......................1410.5
      Ζημιά...................................28210 - Ζημιά...................................31421
      Καταμερισμός ζημιάς.......................47% - Καταμερισμός ζημιάς.......................53%

Νικητές: sotos13[S-W]

Χαμένοι: xalaros[ARM], smitzel[ARM], pika[ARM], free31[ARM]

Η πόλη Wine_2k λεηλατήθηκε από sotos13[S-W]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 44 Οικοδομικό υλικό, 186 Κρασί, 148 Κρύσταλλος, 473 Θείο

Το θαύμα « Κολοσσός » του xalaros[ARM] ενεργοποιήθηκε. (11.01.2019 22:43:33)