Της ανθρωπιας

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Της ανθρωπιας

Καλησπερα σας !
    Εφοσον δεν προλαβα τα υπολοιπα θεματα αναγκαστηκα να ανοιξω νεο .
    .. Σχετικα με το προηγουμενο θεμα που ειχες ανοιξει που αναφερεται στο ονομα μου και στην συμμαχια SNM. Αρχικα να αναφερω οτι 2 απο τις 3 συμμαχιες που αλλαξα ηταν ενωσεις και στην συνεχεια για να μην μακρυγορησω να γνωστοποιησω στον κοσμο οτι το θεμα το ανοιξε το ατομο που εντος του παιχνιδιου με παρακαλουσε να παω στην συμμαχια του και οταν καταλαβε οτι δεν ειχε καμια ελπιδα να με δει σαν συμμαχο του με παρακαλουσε να γινω φιλος της συμμαχιας του .
    Οποτε σταματαω εδω και δεν θα πω περισσοτερα σχετικα με αυτο ....και να ξερεις εχω και μπορω να πω ακομη παρα πολλαα .
    Τωρα στα του λογαριασμου μου...δεν εχω αποφασισει ακομη εαν θα δοθει η θα διαγραφει(το πιο πιθανο)...καταλαβατε ολοι οταν επεσα απο επιθετικους και αμυντικους οτι κατι τετοιο θα συνεβαινε . Ποτε δεν υπηρξα η ενιωσα μονος μου στον server , ειδικοτερα οταν εχω δεχτει σχεδον απο ολες τις συμμαχιες , εχθρικες και συμμαχικες, προταση να ενταχθω σε αυτες και οταν εχω κανει τοσους πολλους νεους φιλους .
    Δεν περιμενα ομως σε καποια περιπτωση οτι οταν θα επαιζα για πρωτη μου φορα σε πολεμικο (λεμε τωρα) server θα ερχομουν αντιμετωπος με αυτη την κατασταση . Αντικρυσα την απολυτη ξεφτιλα σε πολλους ανθρωπους, ειδα συμπεριφορες , χαρακτηρισμους ανευ προηγουμενου απο αλλους και επειδη εγω το παιχνιδι το γνωρισα και το εμαθα απο σπουδαιους ανθρωπους θα σταματησω εδω . Τελειωσε αυτος ο server για εμενα !
    Submit More Options
  • και γιατι να τους κανεις το χατιρι;
    βγαινει να πουμε ο καθε ΓΙΔΟΦΟΝΙΑΣ και τρισταν να το παιξουν παικτες,οι παρακμιακοι ασχετοι...α παρατα τους και παιξε το παιχνιδι σου
    kar(kar98k )&Ios(ios(i^=I)=>los)-->Karlos,xKaramel