ΤΕΧΝΗΤΗ ΑΝΑΠΝΟΗ ΚΟΣΜΟΥ ΕΨΙΛΟΝ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Αγαπητοί παίκτες,

Το νέο μας φόρουμ είναι πλέον διαθέσιμο: https://forum.ikariam.gameforge.com/

Ελπίζουμε ότι θα έχετε ευχάριστες στιγμές εκεί και θα δημιουργήσετε νέες αναμνήσεις με τους φίλους σας. Θέλουμε ένα υγιές περιβάλλον όπου όλοι παίκτες θα μπορούν να μοιραστούν τις ιδέες τους και να συζητήσουν σημαντικά θέματα σχετικά με το Ikariam.

Γι 'αυτό, ενημερώσαμε τους παλιούς κανόνες του φόρουμ. Παρακαλώ να διαβάσετε τον νέο κώδικα συμπεριφοράς της κοινότητας.
    Επιπροσθέτως, επειδή το φόρουμ είναι κοινό για όλες τις κοινότητες Ikariam, μπορείτε, αν θέλετε, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις να βλέπετε μόνο τον ελληνικό τομέα.

Σας καλούμε τέλος να ενημερωθείτε για μια σειρά από ερωτήματα που αφορούν το παιχνίδι ή το φόρουμ!

Σας υπενθυμίζουμε ότι το αυτό το φόρουμ θα είναι σε κατάσταση ανάγνωσης.

Απόλαυσέ το!
    Η ομάδα του Ikariam.gr

• Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

phainοmenoN wrote:

Εγω απλα θα ενημερωσω και τους ΙΛΙ και τους πιθανους εικονικους μου αντιπαλους
      (Για να μην ξεχνιομαστε οτι οτι κοντρα εχουμε μενει εδω...)
      Οτιδηποτε πατε να κανετε εχουν γινει προ πολλου...Προσεχετε πως παιζετε
      γιατι ποτε δεν ξερετε..Ο,τι κανετε μπορουν ευκολα να γινουν χ10 χειροτερα
      εναντιον σας...

Μια ιστοριουλα μικρη...Κατι παιδακια πηγαν σε εναν κοσμο να κανουν
      οτιδηποτε μπορουσαν για να μας νικησουν...Δυστυχως ΑΠΕΤΥΧΑΝ..

Μην καταληξετε σαν αυτα τα παιδακια που πλεον δεν παιζουν...
      Κριμα να βλεπετε να γινονται πραγματα στο ικαριαμ και να σκουζετε
      μετα στο φορουμ...
      καλημερες ,να προσθεσω στην κοινοτητα του φορουμ οτι κατι πειραγματα ,δημιουργησαν περιεργες καταστασεις στον πολεμο arm με sw ,καποτε ....αλλα που να τα ξερει αυτα ο ορατιος ,ευχομαι να μην του τυχει ......εγω προσωπικα επιμενω σε αυτο που ειπες οτι πανω απο ολα ειμαστε εικονικοι εχθροι ...αλλα πρεπει να το καταλαβουν ολοι
      αντε παλιιιιιρε γιωργακη εσενα δεν σου ειπαμε να μην μιλας?ουτε αυτο το καταλαβαινεις?περιμενε καναδυο μερες να απαντηση ο τιμιος αρχηγος σου που ξεφτιλιστικε να πει μηπως εκανε λαθος η το εκανε σκοπιμα και μετα εχεις το ελευθερο να λες τις μπαρουφες σου.
      μεχρι τοτε γιωργακη εσυ δεν θα μιλας.
      παλτουδακι ε παλτουδακι που χωρις ντροπη βγαζει μαχες με οφλαιν παιχτες και χαιρεσαι.
      γιδοπαλτο ε γιδοπαλτο......
      καλα δεν περιμενα να καταλαβεις ηλιθιο κατασκευασμα ,αυτα που γραφω ,σου ευχομαι και σενα να σου τυχουν ,οποτε και τοτε θα καταλαβεις ..υγ βγαλε καμια αναφορα ψοφιμι .....που κανεις βολτες τον στολο σου απο δω και απο κει χαχαχαχα
      γιωργακη βριζεις και θα σε μαλωσω.ειπαμε μπαρουφας μπαρουφας εχεις το ακαταλογιστο αλλα μεχρι ενα σημειο.
      ειπαμε γιωργακη και δεν σε κοβει να το καταλαβεις κανε βουβα λιγες μερες με τις μπαρουφες υπαρχουν αλλα ποιο σοβαρα.
      μιλαμε εκτος απο κακιστρο που ευχεσαι ασχημα για τους αλλους εισαι και πολυ ασχετη. ποιο στολο βρε γιωργακη ποιο στολο με ουτε 3000 στρατιωτικο εσυ βλεπεις στολο?
      μαλλον απο την τελευταια φορα που σε σφαλιαρισα σου εμεινε το αλλξθορισμα.
      λοιπον μουγγα γιωργακη μουγγα απο τις ....... μπαρουφες σου.
      α και πουσαι γιωργακη τωρα που καταλαβες αν καταλαβες οτι δεν εχω στολο ελα βρε λιγο να τα πουμε χαχαχαχα
      ουστ γιδοπαλτο ε γιδοπαλτο
      ωραια βγαλε αναφορες ρε ψευταρακο ,να βγαζω και γω μετα ,απο λογακια χορτασαμε ..σας εχω κανει σουρωτηρι ...και οταν ξαναφορτωσω στρατηγους παλι τα ιδια .......φαπα-ξαπλα
    • αυτη ....επι 5 γιατι δεν ειχε βοηθητικα και επρεπε να παταω σημαια και να ξαναστελνω ...........................................................................................................................Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Porto Leone
      (06.11.2018 7:07:00)
      giorgio80 από City
      vs
      feos[S-W] από Porto Leone

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Σκάφος-Έμβολο.........................16(-54) - Σκάφος-Έμβολο........................408(-70)
      Φλογοβόλο...............................5(-7) - Φλογοβόλο...........................642(-197)
      Έμβολο ατμού...........................50(-0) - Έμβολο ατμού..........................468(-0)
      ............................................. - Πυραυλάκατος............................2(-0)
      Βάρκα Κατάδυσης........................25(-0) - Βάρκα Κατάδυσης......................477(-24)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων..................10(-0) - .............................................
      Βοηθητικό..............................25(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Στρατηγοί..............................-313.4 - Στρατηγοί.............................-2056.2
      Επιθετικοί βαθμοί......................5140.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................783.5
      Ζημιά...................................15670 - Ζημιά..................................102810
      Καταμερισμός ζημιάς.......................13% - Καταμερισμός ζημιάς.......................87%

Νικητές: feos[S-W]

Χαμένοι: giorgio80................................................ΟΕΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο FEOS ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο BAGGAB ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΓΥΡΗΣ , απο την συμμαχιας σας ,γιατι τους πεταξατε εξω ? γατακι ακριτα προσεχε πως μου μιλας στο φορουμ γιατι εισαι μονο λογακια
    • ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας.
      μπαρουφα ε μπαρουφα τοσο καιρο σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι.
      λοιπον γιωργακη ατζαμη δεν μπορεις να να κανεις βουβα και να μην πεις....μπαρουφες .
      ειπαμε οκ γελαμε με σενα αλλα μουγκα κανα δυο μερες μετα πες τις γιωργακιες παλι.
      λοιπον γιδοπαλτο μουγγα και οποτε θες ελα και θα βρω εγω τροπο να σε ξεβρακωσω παλι μονο μην μιλας και ελα.
      ατζαμουλικο παλτο χαχαχαχαχαχα
      ρε τον γιωργακη που βγαζει και γλωσσα χεχεχεχε
      μουγκα γιδοπαλτο σε δυο μερες παλι χαχαχαχαχα
    • Akritas S-W wrote:

μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι.
      Πολλά ζητάς και εσυ τωρα.....
      ο συγκεκριμενος κλοουν ανηκει στην συμμαχία Πορφυρά Φάρμα.... θεωρεις οτι μπορεί να κάνει εστω και μια μέτρια μάχη? :P :P
      Where other men blindly follow the truth, remember, nothing is true
      Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted
      We work in the dark to serve the light
    • phainοmenoN wrote:

Aίαντας wrote:

Μια ιστοριούλα μικρή, αλλά πολύ βρόμικη...

Μια ιστοριούλα των πενήντα ευρώ...
      ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ...
      ΟΧΙ ΚΑΙ 50 ΕΥΡΩ
      40 ΗΤΑΝ!τι μου θυμισες τωρα ρε μπαγασακο..

Ναι όντως 40 ήταν...το δεκάρικο σας γλύτωσε...

Απλά τους προειδοποιώ, να προσέχουν και να αποφεύγουν τα αλισβερίσια με άγνωστους τύπους, στους οποίους σχεδόν πάντα κρύβεστε από πίσω εσείς και τα σόγια σας...

Καλύτερα αυτοί υποψιασμένοι, παρά εσείς κλέφτες και απατεώνες...
      Κ.Κ.
      28-10-2018
      -ΑΘΑΝΑΤΟΣ-
    • οratios wrote:

Akritas S-W wrote:

μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι.
      Πολλά ζητάς και εσυ τωρα.....ο συγκεκριμενος κλοουν ανηκει στην συμμαχία Πορφυρά Φάρμα.... θεωρεις οτι μπορεί να κάνει εστω και μια μέτρια μάχη? :P :P
      αντε ρε ορατιε τωρα τον γατογιωργακη δεν το ξερουμε ποιος ειναι.
      αναφορες βγαζει ο ασχετος με τον αντιπαλο οφλαιν και χωρις ηφαιστο για να γινει πιστευτος οτι ξερει να κανει μαχες λες και δεν ξερει κατα βαθος οτι τον παει μεντα να βρεθει με ονλαιν αντιπαλο.
      γιωργακη τοσο καιρο αυτο σου λεω να φωρτωσεις στρατηγους να ερθεις και δεν θα σου μεινει ουτε σωβρακοφανελα ουτε μασελα απο τις σφαλιαρες.
      να δεις ποσο ασχετος ειναι νομιζει οτι εχω στολο και τον κανω βολτες.
      λοιπον φαπογιωργακη αν σου βασταει φωρτωσω και ελα να βγαλουμε μετα τα χαμπερια μας οι δυο μας στο φορουμ μεχρι τοτε βρε μπαρουφα ασε τις γιωργακιες.
      αιντε παλτο που εγινες και μαχιμος γιδαρε
    • Akritas S-W wrote:

ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας.
      μπαρουφα ε μπαρουφα τοσο καιρο σε ξεφτιλιζω εδω στο φορουμ μπας και τολμησεις ρε παλτο και ερθεις να δουν ολοι τι ασχετος που εισαι.
      λοιπον γιωργακη ατζαμη δεν μπορεις να να κανεις βουβα και να μην πεις....μπαρουφες .
      ειπαμε οκ γελαμε με σενα αλλα μουγκα κανα δυο μερες μετα πες τις γιωργακιες παλι.
      λοιπον γιδοπαλτο μουγγα και οποτε θες ελα και θα βρω εγω τροπο να σε ξεβρακωσω παλι μονο μην μιλας και ελα.
      αρε ακριτα μαζεψε την γλωσσιτσα σου ,δεν εχεις αναφορες και ολο ανοιγεις το στομα απο συνηθεια χαχαχαχα και μιλας
    • NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

ασε ρε παρταλι γιωργακη που σε πηγαινε κοντρα στην ανηφορα που θα μιλησεις κιολας.
      αρε ακριτα μαζεψε την γλωσσιτσα σου ,δεν εχεις αναφορες και ολο ανοιγεις το στομα απο συνηθεια χαχαχαχα και μιλας
      εγω γιωργακη ολα αμολυμενα τα εχω και το στομα το ανοιγω για να ξεφτιλιζω κατι τιποταδες σαν και σενα .
      σε ξεφτιλιζω γιωργακη εδω και καιρο να φας πολλα φασολια και να ερθεις αλλα δεν τολμας να φανεις απο εδω. εχεις αναμνησεις τι πριονοκορδελα σε περασα οταν τολμησες. εβγαλε ορισμενες ο ορατιος.
      λοιπον φαπογιωργακη μουγγα μεχρι να κανεις ναυμαχια με ονλαιν παιχτη και μουγγα για κανα διημερο κρατα τις μπαρουφες σου γιατι φαγαμε μεγαλη μπαρουφα απο τον αρχηγο σου με την αναφορα που εβγαλε.
      ασχετογιωργακη που επειδη εχεις λογαριασμο στο ικαριμα νομιζεις οτι ξερεις κιολας χαχαχαχαχα
      φαπας ησουν και φαπας παραμενεις.
      ελπιζω ασχετε καποιος απο τους ικους σου να σου ειπε οτι δεν εχω στρατο (γιατι απο μονος σου δεν) και τολμησεις να εμφανιστεις.
      παλτογιδαρε ε παλτογιδαρε
    • Akritas S-W wrote:

αντε ρε ορατιε τωρα τον γατογιωργακη δεν το ξερουμε ποιος ειναι.
      αναφορες βγαζει ο ασχετος με τον αντιπαλο οφλαιν και χωρις ηφαιστο για να γινει πιστευτος οτι ξερει να κανει μαχες λες και δεν ξερει κατα βαθος οτι τον παει μεντα να βρεθει με ονλαιν αντιπαλο.
      αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι το εξής....
      εχουμε μεινει εμεις κ εμεις...
      ολοι ξερουμε πως καταφερνουν να παιρνονται αυτες οι αναφορές που βγαινουν εδω..
      συνεπως.... μας θεωρουν αρκετα ηλιθιους ωστε να χάψουμε τις βλακειες που λενε, ή ειναι αυτοι αρκετά ηλιθιοι ωστε να το πιστεύουν οι ιδιοι? ποιον προσπαθουν να πείσουν δηλαδή....

+1 προειδοποίηση για προσβολή
      Georgeion
      Where other men are limited by morality or law, remember, everything is permitted

The post was edited 1 time, last by Georgeion ().

• Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

εγω γιωργακη ολα αμολυμενα τα εχω και το στομα το ανοιγω για να ξεφτιλιζω κατι τιποταδες σαν και σενα .σε ξεφτιλιζω γιωργακη εδω και καιρο να φας πολλα φασολια και να ερθεις αλλα δεν τολμας να φανεις απο εδω. εχεις αναμνησεις τι πριονοκορδελα σε περασα οταν τολμησες. εβγαλε ορισμενες ο ορατιος.
      λοιπον φαπογιωργακη μουγγα μεχρι να κανεις ναυμαχια με ονλαιν παιχτη και μουγγα για κανα διημερο κρατα τις μπαρουφες σου γιατι φαγαμε μεγαλη μπαρουφα απο τον αρχηγο σου με την αναφορα που εβγαλε.
      ασχετογιωργακη που επειδη εχεις λογαριασμο στο ικαριμα νομιζεις οτι ξερεις κιολας χαχαχαχαχα
      ελπιζω ασχετε καποιος απο τους ικους σου να σου ειπε οτι δεν εχω στρατο (γιατι απο μονος σου δεν) και τολμησεις να εμφανιστεις.
      ti na ξεφτυλισεις ,ρε συ ,οταν εγω επαιζα ικαριαμ εσυ επαιζες με τις κουκλιτσες σου barby κτλπ,,,αχαχαχαχαχα
    • monomaxos ΙΛΙ wrote:

απο εδω και περα θα μιλαμε μονο με αναφορες και στο πεδιο της μαχης
      και εδω βλέπουμε πόσο μετράει ο λόγος του αρχηγού μέσα στην πορφυρά φάρμα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :whistling: :whistling: :whistling: :love:
    • NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

εγω γιωργακη ολα αμολυμενα τα εχω και το στομα το ανοιγω για να ξεφτιλιζω κατι τιποταδες σαν και σενα .σε ξεφτιλιζω γιωργακη εδω και καιρο να φας πολλα φασολια και να ερθεις αλλα δεν τολμας να φανεις απο εδω. εχεις αναμνησεις τι πριονοκορδελα σε περασα οταν τολμησες. εβγαλε ορισμενες ο ορατιος.λοιπον φαπογιωργακη μουγγα μεχρι να κανεις ναυμαχια με ονλαιν παιχτη και μουγγα για κανα διημερο κρατα τις μπαρουφες σου γιατι φαγαμε μεγαλη μπαρουφα απο τον αρχηγο σου με την αναφορα που εβγαλε.
      ti na ξεφτυλισεις ,ρε συ ,οταν εγω επαιζα ικαριαμ εσυ επαιζες με τις κουκλιτσες σου barby κτλπ,,,αχαχαχαχαχα
      γιωργακη βλεπω ξερεις και απο κουκλιτσες και απο μπαρμπυ μπραβο γιωργακη μπραβο.
      εγω παντως οταν κανω μαχες στο ικαριαμ οχι στο φορουμ κατι δαγκες σαν και σενα τους παω κοντρα στην ανηφορα οπως φαινεται και απο κατι ποστ ποιο πανω που απο την πολυ σφαλιαρα εφευγες τρεχοντας με λερωμενο βρακακι γιωργακη.
      λοιπον ετσι για τελειωνουμε με εσενα παλτο πηρες 2-3 αναφορες απο οφλαιν παιχτη χωρις ηφαιστο και εχεις φαει σφαλιαρες ονλαιν και με ηφαιστο.
      περαν αυτου οντως σε ξεφτιλιζω σε λεω παλτο και φοβητσιαρα μπας και τολμησεις να ερθεις.
      αυτα γιωργακη παλτουδακι και οτι ψευτικη μπαρουφα λες μην νομιζεις θα περναει χωρις να λεγεται η αληθεια η οποια ειναι οτι εισαι ενα σφαλιαρισμενο παλτουδακι που δεν τολμαει να εμφανιστει εδω κοντα γιατι ξερει την ανηφορα τον περιμενει και τι θα περασει.
      αιντε γιδοπαλτο ε γιδοπαλτο
    • Μάχη για την πόλη Xalara_4
      (31.01.2019 9:46:49)
      the mentalist από ΝΤΟΛΥ
      vs
      xalaros[ARM] από Xalara_4

Οπλίτης...............................245(-5) - .............................................
      Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................5(-2)
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά.......................................0
      Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Νικητές: the mentalist

Χαμένοι: xalaros[ARM]

Η πόλη Xalara_4 λεηλατήθηκε από the mentalist. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 19,907 Οικοδομικό υλικό, 16,088 Κρασί, 6,180 Κρύσταλλος, 7,823 Θείο

Μάχη για την πόλη Xalara_4
      (31.01.2019 11:35:13)
      the mentalist από ΝΤΟΛΥ
      vs

Οπλίτης...............................245(-5) - .............................................
      Γυροκόπτερο...........................120(-0) - .............................................
      Κανόνι.................................30(-0) - .............................................
      ............................................. - Τείχος..................................5(-2)
      Στρατηγοί..................................-7 - Στρατηγοί...................................0
      Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί.........................17.5
      Ζημιά.....................................350 - Ζημιά.......................................0
      Καταμερισμός ζημιάς......................100% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Η πόλη Xalara_4 λεηλατήθηκε από the mentalist. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 18,266 Οικοδομικό υλικό, 13,883 Κρασί, 5,670 Κρύσταλλος, 7,178 Θείο

Μάχη για την πόλη Xalara_4
      (31.01.2019 12:41:02)
      the mentalist από ΝΤΟΛΥ
      vs

Γυροκόπτερο............................90(-0) - .............................................

Η πόλη Xalara_4 λεηλατήθηκε από the mentalist. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 20,450 Οικοδομικό υλικό, 14,662 Κρασί, 6,349 Κρύσταλλος, 8,037 Θείο
    • εμαθα οτι τον γιωργακη δεν τον αντεξαν οι ιλι και τον σουταραν μαλιστα το κλωτσιδι το εφαγε με βατραχοπεδιλο XXL.
      μαλλον το παλτο ο γιωργακης δεν εκοβε τις μπαρουφες ουτε μεσα στην συμμαχια του.
      αντε γιωργακη παρε θαρρος και ελα με την προυποθεση να εχεις φαει πολλα φασολια.
    • Akritas S-W wrote:

εμαθα οτι τον γιωργακη δεν τον αντεξαν οι ιλι και τον σουταραν μαλιστα το κλωτσιδι το εφαγε με βατραχοπεδιλο XXL.
      μαλλον το παλτο ο γιωργακης δεν εκοβε τις μπαρουφες ουτε μεσα στην συμμαχια του.
      αντε γιωργακη παρε θαρρος και ελα με την προυποθεση να εχεις φαει πολλα φασολια.
      χαιρομαι που παρακαλας να ερθω να σε πονεσω ,καμια αναφορα εχεις? εστω και των τελευταιων μηνων . οταν φαρμουλα ακριτα μαθεις ικαριαμ και κοψεις να παιζεις με τις κουκλιτσες σου ποσταρε αναφορες και αστα φασολακια και τις μπαμιες
    • NIGHT_WOLF wrote:

Akritas S-W wrote:

εμαθα οτι τον γιωργακη δεν τον αντεξαν οι ιλι και τον σουταραν μαλιστα το κλωτσιδι το εφαγε με βατραχοπεδιλο XXL.
      χαιρομαι που παρακαλας να ερθω να σε πονεσω ,καμια αναφορα εχεις? εστω και των τελευταιων μηνων . οταν φαρμουλα ακριτα μαθεις ικαριαμ και κοψεις να παιζεις με τις κουκλιτσες σου ποσταρε αναφορες και αστα φασολακια και τις μπαμιες
      γιωργακη πολλα ξερεις για κουκλιτσες και μπαρμπυ καποιο ποθυμενο βλεπω χαχαχαχαχα
      ρε ασχετογιωργακη πουθενας ησουν και πουθενας παραμενεις ασχετε.
      στο ξαναλεω φαε φασολια και ελα ασχετουλη ε ασχετουλη.
      οντως απορουσα τοσο καιρο οι ιλι πως σε κρατουσαν και δεν σε σικτιριζαν απο την συμμαχια τους.
      γιατι περα του οτι εισαι μεγαλη ασχετιλα στο παιχνιδι εισαι και πολυ μεγαλος μπαρουφας.
      λοιπον ασχετογιωργακη για να μην κουραζουμε τους αλλους δες τα θεματα που εχεις με τις κουκλες και τις μπαρμπυ και οταν ανδρειωθεις (λεμε τωρα πραμα πολυ δυσκολο εως αδυνατο) φαε τα φασολια σου και ελα να μου κανεις αερα τα φρυδια γιατι αν ερθεις και ειμαι ονλαιν την θυμασαι εκεινη την ανηφορα που σε εσπρωχνα εκει θα σε σκουνταω παλι.
      αιντε γιδοπαλτο ε γιδοπαλτο κλαψιαρη........
    • κλαψιαρης ? χαχαχα εσυ μονιμα κλαιγεσαι οταν ανεβαζω καμια αναφορα .....................ποσταρισμα μαχων -κλαμα ο ακριτας ......και μετα οι γνωστες ατακες ,ελα στις πολεις μου .....περιμενε να εχω κανει καταληψη εκει σε ολο το νησι να ειμαι και αμυνομενος στην πολη μου και οτι βλακεια σου κατεβει στο κεφαλι ,την αμολας .......ο μαγκας ειναι αυτος που κανει μαχες ,παρε θαρρος ακριτα και κανε καμια μαχη
    • Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Πόλις
      (31.01.2019 6:10:51)
      free31[ARM] από Πόλις
      vs
      tenok[AοI] από Ѩ Είδωλο

Φλογοβόλο..............................0(-10) - Φλογοβόλο...............................0(-3)
      Έμβολο ατμού..........................284(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-15)
      Σκάφος-Έμβολο.........................468(-0) - .............................................
      Κανονιοφόρο...........................168(-0) - .............................................
      Πυραυλάκατος...........................50(-0) - .............................................
      Βάρκα Κατάδυσης.......................319(-0) - .............................................
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................198(-0) - .............................................
      Μεταφορικό αερόστατων...................9(-0) - .............................................
      Βοηθητικό.............................160(-0) - .............................................
      Στρατηγοί.................................-62 - Στρατηγοί..............................-378.6
      Επιθετικοί βαθμοί.......................946.5 - Αμυντικοί βαθμοί..........................155
      Ζημιά....................................3100 - Ζημιά...................................18930
      Καταμερισμός ζημιάς.......................14% - Καταμερισμός ζημιάς.......................86%

Νικητές: free31[ARM]

Χαμένοι: tenok[AοI]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Ѩ ΑΓΕΡΙ
      (31.01.2019 7:35:51)
      free31[ARM] από Θειο 2
      vs
      tenok[AοI] από Ѩ ΑΓΕΡΙ

Έμβολο ατμού...........................35(-0) - Έμβολο ατμού...........................0(-15)
      ............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................7(-0)
      Σκάφος-Έμβολο..........................36(-0) - .............................................
      Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί................................-360
      Επιθετικοί βαθμοί.........................900 - Αμυντικοί βαθμοί............................0
      Ζημιά.......................................0 - Ζημιά...................................18000
      Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς......................100%

Νικητές: free31[ARM]

Χαμένοι: tenok[AοI]
    • Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Θειο 5M
      (01.02.2019 0:48:12)
      pika[ARM] από Πόλις, Θειο 5M
      vs
      guarden από Θειο 5M

Σκάφος-Έμβολο.........................90(-60) - Σκάφος-Έμβολο.......................1203(-72)
      Φλογοβόλο.............................12(-40) - Φλογοβόλο..........................1208(-188)
      Κανονιοφόρο............................42(-0) - Κανονιοφόρο...........................336(-0)
      Έμβολο ατμού.........................209(-11) - Έμβολο ατμού..........................900(-0)
      Βάρκα Κατάδυσης.......................46(-14) - Βάρκα Κατάδυσης......................119(-18)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος..................60(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος.................780(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων..................14(-6) - Μεταφορικό αερόστατων..................72(-8)
      Βοηθητικό..............................51(-0) - Βοηθητικό.............................102(-0)
      Στρατηγοί.............................-1262.8 - Στρατηγοί.............................-2113.2
      Επιθετικοί βαθμοί........................5283 - Αμυντικοί βαθμοί.........................3157
      Ζημιά...................................63140 - Ζημιά..................................105660
      Καταμερισμός ζημιάς.......................37% - Καταμερισμός ζημιάς.......................63%

Νικητές: pika[ARM]

Χαμένοι: guarden

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη Θειο 5M
      (31.01.2019 22:06:46)
      guarden από Θειο 7M
      vs
      free31[ARM] από Πόλις, Θειο 3

Σκάφος-Έμβολο......................1275(-225) - Σκάφος-Έμβολο........................200(-88)
      Κανονιοφόρο...........................336(-0) - Κανονιοφόρο...........................126(-0)
      Έμβολο ατμού..........................900(-0) - Έμβολο ατμού..........................170(-0)
      Βάρκα Κατάδυσης......................137(-63) - Βάρκα Κατάδυσης......................127(-33)
      Κωπήλατη τορπιλάκατος.................780(-0) - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................90(-0)
      Μεταφορικό αερόστατων.................80(-22) - Μεταφορικό αερόστατων.................54(-11)
      Βοηθητικό.............................102(-0) - Βοηθητικό..............................51(-0)
      Φλογοβόλο..........................1396(-604) - .............................................
      Στρατηγοί.............................-6758.4 - Στρατηγοί.............................-1414.6
      Επιθετικοί βαθμοί......................3536.5 - Αμυντικοί βαθμοί........................16896
      Ζημιά..................................337920 - Ζημιά...................................70730
      Καταμερισμός ζημιάς.......................82% - Καταμερισμός ζημιάς.......................18%

Νικητές: guarden

Χαμένοι: free31[ARM]

The post was edited 1 time, last by FRΕΕ_300 ().